חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מטיילים בקראוון? דאגו לביטוח נסיעות

מאת: wobiביטוח נסיעות25/02/2013614 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשנים האחרונות טיולי קראוון ברחבי ארצות הבית או אירופה הפכו להיות חביבים במיוחד על המטיילים הישראליים. מדובר בחוייה נהדרת, המאפשרת לצאת לטיולים מרתקים ברחבי היבשות הגדולות ולגלות תרבויות חדשות ונופים מרהיבים.

אך, כאשר יוצאים אל טיולי קרוואן בחו"ל, חשוב מאוד לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל, תוך דגש מיוחד על ביטוח נסיעות לטיולי קראוון בחו"ל. ביטוח נסיעות זה יעניק לכם את השקט הנפשי ואת כל הכיסויים הנדרשים במקרה של תאונה.

מהו ביטוח נסיעות לטיולי קראוון?

ביטוח נסיעות לטיולי קראוון בחו"ל מורכב משני אלמנטים, הראשון, הינו ביטוח נסיעות לחו"ל בעבור הנוסעים עצמם, והשני, הינו ביטוח של הנסיעה בקראוון עצמו.

ביטוח נוסעים

לפני כל חופשה בחו"ל, אנחנו תמיד דואגים לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל אשר נועד להעניק ביטוח בריאות או ביטוח ציוד לנוסע עצמו. ביטוח נסיעות לחו"ל נועד להעניק כיסוי במקרים של תאונה אישית, פציעה, גניבה או אובדן של ציוד יקר ערך.

לביטוח נסיעות לחו"ל יש חשיבות רבה מאוד, ומאחר ובדרך כלל מדובר בכמה דולרים בודדים ביום, חשוב מאוד שלא לוותר על ביטוח זה ולא לצאת לחו"ל מבלי שדאגתם לכיסוי המתאים.

ביטוח נסיעה בקראוון

אם החלטתם לצאת אל טיול נהדר וחווייתי בקראוון, הרי שאתם צריכים לדעת, כי מעבר לביטוח הנוסעים האישי שאתם נדרשים לעשות בצאתכם לחו"ל, הוא לבטח את הקראוון עצמו. ביטוח זה נעשה על ידי חברת ביטוח מקומית במקום אליו אתם נוסעים, והוא נועד לתת לכם כיסוי במקרים של תאונה או פגיעה. יחד עם זאת, עליכם לדעת, כי ביטוח מקיף מסוג זה לקראוון עצמו, כולל השתתפות עצמית בהוצאות, וסכום זה יכול להגיע למחירים גבוהים במיוחד במקרים של תאונה או אפילו במקרים בהם נגרם נזק קל לרכב עצמו.

לכן, כאשר אתם נוסעים לטיול קראוונים בחו"ל, חשוב לדעת, כי עומדת בפניכם האפשרות לבצע ביטוח של הביטוח, כלומר, ביטוח אשר כל מטרתו נועדה לבטל את סכום ההשתתפות העצמית במקרה של תאונת דרכים או במקרה של פגיעה ברכב.

למה לבטח את הביטוח?

על אף העובדה שעם השכרתם קראוון אתם מקבלים ביטוח מקיף מטעם חברת ההשכרה, אתם אינכם פטורים מתשלום השתתפות עצמית במקרים של תאונת דרכים או במקרים של פגיעה ברכב, פגיעה שכזו, מינורית ככל שתהייה, עלולה לעלות לכם אלפי דולרים.

לכן, על מנת שתוכלו להיות פטורים מהשתתפות עצמית, מומלץ מאוד לבצע ביטוח המבטח את הביטוח במדינת היעד, כך תוכלו ליהנות מביטול השתתפות עצמית. באופן זה, תוכלו לצאת אל טיול הקראוונים שלכם בראש שקט וללא כל דאגות.

אם אתם נוסעים אל טיולי קראוונים שכזה, עם חברים, או עם המשפחה, מומלץ מאוד לבצע השוואת מחירי ביטוח ולבדוק היכן אתם יכולים לקבל את ההצעה הטובה ביותר ואת הכיסוי הטוב ביותר, אשר כולל גם ביטוח נסיעות אישי לנוסעים וגם ביטוח המבטח אתכם במקרה של תאונה או פגיעה ברכב. חברות ביטוח שונות יציעו לכם פוליסות אשר למעשה יבטלו את סכום ההשתתפות העצמית במקרה של פגיעה בקראוון או במקרה של תאונה.

מאחר, ואין אתם יודעים מה צופן העתיד, ומאחר ותיקונים של קראוונים, בניגוד לכלי רכב אחרים, עלולים להיות מסובכים ויקרים עד מאוד, והביטוח המקיף מטעם חברת ההשכרה במדינת היעד מחייב אתכם בהשתתפות עצמית, לכן, יהיה זה חכם במיוחד לבצע ביטוח שכזה בטרם נסיעתכם, על מנת שתוכלו ליהנות מהטיול ללא כל חשש, ותהיו מכוסים מכל הכיוונים במקרה הגרוע מכל.

Wobi השוואת מחירי ביטוח נסיעות אונליין

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Wobi.co.il - משווים וקונים ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות וביטוח משכנתא.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת wobi

מאת: wobiביטוח רכב06/11/131143 צפיות
וותק הנהיגה מתייחס למספר שנות הנהיגה של המבוטח על הכביש, כלומר, מספר השנים שחלפו מרגע הוצאת הרשיון, ועד למועד הנוכחי. קראו כיצד הוא משפיע על הפרמיה.

מאת: wobiביטוח רכב17/09/131213 צפיות
התייחסות מיוחדת בפוליסת ביטוח הרכב מקבלות תמיד נסיבות המקרה - שאלה נפוצה ביותר היא מה קורה כאשר הרכב נגנב, בעוד המפתחות שלו נמצאים במתנע?

מאת: wobiביטוח רכב15/09/131015 צפיות
במאמר זה נדבר על מסלולי ביטוח לרכב שני, ולמדיניות הנהוגה כיום בישראל ביחס לסוגיה מורכבת זו.

מאת: wobiביטוח רכב15/09/13985 צפיות
במאמר זה נתייחס כאן למאפיינים של סעיף הגנה משפטית בביטוח הרכב, ולמרכיב מרכזי מאד בתוכה - סוגיית ההשתפות העצמית. מה בדיוק עומד מאחוריה?

מאת: wobiביטוח משכנתא11/07/131731 צפיות
במאמר זה נתייחס לרכיב מרכזי ביותר בתוך ביטוח המשכנתא, והוא ביטוח מבנה למשכנתא: מה הוא מציע למבוטחים מבחינת טיפול בנזקים לבית?

מאת: wobiביטוח רכב08/07/131082 צפיות
ישנה תורה שלמה שמסבירה את כל החישובים שנעשים לצורך חישוב גובה הפרמיה, וקוראים לה אקטואריה ("תימחור סיכונים"). במאמר הבא נסביר כיצד האקטואריה משפיעה על גובה פרמיית הביטוח המקיף.

מאת: wobiביטוח רכב06/06/13801 צפיות
מה בדיוק עושים עם פוליסת הרכב בעת מכירת הרכב? אנחנו נתייחס כאן לאפשרויות השונות העומדות עבור המוכרים, עם דגש על הקפאת הפוליסה.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162190 צפיות
כיום כולם כבר יודעים שממש כפי שיש להכין מזוודה, להודיע למקום העבודה על לקיחת ימי חופשה, לחדש את הדרכון ולבדוק לגבי מצב האקלים ביעד אליו טסים, כך גם יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. קשה למצוא אנשים שמעדיפים...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162197 צפיות
רבים מכירים את המונח "ספורט אתגרי", אך כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שמתקבלת משמעות נוספת. למה הכוונה? ובכן יש להבין שאדם שיוצא לחופשת בטן גב באירופה, אינו צריך את אותם שירותי ביטוח להם זקוק...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162024 צפיות
יש אנשים שעוד עשויים להתלבט האם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, או שמא לוותר על כך ולקוות לטוב. ובכן ראשית נציין שאין שום הכרח לבצע ביטוח ותמיד ניתן לשלם מהכיס הפרטי שלכם עבור מגוון תרחישים פחות נעימים, אך...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161699 צפיות
לא כל יום נוסעים לחו"ל, לא כל יום לוקחים חופשה מהשגרה ולא תמיד יוצאים להרפתקה. עם זאת, אם בעתיד הקרוב אתם כן עומדים להגשים חלום ולצאת לחופשה בחו"ל, מוטב שתייצרו עבורכם את התנאים הטובים ביותר להפיק מהחופשה...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161730 צפיות
אין ספק שכאשר עומדים לקראת נסיעה עתידית, ההתרגשות גדולה, ניתן לחוש בריח של הדיוטי פרי מגיע למרחקים, לדמיין את המלון שמחכה לכם...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161740 צפיות
לצד ביטוח נסיעות סטנדרטי, ניתן למצוא ביטוח נסיעות שמיועד עבור תרמילאים, וזאת כי יש הבדל מהותי בין תרמילאים שיוצאים עם תרמיל על הגב, מקל ביד ועם כוונה להגיע למקומות אקזוטיים (שבין היתר כוללים מבחר אטרקציות מסעירות)...

מאת: אודי ביגביטוח נסיעות03/04/162397 צפיות
ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד אינו אמור להיות דבר מסובך מדי. רוכשים פוליסה, מבטחים את עצמנו על כל צרה שלא תבוא, ונוסעים בראש שקט. נפצענו? חלינו? זקוקים לחילוץ? אבדה המזוודה? נגנב הכסף? מרימים טלפון, ומייד מקבלים את סכום הכסף הדרוש לנו על פי הכיסויים שרכשנו בפוליסת הביטוח כדי לקנות את כל מה שצריך כדי שהטיול ימשיך כסדרו. זה הוא אולי המצב האופטימלי, אך עד היום זה לא היה כך. עד היום, היינו צריכים להגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו, והיינו צריכים לעשות זאת רק לאחר שחזרנו לארץ. עם פספורט קארד זה כבר לגמרי אחרת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica