חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

CFD- חוזה צמוד

מאת: betraderהשקעות23/08/20121252 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

השיטה מאפשרת לסוחר לעקוב אחר מחיר המנייה בזמן אמת ולהרוויח מהחיזוי מבלי להיות בעלי נכס הבסיס. העיקרון הוא שבאמצעות מינוף במניות ומדדים נוצרת למשקיע ההזדמנות לרווח פוטנציאלי גדול בהשקעה בסכום כסף נמוך. החסרונות בשימוש ב CFD הינם חוסר היכולת להשתמש בזכות ההצבעה המוענקת לבעלי המניות בלבד כמו גם בחלוקת הדיבידנדים. לסיכום ניתן לציין כי זוהי שיטה מצוינת לטווחים קצרים המעניקה לסוחר נגישות לשווקים שבנסיבות אחרות לא היו יכולים להיחשף אליהם.

המסחר ב CFD- והסיכון המחושב

מסחר בCFDמאפשר לסוחר ליהנות מהיתרונות של בעלי המניות ללא המחויבות בהחזקת נכס הבסיס בפועל. הרווח הוא על הפרשי הקנייה והמכירה כלומר לקנות סחורה בעלות נמוכה ולמוכרה במחיר הגבוה ממחיר הרכישה. יתרון נוסף שיש למסחר ב CFD הוא ביכולת לבצע עסקאות בכל יום מימות השבוע ובכל שעה משעות היום בהגבלת השעות בענפים אחרים בבורסה. לדוגמה במידה וסוחר ירכוש 5 חוזי הפרשים במקום לרכוש 500 מניות של חברה מסוימת, ומניות החברה יעלו ב1.5%, ירוויח הלקוח 1500 ₪ וזאת מבלי להיות בעל המנייה. כל עסקאות המסחר ב CFD מתבצעות באמצעות תוכנה ייחודית ומוכרת בכל העולם שמכונה dealbook 360. משקיעים מישראל עשויים ליהנות מכל יתרונות המערכת 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע ומנוחות מקסימאלית למשתמש היות והממשק בעברית.

CFD, GFT והקשר ביניהם

צורת המסחר ב CFD הינה הפכה להיות אחת הזירות המובילות והדינמיות ביותר באמצעות מסחר בבורסה. יש לה את יתרונות המינוף, הנזילות ואפשרות הסחירה בכל שעה משעות היום בכל ימות השבוע. ואולם קיימים גם סיכונים אותם יש לקחת בחשבון. על מנת שהסיכונים יהיו בגדר סיכונים מחושבים מומלץ מאוד לקבל שירותי מסחר מחברות כדוגמת GFT בה ישנם בטחונות על הכסף המועבר.

אחת האופציות למסחר הן מסחר במט"ח- המתבססת על תנודות בשערי החליפין בין המטבעות בהתאם לביקוש והיצע. ככל ששוק המט"ח מתרחב כך הופכת משימת בחירת ברוקר לקשה יותר ויותר. עשויים להיות הבדלים בעלי מהות בתנאי השירות והמסחר בין האופציות השונות ולכן יש לקחת בחשבון את סוג החשבון אותו אתם מעוניינים לפתוח, שיקולי תוכנה, אופציות תשלום ועוד.

מהו חבר בורסה וכיצד מתנהל המסחר

כל פעילות מסחרית בבורסה שהוזכרה כאן החל מCFDוכלה במט"ח מתרחשת רק באמצעות חבר בורסה. אילו הם הבנקים וחברים אחרים המכונים ברוקרים. צורת המסחר נעשית כאשר חברי הבורסה מעבירים פקודות רכישה ומכירה בעבור הלקוחות. נכון להיום בבורסה לניירות ערך בתל אביב חברות 29 חברות בורסה שמתוכם 14 בנקים והשאר הינן חברות ציבוריות ופרטיות שונות שתפקידן לנהל השקעות. אז במידה ואתם מעוניינים להיכנס אל התחום המרתק הזה, עליכם לערוך סקר שווקים בין חברי הבורסה בשל ההבדלים המהותיים ביניהם.

 תגיות המאמר: שוק ההון, מסחר בבורסה, cfd, gft


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

BeTrader -מסחר בבורסה, תשקיע בעצמך!

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת betrader

מאת: betraderבורסת ת"א02/06/131192 צפיות
מסחר בבורסה- אז איך נכנסים אל שוק ההון ?

מאת: betraderבורסת ת"א06/05/131194 צפיות
מסחר ב-CFD - רוצים גם? מסחר ב- CFD הינו סגנון מסחר פופולארי ביותר. שמו בעברית הינו חוזה הפרשים. כיום מרכז חוזה ההפרשים קרוב ל- 65% מנפח המסחר במדינות המתוקנות. הסיבה לכך הינה פשוטה:

מאת: betraderבורסת ת"א07/04/131187 צפיות
מסחר בבורסה - ללמוד ברצינות ואז להתחיל ללכת אם אתה אוהב כסף ומחפש דרכים מגוונות להרוויח אותו, תוכל למצוא עניין בתחום המסחר בבורסה. מסחר בבורסה עשוי לאפשר לך ליהנות מעלייה ברמת החיים שלך.

מאת: betraderבורסת ת"א03/03/131288 צפיות
מסחר בבורסה- קודם תלמד - אחר כך תבין

מאת: betraderבורסת ת"א13/02/13947 צפיות
מסחר בבורסה- לאט ובזהירות כאשר היית קטן, היית מטפס על העצים, מושך לבנות בצמות, משתולל בתוך הבוץ ומסתכן בכל דרך אפשרית. זה היה חמוד מאוד בעיני כולם, אך כעת עלייך להתבגר ולנהוג בצורה רצינית יותר, בעיקר אם אתה מתכנן להיכנס אל שוק ההון ולעסוק במסחר.

מאת: betraderבורסת ת"א06/01/13741 צפיות
בוא לכאן ותתחיל להרוויח - interactive broker אם אתם בעלי ניסיון בשוק ההון של ישראל, טעמתם וניסיתם, חוויתם, הצלחתם, הפסדתם ואחרי כל אלו מתחשק לכם לנסות את מזלכם בעולם הגדול באמת, תוכלו לסחור עם interactive broker בשוק ההון של ארצות הברית.

מאת: betraderבורסת ת"א06/01/13841 צפיות
בוא לכאן ותתחיל להרוויח - interactive broker אם אתם בעלי ניסיון בשוק ההון של ישראל, טעמתם וניסיתם, חוויתם, הצלחתם, הפסדתם ואחרי כל אלו מתחשק לכם לנסות את מזלכם בעולם הגדול באמת, תוכלו לסחור עם interactive broker בשוק ההון של ארצות הברית.

מאמרים נוספים בנושא השקעות

מאת: SEOMANהשקעות21/01/18831 צפיות
המדריך להשקעה חברתית מניבה הוא גם זה שיעזור לכם להבין איך להשקיע נכון במיזם סטארט-אפ חדש עם פוטנציאל לרווחיות גבוהה. אין ספק כי זהו גיוס המונים שווה זהב, במידה ותדעו מהו גובה פוטנציאל ההצלחה של כל אחד מהמיזמים והפרויקטים המגייסים כעת סכום גבוה להשקעה בכדי לפרוץ לשוק המקומי והבינלאומי.

מאת: רוני הכהןהשקעות28/03/172317 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לשים לב כי התחרות בין ספקים שונים של שירות בהחלט עלתה מדרגה, והדבר כולל גם את ענף הבנקאות אשר מנגיש אל הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים איכות גבוהה יותר של שירות בכל היבט אפשרי. שכחו מהימים שבהם קיבלתם עט מהאדם שמנהל לכם את החשבון.

מאת: amirdadon90השקעות25/01/171027 צפיות
יוסי הרצוג הוא אחת הדמויות המוכרות והבולטות בשוק ההון מזה שנים רבות רבות. במקביל לניסיון הרב שצבר בתחומים רבים הרלוונטיים לשוק זה, מקפיד הרצוג על התעדכנות מתמדת - שכן לתפישתו, ולא רק לתפישתו כמובן, הטכנולוגיה מכתיבה שינויים דרמטיים בשוק ההון ובעולם הבנקאות באופן כללי.

מאת: גיא חזןהשקעות17/01/171147 צפיות
גם אם מדובר בקרן השקעות נדל"ן המשוייכת ומנוהלת ע"י גוף השקעות גדול ומוכר – זה עדיין לא ערובה להצלחה או ביטחון כלכלי. ברגע שהכסף יוצא מחשבון הבנק שלך – אינך שולט בו יותר והסיכון שנטלת – גבוה ביותר.

מאת: גיא חזןהשקעות26/12/161143 צפיות
בשנות ה – 80 האינפלציה בישראל הגיע לרמה של 400% בשנה. ובכלל, מדינת ישראל חיה והתקיימה בתוך כלכלה אינפלציונית מאז הקמתה. תושבי ישראל התרגלו כי האינפלציה היא תושבת קבע וכספם נשחק בכל שנה ושנה.

מאת: שלום כהןהשקעות22/11/16894 צפיות
קופות גמל הן מכשיר חיסכון פנסיוני אשר מאפייניו קבועים בחוק. חיסכון בקופות גמל אפשרי לכל אזרח בישראל אם כאפיק חיסכון פנסיוני מרכזי ואם...

מאת: גיא חזןהשקעות13/04/16865 צפיות
הלקוחות של ענבל אור כנראה ולכאורה הפסידו את כל כספם. כל שקל שעבר לענבל אור לא ישוב עוד לעולם והמשקיעים, קוני הדירות, איבדו כך את כספם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica