חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יוצא לטראק בנפאל? דאג לביטוח נסיעות מתאים

מאת: wobiביטוח נסיעות27/02/2013830 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הישראלים אוהבים אתגרים, ואוהבים לגלות את העולם. אם אתם נמנים על אוהבי האתגרים, והחלטתם לצאת אל טראק בנפאל הרחוקה, חשוב שתדעו, כי ביטוח נסיעות לחו"ל אינו מספיק לכם, וכי עליכם לקחת ביטוח מורכב יותר, אשר יוכל לתת לכם כיסוי מתאים לטיולי הרפתקאות ואקסטרים.

מדוע צריך ביטוח תרמילאים?

יש שני סוגי טיולים לחו"ל, יש את הטיולים המסורתיים, בהם תבקרו במוזיאונים, אולי תראו הצגה או שתיים, תוכלו במסעדות, אך לא תעמדו אל מול שום פעילות העלולה לגרום לכם לפגיעה פיזית או פעילות הנחשבת מסוכנת יותר.

טראק בנפאל הרחוקה, לעומת זאת, מציב לפניכם אתגרים לא פשוטים, אתם לא מטיילים במדינות העולם המערבי, אלא במדינות העולם השלישי, שם שירותי הבריאות פחותים, ייתכן וכי תשהו בכפרים נידחים, ואם תזדקקו לטיפול רפואי, אם החפצים שלכם יגנבו או יאבדו, אתם תמצאו את עצמכם בבעיה של ממש.

לפעמים תהיו מרוחקים מבית חולים, ממרפאה, מבית מרקחת, אולי הציוד שלכם יגנב, ואולי תעברו תאונת דרכים. כמובן, שאנחנו לא רוצים לחשוב על הדברים הגרועים ביותר כאשר אנחנו יוצאים לטיול של כיף והנאה, אך חשוב מאוד להשקיט את הנפש, ולהיות בטוחים כי אתם מכוסים בכל הדרוש, על כל צרה שלא תבוא.

על מנת למנוע בעיות שכאלו מבעוד מועד, חברות הביטוח השונות מציעות ביטוח נסיעות לחו"ל המותאמות בצורה מושלמת לתרמילאים, ונבנו בהתאם לצרכים המשתנים של המטיילים אל מדינות העולם הרחוק.

היתרונות של ביטוח תרמילאים

בניגוד לביטוח הנסיעות הרגיל לחו"ל, ביטוח תרמילאים נע בין מספר חודשים לעד שנתיים. בביטוח תרמילאים תוכלו לבחור בדיוק את האלמנטים הביטוחיים החשובים לכם, ולשלב אותם בפוליסה שלכם, בין אם ביטוח ציוד, ביטוח במקרה של מחלה, פציעה או אפילו ביטוח הכולל חילוץ.

בביטוח תרמילאים, תוכלו אף לבחור בביטוח צד ג', אשר מכסה אתכם במקרה ואתם גרמתם נזק למישהו אחר או לרכוש של מישהו אחר – דבר אשר אינו נכלל בביטוחי הנסיעות הקונבנציונאליים לחו"ל. אתם יכולים לכסות את עצמכם גם במקרים של פעילות אקסטרימית, טראקים, חילוץ, צוותים של איתור בחו"ל ועוד.

סעיפים חשובים בביטוח תרמילאים

כאשר אתם רוכשים פוליסת ביטוח תרמילאים, שימו לב כי הדברים החשובים ביותר כוללים בפוליסה, כמו גם, בדקו את התנאים ואת הסייגים, על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מכוסים במקרה הצורך.

* הוצאות רפואיות: כיסוי תרופות, טיפולי שיניים, אישפוז בבית חולים בחו"ל או בארץ בעקבות מחלה, תאונה שקרתה בחו"ל, או כתוצאה מפעילות אתגרית.

* הטסה רפואית לבית חולים קרוב או לישראל.

* ביטוח ציוד.

כאשר אתם עורכים השוואת מחיר ביטוח תרמילאים, שימו לב לא רק למחיר הסופי של הפוליסה, אל גם מה היא מכסה, והאם היא באמת מתאימה לסוג הטיול אליו אתם יוצאים, האם היא מכסה סקי, צלילה, באנג'י, טיפוס הרים, רפטינג ועוד.

לכל מטייל יש את הצרכים שלנו, וגם אם מדובר בטיולי תרמילאים, אחדים ירצו לעסוק בפעילות ספורטיבית ואתגרית, ואחרים יעדיפו לשכב על החופים הרכים והנעימים. יחד עם זאת, חשוב להבין כי מדובר במדינות עולם שלישי, בדרך כלל, בהם לא תוכלו ליהנות מן השירותים הרפואיים של העולם המערבי, לכן, חשוב מאוד, להיות מכוסים בביטוח תרמילאים, לפני נסיעה לחו"ל.

בדקו את הפוליסות השונות, ערכו השוואות מחיר ותנאים, ובחרו בפוליסה המתאימה בדיוק לסוג הטיול שלכם. כך, תוכלו לצאת לטיול בראש שקט, ללא כל דאגות, בטוחים ומכוסים לחלוטין.

Wobi ביטוחי נסיעות לחו"ל

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Wobi.co.il - משווים וקונים ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נסיעות וביטוח משכנתא.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת wobi

מאת: wobiביטוח רכב06/11/131203 צפיות
וותק הנהיגה מתייחס למספר שנות הנהיגה של המבוטח על הכביש, כלומר, מספר השנים שחלפו מרגע הוצאת הרשיון, ועד למועד הנוכחי. קראו כיצד הוא משפיע על הפרמיה.

מאת: wobiביטוח רכב17/09/131304 צפיות
התייחסות מיוחדת בפוליסת ביטוח הרכב מקבלות תמיד נסיבות המקרה - שאלה נפוצה ביותר היא מה קורה כאשר הרכב נגנב, בעוד המפתחות שלו נמצאים במתנע?

מאת: wobiביטוח רכב15/09/131085 צפיות
במאמר זה נדבר על מסלולי ביטוח לרכב שני, ולמדיניות הנהוגה כיום בישראל ביחס לסוגיה מורכבת זו.

מאת: wobiביטוח רכב15/09/131054 צפיות
במאמר זה נתייחס כאן למאפיינים של סעיף הגנה משפטית בביטוח הרכב, ולמרכיב מרכזי מאד בתוכה - סוגיית ההשתפות העצמית. מה בדיוק עומד מאחוריה?

מאת: wobiביטוח משכנתא11/07/131851 צפיות
במאמר זה נתייחס לרכיב מרכזי ביותר בתוך ביטוח המשכנתא, והוא ביטוח מבנה למשכנתא: מה הוא מציע למבוטחים מבחינת טיפול בנזקים לבית?

מאת: wobiביטוח רכב08/07/131144 צפיות
ישנה תורה שלמה שמסבירה את כל החישובים שנעשים לצורך חישוב גובה הפרמיה, וקוראים לה אקטואריה ("תימחור סיכונים"). במאמר הבא נסביר כיצד האקטואריה משפיעה על גובה פרמיית הביטוח המקיף.

מאת: wobiביטוח רכב06/06/13869 צפיות
מה בדיוק עושים עם פוליסת הרכב בעת מכירת הרכב? אנחנו נתייחס כאן לאפשרויות השונות העומדות עבור המוכרים, עם דגש על הקפאת הפוליסה.

מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162287 צפיות
כיום כולם כבר יודעים שממש כפי שיש להכין מזוודה, להודיע למקום העבודה על לקיחת ימי חופשה, לחדש את הדרכון ולבדוק לגבי מצב האקלים ביעד אליו טסים, כך גם יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. קשה למצוא אנשים שמעדיפים...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162287 צפיות
רבים מכירים את המונח "ספורט אתגרי", אך כאשר מדובר על ביטוח נסיעות לחו"ל, הרי שמתקבלת משמעות נוספת. למה הכוונה? ובכן יש להבין שאדם שיוצא לחופשת בטן גב באירופה, אינו צריך את אותם שירותי ביטוח להם זקוק...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/162100 צפיות
יש אנשים שעוד עשויים להתלבט האם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, או שמא לוותר על כך ולקוות לטוב. ובכן ראשית נציין שאין שום הכרח לבצע ביטוח ותמיד ניתן לשלם מהכיס הפרטי שלכם עבור מגוון תרחישים פחות נעימים, אך...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות11/08/161774 צפיות
לא כל יום נוסעים לחו"ל, לא כל יום לוקחים חופשה מהשגרה ולא תמיד יוצאים להרפתקה. עם זאת, אם בעתיד הקרוב אתם כן עומדים להגשים חלום ולצאת לחופשה בחו"ל, מוטב שתייצרו עבורכם את התנאים הטובים ביותר להפיק מהחופשה...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161819 צפיות
אין ספק שכאשר עומדים לקראת נסיעה עתידית, ההתרגשות גדולה, ניתן לחוש בריח של הדיוטי פרי מגיע למרחקים, לדמיין את המלון שמחכה לכם...

מאת: שלום כהןביטוח נסיעות10/08/161837 צפיות
לצד ביטוח נסיעות סטנדרטי, ניתן למצוא ביטוח נסיעות שמיועד עבור תרמילאים, וזאת כי יש הבדל מהותי בין תרמילאים שיוצאים עם תרמיל על הגב, מקל ביד ועם כוונה להגיע למקומות אקזוטיים (שבין היתר כוללים מבחר אטרקציות מסעירות)...

מאת: אודי ביגביטוח נסיעות03/04/162522 צפיות
ביטוח נסיעות לחול פספורט קארד אינו אמור להיות דבר מסובך מדי. רוכשים פוליסה, מבטחים את עצמנו על כל צרה שלא תבוא, ונוסעים בראש שקט. נפצענו? חלינו? זקוקים לחילוץ? אבדה המזוודה? נגנב הכסף? מרימים טלפון, ומייד מקבלים את סכום הכסף הדרוש לנו על פי הכיסויים שרכשנו בפוליסת הביטוח כדי לקנות את כל מה שצריך כדי שהטיול ימשיך כסדרו. זה הוא אולי המצב האופטימלי, אך עד היום זה לא היה כך. עד היום, היינו צריכים להגיש תביעה מסודרת לחברת הביטוח כדי לקבל את הפיצוי המגיע לנו, והיינו צריכים לעשות זאת רק לאחר שחזרנו לארץ. עם פספורט קארד זה כבר לגמרי אחרת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica