חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משרדים להשכרה במרכז – מה חשוב לוודא לפני סגירת עסקה ?

מאת: מוריה דהןנדל"ן06/03/2013671 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הדבר הראשון שיש לבדוק כשמחפשים משרדים להשכרה במרכז הוא מה הם הצרכים שלכם. הצרכים שלכם מוגדרים על ידי כמות העובדים שעליכם להושיב במשרדים, השירותים להם אתם זקוקים, רמת הגימור שאתם מצפים מהנכס שלכם, המיקום של המשרדים, אופי העבודה ועוד. ישנן נקודות רבות שיש לקחת בחשבון כמו למשל התקציב שלכם, התכניות שלכם לגבי התרחבות עתידית וכיו"ב. בטקסט הקצר שלפניכם נעסוק במספר נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים לעומק משרדים להשכרה.

משרדים להשכרה בשכנות טובה

האלמנט החשוב כל כך של השכנים הסמוכים למשרדים שלכם נזנח לעתים קרובות מדי. מדובר על נקודה שאסור להזניח. כאשר אתם מתעניינים באילו שהם משרדים להשכרה במרכז שימו לב האם הם ממוקמים בסמיכות לבית מלאכה כלשהו שעלול להרעיש יתר על המידה. כמו כן הקפידו לבקר במקום במהלך שעות שונות ביממה ולפרקי זמן משתנים. האם המבנה ממוקם סמוך לבית ספר בצורה כזו שניתן לשמוע את קולות הילדים את צלצול הפעמון? שימו לב האם משרדים להשכרה שאתם מעוניינים בהם ממוקמים סמוך לעסק שמדיף ניחוחות חזקים כגון מכבסה או מסעדה.

משרדים להשכרה וחוזה שכירות

אם כבר הגעתם לשלב של חוזה השכירות, אז מגיע לכם כמעט מזל טוב. שימו לב לפני החתימה כי בנוסח הסופי מופיעים כל הפרטים שסיכמתם לגביהם בעל פה. מדובר בין היתר על דמי השכירות כמובן אך גם על דמי הניהול, המפרט, לוות הזמנים לביצוע הפעולות השונות והקנסות במידה ולא יעמדו בזמנים, רמת הגימור הנדרשת, אופציות להתרחבות או להארכת החוזה ועוד. אנחנו ממליצים לכם גם לקחת את החוזה לעורך דין שמתמחה בענייני נדל"ן לפני החתימה הסופית. בנוסף יש להיות מודעים לכל ההוצאות הנלוות מראש כגון מס שלטים, ארנונה, חשמל, ניקיון ועוד.

משרדים להשכרה עם גישה וחנייה

גם אם המיקום של המשרדים מצוין, גם אם הנוף שנשקף מהחלונות מרהיב בלשון המעטה וגם אם מדובר על שטח עצום במחיר מצחיק, כל זה בטל בשישים במידה ומדובר על משרדים להשכרה במרכז שממוקמים באזור שהגישה אליו בעייתית ושאין בקרבתו מקומות חנייה. חשוב מאוד להכניס את הפרמטר הזה לשקלול הנתונים הסופיים. הנוחות של הגישה והחנייה תשפיע במידה רבה על העובדים שלכם, הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, השותפים העסקיים שלכם וכמובן גם עליכם ועל הארגון כולו. קחו זאת לתשומת לבכם.

משרדים להשכרה ודמי ניהול

משרדים להשכרה נושאים עמם דמי ניהול. מדובר על תפעול ואחזקה של הבניין ושל המשרדים עצמם. בין היתר נזכיר למשל עבודות ניקיון בתוך ומחוץ לבניין, עבודות גננות וטיפוח שונות, תחזוקה של המעליות, מערכות האינסטלציה ומיזוג האוויר, שירותי אבטחה ועוד. מומלץ מאוד לסייר בכל מבנה של משרדים להשכרה שקורץ לכם. שימו לב האם הבניין מתוחזק כראוי, מה מצב השירותים למשל ובאופן כללי האם המצב מצדיק את עלות דמי הניהול החודשיים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מוריה דהן

מאת: מוריה דהןנדל"ן10/12/13636 צפיות
חברות ובעלי עסקים המחפשים אחר מודעות להשכרה משרדים בתל אביב, מבצעים השוואת מחירים באופן טבעי ומתבקש. עיון קצר בעיתון סוף השבוע ובאתרי האינטרנט המיועדים עבור משרדים להשכרה בתל אביב ושאר ערים בארץ, מעלים תוצאות רבות ומגוונות. מחירי המשרדים להשכרה משרדים בתל אביב יקרים יותר מאשר בשאר אזורים בארץ. מדוע?

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13557 צפיות
בטקסט הקצר שלפניכם נסקור בקצרה את התחום של משרדים להשכרה בתל אביב על האספקטים השונים שלו. הנקודה הראשונה שאנחנו מעוניינים לעסוק בה היא הפרדוקס התל אביבי. הפרדוקס מתייחס למצב לפיו ככל שהמבנה ממוקם במקום יותר מרכזי ויותר שוקק ולכאורה יותר אטרקטיבי, כך הוא נגיש פחות, הסיכוי שתימצא חנייה בקרבת מקום קטן וכך הוא גם הופך לפחות נוח. הקושי לגשר על הפער בין הנוחות לבין המיקום המרכזי הוא קושי בו נתקלים לא מעט בעלי חברות שמעוניינים למצוא משרדים להשכרה בתל אביב.

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13538 צפיות
מיותר לציין שאם אתם רוצים למקם את החברה שלכם באזור התעשייתי הטוב ביותר, הקרוב ביותר לתל- אביב שלא לדבר על היוקרה שבדבר, אין אף בעל חברה שמתבייש להגיד שהחברה שלו נמצאת בהרצליה פיתוח.

מאת: מוריה דהןנדל"ן02/09/13531 צפיות
מאחר ואתם קוראים את הטקסט הזה עכשיו, ככל הנראה אתם מעוניינים להתרחב ולמצוא משרדים להשכרה בתל אביב. ישנן לא מעט נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר מנסים לאתר משרדים להשכרה בתל אביב למעט האספקטים הברורים של מסגרת התקציב והשטח המבוקש. אחד ההיבטים החשובים בתחום הוא למשל העניין של המיקום. מן הסתם גוש דן היא בירת העסקים של ישראל בדגש על העיר תל אביב, אבל ראשית גם בתל אביב ישנם אזורים שונים (דמיינו את פלורנטין לעומת רמת אביב) ושנית - ערי הלווין של תל אביב הופכות פופולאריות יותר משנה לשנה ולא בכדי.

מאת: מוריה דהןנדל"ן29/05/13568 צפיות
אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לברר בתחום של משרדים להשכרה הוא מי הם השכנים שלכם במבנה. לעתים קרובות עסקאות רציניות יכולות ליפול דווקא על הסעיף הזה שנראה בתחילה שולי. חשוב לדעת כי שכנים איכותיים יכולים להעלות את הרמה של הנכס בעוד שכנים גרועים יכולים להוריד אותה למטה.

מאת: מוריה דהןנדל"ן04/04/13882 צפיות
כל נכס: בניין מגורים, שטחים מסחריים המיועדים לעסקים ולמסחר, מבני ציבור ותעשייה וכן מוסדות ציבור וממשל - מחייב אחזקה שוטפת ושירותי ניהול הכוללים תחומי אחריות שונים. אדם פרטי או חברה שמחזיקים בנכס, מן הראוי שיפקידו את הניהול השוטף של הנכס בידי חברת אחזקת מבנים שזהו תפקידה. במאמר זה נסקור את תחומי הניהול שמציעה חברת אחזקת מבנים ומה כולל השירות.

מאת: מוריה דהןניהול20/03/131097 צפיות
ניהול ואחזקת בניינים הם נישה עסקית התופסת תאוצה בשנים האחרונות. בעקבות הדרישה והביקוש העולים של בניית מבנים מסחריים ובנייני משרדים עולה הצורך של אותם הבניינים באשר הם לתחזוקה שוטפת וכן ניהול השכירות.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: טלנדל"ן04/09/182011 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182035 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182145 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181689 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181182 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18919 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

מאת: דודישנדל"ן16/03/181321 צפיות
דירות בנווה צדק תמיד הרגישו לי אפופות קסם כלשהו, משהו אקזוטי, זר, לקוח מאגדה אפילו. ובתור אחת שהחלום שלה הוא לחיות בתוך פנטזיה, תמיד נמשכתי מאד לשכונה הזאת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica