חפש מאמרים:
שלום אורח
11.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הנהלת חשבונות באינטרנט – להקפיץ את העסק למאה ה-21

תוכנת חשבוניות היא אולי החידוש המרגש ביותר במסגרת הנהלת החשבונות האפרורית. בעלי עסקים רבים היו מעדיפים להתחמק מכך לו החוק לא היה מחייב אותם: הוצאת חשבוניות, תעודות משלוח ומעקב אחרי פירוט הזמנות הוא עול בירוקרטי מסובך, ולא לכל אחד יש את ההשכלה והסבלנות לכך. בשל כך נאלצו עסקים רבים לעשות שימוש בבעלי מקצוע, חלקם מיושנים ולא זמינים במיוחד, ולהיות תלויים בשעות העבודה שלהם.
הנהלת חשבונות באינטרנט משחררת את בעלי העסקים מהתלות הזו: היא חוסכת זמן רב, מאפשרת לעבוד לפי הלו"ז הפרטי של בית העסק וחוסכת הרבה מאד כסף – מהדפסת חשבוניות בבית דפוס, דרך שליחת מעטפות מבוילות עם דפים מודפסים ועד עמלות לרואי החשבון.

חסכון בזמן, מהירות ויעילות

הפקת חשבוניות דרך תוכנה אינטרנטית היא יעילה, מהירה וחסכונית. העסק הופך ליעיל יותר והפעילות הכלכלית בירוקרטית הופכת לפשוטה יותר. התוכנות הללו מיועדות לכל סוגי העסקים: גם פרילנס שעובד מול מס' קטן של לקוחות וגם חברות גדולות. פעולת הדגל היא הפקת חשבוניות מקוונות ושליחתן ללקוחות באמצעות האימייל, אולם התוכנות הללו די משוכללות ויש להן עוד פונקציות יעילות רבות. התוכנה מפיקה ניירת, מתעדת ושומרת הכול – דרך פעילות ממשק משתמש בסיסית המתאימה לכל עובד, גם אם איננו יודע הנהלת חשבונות.
התוכנות בדרך כלל מאפשרות פעולות מורכבות, שמקפיצות את העסק למאה ה-21: הצעות מחיר, חשבוניות, דו"חות כספיים, עבודה מול לוח שנה (למשל, תזכורת ללקוח לשלם), שליחת מסרונים, מעקב אחרי ספקים, מעקב אחרי מלאי ורכש, סליקת אשראי והוראות קבע של לקוחות דרך פרוטוקול מוצפן, דיווח שעות עובדים ועוד.

תוכנה אינטרנטית: הדרך לוודא שהעסק עובד

התוכנות הללו מאפשרות לכם, בעלי העסקים, לוודא שהכול עובד כשורה בצורה ברורה ובעברית פשוטה. באמצעות התוכנה אפשר לוודא כי לא נשכח דבר, לא הושמטה אף פיסת נייר והכל עובד בצורה יעילה וחוקית. כל צעד ושעל הקשור בהנהלת החשבונות מתועד ונשמר – והכל באמצעות האינטרנט. באמצעות סיסמה ושם משתמש אתם יכולים לעקוב אחרי העסק שלכם מכל מקום בעולם. אם זו לא מקפצה משמעותית עבור העסק שלכם למאה ה-21, אז מה כן?

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

iCount | הנהלת חשבונות באינטרנט

מערכת מתאימה הלעסק עצמאי (עוסק מורשה), חברה בע"מ, מלכ"ר או עוסק פטור המעוניינים לנהל את מערך החשבוניות והקבלות שלהם בסטנדרטים חדשים. לעורכי דין יש הגדרה מיוחדת המתאימה את תצורת החשבונית לזו המקובלת בענף.

לפרטים:
http://www.icount.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הנהלת-חשבונות-באינטרנט

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות16/05/13951 צפיות
עסקים רבים משתמשים באופן שוטף בתוכנות להנהלת חשבונות לצרכים שונים. באמצעות תוכנות אלה מקלידים נתונים אודות הכנסות והוצאות, מפיקים דוחות פיננסיים, ומדפיסים דוחות. ישנן תוכנות להנהלת חשבונות שמסייעות בתהליך הגביה מלקוחות וישנן גם תוכנות שמאפשרות הפקה מיידית של חשבוניות או קבלות. מוסכם על כולם, אם כן, שמדובר בתוכנה חשובה ואפילו חיונית לתפעולו השוטף של העסק.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות25/04/13744 צפיות
במידה ואתם בעלי ראש פתוח ואופי דינמי, זה הזמן לשקול את האפשרות של ניהול החשבונות בעזרת תוכנה אינטרנטית. הפקת חשבוניות ושליחתן בו במקום במייל ללקוחות, תקשורת בלתי אמצעית עם רשויות המיסים וגישה חופשית למידע שלכם מכל מקום בעולם ובכל שעה שהיא הם רק חלק קטן מהיתרונות שבניהול העסק בעזרת אפליקציה אינטרנטית.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות27/01/13843 צפיות
היום הדרך היעילה והטובה ביותר לעבוד בתחום הנהלת החשבונות של העסק היא באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות. התוכנה לסוגיה מיועדת לכל סוגי העצמאיים: זה יכול להיות עסק גדול שפונה לקהל לקוחות רחב על בסיס יומי, ויכול להיות עסק קטן מאד שמתמחה במספר קטן של לקוחות ושירותים.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות27/01/131016 צפיות
חשבונית מס מהווה דרישת תשלום ללקוח עבור בוצעה העבודה או ניתן השירות. הפקת חשבונית מס תיעשה אך ורק לאחר אספקה של השירות או המוצר והיא חייבת להיות מופקת בשני העתקים. הראשון הוא העתק מקורי והשני העתק. את הראשון תמיד נמסור ללקוח ואת השני תמיד נתייק אצלנו.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות11/12/12821 צפיות
אם יש לך עסק שאתה מנהל מזה זמן ומה, או לחילופין, אם אתה שוקל לפתוח רק עכשיו עסק, אתה צריך לדעת שהניהול שלו זה אחד הדברים החשובים ביותר. לנהל עסק זה אומר, בין היתר, לעשות הרבה מאוד עבודות שהן אדמיניסטרטיביות והן לא מאוד פשוטות, אך האמת היא, שככל שתוכל לעשות גם את העבודות האלה בצורה יותר מסודרת, אתה תצליח יותר בניהול.

מאמרים נוספים בנושא הנהלת חשבונות

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19469 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: אבי דוידיהנהלת חשבונות23/04/161351 צפיות
הסבר על פתיחת תיק עוסק פטור לעסקים מתחילים בישראל.

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142953 צפיות
דוגמא לדף נוכחות יומי לעובד/ת

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/141998 צפיות
הוצאות פרסום בעסק כהוצאה מוכרת ולא לטופס פחת בנוסף- הערה לגבי השוואה בין שתי הפנסיות

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/141727 צפיות
במאמר זה ניתן לראות את המסמכים הנדרשים להצהרת הון. לצורך סיוע בהכנת הצהרת ההון שלכם, נבקשכם להמציא למשרדנו בהקדם את רשימת הטפסים והנתונים כמפורט להלן וליצור עימנו קשר.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/138077 צפיות
הכלי הטוב ביותר להנפקה של חשבוניות הוא תוכנה אשר מנפיקה חשבוניות לעסק בחינם. הדרך השנייה והישנה של הנפקת חשבונית כרוכה בקנייה של פנקסי חשבוניות מדי תקופה ושמירתם הפיזית לצרכי ביקורת, והיא כמובן מסורבלת ויקרה יותר. אחד היתרונות של עולם האינטרנט היא תוכנה מעולה זו של הנהלת חשבונות באינטרנט, וניהול העסקים באופן אוטומטי וממוחשב.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/137788 צפיות
אחד היתרונות שרשת האינטרנט מציעה לנו הוא תכנות בחינם. תוכנה להוצאת חשבוניות באינטרנט היא תוכנה חינמית שבאמצעותה בעלי עסקים יכולים להפיק חשבוניות ממוחשבות בחינם. במאמר הבא נדבר על תוכנת חשבוניות באינטרנט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica