חפש מאמרים:
שלום אורח
25.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חסכון משאבים לעסק שלך באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות

היום הדרך היעילה והטובה ביותר לעבוד בתחום הנהלת החשבונות של העסק היא באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות. התוכנה לסוגיה מיועדת לכל סוגי העצמאיים: זה יכול להיות עסק גדול שפונה לקהל לקוחות רחב על בסיס יומי, ויכול להיות עסק קטן מאד שמתמחה במספר קטן של לקוחות ושירותים. עבור שני הקיצונים מדובר בחידוש משמעותי: היכולת לעבוד אונליין על ניהול הספרים והאינטראקציה עם הלקוחות חוסכת זמן, משאבים / כסף וגם מאפשרת לתעד ולאבטח את המידע העסקי הכול כך חשוב הזה. מגוון האפשרויות הרחב בכל הקשור לתוכנות ניהול חשבונות הוא חידוש אדיר עבור כל בעל עסק, מה שמתחיל בשליחת חשבוניות באימייל במקום בדואר ונגמר בתזכורות sms עבור הלקוחות. אם פעם היו עושים פעולות רבות ומסורבלות בחדרים מאובקים, היום קליק אחד בתוך תוכנה מקוונת מסדר עבורכם הכול בקלות.

הנהלת חשבונות באינטרנט

הנהלת החשבונות המקוונת כאמור חוסכת משאבים רבים (למשל עלויות מעטפות ובולים ועד רואה חשבון וקניית פנקסים וחותמות) וגם זמן. יתרונותיה של הנהלת חשבונות באינטרנט רבים והיא מסוגלת לפונקציות רבות ומשוכללות. בין האפשרויות אפשר למצוא: שליחת הצעות מחיר באמצעות התוכנה, הפקת חשבוניות מכל הסוגים (וביטולן אם צריך) ושליחתן באימייל, עבודה מול לוח שנה מקוון ומסודר, שליחת תזכורות sms  ללקוחות, מעקב ספקים, ספירות מלאי, מעקב רכש, סליקת אשראי והוראות קבע, דיווחים על שעות עבודה של העובדים והנפקת תלושי שכר.

ובכל זאת החשבונית: מדוע כדאי להפיק חשבוניות באמצעות תוכנות הנה"ח מקוונות?

נראה כי החשבונית היא המשמעותית ביותר עבור בעל העסק: זוהי הטרדה המשמעותית, שהוא היה שמח לו מישהו אחר היה יכול לעשותה עבורו. מעתה אפשר: התוכנה מפיקה את החשבוניות, שולחת אותן באימייל, מקבלת תשלום ושולחת קבלה. כל חשבונית מתועדת באופן אוטומטי, כך שקל מאד להפיק דו"ח הכנסות והוצאות בכמה פעולות פשוטות. התוכנה מפיקה עבורכם את הניירת ואתם, בעלי העסק, משלמים סכום זעום עבור כל פעולה – הרבה פחות מאשר היה עולה לכם להפיקה אצל רואה חשבון. בשל כך, התוכנה מתאימה גם עבור עסק שמרבה לעבוד וגם עבור עסק שמפיק שתי חשבוניות בחודש בלבד...

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

iCount | הנהלת חשבונות באינטרנט

מערכת מתאימה הלעסק עצמאי (עוסק מורשה), חברה בע"מ, מלכ"ר או עוסק פטור המעוניינים לנהל את מערך החשבוניות והקבלות שלהם בסטנדרטים חדשים. לעורכי דין יש הגדרה מיוחדת המתאימה את תצורת החשבונית לזו המקובלת בענף.

לפרטים:
http://www.icount.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הנהלת-חשבונות-באינטרנט

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות16/05/13894 צפיות
עסקים רבים משתמשים באופן שוטף בתוכנות להנהלת חשבונות לצרכים שונים. באמצעות תוכנות אלה מקלידים נתונים אודות הכנסות והוצאות, מפיקים דוחות פיננסיים, ומדפיסים דוחות. ישנן תוכנות להנהלת חשבונות שמסייעות בתהליך הגביה מלקוחות וישנן גם תוכנות שמאפשרות הפקה מיידית של חשבוניות או קבלות. מוסכם על כולם, אם כן, שמדובר בתוכנה חשובה ואפילו חיונית לתפעולו השוטף של העסק.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות25/04/13693 צפיות
במידה ואתם בעלי ראש פתוח ואופי דינמי, זה הזמן לשקול את האפשרות של ניהול החשבונות בעזרת תוכנה אינטרנטית. הפקת חשבוניות ושליחתן בו במקום במייל ללקוחות, תקשורת בלתי אמצעית עם רשויות המיסים וגישה חופשית למידע שלכם מכל מקום בעולם ובכל שעה שהיא הם רק חלק קטן מהיתרונות שבניהול העסק בעזרת אפליקציה אינטרנטית.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות27/01/13959 צפיות
חשבונית מס מהווה דרישת תשלום ללקוח עבור בוצעה העבודה או ניתן השירות. הפקת חשבונית מס תיעשה אך ורק לאחר אספקה של השירות או המוצר והיא חייבת להיות מופקת בשני העתקים. הראשון הוא העתק מקורי והשני העתק. את הראשון תמיד נמסור ללקוח ואת השני תמיד נתייק אצלנו.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות20/12/12802 צפיות
תוכנת חשבוניות היא אולי החידוש המרגש ביותר במסגרת הנהלת החשבונות האפרורית. בעלי עסקים רבים היו מעדיפים להתחמק מכך לו החוק לא היה מחייב אותם: הוצאת חשבוניות, תעודות משלוח ומעקב אחרי פירוט הזמנות הוא עול בירוקרטי מסובך, ולא לכל אחד יש את ההשכלה והסבלנות לכך.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות11/12/12779 צפיות
אם יש לך עסק שאתה מנהל מזה זמן ומה, או לחילופין, אם אתה שוקל לפתוח רק עכשיו עסק, אתה צריך לדעת שהניהול שלו זה אחד הדברים החשובים ביותר. לנהל עסק זה אומר, בין היתר, לעשות הרבה מאוד עבודות שהן אדמיניסטרטיביות והן לא מאוד פשוטות, אך האמת היא, שככל שתוכל לעשות גם את העבודות האלה בצורה יותר מסודרת, אתה תצליח יותר בניהול.

מאמרים נוספים בנושא הנהלת חשבונות

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19326 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: אבי דוידיהנהלת חשבונות23/04/161269 צפיות
הסבר על פתיחת תיק עוסק פטור לעסקים מתחילים בישראל.

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142846 צפיות
דוגמא לדף נוכחות יומי לעובד/ת

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/141899 צפיות
הוצאות פרסום בעסק כהוצאה מוכרת ולא לטופס פחת בנוסף- הערה לגבי השוואה בין שתי הפנסיות

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/141646 צפיות
במאמר זה ניתן לראות את המסמכים הנדרשים להצהרת הון. לצורך סיוע בהכנת הצהרת ההון שלכם, נבקשכם להמציא למשרדנו בהקדם את רשימת הטפסים והנתונים כמפורט להלן וליצור עימנו קשר.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/137987 צפיות
הכלי הטוב ביותר להנפקה של חשבוניות הוא תוכנה אשר מנפיקה חשבוניות לעסק בחינם. הדרך השנייה והישנה של הנפקת חשבונית כרוכה בקנייה של פנקסי חשבוניות מדי תקופה ושמירתם הפיזית לצרכי ביקורת, והיא כמובן מסורבלת ויקרה יותר. אחד היתרונות של עולם האינטרנט היא תוכנה מעולה זו של הנהלת חשבונות באינטרנט, וניהול העסקים באופן אוטומטי וממוחשב.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/137701 צפיות
אחד היתרונות שרשת האינטרנט מציעה לנו הוא תכנות בחינם. תוכנה להוצאת חשבוניות באינטרנט היא תוכנה חינמית שבאמצעותה בעלי עסקים יכולים להפיק חשבוניות ממוחשבות בחינם. במאמר הבא נדבר על תוכנת חשבוניות באינטרנט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica