חפש מאמרים:
שלום אורח
29.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה זה כסף ומה המטרה שלו?

מאת: דיאנה בן צביאימון לכסף15/12/2012786 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה זה כסף? ומה זה כסף בשבילכם?

כסף זה אמצעי שבעזרתו אנחנו יכולים לרכוש או לקבל כל מה שאנחנו צריכים על מנת להתקיים, להתפתח, לצמוח, לנהל חיים שאנחנו רוצים לנהל ועוד. זה אומר - מצרכים, אוכל, בית, מכונית, השכלה וידע, טיולים, ועוד.

זה אומר שאם אין לנו כסף בחיים, לא נוכל לקבל את מה שאנחנו רוצים ושואפים לקבל. כסף זה זה אמצעי כדי שנוכל לקבל יותר בחיים ולהיות יותר ליהנות מהשפע הקיים בעולם, כדי שנוכל לחיות את החיים במלואם, בשפע ולא במחסור. חשוב לזכור שכסף זה האמצעי ולא המטרה.

זה נכון שכסף לא יביא אותנו לאושר, יש המון דברים בחיים הרבה יותר חשובים מהכסף.

הבריאות הרבה יותר חשובה מכסף, אהבה הרבה יותר חשובה מכסף, אבל האם נוכל להיות בריאים לגמרי אם אין לנו מספיק כסף? האם נוכל לתת את כל האהבה שיש לנו בלב אם אנחנו חיים במחסור?

הרי מה זה בריאות? זה לא רק בריאות פיזית, אלא בריאות נפשית, רגשית. כשאין לנו מספיק כסף, אנחנו דואגים כל הזמן איך לסגור חודש, איך לשלם חובות, איך לרכוש את מה שאנחנו רוצים לרכוש ועוד. דאגות אלו כמובן פוגעות בבריאות שלנו. זה נכון לומר שכסף לא יביא לנו אושר ובריאות אבל כשיש לנו שפע של כסף ואנחנו חיים בלי דאגות, זה בהחלט יכול להשפיע לטובה על הבריאות שלנו. להזיק זה בטוח לא יכול להזיק.

כנ"ל לגבי האהבה - כשאין לנו מספיק כסף, האם אנחנו יכולים לתת את מלוא האהבה שיש לנו בלב? הרי המוח שלנו מוטרד מדאגות כלכליות מה שגורם הרבה פעמים לרגשות שליליים כגון כעס, עצבים, דיכאון, רגשות אשם ועוד.

אין קשר ישיר בין כסף לבין כל הדברים החשובים שאנחנו צריכים בחיים אבל אם יש לנו שפע של כסף, זה רק יכול לתרום לנו ליהנות יותר מהדבריים ולהקרין מעצמנו את הרגשות של אהבה, שמחה, אושר, נתינה ועוד

זה אומר שכסף זה דבר נייטרלי, המטרה של הכסף היא להעלות את רמת החיים שלנו, ליצור לנו את אותם חיי השפע שאנחנו שואפים ליצור - לקנות כל מה שאנחנו רוצים, ללמוד מה שאנחנו רוצים, לעשות דברים שאנחנו אוהבים וחולמים, לטייל בעולם כמה שאנחנו רוצים ועוד ועוד.

לכן, חשוב מאוד שנדע להגדיר לעצמנו מה זה כסף עבורנו. הרבה פעמים אנחנו שואפים לקבל יותר כסף אבל חוסמים את הזרימה שלו אלינו מגלל אמונות מגבילות שיש לנו במוח, מה שהפנמנו ולמדנו מהסביבה - כגון כסף זה לא דבר טוב, זה מזיק, כסף זה של אנשים רשעים ועוד. אנחנו באים לעולם של שפע, שאין בו מחסור, יש הכל מהכל. מי שלמעשה יוצר את המחסור זה אנחנו בעצמנו ואת מה האמונות שאנחנו מחזיקים במוח שלנו.

במהות שלו אנחנו באים לעולם הזה על מנת להינות מכל השפע הקיים, מגיע לנו לקבל כל מה שאנחנו רוצים לקבל ולהיות את מה שאנחנו רוצים להיות. עלינו רק לקבל את זה כעובדה ולהתחיל לחיות לפיה.

אז מהו הצעד הראשון על מנת ליהנות מהשפע הקיים?

קודם כל להבין טוב טוב את המטרה של הכסף ומה זה כסף. ממליצה לכם לשאול את עצמכם - מה זה כסף בשבילי? כיצד אני מגדיר זאת? לפי התשובות שתקבלו, תוכלו לגלות אם ישנה אמונה מגבילה שאתם מחזיקים בה ואולי אינכם מודעים לה.

במאמר הבא אגע באמונות מגבילות הנפצות בנוגע לכסף, לכן חשוב שתענו על שתי שאלות אלו. אולי תגלו שאתם גם מחזיקים באחת מהאמונות הללו או תגלו אמונה אחרת.

בינתיים, אם אתם רוצים לקבל סדרת סרטונים מיוחדת לגמרי בחינם וישירות למייל שצילמתי בכל נושא של כסף, שפע וניהול הכסף, 10 סרטונים סה"כ, , מזמינה אתכם להיכנס לדף הבא והסרטון הראשון כבר יגיע אליכם J

http://www.dianabenzvi.com/landing/special-tips-about-money-and-abundanc

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה

כושר בכיף

https://www.facebook.com/DianaFunFitness

לקבלת  קורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף - 10 שיעורים בוידאו - צעדי  בסיס של סלסה וצ'ה צ'ה, כנסו לאתר עכשיו,תרשמו שם ומייל בתיבת הרישום שמופיעה בצד שמאל של האתר וכבר למחרת תתחילו לקבל את השיעורים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים24/02/13772 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים - בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביפעילות אירובית12/02/131102 צפיות
סוף-סוף מישהו גילה פורמולה מנצחת לשמירת הגזרה ועשיית פעילות גופנית בשיא הכיף! פורמולה זו מורכבת משלוש מילים - מוזיקה, פשטות וכיף או במילה אחת זומבה.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי29/12/12645 צפיות
עד כמה אתם מקשיבים לקול הפנימי שלכם? האם אתם מקשיבים לא בכלל? מזהים אותו? פועלים לפי מה שהוא לוחש לכם? לפני שנענה על שאלות אלו, אני רוצה קודם כל להסביר למה אני מתכוונת בקול פנימי.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי23/12/12836 צפיות
מה שעוצר את השפע מלהגיע אלינו זה האמונות שלנו, אמונות שאנחנו מחזיקים במוח לגבי הכסף, אמונות שחוסמות את זרימת הכסף אלינו. במאמר זה אני רוצה לגעת במספר אמונות ואולי תגלו שחלק מהאמונות גם אתם מחזיקים בהם ואולי תגלו גם אמוות אחרות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי18/12/121005 צפיות
קיימות היום אין ספור חברות שמציאות פתרונות לירידה במשקל, דיאטות למיניהן. אבל האם זה באמת עובד? במאמר זה אני רוצה לגעת ב-3 טעויות קריטיות שרוב האנשים שרוצים לרדת במשקל ולהגיע למשקל אידיאלי עושים.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/127622 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/127414 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאמרים נוספים בנושא אימון לכסף

מאת: בנימין קלינגראימון לכסף03/04/20248 צפיות
קורונה- כלכלת העולם משתנת מענק לעצמאים חובה!

מאת: דרור אטריאימון לכסף19/10/181819 צפיות
הבנק סירב למשכנתא? מחפשים מה לעשות ואיך לצאת מהפלונטר? נעים מאוד, שמי מרטין ואני יועץ משכנתאות- אני מתמחה בהשגת משכנתאות במקרים הכי מורכבים, כאשר הבנק מסרב ואתם לא יודעים מה לעשות.

מאת: לילה בן הרוש אימון לכסף14/02/172368 צפיות
סביר להניח שכמו כולם, גם אתה עובד בשביל הכסף שלך. וגם אתה גדלת על מערכת אמונות שקשורות בכסף. כסף צריך לחסוך, כסף הוא לא הכל בחיים, כסף לא גדל על עצים וכו וכו. בעולם שבו אנחנו חיים "בעל המאה הוא בעל הדעה". לאנשים עם כסף מתייחסים אחרת מאשר לאנשים עניים.

מאת: איילתאימון לכסף20/01/162953 צפיות
טיפים - איך לצאת מהמינוס מאת עורך הדין רוני ברוש: לא קשה לחלום על זכיה בלוטו כפתרון של קסם ליציאה מהמינוס. עם זאת, כדאי הרבה יותר להשקיע בכמה צעדים אופרטיביים שיהיו יעילים

לשתול מחשבות, שכנוע סובייקטיבי, לזהות נקודת תורפה, שכנוע אובייקטיבי, איך לטפל בהתנגדות מכירה, התמודדות עם לקוח, טיפול אישי, מורה רוחני: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד היבט בעניין של שכנוע ומכירות ולהשפיע על אנשים וכו', והנושא הוא מתייחס לעניין של דיבור בצורה אובייקטיבית ודיבור בצורה סובייקטיבית, מה זה אומר אובייקטיבי ומה זה אומר סובייקטיבי? אובייקטיבי פירושו דבר שהוא נכון מצד עצמו סובייקטיבי פירושו דבר שהוא נכון מצד זה שמתבונן בדבר. לדוגמא נגיד שבן אדם אומר "היום הטמפרטורה ...

איך ללמוד NLP, טעויות של שכנוע, איך ללמוד לשכנע, ממי ללמוד NLP, איפה ללמוד שכנוע, איפה ללמוד NLP, מטפל רוחני, מומחה: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על אחת מהטעויות של אנשים שלומדים שכנוע לומדים NLP לומדים שכנוע, לומדים מכירות לומדים ניהול משא ומתן או בעיקרון לומדים כל תחום, כן אבל כרגע נתמקד כי מה שאני אגיד עכשיו זה נכון גם בכל תחום אבל כרגע נתמקד באנשים שלומדים את כל הנושא של שכנוע ומכירות ואחת הטעויות שלהם. ואחת הטעויות היא שאנשים שהם מנסים ללמוד שכנוע בעצם לומדים איך לשכנע ...

לא רוצה להתאמץ, עצלנות לעבוד קשה, לא מצליח לעשות כסף, רוצה כסף, לא מוכן להתאמץ, רוצה להיות עשיר, אימון אישי לחיים, מטפל רוחני: מה הסיבה שלך קשה לעשות כסף או שלבן אדם קשה לעשות כסף מה הסיבה? אחת מהסיבות הסיבה היא בגלל שאתה לא באמת רוצה כסף יש משהו שאתה רוצה יותר מכסף, בגלל שאתה רוצה אותו יותר מכסף לכן הוא דופק לך את הדרך להשיג כסף. עכשיו מה אתה רוצה יותר מכסף? חופש ובגלל שאתה רוצה חופש בגלל זה אתה לא מצליח להשיג כסף כי כל פעם כשאתה צריך לעבוד בצורה מסודרת בצורה מאורגנת אתה אומר ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica