חפש מאמרים:
שלום אורח
15.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין מומלץ בחום

מאת: מה רוצהחוק ומשפט - כללי28/10/2012766 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
מי מאתנו מעולם לא נכנס אל תסבוכת כלשהי בה הוא נזקק לשירותיו של עוד? נכון, העיסוק של הפרקליט הוא לסייע לנו, האנשים הרגילים, בסיטואציות בהן נצטרך את עזרתו האדיבה של עוד בעל ידע בחוקים. לדוג', מי שחווה הפרת חוזה איננו יכול לנתב לעצמו את המסלול הנכון לפתרון ללא עזרתו של האדם המתאים.

יחד עם זאת, עולה בעייה בעת שאנחנו צריכים לקבוע איזה משרד יעזור הכי הרבה בסיטואציה שבה נתקלנו. בעצם, כשם שכשאנחנו סובלים מכאב ברכיים נפנה אל ד''ר לאורטופדיה ולא לרופא עיניים, כשאנחנו זקוקים לפרקליט עקב תיק דיני עבודה, נבחר לגשת אל פרקליט מומחה בסוגיות אלה ולא לעו''ד המתמחה בענייני מקרקעין.

נוטריון

כמו שאמרתי, עולם החוק כולל בתוכו לא מעט ספציאליזציות שונות ומקצוענים העוסקים בתחומים אחרים. כמו לדוג': פלילים, עורך דין חוזים, עבודהונדל''ן. הגםשכ''א מהמשפטנים האלו הוא בעל הסמכה כללית לצד הסמכה מסוימת בתחומו, משתלם לקחת אדם שמתמחה בלעדית בענף בו אנו צריכים.

בדרך זו, אכן תהיו בטוחים כי האדם איתו בחרתם לעבוד מנוסה מאוד בכל התקדימים, החוקים והניואנסים הלגאליים הרלוונטיים לכם.

כיצד מחפשים פרקליט טוב?

שלב 1 אותו יש לעשות בעת שאנחנו זקוקים ל ייעוץ משפטי הוא הגדרת התחום הספציפי הקשור למצבנו. לדוגמא - בעל ואישה אשר החליטו לסיים את הזוגיות וכעת ברצונם לחלק הנכסים ולפתור חילוקי דעות כמו בעיית המשמורת על הבע''ח, מוטב להם למקד חיפושיהם על העו''ד המתאים כמו עו''ד משפחתי במקום עו''ד מקרקעין.

הכיצד נדע שהמקצוען אליו ניגשנו הוא אכן מקצוען בתחומו?

בכדילהנות משירות לגאלי מועיל וממוקד, יש לבדוק מעל לכל היסוס שאכן מדובר באדם בעל הכשרה, נסיון ומוניטין בתחום המשפטי שבו אנו זקוקים לייעוץ. לדוגמא - במקרה שנפנה אל עו''ד גירושים שלא מזמן סיים את הסטאז', לרוב, הגיוני שעד מהרה נגלה כי אין הוא מספיק מקצועי ע''מ להשיג לנו פתרון אופטימלי. אבל במידה וניוועץ בעורך דין עם ידע רב ובעל המלצות בתחום, נצליח ליהנות מסיוע משפטי ולגאלי איכותי ומדויק.

שאלת העלות של העו''ד

לפעמים, דבר מרתיע בבחירה לפנות אל עורך דין בעל קבלות מוכחות בענף שבו אנחנו זקוקים לעזרה הינו העלות אותה העו''ד מבקש. אמת ויציב, איש מקצוע ותיק ומבוקש לא מהסס לדרוש שכ''ט גבוה תמורת עבודתו. אע''פ כן, באם אותו מקצוען יכול לבקש מלקוחותיו מספרים שכאלה, אזי כנראה שהוא אכן מסוגל לעשות עבודתו כפי שראוי וכך להשיג ללקוחות שלו תוצאות אופטימאליות.

רוצים לקבל ידע נוסף על נושא בחירת עוד טוב? לחצו ועברו ל-עורך דין ותשיגו את מבוקשכם.
 תגיות המאמר: עורך דין, נוטריון


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מה אני רוצה? לא בטוח. אבל מה אתם רוצים?

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מה רוצה

מאת: מה רוצהקורסים וסדנאות16/01/13995 צפיות
בכדי להצליח בעולם המוסיקה רצוי להבין היטב גם תוכנת עריכת סאונד ובנוסף לכך את מקצוע ההפקות המוזיקליות. מפאת זאת הבנתי שכדאי להירשם ללימודי סאונד ובאופן זה להרחיב את הכשרתי בתחום היצירה המוזיקאלית.

מאת: מה רוצההפקות אירועים29/11/121003 צפיות
יש גם מתכננים שעוסקים בהפקת ז'אנר מסוים. ולכן בטרם מחליטים על מפיק ארועים מסוים, יש לבחון את המסוגלות שלו לארגן מאפס קונספטים שונים.

מאת: מה רוצההפקות אירועים28/11/12962 צפיות
הפקת אירוע זהו תחום לא פשוט אשר כולל התעסקות בגורמים שונים לדוגמא חיפוש אולם וצלם. ועדיין, אף על פי שאנשים רבים גורסים שפנייה למפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא

מאת: מה רוצההפקות אירועים27/11/12956 צפיות
כשמדברים עם בעלי גן ברצון לקיים שם האירוע, בהרבה מהמקרים נתאכזב לגלות שהסכום שהם גובים הוא מנופח מדי. וראו זה פלא, אם בעבר התרגלנו להתבאס ולהתפשר על מקום שונה, הודות למעצב ומפיק ארועים ממש אין סיבה להתבאס.

מאת: מה רוצהחתונות26/11/12945 צפיות
רגון ארוע זהו תחום ארוך המצריך טיפול ברבדים מגוונים כגון שכירת מתחם וחברת צילום. אולם, אפילו שאנשים רבים נוטים לחשוב כי שכירת צוות תנפח את העניין, זה בכלל לא ככה.

מאת: מה רוצהקייטרינג18/11/121218 צפיות
בטח תסכימו שאוכל בריא רלוונטי לכולם -לעובד הפשוט ביותר, לראשי הצוותים ועם זאת גם למוזמנים בחתונה. מהסיבה הזאת בדיוק תסתייעו באופציות קייטרינג מגוונות. ככה תצליחו להעניק תשובה לכול ארוע.

מאת: מה רוצההדברה15/11/12996 צפיות
הכרחי שתבינו שלצערכם הרב מרבית הפתרונות לאו דווקא יתאימו בכל מקרה וחשוב מכך, מהותי להתאים את הפתרון תוך התחשבות במאפייני החרק או המזיק שמעוניינים להדביר.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: אדיר בנימיניחוק ומשפט - כללי25/06/231799 צפיות
ההנחה שבדרך כלל החזקים הם אלו שגוברים על החלשים מהם, גורמת לכך שכאשר הגורם החלש יותר זוכה למעט צדק, הדבר מעניק לנו תחושה של עדנה מסוימת. לכן נדמה ששמענו לא מעט סיפורים בהם הודות להתערבות חיצונית זוכה הגורם הנפגע לצדק מסוים, או לכל הפחות מסופר כי הגורם שעשה את מעשה העוולה נענש על כך.

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי19/08/212137 צפיות
https://www.tel-aviv.gov.il/Residents/Construction/DocLib1/%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA%20%D7%9E%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9D%20%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%9D%20%D7%A4%D7%A2%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%9D.pdf

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי19/06/212014 צפיות
מדיניות אכיפת עבירות תכנון ובניה – הרשות לאכיפה במקרקעין מדיניות אכיפה הינה כלי מרכזי הנתון בתחום האכיפה באמצעותו מבטיח הגוף האוכף למקד את משאביו המוגבלים בעבירות המשמעותיות ביותר ובאופן האפקטיבי ביותר. מיקוד משאבי האכיפה לפי סדרי עדיפות קבועים מראש מאפשר הגברת אפקטיביות האכיפה באמצעות פעילות יזומה, צמצום המשאבים המופנים כלפי עבירות בעלות ערך נמוך יותר, והבטחת השוויון באכיפה. יובהר, כי מדיניות אכיפה היא מסמך המתווה את הדרך אך אינו מסמך מחייב, שלא מאפשר בחינה מחודשת, עדכון וסטייה ממנו במקרים שיש לכך הצדקה.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי28/01/211641 צפיות
על מנת להבין מדוע אדם ניגש על מנת לבצע תרגום של תעודות ומסמכים רשמיים מסוימים צריכים להבין את התהליכים שאותם עוברים אנשים ברחבי העולם כולו.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי15/01/211311 צפיות
מתי נדרש לפעולה של תרגום עבור תעודת לידה?

מאת: בנימין קלינגרחוק ומשפט - כללי13/12/201867 צפיות
הרשויות ממשיכות בקצב רב בהוצאת צווי הריסה. מאמר שכדאי לקרוא אם ביצעת חריגות בניה , ביקרו או רוצים לבקר בנכס מטעם הפיקוח על הבניה/ הוועדה לתכנון ובניה או שכבר הוזמנת לשימוע או אולי כבר קיבלת צו הריסה. המאמר מיועד לכל העוסקים בתחום. עורכי דין, שמאים, מהנדסים, קבלנים, וועדי בתים, אדריכלים, מפקחי בניה ועוד.

מאת: עופר שלוחוק ומשפט - כללי08/10/201585 צפיות
הסכם מייסדים מוצלח בחברות סטארט אפ

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica