חפש מאמרים:
שלום אורח
22.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שלוש הטעויות הנפוצות של האנשים שמנסים לרזות

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי18/12/2012964 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחת הבעיות הגדולות ביותר של המאה ה-21 היא נושא של משקל, ירידה במשקל והרזיה. וככל שהשנים עוברות, הבעיה הזו הופכת להיות יותר ויותר נפוצה לא רק בקרב אנשים שבאמת סובלים מעודף משקל אלא גם אלו שיש להם סה"כ מספר קילוגרפים מיותרים להשאיל. הייתי אומרת שכל הנושא הזה הפך להיות האפידמיה של המאה שלנו.

קיימות היום אין ספור חברות שמציאות פתרונות לירידה במשקל, דיאטות למיניהן. אבל האם זה באמת עובד? במאמר זה אני רוצה לגעת ב-3 טעויות קריטיות שרוב האנשים שרוצים לרדת במשקל ולהגיע למשקל אידיאלי עושים.

טעות ראשונהשוב עושות דיאטה! -  אני מכירה נשים שנמצאות בדיאטה תמידית, לפעמים יורדות במשקל ואז מעלות את הכל בחזרה. הן מנסות כל מיני סוגים של דיאטות אבל זה אף פעם לא עובד! הן חוזרת על אותן הפעולות ומצפות לתוצאות שונות.

זה טירוף על פי הגדרתו של איינשטיין. וכן, הן באופן עקבי למדי מדי שנה חוזרות מלאת מוטיבציה ועושות את אותם הדברים, שעשו קודם ומצפות, שהפעם זה יהיה שונה.

טעות שנייהנלחמות! - כל הנושא של ירידה במשקל קיימת לא רק את הנשים שסובלות מעודף משקל אלא גם נפוצה בקרב נשים צעירות שיש להן כמה קילוגמים מיותרים להוריד והן כל הזמן נלחמות - באוכל, במקרר, במשקל, בגוף ... ובמלחמות, כמו במלחמות - אין מנצחים! יש מפסידים יותר ומפסידים פחות וכאשר שני הצדדים הם הן אנחנו - ההפסד צורב.

טעות שלישית - כבוד השופט, זה אני! - כן, כן ... יש  לכל אחת מאיתנו, שופט פנימי אכזר במיוחד. וכאשר מדובר בענייני דיאטה, המצב רק הולך ומחמיר.  אנחנו לא נחות לרגע, כל הזמן שופטות. לפני הארוחה, בזמן הארוחה, אחרי הארוחה ובתכנון של הארוחה הבאה ... ובאמת, כמה אפשר לספור קלוריות? זה פשוט טירוף!!!

כבר ידוע וברור שדיאטה לא עובדת ולא עוזרת. על מנת לקבל תוצאות אחרות כמובן שצריך לעשות פעולות אחרות ודיאטה זה לא הפיתרון. המוח שלנו מקשר כאב רב למילה דיאטה בגלל סיבה פשוטה שהגוף שלנו נכנס למצב של טראומה, של מחסור. וזה ידוע שאנחנו נעשה הכל כדי למנוע כיף ולשאוף לקבל כמה שיותר עונג - אוכל זה תענוג מאוד גדול.

אז בהחלט לא ניתן להיות בדיאטה תמידית כל הזמן, הגוף שלנו צריך אוכל. כי מה זה אוכל? אוכל זה האנרגיה בשבילנו, על מנת שנוכל לתפקד ולעשות דברים.

אחרי שעברנו על הטעיות הנפוצות והבנו שדיאטה לא עובדת, נשאלת שאלה - אז מה כן עובד? איך מתחילים תהליך של ירידה במשקל?

ירידה במשקל זהו תהליך של שינוי וכל שינוי מתחיל במוח שלנו. זאת אומרת, על מנת לעשות את השינוי החיצוני הגופני, עלינו קודם כל לעשות את השינוי הפנימי - מבחינת החשיבה, דפוסי החשיבה, מילים בהן אנחנו משתמשות, אמונות ועוד.

על זה בדיוק נדבר פלורה, קולגה שלי ואני, במפגש מיוחד של 3 שעות שבו נחשוף דרך שונה לחלוטין של הרזיה שעובדת אחת ולתמיד!

פלורה בעצמה השאילה מעצמה למעלה מ-60 קילו על ידי שינוי החשיבה לאחר שנים רבות של ניסיונות לרדת במשקל עם דיאטות.

כל הפרטים לגבי המפגש - מה הולך להיות שם, למי הוא מיועד, כמה הוא עולה, איפה הוא מתקיים ועוד תוכלו למצוא כאן בקישור:

http://www.dianabenzvi.com/landing/think-thin-creating-the-winning-identit

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה

כושר בכיף

https://www.facebook.com/DianaFunFitness

לקבלת  קורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף - 10 שיעורים בוידאו - צעדי  בסיס של סלסה וצ'ה צ'ה, כנסו לאתר עכשיו,תרשמו שם ומייל בתיבת הרישום שמופיעה בצד שמאל של האתר וכבר למחרת תתחילו לקבל את השיעורים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים24/02/13738 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים - בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביפעילות אירובית12/02/131062 צפיות
סוף-סוף מישהו גילה פורמולה מנצחת לשמירת הגזרה ועשיית פעילות גופנית בשיא הכיף! פורמולה זו מורכבת משלוש מילים - מוזיקה, פשטות וכיף או במילה אחת זומבה.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי29/12/12615 צפיות
עד כמה אתם מקשיבים לקול הפנימי שלכם? האם אתם מקשיבים לא בכלל? מזהים אותו? פועלים לפי מה שהוא לוחש לכם? לפני שנענה על שאלות אלו, אני רוצה קודם כל להסביר למה אני מתכוונת בקול פנימי.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי23/12/12798 צפיות
מה שעוצר את השפע מלהגיע אלינו זה האמונות שלנו, אמונות שאנחנו מחזיקים במוח לגבי הכסף, אמונות שחוסמות את זרימת הכסף אלינו. במאמר זה אני רוצה לגעת במספר אמונות ואולי תגלו שחלק מהאמונות גם אתם מחזיקים בהם ואולי תגלו גם אמוות אחרות.

מאת: דיאנה בן צביאימון לכסף15/12/12758 צפיות
מה זה כסף? ומה זה כסף בשבילכם? כסף זה אמצעי שבעזרתו אנחנו יכולים לרכוש או לקבל כל מה שאנחנו צריכים על מנת להתקיים, להתפתח, לצמוח, לנהל חיים שאנחנו רוצים לנהל ועוד. זה אומר - מצרכים, אוכל, בית, מכונית, השכלה וידע, טיולים, ועוד.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/127587 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/127377 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191642 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191674 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191752 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173045 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172530 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172631 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172510 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica