חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עגלות לתינוק

מאת: אסי כהןהורות27/02/2013867 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל מה שחשוב לדעת לפני רכישת עגלה לתינוק

עגלות לתינוק הינו האביזר השימושי ביותר להורים ולתינוקות באופן יומיומי ולאורך זמן, גם בבית וכמובן מחוץ לבית.

הפשטות והנוחות שבנשיאת תינוק בתוך עגלות לתינוק בהם יעביר את רוב שעות היום שלו מחוץ לגבולות הבית בו יוכל התינוק, לנמנם, לצפות במתרחש בחוץ ואף לשחק במתקנים ייעודיים לעגלות לתינוק.

אפשרות לקחת את התינוק לכל מקום בו תחפצו בנוחות ובקלות, לסבא ולסבתא, לסידורים, טיולים עירוניים וטיולים בטבע, ואף ישיבה נינוחה בבית הקפה השכונתי.

לשם כך יוצרו עגלות לתינוק במגוון דגמים, צורות וכמובן מחירים.

לכן יש לבחור עגלה לתינוק באופן שתתאים בצורה הטובה ביותר לצריכים שלכם כהורים, לרוב מקומות הנסיעה (עירוני או עפר) ולאפשרויות ההוצאה הכלכלית.

חשוב ביותר לשים לב ולחפש עגלה בעלת תו תקן בטיחות והן לבחון את קלות התפעול של העגלה.

עגלות לתינוק מתחלקות לכמה מחלקות עיקריות, נבחן כמה מהם:

  • עגלות יוקרה

  • עגלה משולבת

  • עגלות לתאומים

  • עגלת ספורט

  • טיולונים

בחודשים הראשונים (יכול להגיע עד חצי שנה), שוכבים התינוקות על גבם לרוב ולכן מומלצת עגלה בעלת גב קשיח כדוגמת עגלה עם אמבטיה קשיחה התומכת בחוליות עמוד השידרה של התינוק.

ולכן רצוי לרכוש עגלה המתאימה גם לשלב ראשוני זה וגם לשלב מאוחר יותר בו התינוק או הפעוט שוכבים או יושבים בעגלה ויש להעבירם לעגלה הקיימת המשולבת בטיולון, או להעבירם לעגלת טיולון אחר.

היות ויש מגוון רחב של עגלות לתינוק, יש לבחון כל דגם בכובד ראש.

זהו הפריט השימושי ביותר שילווה את ההורים, הסבים ואף המטפלת  בשנים הראשונות של התינוק.

ויכול לעבור מתינוק לתינוק, אפילו עד 3 ילדים שונים.

עגלות לתינוק משמשות בחודשים הראשונים כבית שני לתינוק, אם לשינה, או למשחק במוביילים או קשת לעגלה הייעודיים למטרה זו.

עוד ניתן להרגיע את התינוק הבוכה או הלא רגוע בטיול קצר בחוץ, ואף יעידו על כך אמהות טיול בין חדרי הבית עם העגלה גם עוזר לבעיות שונות כמו גזים ולהרגעת התינוק לקראת שינה שלווה, נעימה ורגועה יותר.

עגלות לתינוק נבדלות בשני סוגים עיקריים: ידית אחת או שתי ידיות המתקפלת למונח מטריה.

ישנם יתרונות רבים לכל אחד מהסוגים, היות ונשיאה בידית אחת מאפשרת שימוש ביד אחת להליכה עם העגלה ואילו היד השניה פנויה  לאחיזת ילד נוסף, שקית, מוצרים שונים או רצועה של כלב וכדומה.

לעומת ידית אחת ישנם ייתרונות לעגלות להם שתי ידיות היות וניתן לתלות עליהם ציוד רב יותר על כל אחת מהידיות וכך להמנע מנשיאת המוצרים ביד הפנויה כיאה לעגלה עם ידית אחת.

עגלות לתינוק באות עם כיסויים וגגונים שונים המגינים מפני השמש והגשם, מפני הרטבת הרגליים או הפנים וכן מפני קור, גם לאמבטיה, וגם לטיולון.

מבנה הגלגלים בעגלות לתינוק מתאים לפעילות העיקרית אותה ההורים מיועדים לעשות עם העגלה.

פעילות ספורטיבית או הליכה נעימה בקניון, מגורים במושב או בעיר.

עגלות לתינוק מכילות אפשרויות רבות מספור, ויש להיוועץ עם איש מקצוע שימליץ על המתאים לכם וכן עם חברים אשר ימליצו על דגם או נתון רצוי בעגלה שברשותם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י צוות הכותבים של אתר טיסות לאילת המרכז עבור גולשיו מגוון כרטיסי טיסות זולות לאילת עם אפשרות להזמנת דילים לאילת הכוללים טיסות לאילת עם מלון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי כהן

מאת: אסי כהןהורות27/02/131009 צפיות
מיטת תינוק הינה מיטה גדולה המתאימה לתינוק גדול יחסית בן מספר חודשים ומתאימה עד לגיל שנתיים ואף שלוש. עריסת תינוק מתאימה לתינוק החל מרגע לידתו ועד לגיל בו בו הוא מספיק גדול על מנת לעבוד למיטת התינוק.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13721 צפיות
עריסה לתינוק הינה מוצר שימושי ביותר המלווה את חייו של התינוק בחודשים הראשונים לחייו. עריסה לתינוק הינה מיטת תינוק מוקטנת המתאימה לגודלו של התינוק שאך זה נולד, ומאפשר לו לחוות שינה בטוחה, נעימה ומחבקת כמעט כמו בבטן אימו.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13672 צפיות
בעידן בו בטיחות בדרכים היא מעל הכל, אנו כהורים עושים הכל כדי לשמור על חיי ילדינו והבטיחות שלהם בכל מקום, אם זה בבית, בגן השעשועים, בגן הילדים וכמובן ברכב.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/13986 צפיות
בנישת מוצרי תינוקות, ניתן למצוא מוצרים רבים ומגוונים וכך גם מחירים רבים ושונים. מוצרי תינוקות זולים ניתן למצוא במספר חנויות יוקרתיות בארץ, או בחנויות המעידות על עצמן כי הם זולות באופן ניכר מהמתחרים.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13922 צפיות
כיסא אוכל לתינוק הינו כיסא ייעודי לתינוקות המאפשרת ישיבה, תומכת, בטוחה ומהנה לתינוק בזמן האכילה, והישיבה במסגרת הארוחות המשפחתיות המהנות. רכישת כסא אוכל לתינוק מגיל חצי שנה להולדת התינוק בו הוא מתחיל את טעימות המזון הראשוני המוגש לו בתצורה מרוסקת.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13782 צפיות
טיולונים הינם מוצר מצויין לפתרון הנידות של התינוק והפעוט. בדרך כלל הטיולון יהיה הרבה יותר קל משקל מרוב העגלות הממוצעות, ולכן נוח יותר לדמות המטפלת אם זו האמא, האבא, סבים ומטפלת להתנייד עם הטיולון. לרוב טיולונים לתינוק הינם מוצר משלים לעגלות התינוק המשמשות את ההורים המאושרים בחודשי חיו הראשונים של התינוק.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/13647 צפיות
רכישת חבילת לידה לתינוק כמכלול מקלה על ההורים הצעירים ומוזילה עלויות, היות והיא מכילה מספר פריטים אשר ברכישתם יחדיו מזכים את הרוכשים בהנחה משמעותית,לעומת רכשית כל מוצר לחוד.

מאמרים נוספים בנושא הורות

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות05/02/20427 צפיות
איך נבלה עם מספר נכדים, שהם בני 4, 7, 8, 10? מה יכול להתאים לכולם, לשעשע, להצחיק, להפעיל אותם ולהצחיק את כולנו עד דמעות? הנה רעיון נחמד. תיהנו!

מאת: בתיה כץהורות11/09/19991 צפיות
קיימים מנהגים שונים הקשורים למאכלי השבת. ישנם יוצאי ארצות שונות, עדות, בני קהילות שונות, אשר אצלם מקפידים עד מאד על מאכלים מסוימים בסדר שולחן השבת. רבות כתבו על מאכלי השבת שמקורם ושורשם במנהגי קדמונים ויתדם תקועה באורחות צדיקים, ורומזים הם לעניינים שבסוד חכמים.

מאת: Droxitהורות23/05/191442 צפיות
לרוב, סבתא היא דמות משמעותית מאוד בחיי הנכדים שלה. היא מפנקת, מבלה איתם זמן איכות וכמובן שומרת עליהם לא פעם כשעולה הצורך. אלא שגם לסבתא יש סידורים משלה, אולי גם תחביבים ואפילו תכניות לטוס לחופשה קצרה בחו"ל מפעם לפעם. אז נכון, שירותי סבתאות לא מהווים תחליף לאהבה העצומה שרק סבתא יכולה להעניק, אבל הם לכל הפחות מספקים פתרון נהדר – גם לילדים וגם להורים.

מאת: Droxitהורות02/05/191482 צפיות
כל סבתא מכירה את הסיטואציה הזו היטב. אחרי שנים של עבודה וגידול ילדים, דווקא כשהחלה ליהנות מהימים שבהם המטלות כבר לא נערמות בקצב והחופש נראה באופק, הן נקראות לשירות "מילואים" אצל הילדים שהתבגרו והפכו להורים בעצמם. עכשיו הן מתבקשות לשמור על הנכדים, לבלות איתן בחופשות הקיץ ובחגים, ואפילו לשמש כאחות רחמנייה כשהתינוק חולה בזמן שההורים חייבים לחזור לעבודה. אז נכון, מבחינת סבתא הזמן עם הנכדים מבורך והאהבה עצומה. אלא שגם הן רוצות ליהנות מהחיים ומהפנסיה.

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות11/03/191501 צפיות
רעיון לבילוי עם הנכדים: שינסו לספר על כל סימני הדרך שיש בהליכה היומית לבית הספר או לגן.

מאת: Droxitהורות28/02/191614 צפיות
בדרך כלל אתם מסתדרים לא רע. בין אם אתם זוג שמנהל יחד את משק הבית ובין אם אדם אחד מנצח על התזמורת עם עזרה מחברים טובים או קרובי משפחה, הכול עובד בדיוק כמו שצריך. יש תמיד מי שישמור על הילדים כשישיבה מתארכת וגם יש מי שידאג לכביסה או לסידור הבית בזמנים הלחוצים ביותר. אלא שיש גם לא מעט מצבים שבהם העזרה זמינה קצת פחות. בן או בת הזוג נוסעים או מוקפצים לשירות מילואים, ההורים יוצאים לחופשה או שמישהו מרגיש קצת פחות טוב – ומספק פחות עזרה מהרגיל. במצבים מעין אלה שירות עזרה למשפחות של פאן-פאן מספק את המענה.

מאת: SEONET קידום אתריםהורות02/12/181990 צפיות
למה חשוב להקריא ספרים לילדים בגיל הרך? האם צריך להקריא לתינוק בן שנה סיפור או שזה מיותר, גם ככה הוא לא מבין את כל המילים ובטח שלא יכול לעקוב אחר העלילה. אבל הקראת סיפורים לתינוקות חשוב מאוד ובעל יתרונות רבים במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica