חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

היפנוזה לטינטון,האם עובד?

מאת: ג.ט קראוןרפואה04/03/20131487 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

היפנוזה לטינטון,האם עובד? האם היפנוזה באמת עובדת בטינטון? הרבה אנשים שואלים את השאלה הזאת, כי יש מידה רבה של המסתורין. רופאים קונבנציונליים לעתים קרובות בזים באלה שהיפנוזה בפועל, אבל יש מי שיערוב על הצדדים החיוביים. אז למי אתם מאמינים?

האם אתה יודע שאפילו מדע הרפואה הקונבנציונלי היום הוא מחפש בהיפנוזה לתשובה למחלות שונות? כן, זה נכון. פסיכיאטרים ופסיכולוגים כעת פונים יותר ויותר להיפנוזה כדי להגיע אל מוחו של המטופל. הם מתחילים להאמין שכיוון שהמוח יכול לשלוט בגוף, זה יכול להיות סבה לריפוי מחלה. אם שום דבר אחר, המוח יכול להיות מאומן כדי להישאר חיובי, ולעתים קרובות גישה חיובית עוזרת בטיפול.

מה לגבי טינטון - האם היפנוזה עוזרת כאן?

היפנוזה ממש יכולה לעבוד טוב מאוד לטיניטוס. זאת משום שחלק מרעשי אדם שומע בעצם יכול להיות שום רעשים בכלל. הם פשוט נשמעים פנטום. זה בעצם התפיסה של שמיעתם שמטריד את האדם - אין שום מקור פיזי של רעשים אלה. אז היפנוזה יכולה לעבוד על ידי סבת המוח כדי להבטיח שהאדם מפסיק לשמוע אותם. התוצאות יכולות להיות מדהימות באמת. זה כבר דווח כי רב כמו 50% עד 76% מכל חולי טינטון יכולים לקבל הקלה רק לאחר כמה מפגשי היפנוזה. אצל חלק מאנשים, הרעשים ייעלמו לחלוטין, ובמקרים אחרים, הנפח יורד במידה ניכרת.

הבעיה עם היפנוזה האם המיתוס על זה

במציאות, רוב האנשים לא מבינים היפנוזה, ואיך זה עובד. והם לעתים קרובות מוטעים על ידי היפנוזה שמוצגות בטלביזיה. הנה המטפל לשים אדם לישון ולהורות לו / לה לעשות כל מיני דברים מצחיקים. כמובן שאף אחד לא רוצה להיות חשוף לחלוטין לגחמותיו של המטפל, ולכן, היפנוזה מעולם לא באמת הפכה לתרופה עיקרית זרם.

מה באמת קורה במושב היפנוזה?

מושב היפנוזה חיים אמיתי הוא שונה בהרבה ממה שמוצג בטלביזיה. הנה המטפל יהיה לשים את האדם ראשון למצב רגוע לחלוטין. ברגע שזה הושג, המטפל בוחר ממספר תרופות כגון טיפול ברגרסיה, טיפול במצב אגו וטיפול רמיזות. פגישה אחת לא יכולה לתת לך את התוצאות, אבל תיקח כמה מהם, ואתה בהחלט יכול להבחין בהבדל.

היפנוזה משפרת מודעות עצמיות, וזה מאפשר לאדם להתרכז טוב יותר. תופעה זו ידועה כמצב אלפא. כאשר האדם מסוגל להשיג זאת, הוא / היא יכולה להיזכר בזיכרון ולהכשיר את המוח כדי לשבור את לולאת זכרו של צליל שגורם לקולות טינטון.

לעולם אל תזלזל בכוחו של המוח שלך. יש לו את היכולת לחסום את רוב הדברים שאנו רואים או שומעים כל יום. אם המוח לא יכול לעשות את זה, אז הייתי צריך להעריך או לנתח את כל מה שאנחנו רואים ושומעים. אבל זה לא מה שקורה. הסיבה לכך היא שהמוח נותן עדיפה לדברים ומאפשר לנו להמשיך בחיי היומיום שלנו.

במיוחד כאשר טינטון אינו קשור ישירות למצבו בריאותי פיזי מסוכן, באמצעות המניפולציה הנכונה, היפנוזה יכולה להפחית את המודעות שלנו לקולות של טינטון.

יתר על כן, היפנוזה יכולה לתרום באופן משמעותי להרפיה ומצוקה למטופל ויש כמה ביטויים של טינטון שכמעט קשורים באופן ישיר למדינה להאריך את החרדה ומתח או התעצמו אצלו.

היפנוזה יכולה לספק הקלה מסוימת מטיניטוס. זה יכול להפחית באופן זמני או להשמיע את הצלילים ללכת. אבל זכור, הצליל הוא רק סימפטום. זה הכי טוב לך לנסות לרפא את סיבות שורש, במקום לפנות לטיפולים סימפטומטיים כגון היפנוזה.

הדרך היחידה שאדם יכול להיפטר מטינטון שלך לטוב היא על ידי ביצוע הגישה הוליסטית לריפוי. באמצעות טיפול רב ממדי לטיניטוס, אנחנו מתמודדים עם כל הגורמים סיבתי טינטון וביטול אלמנטים מפעילים אלה מהשורש. זו היא הדרך היחידה לחופש קבוע מטיניטוס.

לקריאה על טיפול יעיל לטינטון לחץ כאן

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ג.ט קראון

בריאות וכושר הם המתכון לאושר

וכל השאר עוד יגיע...

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ג.ט קראון

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי22/02/171428 צפיות
Before I opened up The Gout Code™ on my e-book reader, I had to ask myself a question: Is this really going to be something that actually teaches REALISTIC gout relief at home? I mean, I'm not a superhuman. I have (or rather, had) gout. I needed a guide that recognized that and empathized with my less than ideal habits which all people outside of the movies have.

מאת: ג.ט קראוןרפואה06/07/161607 צפיות
הורדת לחץ דם ללא תרופות הורדת לחץ דם וריפוי שאר מחלות ללא תרופות, מה שחברות התרופות לא ירצו שתקראו. שנו את אורח חייכם,נשמע מורכב לא? איך מתחילים בשינוי? במאמר זה אני אתן מספר נקודות חשובות שישומן כבר יתנו שינוי והורדת לחץ הדם, מומלץ לקרא כמה שיותר ללמוד ולישם ,יש ספרים ואתרים מעולים שילמדו אתכם איך להפחית את לחץ הדם וגם איך לחיות בלי תרופות מרשם בכלל..כן זה אפשרי..

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/06/151525 צפיות
איך לרזות מהר בלי כדורים או תרגילים? אני מייד התחלתי לחפש בגוגל והצלחתי למצוא את אתר האינטרנט של דיאט 3 שבוע הרשמי. שם, ראיתי את וידאו על ידי תזונאי מקצועי שחשף צעד-אחר-צעד מה שנדרש כדי לרדת במשקל במהירות. הייתי בהלם, כי אף אחד לא היה אי פעם אמר לי את המידע הזה לפני! ביקרתי מאמנים אישיים, דיאטניות, ורופאים, ובכל השנים האלה, אף אחד לא הייתה אי פעם אמר לי סודות דיאטה אלה!

מאת: ג.ט קראוןבריאות ורפואה כללי10/05/151529 צפיות
למה סוכרת היא המגיפה הבאה? יש לך סוכרת? האם ניתן לרפא סוכרת ? לפי מאמר שקראתי, בשנת 2025 יהיו 300 מליון חולים בעולם!! לעומת 135 מליון חולים בשנת 1995 , יותר מהכפלה תוך שלושים שנה...מפחיד.

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה18/02/151463 צפיות
איך הורדתי את השומן בדיאטת 3 השבועות? האם אתה מחפש לרדת במשקל במהירות? נמאס לך כל הונאות בחוץ כמו גלולות דיאטה ומוצרי infomercial שמבטיחים את העולם, אבל לא מספקים? אז יש לי הפתרון בשבילך! כולם אומר כי ירידה במשקל היא משימה קשה מאוד שלוקחת חודשים ולפעמים שנים, ושיש לך לאכול מזונות משעממים נורא לראות את כל תוצאות. אני יודע בודאות שזה לא נכון, כי אני איבדתי מעל 20 ק"ג ב 21 ימים בלבד באמצעות דיאטה סודית שמצאתי באינטרנט.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/143265 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: ג.ט קראוןדיאטה ותזונה23/06/142140 צפיות
ביקורת וסקירה ונוס פקטור-הדיאטה אם אתם מחפשים מידע על פקטור ונוס הרשמי.... לכמה שאלות נפוצות איפה רוכשים את ונוס פקטור? (רק באינטרנט..) האם ונוס פקטור רכישה מאובטחת? (כן!) האם אצליח?

מאמרים נוספים בנושא רפואה

מאת: דוד כהןרפואה23/09/20950 צפיות
בימינו, כשהבריאות עולה לראש סדרי העדיפויות, חשוב לדעת לבחור רופא מומחה לרפואת אוזן גרון, כדי למנוע בעיות עתידיות, כדי לטפל בבעיות קיימות וכדי לשלול מחלות.

מאת: קרוסלה הריון ולידהרפואה24/04/191706 צפיות
לא אחת שולח הרופא את המטופל לבצע CT של מערות האף כדי לאתר בעיה זו או אחרת. עיבוי ברירית הסינוסים - ממצא שכיח ב-CT של מערות הפנים. העיבוי מתרחש בדרך כלל כתוצאה ממצב דלקתי בסינוסים. הסינוסים הם למעשה חללי עצמות הפנים המלאים באוויר. בדופן החללים האלה מצויה רקמה עדינה – הרירית. הרירית היא זו שמייצרת את הליחה בעת הצטננות, אך במצב דלקתי יכול להיווצר מצב של עיבוי ברירית.

מאת: קרוסלה הריון ולידהרפואה19/03/191270 צפיות
מה הגורמים והתסמינים של סינוסיטיס אצל ילדים? וכיצד מטפלים?

מאת: דוד כהןרפואה30/01/191518 צפיות
סינוסיטיס היא מחלה זיהומית שיכולה להיות כרונית ולעיתים יש נטייה גנטית לחלות במחלה. הגורמים למחלה הם בעיקר הצטננות וגודש באף ובמערות הפנים (לחי, עיניים ועוד), כשיש כאבים שלא חולפים באזור הפנים חשוב להבדק ע"י רופא על מנת למנוע סיבוכים

מאת: ילדונתרפואה15/08/181642 צפיות
ניסויים בבעלי חיים אינם רק נושא מדעי אלא גם טעונים רגשית. למצדדים בניסויים בבעלי חיים וגם למתנגדים יש טיעונים צודקים, מוכחים וכבדי משקל. להלן ננסה להבין ולו במעט את מורכבות נושא הניסויים בבעלי חיים.

מאת: יצחק בכררפואה18/06/18903 צפיות
לחץ בעבודה ובריאות לקויה הם עניין שכיח. מחקרים רבים הוכיחו את הקשר הזה שבין לחץ נפשי לבין בריאות לקויה. המחקר הנוכחי מצא שלחץ נפשי גבוה גורם גם לאובדן ימי עבודה על רקע של בעיות נפשיות וכמובן להפסדים כלכליים. העובד הוא הנכס הכי חשוב של המעביד. עובד מרוצה הוא עובד יצרני. עובד מדוכא הוא עובד שלא ניתן למצות את יכולתיו. התפיסה הזאת מתבססת על מגוון רחב של מחקרים כולל המחקר הנוכחי שעסק בתחום הארגונומיה וההשפעה שיש למצבו הנפשי של העובד על היכולות שלו.

מאת: אלעד סאעת רפואה29/03/18997 צפיות
פריצת דיסק, חוויה זה בבטוח לא... פריצת דיסק... רק מלשמוע את צירוף המילים הזה נעשה כאב מדומה בגוף. ללא ספק פריצת דיסק היא בעיה בריאותית המעיקה על הסובלים ממנה ומשנה את איכות חייהם שלא לטובה כמובן. עם זאת עולמנו המפותח לא נותן לנו להישאר עם הכאב יותר מדי זמן ומצא לנו אפשרות מצוינת להעלים את הכאב.. קראו את המאמר הבא והכירו את הדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica