חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אחזקת מבנים

מאת: מוריה דהןניהול20/03/20131096 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ניהול ואחזקת בניינים הם נישה עסקית התופסת תאוצה בשנים האחרונות. בעקבות הדרישה והביקוש העולים של בניית מבנים מסחריים ובנייני משרדים עולה הצורך של אותם הבניינים באשר הם לתחזוקה שוטפת וכן ניהול השכירות.

יזמים שונים ובעלי בנייני משרדים ומסחר מתעסקים בפרויקטים שונים ואינם פנויים לטובת הניהול השוטף של הנכס שלהם. מלבדם גם בעלי בניינים אחרים חסרי אמצעים לניהול ואחזקת מבנים. כל אלו תרמו רבות לתאוצה ולדרישה של שירותי ניהול ואחזרת בניינים בענף הנדל"ן המסחרי והעסקי.

ניהול בניינים וכחלק בלתי נפרד מהניהול גם אחזקת בניינים הם הכרח המציאות כיוון ששום בניין מסחרי או מתחם לא יכול להתנהל ללא ניהול שוטף ומעקב. מבחינת ניהול בניינים אם אין ניהול ומעקב מסודרים נוצרים בעיות, הדיירים המשכירים מרגישים שאין להם כתובת לבעיות ויש חוסר ידיעה מוחלט לגבי רמת הנכס. בנוסף, ניהול בניינים כולל תשלומים לגופים שונים ובניהם גופים ממשלתיים ורשויות מקומיות כמו למשל ארנונה, מים, חשמל ועוד. אי תשלום כמובן כרוך בקנסות ריביות ועוד הוצאות מיותרות עבור בעל הנכס.

אחזקת בניינים גם הוא תחום קריטי במסגרת ניהול בניינים וזאת כיוון שאחזקת הנכס דואגת לאתר, לטפל ולעקוב אחר תקלות במבנה ובתשתיותיו וכן לבצע ביקורות של בטיחות, ניקיון ותחזוקה שחיוניים למניעת תקלות ושימור ערך הנכס ברמה הגבוהה ביותר.

שירותי אחזקת בניינים כוללים גם הם סל שירותים המשתנה בין חברה לחברה וחשוב לשים לב כאשר ניגשים לבחור חברת ניהול ואחזקת מבנים מהם השירותים אותם היא מציעה במסגרת המחיר הנקבע. ככל שסל שירותי החברה מקיף יותר ונותן מענה מקיף ומקצועי יותר כך אחריות ודאגלות בעלי הנכסים פוחתות. חברת ניהול נכסים מאפשרת שקט לבעלי הנכסים המפקידים את האחריות השוטפת על הנכס בידיים מקצועיות.

במסגרת ניהול נכסים ישנם לא מעט שירותי אחזקת מבנים אותם ניתן לקבל:

  • שירותי מודיעין
  • שירותי קבלה ומודיעין
  • שירותי אבטחה ושמירה
  • שירותי ניקיון וחצרנות
  • שירותי גינון
  • טיפול בתקלות ע"י אנשי מקצוע מוסמכים
  • ביקורת של מערכות חרום ובקרה
  • התקנת מערכות לחסכון בחשמל
  • ועוד.

כל אחד מהגורמים להם דואגת חברה של ניהול נכסים במסגרת אחזקת מבנים מאפשר שימור ערך הנכס ושיפור רמת הנכס עד להפיכתו באופן מלא מנכס סטנדרטי ברמה גבוהה לרמת נכסים מניבים של ממש שאיכותם הופכת אותן למבוקשים ומחיריהם מותאמים בעקבות כך לרמת הנכסים הרווחיים ביותר באזורם.

ניהול נכסים נכון ובין השאר טיפול בכל גורמי אחזקת בניינים מאפשר שליטה מלאה ומעקב אחר הוצאות הנכס והכנסותיו, ביקורת והתאמה של הנכס לשוק. כאשר נכס מנוהל על ידי חברת של ניהול ואחזקת מבנים החברה מנתחת את מצב הנכס, עוקבת אחריו במקצועיות ומאפשרת כלים וניסיון שאותם היא רכשה עם השנים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מוריה דהן

מאת: מוריה דהןנדל"ן10/12/13635 צפיות
חברות ובעלי עסקים המחפשים אחר מודעות להשכרה משרדים בתל אביב, מבצעים השוואת מחירים באופן טבעי ומתבקש. עיון קצר בעיתון סוף השבוע ובאתרי האינטרנט המיועדים עבור משרדים להשכרה בתל אביב ושאר ערים בארץ, מעלים תוצאות רבות ומגוונות. מחירי המשרדים להשכרה משרדים בתל אביב יקרים יותר מאשר בשאר אזורים בארץ. מדוע?

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13557 צפיות
בטקסט הקצר שלפניכם נסקור בקצרה את התחום של משרדים להשכרה בתל אביב על האספקטים השונים שלו. הנקודה הראשונה שאנחנו מעוניינים לעסוק בה היא הפרדוקס התל אביבי. הפרדוקס מתייחס למצב לפיו ככל שהמבנה ממוקם במקום יותר מרכזי ויותר שוקק ולכאורה יותר אטרקטיבי, כך הוא נגיש פחות, הסיכוי שתימצא חנייה בקרבת מקום קטן וכך הוא גם הופך לפחות נוח. הקושי לגשר על הפער בין הנוחות לבין המיקום המרכזי הוא קושי בו נתקלים לא מעט בעלי חברות שמעוניינים למצוא משרדים להשכרה בתל אביב.

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13538 צפיות
מיותר לציין שאם אתם רוצים למקם את החברה שלכם באזור התעשייתי הטוב ביותר, הקרוב ביותר לתל- אביב שלא לדבר על היוקרה שבדבר, אין אף בעל חברה שמתבייש להגיד שהחברה שלו נמצאת בהרצליה פיתוח.

מאת: מוריה דהןנדל"ן02/09/13528 צפיות
מאחר ואתם קוראים את הטקסט הזה עכשיו, ככל הנראה אתם מעוניינים להתרחב ולמצוא משרדים להשכרה בתל אביב. ישנן לא מעט נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר מנסים לאתר משרדים להשכרה בתל אביב למעט האספקטים הברורים של מסגרת התקציב והשטח המבוקש. אחד ההיבטים החשובים בתחום הוא למשל העניין של המיקום. מן הסתם גוש דן היא בירת העסקים של ישראל בדגש על העיר תל אביב, אבל ראשית גם בתל אביב ישנם אזורים שונים (דמיינו את פלורנטין לעומת רמת אביב) ושנית - ערי הלווין של תל אביב הופכות פופולאריות יותר משנה לשנה ולא בכדי.

מאת: מוריה דהןנדל"ן29/05/13567 צפיות
אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לברר בתחום של משרדים להשכרה הוא מי הם השכנים שלכם במבנה. לעתים קרובות עסקאות רציניות יכולות ליפול דווקא על הסעיף הזה שנראה בתחילה שולי. חשוב לדעת כי שכנים איכותיים יכולים להעלות את הרמה של הנכס בעוד שכנים גרועים יכולים להוריד אותה למטה.

מאת: מוריה דהןנדל"ן04/04/13882 צפיות
כל נכס: בניין מגורים, שטחים מסחריים המיועדים לעסקים ולמסחר, מבני ציבור ותעשייה וכן מוסדות ציבור וממשל - מחייב אחזקה שוטפת ושירותי ניהול הכוללים תחומי אחריות שונים. אדם פרטי או חברה שמחזיקים בנכס, מן הראוי שיפקידו את הניהול השוטף של הנכס בידי חברת אחזקת מבנים שזהו תפקידה. במאמר זה נסקור את תחומי הניהול שמציעה חברת אחזקת מבנים ומה כולל השירות.

מאת: מוריה דהןנדל"ן06/03/13670 צפיות
הדבר הראשון שיש לבדוק כשמחפשים משרדים להשכרה במרכז הוא מה הם הצרכים שלכם. הצרכים שלכם מוגדרים על ידי כמות העובדים שעליכם להושיב במשרדים, השירותים להם אתם זקוקים, רמת הגימור שאתם מצפים מהנכס שלכם, המיקום של המשרדים, אופי העבודה ועוד. ישנן נקודות רבות שיש לקחת בחשבון כמו למשל התקציב שלכם, התכניות שלכם לגבי התרחבות עתידית וכיו"ב. בטקסט הקצר שלפניכם נעסוק במספר נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים לעומק משרדים להשכרה.

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: נינה כהןניהול14/08/171041 צפיות
קרוב למיליארד איש כבר עושים שימוש באינטרנט על בסיס קבוע, אם באמצעות המחשב הנייד, המחשב הנייח, הטאבלט או טלפון החכם

מאת: נינה כהןניהול14/08/17752 צפיות
ישנם עסקים רבים בישראל שנתונים לתחרות קשה במיוחד עסקי המסעדנות, כאשר קיימות המון מסעדות בכל מיני סגנונות ברחבי הארץ.

מאת: נינה כהןניהול25/07/17654 צפיות
העולם העסקי, טומן בחובו עסקים רבים מכל מיני סוגים. ישנם בעלי עסקים שאינם מסוגלים לשרוד בשנה השנתיים הראשונות לקיומם

מאת: שלום כהןניהול06/11/16739 צפיות
ניהול עסק הוא מטלה לא פשוטה ומי שהתנסה בכך או שיש לו עסק בפועל יודע את זה. צריך לנהל בראש ובראשונה את העובדים, צריך לנהל את המלאי, צריך לנהל את הספקים, לעקוב אחר הנהלת החשבונות ולבצע עוד מטלות רבות אחרות

מאת: עוזי פלגניהול18/07/16804 צפיות
בכל עסק מקרטע וכושל מתקיים תמהיל כישלונות במינונים שונים האחראים למצבו של העסק. כפי שנכתב לא מעט פעמים, הכישלון לא יתום, יש לו גורם אחראי ברור ומובהק. במאמר נחדד נקודה זו.

מאת: SEOMANניהול31/05/16916 צפיות
איך תוכלו לגשת ללקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר? כיצד באמצעות מוצרי פרסום ניתן להשיג יותר לקוחות

מאת: SEOMANניהול25/05/16847 צפיות
כיצד מוצרי הפרסום הפשוטים משפיעים על הלקוחות הקיימים של החברה ואיך ניתן למנף את כלל השיווק באמצעות מוצרי פרסום.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica