חפש מאמרים:
שלום אורח
01.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ייעוץ משכנתאות

מאת: אסף יהלומימשכנתא06/03/2013712 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עומדים לרכוש בית? על פי נתונים שונים שפורסמו בשנה האחרונה, מתברר שכדי לרכוש בית בישראל אנחנו צריכים להשקיע בין 10 ל-17 שנה של משכורות.... זאת בהנחה כמובן שאתם לא הבנים או הבנות של...

למה אנחנו מספרים לכם את זה? כי בשביל לרכוש בית חדש, תצטרכו לעבור בוודאי אצל פקידי בנק שמתעסקים במתן משכנתאות, לשמוע מהם על תמהילים שונים, ולקוות שהבקשה שלכם למשכנתא תאושר. לא מעט ישראלים מספרים, שהדרך לקבלת המשכנתא קשה לא פחות מקבלת המשכנתא עצמה. אגב, יש בכך גם יתרון, העובדה שבישראל לא נהוג לתת משכנתאות בקלות, שמרה עליה מפני המשבר הכלכלי האחרון, במידה רבה.

על מנת להגיע מוכנים למפגשים אלו, אנחנו ממליצים לכם לפנות לקבלת ייעוץ משכנתאות. לא, אנחנו לא מדברים על "יועץ" שמשמיע את דבריו בכלי התקשורת, אלא יועץ משכנתאות אמיתי, שקיבל רישיון לעסוק בתחום ויוכל לייעץ לכם איזה משכנתא כדי לכם לקחת. אצלו תוכלו לקבל הסברים הן על התהליך עצמו , הן על הצעות השונות שקיבלתם מהבנק, וכן על תמהילים שמתאימים לכם. כך תוכלו לסדר לעצמכם משכנתא , יחסית נוחה, שמתאימה לתנאים שלכם

כיצד בוחרים יועץ משכנתאות

למרות שאין הדבר דומה לבחירת מעצב פנים או מעצב שיער, שם אתם יכולים לראות את תוצאות עבודותיו בעיניים, אזי שאצל יועץ משכנתאות זה מתחלק. אתם יכולים לקבל עצות והמלצות אך החלק המהותי הוא, לדעת לבחור בגורם מקצועי, שיש מאחוריו שנים של ניסיון בתחום, מפעיל משרד גדול והכי חשוב, מציג בפניכם תוכנית עבודה סדורה, כמו כן עליו להציג בפניכם את האופציות השונות שיעמדו בפניכם בעתיד, כגון מיחזור משכנתא וכדומה.

כאן אנחנו מגיעים להיבט אחר בבחירת יועץ משכנתאות. ההיבט שמתייחס למה שמותר ואסור לו לעשות. יועץ משכנתאות הוא בעל רישיון לעסוק בתחום. במסגרת לימודיו הוא נכנס אל תוך עולם הנדל"ן, עולם המשכנתאות, וכן למד להכיר את עולם הבנקים, הביטוח, וכמובן את כל המושגים והתחומים של משכנתאות באופן ישיר.

הרעיון הוא שיש בידיו את כל הכלים לתת את הייעוץ האופטימאלי ללקוחות שלו. למה חשוב לדעת את זה? כי יועץ משכנתאות חייב לייעץ לכם באמון, הייעוץ שלו חייב להיות מקצועי, לא מוטה ולא בניגוד עניינים. עליכם לזכור את זה כאשר אתם פונים ליועץ משכנתאות , ולוודא שהאיש שעובד  איתכם באמת עומד בכך. אחרי הכל, על בסיס ההמלצות שלו, תקבלו החלטה איזו משכנתא לקחת ואיזו לא.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסף יהלומי

מאת: אסף יהלומישיער24/03/13889 צפיות
אי שם בשנות התשעים החל להיכנס לחיינו המושג, החלקת שיער. שנים ידענו ודיברנו על החלקה אבל זה לא קיבל את המינוח הזה, עד שפתאום מעצבי שיער מובילים יותר ומובילים פחות החלו לפרסם החלקות שיער מסוגים שונים שהם עושים, ומה אתם יודעים בנות ישראל רצו להחליק את שיערן. עד היום אגב מעצבים מחליקים שיער.

מאת: אסף יהלומיגינון24/03/13711 צפיות
כשהיינו צעירים, בני 15-16, נהגנו לעבוד בחופשות בגינון, זה נראה לנו עבודה פשוטה וקלה, גוזמים ענפים, מקצרים עשבים קצת חם , אבל בגדול זו עבודה טובה למי שאוהב לעבוד בשטח. כשגדלנו הבנו שגינון זו עבודה לאנשים רציניים, שמוכנים להשקיע קצת יותר מחודש חודשיים בתחום. אז התחלנו להעסיק גננים.

מאת: אסף יהלומיקורסים וסדנאות24/03/131231 צפיות
אם תמיד סיפרו לכם שיועצי השקעות זו עבודה משתלמת - הם צדקו. למרות שהשוק לא פשוט, ולמרות שהלקוחות לא תמיד מרוצים, העבודה כיועץ השקעות היא עבודה שמכניסה לא מעט כסף, בעלת תנאים מעולים וקביעות. חולמים להיות יועצי השקעות? החלום לא רחוק. היום כל אחד יכול לקחת קורס בנושא מבלי כל תואר אקדמי או ידע קודם בתחום.

מאת: אסף יהלומילימודי שפות24/03/13782 צפיות
תארו לעצמכם שאתם הולכים לראיון עבודה או לפגישה חשובה עם לקוח עסקי בינלאומי פוטנציאלי שיכול להניב לעסק שלכם עשרות ואולי מאות אלפי שקלים, ואולי - יותר. כל הראיון מתקיים באנגלית, ובמהלך השיחה אתם משתמשים במילה שנראית לכם תמימה למדיי

מאת: אסף יהלומירשלנות רפואית24/03/13909 צפיות
במהלך שני העשורים יש הכפלה של כמות התביעות כנגד רופאים ומוסדות רפואיים בגין רשלנות רפואית, זה לא שהרופאים הפכו פחות טובים או שהמוסדות הפכו מרושלים יותר, אלא זה העיקרון הצרכני והתודעתי. אחנונ למדנו יותר על הזכויות שלנו כמטופלים ואנחנו עומדים על הדרישות שלנו לקבל טיפול איכותי ונכון.

מאת: אסף יהלומיריהוט 24/03/13784 צפיות
בסקר שנערך בשנת 2004 על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה, 70% מהנשאלים ענו כי סובלים מחום במשך רוב חודשי השנה. קיימות שלוש דרכים להעברת חום: העברה- ממוצק למוצק (לא כל כך רלוונטי לגבינו כיוון שלרוב אנו מרכיבים נעליים, המבודדות אותנו טוב מהאדמה), הסעה- דרך מעבר גזים (רוב רובו של החום המעיק עלינו, והפיתרון היחיד לבעיה זו הוא מיזוג אוויר), וקרינה (חלק נכבד, כחמישית מהחום שאנו מקבלים מהסביבה).

מאת: אסף יהלומיניקיון06/03/13810 צפיות
נדמה שאחד המקצועות הכי מעניינים בתחום הניקיון הוא ניקוי חלונות בגובה. מי לא היה רוצה לרחף מדי יום בין שמיים לארץ, כמו ציפור, לעשות סנפלינג, ולהשקיף על העולם מגבוהה. טוב, יש מי שמפחד מזה אבל מי שלא יכול ליהנות מעבודה מאתגרת ומעניינת.

מאמרים נוספים בנושא משכנתא

מאת: רונית אלפסימשכנתא21/08/201562 צפיות
יועץ משכנתאות קודם כל יתאים את המשכנתא המשתלמת והמתאימה ביותר בעבורכם - הוא יתאים את מסלולי המשכנתא, את הריביות הכדאיות ביותר גם לפי המצב בשוק וגם לפי יכולת ההחזר שלכם

מאת: רונית אלפסימשכנתא21/08/201532 צפיות
יועץ משכנתאות קודם כל יתאים את המשכנתא המשתלמת והמתאימה ביותר בעבורכם - הוא יתאים את מסלולי המשכנתא, את הריביות הכדאיות ביותר גם לפי המצב בשוק וגם לפי יכולת ההחזר שלכם

מאת: דרור אטרימשכנתא16/02/171748 צפיות
משכנתא היא איננה בגדר הטבה או פריווילגיה שמעניק לכם הבנק בגלל שאתם זכאים לה. חשוב לזכור שכל עוד מדובר בלקיחת משכנתא מדובר הלכה למעשה בסוג רכישה של מוצר מדף שהבנק מוכר לכם. בדיוק כשם שאתם שוקלים תנאים מסוימים בבואכם לרכוש רכב חדש או דירה, עליכם גם לשקול תנאים כאלה ואחרים ולנהל משא ומתן בעת רכישתה של המשכנתא עם הבנק ממנו אתם עתידים לרכוש את המשכנתא.

מאת: SEONET קידום אתריםמשכנתא18/05/161182 צפיות
יועץ משכנתאות פרטי הוא אדם בעל ידע נרחב במשכנתאות המייצג אתכם ולא את הבנק, אין לו אינטרס להחתים אתכם או לשכנע אתכם שהמשכנתא שלו היא הטובה ביותר. יועץ משכנתאות פרטי יסייע לכם לבחור את המסלול המתאים לכם ולהגיע מוכנים טוב יותר לבנק ללקיחת משכנתא

מאת: וידר מאירמשכנתא12/07/151957 צפיות
סיכום של חמישה צעדים שיעזרו לכם לקחת את המשכנתא הטובה ביותר בעבורכם באופן אישי, על מה יש להקפיד ואסור בשום פנים ואופן לדלג...

מאת: וידר מאירמשכנתא29/03/151454 צפיות
בדרך לקחת משכנתא? אתם לא חייבים לעשות את זה לבד! הלוואת משכנתא היא כנראה ההלואה הגדולה שתיקחו בימי חייכם, עליה תשלמו בממוצע כ 50% מערכה בריביות. אם תשכילו לקחת הלוואה מתאימה, בגובה מינימאלי ובתנאים אופטימאליים - תוכלו לצלוח את תשלומי המשכנתא וגם לנהל חיים במקביל :-)

מאת: וידר מאירמשכנתא09/10/142217 צפיות
מהם היתרונות ומהם החסרונות של מסלול ריבית קבועה לא צמודה במשכנתא כיום?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica