חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טחורים כבר לא סיפור מהתחת

מאת: ג.ט קראוןרפואה24/02/20131074 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

טחורים כבר לא סיפור מהתחת

טחורים כבר לא סיפור מהתחת,כן טחורים כבר לא סיפור מהתחת...

ברצוני להציג ספר שהוא רב מכר בארה"ב,מעל 1000 סיפורי הצלחה  ביותר מ127 מדינות..

"טחורים -לא עוד" ( Hemorrhoid No More)

אלף גברים ונשים מכל גיל כמעט חסלו לחלוטין את כל טחורים שהיו להם וייפטרו מכל טחורי סימפטומים נלווים כגון: כאב, גירוי, נפיחות ודימום באופן טבעי, ללא תרופות, ניתוחים מסוכנים או "שיקויי קסם" פשוט באמצעות צעד מוכח קליני, מדעי מדויק על ידי שיטת צעד נמצאה בתוך טחורים מדהים מדריך זה.

ג'סיקה רייט, תזונאי מוסמך, יועץ בריאות ומחבר לא רק נשאב החוצה עוד "תכנית טחורים" לשוק כבר רווי. הטחורים של ג'סיקה לא עוד יכולים להיות מתוארים בצורה מדויקת יותר כ" טחורי התנ"ך ". זה די פשוט אחד המדריכים המקיפים ביותר, מלאים ומדויקים לטחורים ועצירות חופש שאי פעם קראו. מה עושה אותו כל כך שונה בהרבה מפרסומי טחורים אחרים בשוק?

ובכן, קודם כל, זה לא רק "טחורים לעזור" תכנית, זה תכנית ריפוי טחורים. זה אולי נראה כמו סמנטיקה או משחקי מילים בהתחלה, אבל ברגע שקראת רק את הפרקים הראשונים, לא תהיה שום ספק בלבך שרודף "לעזור עם הטחורים שלך" היא לא רק המטרה הלא הנכונה, זה יכול להיות הסיבה ש אתה נכשלת להיפטר מהטחורים שלך עד עכשיו. טחורים לא עוד מראה לך בדיוק למה אתה צריך לתקן את הבעיה הפנימית המעכבת את הסיכויים שלך להיפטר ולמנוע את כל סוגי טחורים והסימפטומים הנלווים שלהם ואז ממשיך להראות לך בדיוק איך לעשות את זה.

שנית, מה שעושה את הטחורים לא עוד שונה היא כמות תשומת הלב שהוא שלם לכל אחד וכל אלמנט נדרש להיפטר מהטחורים שלך בדרך הטבעית. טחורים לא עוד, לא רק ביסודיות דן שקרים, מיתוסים וכשלים סביב נושא מאוד מבלבל, זה פשוט הספר המפורט ביותר על טחורים ובריאות הוליסטית שנכתבו אי פעם.

לא עוד ספר טחורים הוא נרחב למדי (170 עמודים של תוכן סלע מוצק) המתמקד בשיטה טבעית 100% ללהיפטר hemorhhoids ולמנוע את הישנותם במהירות. זה אומר שיש לא המלצות לסמים קשים מרשם, קרמים או ניתוחים עם תופעות לוואי לא נעימות. בטחורים לא עוד סעיף ליבת נוסחה (5 מערכת הצעד) - שום דבר לא התאפק. בסעיף זה, ג'סיקה נותנת סקירה מפורטת של כל שלב, ואז צולל לתוך הפרטים באופן כרונולוגי מושלם. יש גם תרשימים מצטיינים רשימות תיוג אשר עושים את זה קל מאוד לדעת איפה אתה נמצא בתכנית ובצע אותה.

משום שהתכנית נסה הטחורים היא לא פתרון הוליסטי מלא במטרה לחסל את שורש בעיות טחורים (בלי קשר לגיל שלך) התרופה, אבל פתרון מהיר 'האגדה' ולהבטיחך להיפטר מכל הטחורים קשורים לתסמינים כגון: כאב , גירוי, נפיחות ודימום במהירות, זה לוקח עבודה והתמדה כדי להשלים. "המילון הוא המקום היחיד שההצלחה באה לפני העבודה", אומרת ג'סיקה, כפי שהוא מדגיש "לא מהר לתקן" פילוסופיה מאחורי כל הספר.

אם יש חסרון לטחורים לא עוד ספר אלקטרוני, זה שהוא מכיל כל כך הרבה מידע, שחלק מהקוראים עשויים למצוא את זה קצת מוגזם. מי שמחפשים סוג התחלה מהירה של תכנית טחורים, יכול להיות קצת רמז בהתחלה. חלק הטוב עם זאת, הוא כי גם אלה סוגים של קוראים יכולים להרגיש בטוחים ובטוח שזה יהיה שווה את המאמץ, כי זה יהיה ממש להיות הספר האחרון שהם צריכים לקנות בנושא.

מי יפיק את מרב תועלת מטחורים לא עוד?

במובן הרחב יותר, כל אחד וכל מי שרוצה להיפטר מטחורים ועצירות באופן טבעי ולהחזיר את האיזון הפנימי הטבעי שלהם ייהנו מטחורים לא עוד. ספר אלקטרוני זה בכנות לכל אחד. אפילו אנשים ללא בעיות טחורים. זוהי תכנית התחדשות בריאות כוללת טובה יותר מאשר 98% מספרי בריאות התזונה ואלטרנטיבית בשוק.

במונחים של עיצוב גרפי, טחורים הוא לא עוד ספר אלקטרוני נקי ומקצועי מעוצב-PDF. זה מאורגן ואידיאלי להדפסה וקריאה בנוחות של הבית שלך היטב.

פרסום מרשים וייחודי זה השתנה חייהם של רבים ומאת עדויות השראה וסיפור הצלחה נמצאים בטחורים לא עוד ארכיוני אתר כהוכחה.

בשורה התחתונה?

מי שמחפש שיגיד לי סיפורי פיות, ומי שמחפש "קליע קסם", גלולות, על הדלפקים, "לרפא טחורים ב2 שעות 'hyped את התוכניות לא צריכות לבזבז שלו או שלה זמן עם טחורים לא עוד.

מצד השני, כל מי שמחפש את האמת על טחורים ובריאות אלטרנטיבית ושהוא מוכן ומוכן להשקיע קצת עבודה ולבצע את השינויים באורח חיים הדרושים כדי להיפטר מטחוריהם מהר ימצא טחורים לא עוד להיות אחד הטוב ביותר השקעות שנעשה אי פעם בחייהם. לחץ כאן כדי ללמוד עוד על הטחורים של ג'סיקה רייט לא עוד..

לאתר הספר,לחץ כאן

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג.ט קראון

בריאות וכושר הם המתכון לאושר

וכל השאר עוד יגיע...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג.ט קראון

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי22/02/171428 צפיות
Before I opened up The Gout Code™ on my e-book reader, I had to ask myself a question: Is this really going to be something that actually teaches REALISTIC gout relief at home? I mean, I'm not a superhuman. I have (or rather, had) gout. I needed a guide that recognized that and empathized with my less than ideal habits which all people outside of the movies have.

מאת: ג.ט קראוןרפואה06/07/161607 צפיות
הורדת לחץ דם ללא תרופות הורדת לחץ דם וריפוי שאר מחלות ללא תרופות, מה שחברות התרופות לא ירצו שתקראו. שנו את אורח חייכם,נשמע מורכב לא? איך מתחילים בשינוי? במאמר זה אני אתן מספר נקודות חשובות שישומן כבר יתנו שינוי והורדת לחץ הדם, מומלץ לקרא כמה שיותר ללמוד ולישם ,יש ספרים ואתרים מעולים שילמדו אתכם איך להפחית את לחץ הדם וגם איך לחיות בלי תרופות מרשם בכלל..כן זה אפשרי..

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/06/151525 צפיות
איך לרזות מהר בלי כדורים או תרגילים? אני מייד התחלתי לחפש בגוגל והצלחתי למצוא את אתר האינטרנט של דיאט 3 שבוע הרשמי. שם, ראיתי את וידאו על ידי תזונאי מקצועי שחשף צעד-אחר-צעד מה שנדרש כדי לרדת במשקל במהירות. הייתי בהלם, כי אף אחד לא היה אי פעם אמר לי את המידע הזה לפני! ביקרתי מאמנים אישיים, דיאטניות, ורופאים, ובכל השנים האלה, אף אחד לא הייתה אי פעם אמר לי סודות דיאטה אלה!

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי10/05/151529 צפיות
למה סוכרת היא המגיפה הבאה? יש לך סוכרת? האם ניתן לרפא סוכרת ? לפי מאמר שקראתי, בשנת 2025 יהיו 300 מליון חולים בעולם!! לעומת 135 מליון חולים בשנת 1995 , יותר מהכפלה תוך שלושים שנה...מפחיד.

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/02/151463 צפיות
איך הורדתי את השומן בדיאטת 3 השבועות? האם אתה מחפש לרדת במשקל במהירות? נמאס לך כל הונאות בחוץ כמו גלולות דיאטה ומוצרי infomercial שמבטיחים את העולם, אבל לא מספקים? אז יש לי הפתרון בשבילך! כולם אומר כי ירידה במשקל היא משימה קשה מאוד שלוקחת חודשים ולפעמים שנים, ושיש לך לאכול מזונות משעממים נורא לראות את כל תוצאות. אני יודע בודאות שזה לא נכון, כי אני איבדתי מעל 20 ק"ג ב 21 ימים בלבד באמצעות דיאטה סודית שמצאתי באינטרנט.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/143265 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה23/06/142140 צפיות
ביקורת וסקירה ונוס פקטור-הדיאטה אם אתם מחפשים מידע על פקטור ונוס הרשמי.... לכמה שאלות נפוצות איפה רוכשים את ונוס פקטור? (רק באינטרנט..) האם ונוס פקטור רכישה מאובטחת? (כן!) האם אצליח?

מאמרים נוספים בנושא רפואה

מאת: דוד כהןרפואה23/09/20950 צפיות
בימינו, כשהבריאות עולה לראש סדרי העדיפויות, חשוב לדעת לבחור רופא מומחה לרפואת אוזן גרון, כדי למנוע בעיות עתידיות, כדי לטפל בבעיות קיימות וכדי לשלול מחלות.

מאת: קרוסלה הריון ולידהרפואה24/04/191706 צפיות
לא אחת שולח הרופא את המטופל לבצע CT של מערות האף כדי לאתר בעיה זו או אחרת. עיבוי ברירית הסינוסים - ממצא שכיח ב-CT של מערות הפנים. העיבוי מתרחש בדרך כלל כתוצאה ממצב דלקתי בסינוסים. הסינוסים הם למעשה חללי עצמות הפנים המלאים באוויר. בדופן החללים האלה מצויה רקמה עדינה – הרירית. הרירית היא זו שמייצרת את הליחה בעת הצטננות, אך במצב דלקתי יכול להיווצר מצב של עיבוי ברירית.

מאת: קרוסלה הריון ולידהרפואה19/03/191270 צפיות
מה הגורמים והתסמינים של סינוסיטיס אצל ילדים? וכיצד מטפלים?

מאת: דוד כהןרפואה30/01/191518 צפיות
סינוסיטיס היא מחלה זיהומית שיכולה להיות כרונית ולעיתים יש נטייה גנטית לחלות במחלה. הגורמים למחלה הם בעיקר הצטננות וגודש באף ובמערות הפנים (לחי, עיניים ועוד), כשיש כאבים שלא חולפים באזור הפנים חשוב להבדק ע"י רופא על מנת למנוע סיבוכים

מאת: ילדונתרפואה15/08/181642 צפיות
ניסויים בבעלי חיים אינם רק נושא מדעי אלא גם טעונים רגשית. למצדדים בניסויים בבעלי חיים וגם למתנגדים יש טיעונים צודקים, מוכחים וכבדי משקל. להלן ננסה להבין ולו במעט את מורכבות נושא הניסויים בבעלי חיים.

מאת: יצחק בכררפואה18/06/18903 צפיות
לחץ בעבודה ובריאות לקויה הם עניין שכיח. מחקרים רבים הוכיחו את הקשר הזה שבין לחץ נפשי לבין בריאות לקויה. המחקר הנוכחי מצא שלחץ נפשי גבוה גורם גם לאובדן ימי עבודה על רקע של בעיות נפשיות וכמובן להפסדים כלכליים. העובד הוא הנכס הכי חשוב של המעביד. עובד מרוצה הוא עובד יצרני. עובד מדוכא הוא עובד שלא ניתן למצות את יכולתיו. התפיסה הזאת מתבססת על מגוון רחב של מחקרים כולל המחקר הנוכחי שעסק בתחום הארגונומיה וההשפעה שיש למצבו הנפשי של העובד על היכולות שלו.

מאת: אלעד סאעת רפואה29/03/18997 צפיות
פריצת דיסק, חוויה זה בבטוח לא... פריצת דיסק... רק מלשמוע את צירוף המילים הזה נעשה כאב מדומה בגוף. ללא ספק פריצת דיסק היא בעיה בריאותית המעיקה על הסובלים ממנה ומשנה את איכות חייהם שלא לטובה כמובן. עם זאת עולמנו המפותח לא נותן לנו להישאר עם הכאב יותר מדי זמן ומצא לנו אפשרות מצוינת להעלים את הכאב.. קראו את המאמר הבא והכירו את הדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica