חפש מאמרים:
שלום אורח
19.06.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אמונות מגבילות לגבי הכסף

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי23/12/20121348 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

במאמר הקודם דיברנו על כסף, מה זה כסף ומה המטרה שלו למעשה. אמרנו שכסף זה אמצעי על מנת שנוכל להינות מרמת חיים כמו שאנחנו רוצים, על מנת שנוכל להיות יותר, לקבל יותר, לעשות יותר ולהשיג את מה שאנחנו שואפים להשיג.

בעולם שלנו ישנו שפע אינסופי של כסף ושל כל דבר שרק נרצה, אז למה עדיין ישנם אנשים עניים? למה ישנם אנשים שמרוויחים יותר, חיים יותר טוב מאחרים? האם זה באמת עניין של מזל? או שהם נולדו במשפחה הנכונה? או אולי הם באמת מכירים כללים מסוימים שרוב האנשים לא מכירים?

מה שעוצר את השפע מלהגיע אלינו זה האמונות שלנו, אמונות שאנחנו מחזיקים במוח לגבי הכסף, אמונות שחוסמות את זרימת הכסף אלינו. במאמר זה אני רוצה לגעת במספר אמונות ואולי תגלו שחלק מהאמונות גם אתם מחזיקים בהם ואולי תגלו גם אמוות אחרות.

על מנת ליצור לעצמנו חיי שפע ועושר, על מנת למשוך אלינו את סכום הכסף שאנחנו רוצים, עלינו לזהות את האמונות המגבילות שיש לנו ולחליף אותן באמונות מקדמות, אחרת נמשיך לקבל את אותן התוצאות.

1.כסף זה דבר רע - כמה פעמים שמעתי אנשים אומרים שכסף זה דבר רע, מלוכלך. שאלתם את עצמכם אולי גם אתם מאמינים שכסף זה רע?טוב, אם כסף זה דבר רע, האם אתם מכירים בן אדם שלא רוצה שיהיה לו יותר כסף ממה שיש לו? אין דבר כזה, כולנו שואפים להגדיל את ההכנסה שלנו וכולנו רוצים שיהיה לנו יותר כסף

כסף זה דבר ניטראלי, כסף זה אמצעי כדי שנוכל לקבל יותר בחיים ולהיות יותר, כדי שנוכל ליהנות מהשפע הקיים בעולם, כדי שנוכל לחיות את החיים במלואם, בשפע ולא במחסור. חשוב לזכור שכסף זה האמצעי ולא המטרה.

זה נכון שכסף זה לא יביא אותנו לאושר, יש המון דברים בחיים הרבה יותר חשובים מהכסף. זו לא המטרה של הכסף, המטרה היא להעלות את רמת החיים שלנו, ליצור לנו את אותם חיי השפע שעליהם דיברתי - לקנות כל מה שאנחנו רוצים, ללמוד מה שאנחנו רוצים, לעשות דברים שאנחנו אוהבים וחולמים, לטייל בעולם כמה שאנחנו רוצים ועוד ועוד.

2.אמונה נוספת היא שכדי להרוויח כסף צריך מזל או צריך להיוולד למשפחה הנכונה. מה זה מזל?

מזל זה אומר - להיות במקום הנכון, בזמן הנכון ולהיות מודעים לכך, מוכנים לעשות את הדבר הנכון, לתפוס את ההזדמנות. בעולם יש שפע של הזדמנויות שרק מחכות לנו, הזדמנויות אלו נמצאות מתחת לאף שלנו אבל אנחנו לא רואים אותן אפילו. אם נהיה מודעים להזדמנויות הללו, גם נמצא את עצמנו במקום הנכון ובזמן הנכון או בעלי מזל.

לכן הדבר החשוב ביותר הוא לשנות את האמונה לגבי מזל שיש רק אנשים מסוימים שיש להם מזל. כל אחד מאיתנו יכול להיות בר מזל. הכל מתחיל משינוי אמונה זו ופיתוח המודעות, מודעות להזדמנויות הרבות שקיימות. ברגע שנשנה את האמונה נוכל גם להבחין יותר בקלות בהזדמנויות ונוכל להבין שאין צורך להיוולד במשפחה עשירה או להאמין שמזל זו סגולה של אנשים מסוימים. אנחנו יכולים להיות אנשים אלו.

3.אמונה נוספת ולא פחות נפוצה היא שכסף אפשר להרוויח רק בעבודה קשה.הרבה אנשים מאמינים שכדי לקבל יותר כסף, הם צריכים להגדיל את מספר שעות העבודה או למצוא עבודה נוספת. נכון, זה אולי יביא קצת יותר כסף אבל לעולם זה לא יביא אותנו לעושר ושפע. כדי ליהנות מהשפע הקיים בעולם, חשוב לשנות את האמונה הזאת ולפעול בדרך אחרת.

כצעד ראשון תשאלו את עצמכם - שאלה פשוטה: האם אתם מכירים בן אדם שעובד מספר שעות ביום ומרוויח פי כמה כמה ויותר מכם? אם אתם לא מכירים אנשים כאלו, אני רוצה לומר לכם שכן יש כאלה ולא אחד. הם לא אנשים בעלי מזל, הם אנשים שיש להם אמונות נכונות לגבי הכסף, הם מאמינים שכסף אפשר להרוויח בקלות, במעט מאמץ ומעט שעות עבודה.

הם מודעים להזדמנויות הרבות שקיימות, הם אנשים עם ראש פתוח ומוכנים לשמוע דעות אחרות על איך להרוויח כסף, לא רק בדרך של עבודה מרובת שעות.

4.כסף הופך אותנו לאנשים רעים - זה לא כסף שהופך אותנו לאנשים רעים, זה הבנה לא נכונה של חוקי החיים ואיך שהעולם עובד שהופך את האנישם לרעים. כסף נועד על מנת שנוכל ליהנות מהשפע ומהחיים כמו שאנחונו רוצים לחיות וזה דבר שכל אחד מאיתנו יכול.

מי שמנצל את הכסף לרעה הוא אינו יודע מה זה כסף, ולא יודע למה הוא צריך את הכסף, הוא נמצא ברמת מודעות נמוכה של דאגה לצרכים האגויסטיים שלו בלבד. השפע קיים על מנת שנחלק אותו גם לאחרים, כשאנחנו מתעשרים עלינו לשאוף לעזור גם לאחרים להתעשר ולהראות להם את הדרך. אז הכל עניין של מודעות והתפחות אשישית, רוחנית ושכלית.

על חשיבות של התפתחות אישית ורוחנית, שינוי הרגלי החשיבה על מנת למשוך את הכסך ולהסכל על כסף מזווית אחרת, נדבר במאמר הבא.בינתיים, מוזמנים לשתף אותי אם זיהיתם שגם אתם מחזיקים מאחת האמונות הללו או אולי שינם אמונות אחרות שיש לכם. אשמח לשמוע!

דיאנה בן צבי

מורת דרך להגשמה עצמית

לקבלת סדרת טיפים מיוחדים - 10 סרטונים - בנוגע לכסף, שפע וניהול כלכלי,  בחינם וישירות למייל, כנסו לקשיור הבא וכבר הסרטון הראשון בדרך אליכם.

http://www.dianabenzvi.com/landing/special-tips-about-money-and-abundanc

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה

כושר בכיף

https://www.facebook.com/DianaFunFitness

לקבלת  קורס "צעדים בסיסיים של כושר בכיף - 10 שיעורים בוידאו - צעדי  בסיס של סלסה וצ'ה צ'ה, כנסו לאתר עכשיו,תרשמו שם ומייל בתיבת הרישום שמופיעה בצד שמאל של האתר וכבר למחרת תתחילו לקבל את השיעורים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים24/02/131149 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים - בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביפעילות אירובית12/02/131798 צפיות
סוף-סוף מישהו גילה פורמולה מנצחת לשמירת הגזרה ועשיית פעילות גופנית בשיא הכיף! פורמולה זו מורכבת משלוש מילים - מוזיקה, פשטות וכיף או במילה אחת זומבה.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי29/12/121005 צפיות
עד כמה אתם מקשיבים לקול הפנימי שלכם? האם אתם מקשיבים לא בכלל? מזהים אותו? פועלים לפי מה שהוא לוחש לכם? לפני שנענה על שאלות אלו, אני רוצה קודם כל להסביר למה אני מתכוונת בקול פנימי.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי18/12/121408 צפיות
קיימות היום אין ספור חברות שמציאות פתרונות לירידה במשקל, דיאטות למיניהן. אבל האם זה באמת עובד? במאמר זה אני רוצה לגעת ב-3 טעויות קריטיות שרוב האנשים שרוצים לרדת במשקל ולהגיע למשקל אידיאלי עושים.

מאת: דיאנה בן צביאימון לכסף15/12/121184 צפיות
מה זה כסף? ומה זה כסף בשבילכם? כסף זה אמצעי שבעזרתו אנחנו יכולים לרכוש או לקבל כל מה שאנחנו צריכים על מנת להתקיים, להתפתח, לצמוח, לנהל חיים שאנחנו רוצים לנהל ועוד. זה אומר - מצרכים, אוכל, בית, מכונית, השכלה וידע, טיולים, ועוד.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/128128 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאת: דיאנה בן צביתזונה09/12/127815 צפיות
אז "לסתום את הפה" זה לא אומר להפסיק לאכול, מה שרוב רובן של נשים עושות אלא להפסיק לאכול מאכלים שאינם מוסיפים כלל לאנרגיה שלנו, לבריאות שלנו, לגוף שלנו, מאכלים שמשמינים ואינם תורמים כלל שום ערך תזונתי לגוף. הרי מה זה אוכל? כמו שאוטו צריך לתדלק כי הוא לא יוכל לנסוע ללא דלק, כנ"ל גם הגוף שלנו - אוכל זה הדקל לגוף, האנרגיה. אבל הכל תלוי בסוג של דלק.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי11/10/213739 צפיות
מתי נחוץ היתר בניה: בניה חדשה תוספות בניה הליך הוצאת היתר בניה מורכב מחמישה שלבים עיקריים, כאשר כל שלב תלוי ומותנה בשלב הקודם. חלק מהשלבים הינם באחריות מגיש הבקשה וחלקם באחריות הוועדה. מילוי כל ההנחיות שלהלן על ידי מגיש הבקשה, יאפשרו הוצאת היתר בניה בצורה יעילה ומהירה.

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/205367 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/193133 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192966 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/193066 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/174171 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/173569 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica