חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סודות הפיתוי ואיך הם קשורים לבטחון עצמי

סודות הפיתוי

מה הם סודות הפיתוי שגורמים לכל כך הרבה גברים להיות כל כך מוצלחים עם נשים בזמן שחבריהם מסתכלים עליהם בקנאה ובחוסר אונים? ובכן, ישנן הרבה תשובות לשאלה הזאת וקצרה היריעה מלספר, אבל אני חושב שאפשר להגיד בבטחון לא מועט שכל אותם עקרונות מצטמצמים בסופו של דבר לאותו רעיון נדוש אך חשוב מאין כמוהו – בטחון עצמי.

אז מה זה בטחון עצמי, איך משיגים אותו ולמה זה קשור לסודות הפיתוי? בטחון עצמי, כשמו כן הוא, הוא התחושה שאתה בוטח בעצמך. לכל אחד מאיתנו יש בטחון עצמי לפחות בחלק מהתחומים בחיים שלו, אחרת לא היינו יכולים להתנהל בסביבה המודרנית שבה אנחנו חיים. אבל הרבה גברים מתקשים מאוד לקחת את אותו בטחון עצמי שיש להם בעבודה או אולי ליד חברים שלהם ולגלות אותו ליד הנשים שהם רוצים בחיים שלהם.

למה זה? עם השנים גדלנו עם מגוון אמונות שונות על עצמנו, מיעוט קטן של גברים גדל לחשוב שהוא ראוי לאהבה, ושנשים רוצות אותו ונמשכות אליו בזכות מי שהוא, לעומת זאת חלק לא קטן מהאוכלוסייה הגברית  גדל לחשוב ש"משוה לא בסדר" בו, ושהוא צריך לעשות משהו או להשיג משהו כמו אוטו מפואר, הרבה כסף, מראה חיצוני מצודד או שרירים בבטן בשביל להשיג נשים. אותם גברים המשיכו את חייהם במרדף אחרי אותו דבר שיביא להם את ההצלחה עם נשים שהם כל כך מחפשים. בחלק מהמקרים חלק מהגברים אכן מגיעים לאותו יעד ובזכותו משיגים את הביטחון העצמי שהם כל כך רצו וחיפשו, אבל בהרבה מקרים אחרים הגברים האלו לא מצליחים להשיג את הביטחון העצמי ונשארים חסרי בטחון.

אז איך משיגים בטחון עצמי אתם שואלים? התשובה היא די פשוטה ובכל זאת הרבה אנשים לא רוצים להאמין לה. יש לצאת ולעשות. לא מקבלים בטחון עצמי מחשיבה, מאמונה, או מכל דבר בסגנון. רק מעשים ותוצאות בשטח יובילו אתכם להאמין בעצמכם. תחשבו על זה, אם מישהו היה אומר לכם שאתה צריכים לפתוח עכשיו דלת (לא נעולה, למתחכמים מביניכים), האם הייתם מהססים? או חוששים שמא לא תצליחו? התשובה לכך היא כנראה לא. הרי כולנו פתחנו במהלך חיינו מאות דלתות ואנחנו יודעים בלי שום צל של ספק שאנחנו יכולים לעשות את זה.

בדיוק באותה צורה, במידה והיינו מתחילים במהלך חיינו עם כמה מאות בחורות כנראה שהיינו כבר כל כך בטוחים בעצמו שהיינו מצליחים לבצע את זה בלי צל של חשש. הבעיה היא שהרבה גברים חושבים שהם צריכים קודם להשיג בטחון עצמי ואחרי זה לגשת לבחורות וללמוד איך להתחיל עם בחורה, האמת היא שזה לא עובד ככה, זה עובד הפוך. קודם כל תיגש לבחורות ותלמד איך להתחיל עם בחורה ולאחר מכן תשיג בטחון עצמי.

אין שום בעיה להיכשל ולטעות בהתחלה, כל עוד תאמץ לעצמך את האמונה שכל טעות שאתה עושה וכל כישלון שקורה לך מקדמים אותך עוד קצת בדרכך להיות גבר מוצלח עם נשים. הרי זה מה שבאמת חשוב – ההתקדמות שלך, ולא איך אתה מרגיש תוך כדי ההתקדמות. הרי אם זה היה קל ונוח כולם היו עושים את זה. אם אתה רוצה להשיג את אותם תוצאות שכולם משיגים תעשה את מה שכולם עושים, אם אתה רוצה להשיג את התוצאות שלי מיעוט נבחר של גברים שמוצלח מלידה עם נשים אז תעשה את מה שצריך לעשות, ולא את מה שאתה רוצה לעשות. הרי כבר הבנו שבסופו של דבר זה הכול קשור לעשייה ולביטחון עצמי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מדריך טיולים המתמחה ב: טיסה לניו יורק, טיסה ללונדון, טיסה לפריז, טיסה לברצלונה, טיסה לאמסטרדם

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גלעד רימר

מאת: גלעד רימררכב23/07/12810 צפיות
ההיסטוריה של כמה דברים שקשורים לרכב שטח ולהתפתחות שלו

מאת: גלעד רימרבניית אתרים17/07/12804 צפיות
דברים שכדיא לדעת לפני שהולכים לברר על חברות לבניית אתרים

מאת: גלעד רימרעסקים - כללי17/07/121502 צפיות
איך מוצרי פרסום יכולים לעזור לעסק שלך? לחץ פה בשביל לגלות

מאת: גלעד רימרעסקים - כללי08/07/121240 צפיות
למה כל כך הרבה בעלי עסקים עוברים לאחרונה למיקור חוץ?

מאת: גלעד רימררכב26/06/12803 צפיות
קצת על ההיסטוריה של מותג הרכב היפני הידוע - סובארו

מאת: גלעד רימרמחשבים וטכנולגיה - כללי26/06/121522 צפיות
מה בעצם בודקי תוכנה עושים ומה החשיבות שלהם?

מאת: גלעד רימראבטחת מידע17/06/12820 צפיות
דרכים חכמות לשמור על הדומיין שלך ברשת.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי - כללי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי - כללי13/08/201030 צפיות
קנסות מינהליים עיריית תל אביב-יפו מפעילה צעדי אכיפה מינהליים ומשפטיים כנגד עבירות על חוק התכנון והבנייה ובכלל זה עבודה אסורה או שימוש אסור בנכס. ב-20 בדצמבר 2018 נכנסו לתקפן תקנות העבירות המינהליות [קנס מינהלי - תכנון ובנייה] תשע"ח 2018. על פי תקנות אלו, ניתן יהיה להטיל קנסות מינהליים על עבודה אסורה, שימוש אסור ועל אי קיום צווים מינהליים להפסקת עבודות או להפסקת שימוש.

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/191736 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/192721 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/172317 צפיות
אחת החברות המעניינות ביותר בישראל בעיני היא חברת שבט זבולון, החברה בבעלות יעקוב שאול עוסקת באחד התחומים המעניינים ביותר בעולם הנדל"ן. כלומר מה שהיא עושה, זה לספק ציוד חסר עבור אתרי בנייה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/172292 צפיות
אנחנו נתחיל עם רונית מרום, שהנה אדריכלית מובילה בכל הקשור לדירות יוקרה באשדוד בעיקר, אך גם ברחבי ישראל השונים. רונית נחשבת לחברה באותוו חוג של מעצבי פנים מובילים, שיכולים לקבוע בון טון בעולם הנדל"ן של דירות יוקרה.

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי30/11/161769 צפיות
אחד הנושאים המרתקים ביותר בעבודה עם אנשים, ילדים ובכלל בכל מערכת יחסים, זה הנושא של הרגש האנושי, ויותר מכך - הידיעה שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת להפוך למאסטר ברגשות, שזה אומר לדעת להתחבר לכל אדם, לשדרג את כל מערכות היחסים שלנו ושל האנשים שאנחנו מקדמים, ולהרגיש באופן אמיתי הרגשה של שמחה ואהבה.

מאת: ברסלב מאיראימון אישי - כללי28/10/161454 צפיות
בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ... והוא חובה על כל אדם ונברא להתחדש בכל בוקר שזוכה לקום משינתו, כי לא כולם קמים ואם קמים קמים עם העצבות של האתמול במקום השמחה והתקווה של המחר !

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica