חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לול לתינוק

מאת: אסי כהןהורות27/02/20131096 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כמה עובדות מעניינות על לול לתינוק

ישנן מספר אופציות למיקום התינוק בזמן השינה, לדוגמא:

  • מיטת תינוק

  • עריסת תינוק

  • אמבטיה לעגלה

  • סלקל

  • לול לתינוק

מיטת תינוק הינה מיטה גדולה המתאימה לתינוק גדול יחסית בן מספר חודשים ומתאימה עד לגיל שנתיים ואף שלוש.

עריסת תינוק מתאימה לתינוק החל מרגע לידתו ועד לגיל בו בו הוא מספיק גדול על מנת לעבוד למיטת התינוק.

ישנם הורים שמשכיבים את הרך הנולד באמבטיית העגלה הקשיחה מספר חודשים כתחליף לעריסת התינוק.

ואילו ישנם תינוקות הנרדמים רק בסלקל, בדר"כ ברכב ומועלים על ידי ההורים אל הבית וממשיכים לישון בסלקל מספר שעות. זהו המצב הפחות רצוי היות ומומלץ לתינוק לישון על משטח ישר לאורך זמן.

לול לתינוק מתאים עד גיל שנה, הינו מיטת ביניים המתאימה החל מגיל לידה עד לגיל שנה פלוס.

לול לתינוק מתאים בעיקר במצבים בהם מעוניינים להניח את התינוק בבטחה במקום סגור או מגודר, ללא חשש נפילה או זחילה ברחבי הבית.

בחורף ניתן לעטוף את הלול וכך לגרום לסביבה מחוממת ומוגנת יותר מהרצפה הקרה.

הלול משמש החל מחודשיו הראשונים של התינוק ובעיקר בשלב השחילה הארוך בו התינוק מעוניין לחקור כל דבר ולהסתובב בבית, ואין להורים או לדמות המטפלת אפשרות להשגיח עליו במאת האחוזים, ולכן רצוי להכניסו ללול כדי לשמור עליו מפגיעה בו או בסביבה.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של לול לתינוק.

לול לתינוק מעץ, לול לתינוק מפלסטיק וכן לול לתינוק מתקפל לקמפינג.

רוב הסוגים מגיעים בגדלים סטנדרטיים של 100 ס"מ עד 80 ס"מ, וכולם מתקפלים לנוחות המעבר בין חדרים.

היתרון של לול לתינוק לקמפינג הוא שניתן להעבירו בקלות ממקום למקום, גם מחוץ לבית, ובין הבתים- של ההורים לסבא וסבתא או למטפלת.

ואילו היתרון של לול לתינוק מעץ הוא הבטיחות והעמידות של הלול לאורך זמן. החיסרון של ה לול לתינוק מעץ הינו המשקל הגבוה יחסית שלו.

היתרון של הלול לתינוק מפלסטיק הוא המשקל היחסית נמוך שלו לעומת העמידות של הלול וסורגיו הרכים יחסית בעת נפילת התינוק בתוך הלול וקבלת מכה מהסורגים.

היות והמכה שעלול לקבל התינוק מסורגי הלול לתינוק מעץ תהיה קשה יחסית וכואבת הומצאו מגני ראש לחלק או כל הלול לתינוק, ובכך ניתן לשמור על איבריו וראשו של התינוק.

הלול לתינוק ניתן לרכוש במגוון חנויות פיזיות ברחבי הארץ או אינטרנטיות המחויבות לאיכות גבוהה ולמשלוח עד בית הלקוח ואף הרכבה.

עוד בחנויות אלו ניתן לרכוש מצעים מותאמים ללול לתינוק במגוון צבעים ודוגמאות, וכן מגני ראש לכל אורך הלול לתינוק.

בעת רכישת לול לתינוק רצוי להתייעץ עם בעל מקצוע המבין באיכות ובסוגי הלולים וכן בחברים וחברות או אנשים אחרים בקהילה אשר ימליצו להורים הטריים על כל אחד מהדגמים הקיימים היום בשוק ועל היתרונות וכן גם על החסרונות של הלול לתינוק אותו מעוניינים לרכוש.

המאמר נכתב באדיבות פורטל "בית התינוקות החנות למוצרי תינוקות" המוכרת מוצרי תינוקות ברחבי הארץ.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאמר זה נכתב ע"י צוות הכותבים של אתר טיסות לאילת המרכז עבור גולשיו מגוון כרטיסי טיסות זולות לאילת עם אפשרות להזמנת דילים לאילת הכוללים טיסות לאילת עם מלון.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי כהן

מאת: אסי כהןהורות27/02/13941 צפיות
עגלות לתינוק הינו האביזר השימושי ביותר להורים ולתינוקות באופן יומיומי ולאורך זמן, גם בבית וכמובן מחוץ לבית.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13811 צפיות
עריסה לתינוק הינה מוצר שימושי ביותר המלווה את חייו של התינוק בחודשים הראשונים לחייו. עריסה לתינוק הינה מיטת תינוק מוקטנת המתאימה לגודלו של התינוק שאך זה נולד, ומאפשר לו לחוות שינה בטוחה, נעימה ומחבקת כמעט כמו בבטן אימו.

מאת: אסי כהןהורות27/02/13747 צפיות
בעידן בו בטיחות בדרכים היא מעל הכל, אנו כהורים עושים הכל כדי לשמור על חיי ילדינו והבטיחות שלהם בכל מקום, אם זה בבית, בגן השעשועים, בגן הילדים וכמובן ברכב.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/131069 צפיות
בנישת מוצרי תינוקות, ניתן למצוא מוצרים רבים ומגוונים וכך גם מחירים רבים ושונים. מוצרי תינוקות זולים ניתן למצוא במספר חנויות יוקרתיות בארץ, או בחנויות המעידות על עצמן כי הם זולות באופן ניכר מהמתחרים.

מאת: אסי כהןהורות26/02/131012 צפיות
כיסא אוכל לתינוק הינו כיסא ייעודי לתינוקות המאפשרת ישיבה, תומכת, בטוחה ומהנה לתינוק בזמן האכילה, והישיבה במסגרת הארוחות המשפחתיות המהנות. רכישת כסא אוכל לתינוק מגיל חצי שנה להולדת התינוק בו הוא מתחיל את טעימות המזון הראשוני המוגש לו בתצורה מרוסקת.

מאת: אסי כהןהורות26/02/13852 צפיות
טיולונים הינם מוצר מצויין לפתרון הנידות של התינוק והפעוט. בדרך כלל הטיולון יהיה הרבה יותר קל משקל מרוב העגלות הממוצעות, ולכן נוח יותר לדמות המטפלת אם זו האמא, האבא, סבים ומטפלת להתנייד עם הטיולון. לרוב טיולונים לתינוק הינם מוצר משלים לעגלות התינוק המשמשות את ההורים המאושרים בחודשי חיו הראשונים של התינוק.

מאת: אסי כהןהריון ולידה26/02/13716 צפיות
רכישת חבילת לידה לתינוק כמכלול מקלה על ההורים הצעירים ומוזילה עלויות, היות והיא מכילה מספר פריטים אשר ברכישתם יחדיו מזכים את הרוכשים בהנחה משמעותית,לעומת רכשית כל מוצר לחוד.

מאמרים נוספים בנושא הורות

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות16/12/20527 צפיות
מרבים לדבר עלינו כעל "Start up nation”. כמובן שכולנו היינו רוצים שנכדינו יצליחו להשתלב ולהתקדם בלימודים.אחד התנאים החשובים זה להצליח במדעים. אבל אם אחד הנכדים לא בדיוק מצטיין במדעים,הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות בשיחותינו עם הנכדים זה לנסות לעורר בהם סקרנות. כידוע, הסקרנות היא תנאי ראשון לחיפוש האמת – וזאת תחילת הדרך למדע.

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות22/10/20614 צפיות
הקורונה מרחיקה אותנו פיזית מהנכדים, אבל בואו ננסה לשמור לפחות על הקרבה הנפשית בעזרת רעיון נחמד וקל.

מאת: כרמי אומרוהורות07/09/20716 צפיות
ילדים זה שמחה - אני משננת לעצמי את המוטו בכל מלחמה איתם מחדש

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות22/07/20751 צפיות
סבים וסבתות, נצלו את הזמן הפנוי ובנו יחד עם הנכדים אילן יוחסין. זה ישעשע אותם וזה יוסיף לקשר הבין דורי.

מאת: כרמי אומרוהורות03/06/20705 צפיות
אחד הדברים החשובים שלמדתי זה שלפעמים צריך לשחרר ולא תמיד צריך להיות סופר מאמי

מאת: קורה שורץ- "מעניין את הסבתא"הורות05/02/20912 צפיות
איך נבלה עם מספר נכדים, שהם בני 4, 7, 8, 10? מה יכול להתאים לכולם, לשעשע, להצחיק, להפעיל אותם ולהצחיק את כולנו עד דמעות? הנה רעיון נחמד. תיהנו!

מאת: בתיה כץהורות11/09/191497 צפיות
קיימים מנהגים שונים הקשורים למאכלי השבת. ישנם יוצאי ארצות שונות, עדות, בני קהילות שונות, אשר אצלם מקפידים עד מאד על מאכלים מסוימים בסדר שולחן השבת. רבות כתבו על מאכלי השבת שמקורם ושורשם במנהגי קדמונים ויתדם תקועה באורחות צדיקים, ורומזים הם לעניינים שבסוד חכמים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica