חפש מאמרים:
שלום אורח
17.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שימושים שונים של שינוע פנאומטי

מאת: Eli Levyאיכות הסביבה 06/03/2013969 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק
שימושים שונים של שינוע פנאומטי

שינוע פנאומטי הוא שינוע של משלוחים באמצעות צינורות, שמעבירים את המשולח באמצעות לחץ אוויר. צינורות אלו עשויים מחומרי גלם איכותיים, ומטרתם לנייד ולשנע חומרים בין אגפי המבנה, או בין מבנה למבנה. כל מערכת של שינוע פנאומטי נבנית בהתאם לצרכים שלשמה היא מיוצרת. קוטר הצינורות מתואם לגודל ולמשקל המשלוח שעליה להעביר.

הרעיון הכללי של שינוע פנאומטי הוא להעביר משלוח באופן יעיל, מהיר, בטוח ועם כמה שפחות מגע יד אדם. לכן שימוש באפשרות של דואר פנאומטי יכול לשרת ארגונים שונים.

דואר פנאומטי בתחום הבריאות:

בתי מרקחת רבים נעזרים כיום במערכת שינוע פנואומטית. מדוע? שינוע פנאומטי מאחסן את התרופות באופן יעיל יותר ובטוח יותר מאשר שינוע ידני, היות והוא מנצל טוב יותר את המקום שעומד לרשותו. באמצעות אחסון ע"י שינוע פנאומטי ניתן לשלוט על מקיום התרופות כך שאלו המסוכנות והחזקות יותר יורחקו מהלקוחות. שינוע פנאומטי מאפשר לרוקח להתייחס בסבלנות ללקוח בזמן שהתרופה משוגרת ע"י דואר פנאומטי במקום שהרוקח יעזוב את עמדתו וילך לאסף אותה. עובדה זו משפרת את רמת השירות הניתן באותו בית מרקחת ואת רמת התקשרות בין הרוקח ללקוח.

דואר פנאומטי וניהול של מחסנים:

שינוע פנאומטי במחסנים מקצר את משך המשלוח באופן משמעותי. כל תעודת משלוח או שחורה בעלת מנשקל קטן משוגרת ליעדה במהירות הבזק באמצעות שינוע פנאומטי. מובן, שיש לבנות מערכת שינוע זו בהתאם לצרכיו של כל מחסן ומחסן. כמו כן, במפעלים רבים ובמבני תעשיה ניתן לבצע פינוי אשפה פניאומטי.

דואר פנאומטי במבנים ציבוריים:

מבנים ציבוריים מורכבים ממספר אגפים או מחלקות, שהרבה דואר מועבר ביניהם. דואר פנאומטי מוודא כי חומר או ניירת חשובה לא תאבד בדרך- מה שהרבה פעמים קורה בגלל טעות אנוש. פה אין כמעט "אנוש" , למעט האדם שמשגר את הדואר וזה שמקבל אותו. יתרה מכך, שינוע פנאומטי במבנים ציבוריים הוא בטוח יותר . כיון שאין כמעט מגע יד אדם, הרי שאין צורך יותר באנשים שיאחזו בידיהם בחומרים שיכולים להכיל מידע רגיש, ולנוע בין המחלקות השונות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Eli Levy

מאת: Eli Levyהדברה14/10/132519 צפיות
תיקנים ונמלים בקיץ? מעופפים? ברחשים? יתושים וזבובים? מי מאיתנו לא חווה באופן אישי את טרדות הקיץ?ומה בנוגע למכרסמים- חולדות? עכברים? הדברה מקצועית אמנם מספקת לנו איכות חיים, אולם בנוסף לנוחות ולאיכות היא מספקת גם אלמנט בריאותי –תברואתי.

מאת: Eli Levyאדריכלות פנים14/10/133195 צפיות
המכנה המשותף לכל מטבחי היוקרה הוא באיכות חומרי הגלם מהם הם עשויים, בתכנון העיצוב שלהם, וביכולת שלהם להיות מותאמים ללקוח באופן אישי, בהתאם לצרכיו, לסגנון החיים שלו ולשימושי המטבח עבורו (בנוסף לשימוש הסטנדרטי).

מאת: Eli Levyניקיון30/05/132547 צפיות
ללא קשר לגילכם או לסגנון החיים שלכם, אתם חיים ומתמודדים עם אבק ועם לכלוך. בין אם אתם חובבי ניקיון מושבעים ובין אם אתם לא מאלו שמקפידים במיוחד, כך אך כך, בית דורש ניקוי ותחזוקה שוטפת.

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132481 צפיות
בכדי שאיש מקצוע העוסק בקידום אתרים יוגדר, ובצדק , מומחה קידום אתרים, עליו לשלוט היטב בכל הלוגיסטיקה והמדיניות שמתרחשת מאחורי הקלעים ברשת. כשאנו מדברים על מומחה קידום אתרים אנחנו מתכוונים לאיש מקצוע היודע לקדם את האתר שלנו בגוגל

מאת: Eli Levyקידום אתרים29/05/132405 צפיות
רבים שוגים בשעה שהם חושבים שאם הם יטמיעו לינקים לאתר שלהם בכל מיני אינדקסים שבגוגל, אזי הם יזכו לצפות באתר שלהם בעמוד הראשון שלו. ימים אלו חלפו מזמן.

מאת: Eli Levyבניין ואחזקה - כללי29/05/132533 צפיות
מי מאיתנו לא חווה סתימה בכיור או בשירותים? המים לא מתנקזים ? מציפים את הכלים הסניטאריים? משאירים לנו לכלוך דבוק לדפנות ועוד לא דיברנו על הריחות הלא נעימים המלווים לכל העניין. אין ספק שהדבר האחרון...

מאת: Eli Levyפרסום28/05/132509 צפיות
במידה ואתם מעוניינים בצבעוניות רבה אשר תשתקף מהמדבקות של החברה שלכם, מומלץ לכם לעשות שימוש במדבקות מסוג פרוצס, כלומר המדבקות הצבעוניות. מדובר על שמונה תחנות של צבע אשר מביאות את המדבקה לרמה גבוהה מאד של פרזנטציה ייצוגית

מאמרים נוספים בנושא איכות הסביבה

מאת: yoni romאיכות הסביבה 14/11/191291 צפיות
מדינת ישראל מעודדת את ייצור החשמל דרך מערכות סולאריות. פתרון זה הוא פתרון ירוק, ידידותי לסביבה וזמין בבתים פרטיים ושטחים עסקיים. מערכת סולארית עסקית היא מערכת אשר נבנית על גגות בתי עסקים ובכלל זה: שטחים מסחריים, מפעלים, בנייני משרדים ודומיהם.

מאת: Roei Kalvoאיכות הסביבה 11/12/171559 צפיות
מהו פינוי נייר? איך מבצעים פינוי נייר? איזה שלבים כלולים בתהליך מיחזור נייר? למה גופי תעשייה זקוקים לשירותי פינוי נייר?

מאת: אור מחשביםאיכות הסביבה 24/10/161759 צפיות
מה היא אנרגיה סולארית? אנרגיה, או חשמל, מיוצרת בדרך כלל מנפט, גזים, ופחם, וכל החומרים האלה פולטים פחמן דו-חמצני ופוגעים בסביבה, בכדור הארץ כולו, וכן בבריאות שלנו ושל בני משפחתינו. בנוסף לכל זה, האנרגיה הזו לא מתחדשת – ברגע שנגמר הנפט בעולם, לא נמצא עוד, וכשנגמר הפחם, ייקח אלפי שנים עד שהוא יתחדש בכמויות שאנחנו צורכים כיום. במקומות שונים בעולם, החומרים האלה כבר נגמרו, והיום אנחנו בדרך צלחה לגמור את מה שנשאר באיזורים שעוד יש בהם את החומרים האלה.

מאת: קליבר 818איכות הסביבה 17/11/143046 צפיות
במקביל לשיפור מנועי בנזין, יצרניות רכב שונות מייצרות מנועים הצורכים סוגים שונים של דלק, ישנם סוגי דלק ידידותיים יותר לסביבה יותר בהשוואה לאחרים.

מאת: איוורור והנדסהאיכות הסביבה 05/11/142643 צפיות
מהו חוק אוויר נקי? חוק אוויר נקי, התשס"ח- 2008, גובש על ידי קבוצת חברי הכנסת ועמותת "אדם טבע ודין" ונכנס לתוקף ביום 1/01/2011.

מאת: בני דואניאיכות הסביבה 30/10/142624 צפיות
אחד הרעיונות הבולטים ביותר שעומדים לקבל בקרוב משנה תוקף הוא הוצאת שקיות הניילון החינמיות מהסופרמרקט הקרוב לביתכם. למעשה, כל קונה ייאלץ להגיע עם שקית רב פעמית מהבית על מנת להניח בפנים את המוצרים אותם הוא רכש, כאשר לשקיות הניילון אליהן התרגלנו עד עכשיו לא יהיה יותר שימוש, אלא אם נהיה מוכנים לשלם תמורתן.

מאת: שלומית לנגאיכות הסביבה 26/12/138662 צפיות
כיום כל משרד מחזיק לפחות מדפסת אחת. טונרים של מדפסות לייזר המושלכים לפח האשפה הם פוטנציאל לנזק סביבתי כבד. מה ניתן לעשות כדי להתמודד עם בעיה סביבתית זו?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica