חפש מאמרים:
שלום אורח
26.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כשהרכוש שלך זקוק לשמירה בשבע עיניים מצלמות אבטחה הן הפתרון

מאת: אינטרוטראבטחת הבית03/03/2013586 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ציוד אבטחה מסוגים שונים, יכול להתאים להגנה של מתחמים שונים, גדולים וקטנים. באמצעות מצלמות אבטחה ניתן לאבטח דירת מגורים, בתים פרטיים, אחוזות גדולות, חנויות, בתי עסק, משרדים ועוד. באמצעות מצלמות אבטחה, שאותן ניתן לרכוש בטווח מחירים רחב, ניתן לשמור ולהגן על הרכוש היקר שבבית הפרטי או במסגרת העסק שלך, וזאת באמצעות יצירת הרתעה, וכן על ידי תיעוד ואיתור של גורמים זדוניים מבעוד מועד.

אבטחה לעסקים

בעסקים, כמו בעסקים, אי אפשר להיות זהיר מידי. במרבית בתי העסק ניתן למצוא ציוד ורכוש יקרי ערך. רכוש כזה, מעצם טבעו, מהווה פיתוי לביצוע עבירות רכוש, הן על ידי גורמים פליליים, הן על ידי מתחרים, והן על ידי אנשים מן השורה, כגון לקוחות מזדמנים ואפילו עובדים, אשר עשויים להתפתות כאשר נופלת לידם הזדמנות או פיתוי שאין הם יכולים לעמוד בפניהם. בדיוק משום כך ,חשוב לא רק להגן על הרכוש, אלא לעשות זאת באמצעים המתאימים שיוצרים הרתעה מצד אחד, ועשויים להביא למציאת רכוש שנגנב, מצד שני. מצלמות אבטחה הן ציוד אבטחה ראשון במעלה, להשגת מטרות אלה.

אבטחה לבית

מלבד מצלמות אבטחה לעסקים, הולך וגדל השימוש במצלמות כמו גם ציוד אבטחה מסוגים נוספים, גם בקרב אנשים פרטיים. מצלחות אבטחה, כאמור, הן בעלות פן חזק מאוד של הרתעה. על כן, נפוץ השימוש לצד מצלמות אבטחה סמויות או סמויות למחצה, גם השימוש במצלמות גלויות שאומרות לגורמים בלתי רצויים, במילים שלא משתמעות לשתי פנים – "אין לכם מה לחפש כאן". מחירם של מצלמות אבטחה לבית נמצא בירידה מתמדת, וניתן להשיג מצלמות אבטחה באיכות טובה, במחיר שמתאים לכל כיס ולכל תקציב.

הגנה משולבת מגבירה ביטחון

תחושת ביטחון טובה יותר, בקרב האנשים היקרים ביותר, המשולבת בהגנה על ממון ועל רכוש יקרי כרך, יכולה להיעשות באמצעים מגוונים. דרך מצוינת להשגת הגנה טובה יותר, היא באמצעות רכישה והתקנה של ציוד אבטחה מכמה סוגים, במשולב. לדוגמא:

  • הגנהרחבת היקף - במידה ומדובר בהגנה על שטח גדול, מקובל להשתמש בכמה מצלמותאבטחה, בכדי שלא להשאיר "שטחים מתים". לעיתים נעשה שימוש בסוגיםשונים של מצלמות כגון מצלמות עמידות במיוחד ויקרות יותר, ביחד עם מצלמותזולות יותר, כאשר אפשר להסתפק במצלמות קונוונציונאליות יותר. מצלמות עמידות,יותקנו במקומות חשופים לגשם, שמש ופגעי מזג אוויר נוספים, כמו גם מקומות בהןיש סכנה של וונדליזם. מצלמות שממקומות בתוך מבנה סגור, ולכן לא חייבות להיותעמידות באופן מיוחד, יכולות להיות מותקנות במקביל לאלה העמידות יותר.
  • לראותולשמוע – מערכת של מצלמות אבטחה ניתן לשלב גם עם מערכת אזעקה והתראה.השילוב בין השתיים מעניק מימד נוסף להרתעה ולאיתור ניסיונות של חדירה או גניבהבשעת התרחשותן.
  • בתוךהבית ומחוצה לו – לעיתים, המטרה של מצלמות האבטחה היא לאתר כניסה לבית אולבית העסק. פעמים אחרות מטרת המצלמות היא, במקביל, שמירה על אנשים או הרכוששנמצאים בפנים. מצלמות מסוגים שונים יכולות להתאים כאשר משאירים את הילדים עםמטפלת חדשה, לדוגמא, ומצלמות אחרות, בעלות רזולוציה טובה יותר, יתאימולמקומות הומי פעילות ואדם.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בשמים - באתר בושמטיק זול יותר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אינטרוטר

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי19/06/14669 צפיות
ביטחון עצמי או דימוי עצמי הפכו לערך משמעותי מאוד בעולמו של האדם המודרני. בעבר המעמד והדימוי של האדם היו נקבעים על פי סטנדרטים של יוקרה וכיום, למרות שנראה כי הדימוי של האדם נקבע על פי מעמדו שמתורגם לכסף ומקצוע, המהפכה התעשייתית ובמיוחד הגישה הקפיטליסטית,

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי02/04/14849 צפיות
בשמים הם אמצעי מצוין ליצירת ריח אשר מזוהה עם אדם מסוים, מכיוון שהם מאפשרים להתבשם קבוע ושגרתי ומתלווים אל יומו וחייו של האדם הנושא את הניחוח שלהם. למרות שלכל אדם ריח משלו, אשר משולב עם ריחות הבושם, ישנם סוגים עיקריים של בשמים אשר נחשבים לפופולאריים ואהודים יותר

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי29/01/14700 צפיות
למרות שריח הוא דבר טבעי וקסום, כמו כל דבר אחר בעולמנו, גם אותו התעקשנו לפרק ולתמלל. במרוצת השנים החלו להשתמש בטרמינולוגיה מיוחדת כדי לפרק את הבושם הממוצע למרכיבים שונים וכיום מוסכם על העוסקים בתחום כי כל בושם מורכב משלושה תווים או משלוש שכבות של ריח. התווים העליונים הם התווים המהירים ביותר להתנדף והם מסוגלים להישאר על הגוף למשך עשרים דקות לכל היותר.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי28/11/13820 צפיות
מוצרי טיפוח הם חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של כל אישה שאוהבת להקדיש זמן לשדרוג המראה החיצוני שלה. בעזרת קרמים שונים, כמו קרם גוף או קרם ידיים, ניתן לטפל בבעיות עור פשוטות, להחזיר לעור יבש את מידת הלחות הרצויה וכמובן להדיף ריח נעים לכל עבר... אם מדובר בקרמים של ויקטוריה סיקרט.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי19/10/13857 צפיות
המותג "ויקטוריה סיקרט", שקיים כבר למעלה מ-30 שנה, הפך לאחד המותגים הפופולאריים בקרב נשים ונערות, בכל הקשור לאופנת הלבשה תחתונה ולטיפוח הגוף. למרות שהחברה ממעטת לפתוח חנויות ברחבי העולם, מוצריה משווקים ונמכרים ברשת האינטרנט, וכיום כל אישה יכולה להזמין לעצמה את המוצר המתאים לה. עקב התפתחות העולם הגלובאלי והתפתחותו של שוק המכירות אונליין, הקניות ברשת נהיו פופולאריות בקרב נשים, וכיום ניתן למצוא את מוצרי ויקטוריה סיקרט, במחירים מפתיעים ומשתלמים, שתואמים למחירים בחנויות המקוריות ואף עולים עליהם.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי05/10/13867 צפיות
חיזוק הביטחון העצמי – ממש כפי שלבישת בגד שמחמיא לגזרה שלך יכול לחולל נפלאות לביטחון העצמי שלך, גם התזת הבושם הנכון על עורך יכולה לעזור לרמת הביטחון העצמי שלך להרקיע לשחקים. אם תצליחי לבחור בושם אשר משקף את האישיות שלך, את באופן טבעי תרגישי ביטחון רב יותר להקרין את אישיותך הפנימית.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי17/09/13812 צפיות
כיום, הבושם הוא חלק מעולם האופנה והקוסמטיקה, וכמו כל דבר בעולם זה, נחשב לאביזר אופנתי המסמל אמירה וייחודיות. ההתפתחות המהירה בעולם הקוסמטיקה וריבוי הסוגים, הטכניקות והריחות, הפכו את הבשמים לעולם של ממש, כך שניתן למצוא בשמים ייעודיים לכל מין, גיל, מזג האוויר ואף סוג אירוע.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: בנימין קלינגראבטחת הבית15/11/20595 צפיות
5. בטיחות, ביטחון ושעת חירום 5.1 בטיחות 5.1-52 סידורי בטיחות במבני מוסדות החינוך מבוא תמצית ההנחיות בחוזר זה נועדו לאדריכלים, למהנדסים, לאנשי בטיחות, לאנשי חינוך ולכל מי שמטפלים בבטיחות בתכנון מוסדות חינוך, בתי ספר וגני ילדים. הן באות להוסיף על החוקים, על התקנות ועל התקנים, ומפרטות את הוראות המשרד המחייבות בנוגע לתנאים הפיזיים של מבני חינוך. התוקף: החל מ-1 בפברואר 2013. התחולה: כלל מערכת החינוך. הסטטוס: החלפה. חוזרים קודמים באותו נושא** - סעיף 131 בחוזר מה/4, "שמירה על אצבעו

מאת: nirאבטחת הבית13/10/20602 צפיות
תמיד רצית לדעת למה מצלמה אחת יותר יקרה מהשנייה? מה זה TVL ומה זה WDR, כנסו לכתבה הבאה והעשירו את הידע שלכם.

מאת: רוניאבטחת הבית07/10/20499 צפיות
מנעולים על סוגיהם השונים הינם חלק בלתי נפרד מחיינו, ורובנו ניתקל בשלב כזה או אחר במנעול שלא נוכל לפתוח. במקרים אלו, שירותיהם של פורצים מקצועיים יכולים להיות יעילים ביותר עבורנו. אחד המקרים בהם שירותי פריצה מקצועיים יכול להיות חשוב ביותר הינו מקרה של פריצת כספות.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19864 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/191258 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/181129 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18769 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica