חפש מאמרים:
שלום אורח
15.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

היתרון במערכות אזעקה וכיצד הם פועלות?

מאת: אינטרוטראבטחת הבית28/09/2012583 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ענף המיגון, הינו ענף רחב הכולל אמצעי מיגון ואבטחה לחברות ולבתים פרטיים. אחד מאמצעי המיגון הוותיקים ביותר בשוק הינו מערכות אזעקה. אך אם בעבר היתה מערכת אזעקה מסוג אחד בלבד אשר היה קל מאד לנטרל אותה, הרי שכיום קיימים סוגים רבים של מערכות אזעקה אשר מקשות על הפורץ באופן משמעותי.

נשאלת השאלה: מהן בדיוק מערכות אזעקה ? כיצד פועלת מערכת ההתרעה שלהן ? והאם ניתן להתקין מערכות אזעקה באופן עצמאי ?

מהן מערכות אזעקה ?

כנאמר לעיל, מערכות אזעקה הינן אמצעי המיגון הוותיק ביותר בענף המיגון ואף נחשב ליעיל ביותר. המטרה של מערכות אזעקה הינה לזהות, להתריע ולהודיע כאשר קיימת חדירה לשטח המאובטח על ידה. לאחר שזיהתה המערכת את הפריצה למרחב המוגן היא מתריעה ברוב המקרים באמצעים קוליים כגון צפצופים, צפירות וכדומה לסביבה הקרובה. תוך כדי ביצוע ההתרעה, תפקידה של המערכת הוא להודיע למתקין האזעקה כי בוצעה חדירה למרחב המוגן.

כיצד מבוצע תהליך ההודעה למתקין האזעקה ?

תהליך ההודעה למתקין האזעקה יכול להתבצע במספר דרכים שונות או בכולן גם יחד.

  • מערכתטלפונית אוטומטית- קיימות מערכות אזעקה אשר במידה ואותרה חדירה, מקבל מתקיןהאזעקה שיחת טלפון ממוחשבת אוטומטית המעדכנת אותו על הפעלת האזעקה.
  • מוקד אבטחה-במקרים בהם מתקינים מערכת אזעקה באמצעות חברת מיגון ואבטחה ניתן כחלק מהשירותלקבל שיחת טלפון מנציג מוקד החברה אשר מעדכן במקרה פריצה. היתרון בשיחה זו עלפני הודעה אוטומטית ממוחשבת הוא בקבלת מידע נוסף כגון: מתי בדיוק התרחשההפריצה, לאיזה שטח חדר הפורץ ועוד.
  • הודעת טקסט-חלק מערכות האזעקה הינן בעלות פונקציה של שליחת הודעת טקסט למתקין האזעקה בעתחדירה לשטח הממוגן. המספר מתוכנת ומוחדר מראש לתוך המערכת עצמה וניתן לשינויבכל עת.

האם מערכות אזעקה מיועדות למקרי פריצה בלבד ?

קיים מגוון רחב של סוגי מערכות אזעקה כאשר לאו דווקא כולן מתייחסות לפריצה. קיימות מערכות אזעקה המיועדות לגילוי עשן ותהליך הזיהוי שלהן שונה. מבחינת תהליך ההתרעה וההודעה מדובר בתהליך זהה. במערכות אלו, ניתן לשלב נתזי מים בגלאים השונים המותקנים על התקרה.

ומה לגבי מערכות אזעקה לרכבים ?

גם בתחום מערכות אזעקה לרכב חל שינוי משמעותי במהלך השנים. אם בעבר רוב מערכות האזעקה ברכבים היו פשוטות למדי וניתן היה לנטרל אותן בניתוק חוט פשוט, הרי שכיום מערכות אזעקה לרכב הינן מורכבות לא פחות ממערכות אזעקה לבית. רוב הרכבים משתמשים באמצעי מיגון כגון קודנים למיניהם המשולבים עם מערכות אזעקה אשר מתריעות במקרה של פריצה.

וכטיפ חשוב לסיום: במקרים בהם התרחשו פריצות למיניהן, עליכם להגיש תביעה לחברת הביטוח הכוללת את כל המסמכים הנוגעים למערכת האזעקה וההתקנה. לכן חשוב כי תשמרו את כל המסמכים באופן מסודר ובמיקום אותו תזכרו גם בעתיד.

http://www.raamcom.co.il/

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בשמים - באתר בושמטיק זול יותר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אינטרוטר

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי19/06/14666 צפיות
ביטחון עצמי או דימוי עצמי הפכו לערך משמעותי מאוד בעולמו של האדם המודרני. בעבר המעמד והדימוי של האדם היו נקבעים על פי סטנדרטים של יוקרה וכיום, למרות שנראה כי הדימוי של האדם נקבע על פי מעמדו שמתורגם לכסף ומקצוע, המהפכה התעשייתית ובמיוחד הגישה הקפיטליסטית,

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי02/04/14848 צפיות
בשמים הם אמצעי מצוין ליצירת ריח אשר מזוהה עם אדם מסוים, מכיוון שהם מאפשרים להתבשם קבוע ושגרתי ומתלווים אל יומו וחייו של האדם הנושא את הניחוח שלהם. למרות שלכל אדם ריח משלו, אשר משולב עם ריחות הבושם, ישנם סוגים עיקריים של בשמים אשר נחשבים לפופולאריים ואהודים יותר

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי29/01/14697 צפיות
למרות שריח הוא דבר טבעי וקסום, כמו כל דבר אחר בעולמנו, גם אותו התעקשנו לפרק ולתמלל. במרוצת השנים החלו להשתמש בטרמינולוגיה מיוחדת כדי לפרק את הבושם הממוצע למרכיבים שונים וכיום מוסכם על העוסקים בתחום כי כל בושם מורכב משלושה תווים או משלוש שכבות של ריח. התווים העליונים הם התווים המהירים ביותר להתנדף והם מסוגלים להישאר על הגוף למשך עשרים דקות לכל היותר.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי28/11/13819 צפיות
מוצרי טיפוח הם חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של כל אישה שאוהבת להקדיש זמן לשדרוג המראה החיצוני שלה. בעזרת קרמים שונים, כמו קרם גוף או קרם ידיים, ניתן לטפל בבעיות עור פשוטות, להחזיר לעור יבש את מידת הלחות הרצויה וכמובן להדיף ריח נעים לכל עבר... אם מדובר בקרמים של ויקטוריה סיקרט.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי19/10/13854 צפיות
המותג "ויקטוריה סיקרט", שקיים כבר למעלה מ-30 שנה, הפך לאחד המותגים הפופולאריים בקרב נשים ונערות, בכל הקשור לאופנת הלבשה תחתונה ולטיפוח הגוף. למרות שהחברה ממעטת לפתוח חנויות ברחבי העולם, מוצריה משווקים ונמכרים ברשת האינטרנט, וכיום כל אישה יכולה להזמין לעצמה את המוצר המתאים לה. עקב התפתחות העולם הגלובאלי והתפתחותו של שוק המכירות אונליין, הקניות ברשת נהיו פופולאריות בקרב נשים, וכיום ניתן למצוא את מוצרי ויקטוריה סיקרט, במחירים מפתיעים ומשתלמים, שתואמים למחירים בחנויות המקוריות ואף עולים עליהם.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי05/10/13865 צפיות
חיזוק הביטחון העצמי – ממש כפי שלבישת בגד שמחמיא לגזרה שלך יכול לחולל נפלאות לביטחון העצמי שלך, גם התזת הבושם הנכון על עורך יכולה לעזור לרמת הביטחון העצמי שלך להרקיע לשחקים. אם תצליחי לבחור בושם אשר משקף את האישיות שלך, את באופן טבעי תרגישי ביטחון רב יותר להקרין את אישיותך הפנימית.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי17/09/13807 צפיות
כיום, הבושם הוא חלק מעולם האופנה והקוסמטיקה, וכמו כל דבר בעולם זה, נחשב לאביזר אופנתי המסמל אמירה וייחודיות. ההתפתחות המהירה בעולם הקוסמטיקה וריבוי הסוגים, הטכניקות והריחות, הפכו את הבשמים לעולם של ממש, כך שניתן למצוא בשמים ייעודיים לכל מין, גיל, מזג האוויר ואף סוג אירוע.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: בנימין קלינגראבטחת הבית15/11/20558 צפיות
5. בטיחות, ביטחון ושעת חירום 5.1 בטיחות 5.1-52 סידורי בטיחות במבני מוסדות החינוך מבוא תמצית ההנחיות בחוזר זה נועדו לאדריכלים, למהנדסים, לאנשי בטיחות, לאנשי חינוך ולכל מי שמטפלים בבטיחות בתכנון מוסדות חינוך, בתי ספר וגני ילדים. הן באות להוסיף על החוקים, על התקנות ועל התקנים, ומפרטות את הוראות המשרד המחייבות בנוגע לתנאים הפיזיים של מבני חינוך. התוקף: החל מ-1 בפברואר 2013. התחולה: כלל מערכת החינוך. הסטטוס: החלפה. חוזרים קודמים באותו נושא** - סעיף 131 בחוזר מה/4, "שמירה על אצבעו

מאת: nirאבטחת הבית13/10/20594 צפיות
תמיד רצית לדעת למה מצלמה אחת יותר יקרה מהשנייה? מה זה TVL ומה זה WDR, כנסו לכתבה הבאה והעשירו את הידע שלכם.

מאת: רוניאבטחת הבית07/10/20493 צפיות
מנעולים על סוגיהם השונים הינם חלק בלתי נפרד מחיינו, ורובנו ניתקל בשלב כזה או אחר במנעול שלא נוכל לפתוח. במקרים אלו, שירותיהם של פורצים מקצועיים יכולים להיות יעילים ביותר עבורנו. אחד המקרים בהם שירותי פריצה מקצועיים יכול להיות חשוב ביותר הינו מקרה של פריצת כספות.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19857 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/191248 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/181123 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18761 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica