חפש מאמרים:
שלום אורח
01.12.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תוכנה להנהלת חשבונות שמוזילה עלויות

עסקים רבים משתמשים באופן שוטף בתוכנות להנהלת חשבונות לצרכים שונים. באמצעות תוכנות אלה מקלידים נתונים אודות הכנסות והוצאות, מפיקים דוחות פיננסיים, ומדפיסים דוחות. ישנן תוכנות להנהלת חשבונות שמסייעות בתהליך הגביה מלקוחות וישנן גם תוכנות שמאפשרות הפקה מיידית של חשבוניות או קבלות. מוסכם על כולם, אם כן, שמדובר בתוכנה חשובה ואפילו חיונית לתפעולו השוטף של העסק.

פיתוח חדש בעולם החשבונאות לעסקים הביא לעולם תוכנה להנהלת חשבונות שמצליחה לעשות את עבודתה ועוד הרבה יותר. הפלוס הגדול של התוכנה שנציג מיד טמון בכך שהיא מצליחה להוזיל, במידה ניכרת, עלויות תפעול שונות שכרוכות בניהול העסק.

חיסכון און ליין

התוכנה שמצליחה להוזיל עלויות עבור עסקים, גדולים וקטנים כאחד, עושה זאת באמצעות העובדה שהיא פועלת על גבי רשת האינטרנט. לכאורה, מדובר באותה גברת בשינוי אדרת. אחרי הכל מה זה משנה אם מדובר בתוכנה שפועלת און ליין או בתוכנה שמותקנת על מחשבי החברה? אבל למעשה, מסתבר שפני הדברים אינם כאלה. דרך זו לנהל את הנהלת החשבונות של העסק מצליחה להוזיל עלויות שקשורות בהנהלת החשבונות ובהתחשבנות עם לקוחות וספקים והיא יכולה לחסוך אף יותר בתקופות חלשות או פחות פעילות.

לחסוך בלי לטרוח

כל הוצאה של חשבונית מס ללקוח כרוכה בבזבוז משווע של זמן וכסף. הדפסת פנקס חשבוניות בבית הדפוס, רכישת מעטפות ובולים, והוצאות שליחת החשבונית בדואר כרוכות בהוצאה של כסף שאיננה מחויבת המציאות. באמצעות מעבר לתוכנה של הנהלת חשבונות מקוונת ניתן לשלוח באופן ישיר את החשבוניות ללקוח, ובדומה לכך גם מסמכים אחרים כגון קבלות, הזמנות עבודה, ומסמכי עסקה אחרים. כאשר שולחים את המסמכים במייל, באופן שמאושר על ידי רשות המיסים, אין צורך לבזבז זמן, טרחה וכסף.

תשלום לפי שימוש

מודל התשלום עבור השימוש בתוכנה אינטרנטית כזאת הופך אותה למשתלמת עבור עסקים גדולים מאוד, בינוניים, ואפילו קטנים. הסיבה לכך נובעת מהעובדה שהתשלום נעשה לפי שימוש. כמו שהתשלום במסלולים מסוימים של חברות הסלולר נעשה בשיטת לא דיברת – לא שילמת, כך נהוג גם כאן. לפי כמות המסמכים שהופקו – כך נגבה התשלום. עסקים קטנים, או כאלה בעלי מחזור עסקים תנודתי, יכולים לחסוך הרבה כסף באופן זה. כך גם עסקים גדולים שמקבלים הנחה משמעותית בגין הפקת אישורים בכמויות גדולות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

iCount | הנהלת חשבונות באינטרנט

מערכת מתאימה הלעסק עצמאי (עוסק מורשה), חברה בע"מ, מלכ"ר או עוסק פטור המעוניינים לנהל את מערך החשבוניות והקבלות שלהם בסטנדרטים חדשים. לעורכי דין יש הגדרה מיוחדת המתאימה את תצורת החשבונית לזו המקובלת בענף.

לפרטים:
http://www.icount.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת הנהלת-חשבונות-באינטרנט

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות25/04/13778 צפיות
במידה ואתם בעלי ראש פתוח ואופי דינמי, זה הזמן לשקול את האפשרות של ניהול החשבונות בעזרת תוכנה אינטרנטית. הפקת חשבוניות ושליחתן בו במקום במייל ללקוחות, תקשורת בלתי אמצעית עם רשויות המיסים וגישה חופשית למידע שלכם מכל מקום בעולם ובכל שעה שהיא הם רק חלק קטן מהיתרונות שבניהול העסק בעזרת אפליקציה אינטרנטית.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות27/01/13873 צפיות
היום הדרך היעילה והטובה ביותר לעבוד בתחום הנהלת החשבונות של העסק היא באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות. התוכנה לסוגיה מיועדת לכל סוגי העצמאיים: זה יכול להיות עסק גדול שפונה לקהל לקוחות רחב על בסיס יומי, ויכול להיות עסק קטן מאד שמתמחה במספר קטן של לקוחות ושירותים.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות27/01/131058 צפיות
חשבונית מס מהווה דרישת תשלום ללקוח עבור בוצעה העבודה או ניתן השירות. הפקת חשבונית מס תיעשה אך ורק לאחר אספקה של השירות או המוצר והיא חייבת להיות מופקת בשני העתקים. הראשון הוא העתק מקורי והשני העתק. את הראשון תמיד נמסור ללקוח ואת השני תמיד נתייק אצלנו.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות20/12/12879 צפיות
תוכנת חשבוניות היא אולי החידוש המרגש ביותר במסגרת הנהלת החשבונות האפרורית. בעלי עסקים רבים היו מעדיפים להתחמק מכך לו החוק לא היה מחייב אותם: הוצאת חשבוניות, תעודות משלוח ומעקב אחרי פירוט הזמנות הוא עול בירוקרטי מסובך, ולא לכל אחד יש את ההשכלה והסבלנות לכך.

מאת: הנהלת-חשבונות-באינטרנטהנהלת חשבונות11/12/12878 צפיות
אם יש לך עסק שאתה מנהל מזה זמן ומה, או לחילופין, אם אתה שוקל לפתוח רק עכשיו עסק, אתה צריך לדעת שהניהול שלו זה אחד הדברים החשובים ביותר. לנהל עסק זה אומר, בין היתר, לעשות הרבה מאוד עבודות שהן אדמיניסטרטיביות והן לא מאוד פשוטות, אך האמת היא, שככל שתוכל לעשות גם את העבודות האלה בצורה יותר מסודרת, אתה תצליח יותר בניהול.

מאמרים נוספים בנושא הנהלת חשבונות

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19507 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: אבי דוידיהנהלת חשבונות23/04/161391 צפיות
הסבר על פתיחת תיק עוסק פטור לעסקים מתחילים בישראל.

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142985 צפיות
דוגמא לדף נוכחות יומי לעובד/ת

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/142034 צפיות
הוצאות פרסום בעסק כהוצאה מוכרת ולא לטופס פחת בנוסף- הערה לגבי השוואה בין שתי הפנסיות

מאת: אלוני שחר- יועץ מסהנהלת חשבונות15/09/141753 צפיות
במאמר זה ניתן לראות את המסמכים הנדרשים להצהרת הון. לצורך סיוע בהכנת הצהרת ההון שלכם, נבקשכם להמציא למשרדנו בהקדם את רשימת הטפסים והנתונים כמפורט להלן וליצור עימנו קשר.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/138119 צפיות
הכלי הטוב ביותר להנפקה של חשבוניות הוא תוכנה אשר מנפיקה חשבוניות לעסק בחינם. הדרך השנייה והישנה של הנפקת חשבונית כרוכה בקנייה של פנקסי חשבוניות מדי תקופה ושמירתם הפיזית לצרכי ביקורת, והיא כמובן מסורבלת ויקרה יותר. אחד היתרונות של עולם האינטרנט היא תוכנה מעולה זו של הנהלת חשבונות באינטרנט, וניהול העסקים באופן אוטומטי וממוחשב.

מאת: אוהד ז.הנהלת חשבונות23/11/137823 צפיות
אחד היתרונות שרשת האינטרנט מציעה לנו הוא תכנות בחינם. תוכנה להוצאת חשבוניות באינטרנט היא תוכנה חינמית שבאמצעותה בעלי עסקים יכולים להפיק חשבוניות ממוחשבות בחינם. במאמר הבא נדבר על תוכנת חשבוניות באינטרנט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica