חפש מאמרים:
שלום אורח
05.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

דוד רפאל - שכנוע דיירים לתמ"א 38

באופן משונה ותמוה ביותר, ניתן לשמוע את השאלה האמורה לעיל עולה יותר ויותר בעת שיחות אודות פרויקט תמ"א 38 עתידיו פוטנציאלי בקרב מבנה מגורים ישן ולא עמיד בפני רעידת אדמה ולו החלשהביותר. יחד עם זאת, עצם השאלה עצמה הינו תמוה ביותר, הרי מדוע ולמה בכללצריך לשכנע דיירים לביצוע של פרויקט תמ"א 38? הרי בפועל, הם יהיו המרוויחים האמיתיים מכל הפרוייקט, הן מבחינת הדירה שתהיה להם והן מבחינת הבנייןהחדש, החזק, העמיד והיציב שבו הם יגורו. בפועל, מתברר כי במקרה של פרויקטתמ"א 38 המציאות מבחינת יזמי הפרויקט הינה גדולה מכל דימיון, וזאת שכן במקרים רבים הם מוצאים את עצמם מצויים במסעות שכנועים אינסופיים מול הדיירים על מנת שיתנו את ה – OK בעבור תחילת הפרויקט. לפיכך, במאמר המדובר נסביר איך לשכנע דיירים לביצוע תמ"א 38.

מאת: דוד רפאל

דוד רפאל

בניין חדש, חזק, יציב ועמיד בפני רעידות אדמה.

גולת הכותרת ו'עמוד השדרה' החזק ביותר מבחינת פרויקט המגוריםאשר ידוע בשם תמ"א 38 הינם עצם קיומו ועובדתו של בניין חדש לגמרי, מבהיק,מבריק ומפואר, בניין בעל תשתית מבנית חדשה לחלוטין, חזקה ויציבה מאין כמוהועוד – בקיצור, בניין חדש במלוא מובן המילה. בנוסף, ואולי זה האלמנט הכי חשוב ומשמעותי, הינו האלמנט של היציבות והעמידות בפני רעידות אדמה, שהיא כידוע אחת מן הסכנות הקיומיות הגדולות ביותר אשר נשקפות למדינת ישראל (וזאת עקב מיקומה ממש על השבר הסורי – אפריקאי המועד לפורענות). למעשה, עובדה זואמורה להיות טיעון השכנוע הגדול ביותר.

מרפסות חדשות, ממ"ד, לובי מפואר – לא מספק ומכובד?

עכשיו, לאחר שהסברנו את התמורות הגדולות ביותר מבחינת הבניין כפי שהן באות לידי ביטוי במסגרת הפרויקט תמ"א 38, נמסור מידע ונספר אודותהתמורות האיכותיות כפי שהן באות לידי ביטוי במסגרת הדירות עצמן והבניין עצמו. בפועל, אחת מן ה'בשורות' הגדולות ביותר של פרויקט התמ"א הינה תוספות הבנייה כפי שהן באות לידי ביטוי בדמותם של מרפסות, ממ"דים (חדרים מוגנים),לובי בניין מפואר ועוד. במילים אחרות, מדובר בתוספות בנייה לא רק יפות מבחינה חיצוניות, אלא תוספות בנייה אשר משדרגות איכות חיים, אטרקטיביות וחיוניות ביותר ועוד. תוספות בנייה אלו הינן טיעון משכנע ביותר נוסף.

סביבת הבניין תכלול גם מעלית, גינות יפות ואפילו חנייה!

בקרב אינספור בניינים אשר 'עברו' כבר תהליך של פרויקט תמ"א 38  ניתן לראות גם סביבת בניין ייחודית ואיכותית אשר כוללת בתוכה מעלית חיצונית  (ואפילו כל הדרך מן הרחוב…), גינות יפות ומעוצבות, מגרש חנייה מקורה וחדש לגמרי ועוד. אין ספק כי תוספות אלו הינן אקסלוסיביות ובלעדיות ביותר, וכיאין דייר אשר לא יהיה יותר משמח לקבל אותן. האם כל השכנועים הללו לא מספיקים?

דוד רפאל הוא יזם נדל"ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דוד רפאל הוא יזם נדל"ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ.
כתובת המשרדים: רחוב מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט  מתחם הבורסה, רמת גן, קומה 15.
פרטי קשר - דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ן :
טל: 03-5587505 / 8058*
פקס: 03-6777143

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ן

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן08/11/16763 צפיות
הראשונים לאמץ את ההתאגדות בקבוצת רכישה היו קבוצות בעלות מחנה משותף תרבותי או דתי אולם משקיעי הנדל"ן המנוסים גילו מהר מאוד את הפוטנציאל והפכו אפיק זה למועדף עליהם. בשל פוטנציאל החיסכון שהן מגלמות, קבוצות הרכישה מהוות אטרקציה בשוק הנדל"ן מאז הופעתן לפני כ- 15 שנים, עומד על 30-35% ממחיר דירה מקבילה בפרויקט יזמי.

בעלי דירות להשקעה פנו למשרד המשפטים בטענה כי היוזמה למיסוי דירה שלישית ומעלה היא לא חוקית ■ בתשובה, הבהירו במשרד כי היוזמה כבר נבחנה על ידי היועץ המשפטי לממשלה ואושרה

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן22/07/13570 צפיות
על פי כתבה ב"דה מרקר", 100 מיליון ש"ח יוקצו לטובת הקרן, שמטרתה חיזוק מבנים באזורים שמוגדרים "לא כדאיים כלכלית". האוצר הציע להכניס את התכנית לחוק ההסדרים.

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן07/07/13681 צפיות
השוק האיטלקי קורץ בעיקר לזרקים שמשכורתם גבוהה ב36% מהאיטלקים לרכישת בתים. הגרמנים עטים על הנדל"ן כאשר גם הבריטים והרוסים צדים אחר מציאות בשוק.

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן16/06/13692 צפיות
בדה מרקר פורסם כי קרן ממשלתית בסך 100 מיליון שקל תסייע לקידום תכנית חיזוק מבנים ואולי בעזרת סיוע מהבנקים היקף הקרן יצמח עד ל500 מיליון שקל.

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן10/06/13629 צפיות
באתר דה מרקר פורסם כי במהלך חודש מרץ נרשמה עלייה בשיעור של 1.5% במכירות הבתים הפרטיים החדשים, אך נרשמה ירידה במחיריהם בשיעור של כמעט 7 אחוזים.

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן09/05/13771 צפיות
במקרה של רעידת אדמה רצינית יינזק המשק הישראלי בסכום של 60 מיליארד שקל. זמן להכניס להילוך גבוה יותר את פרויקט תמ"א 38.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: רונית אלפסינדל"ן01/05/20149 צפיות
תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להבטיח שהעסקה שאתם חותמים עליה בטוחה עבורכם ולשמור על כל הזכויות שלכם בעסקה, לכן, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן, רצוי לקחת עורך דין שמומחה בתחום הנדל"ן. עורך דין מומחה בתחום הנדל"ן יוודא בעבורכם כי העסקה שאתם חותמים עליה משתלמת בעבורכם, וכך עשוי לחסוך לכם

מאת: טלנדל"ן04/09/182486 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182414 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182410 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181765 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181263 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18988 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica