חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משרדים להשכרה בתל אביב

מאת: מוריה דהןנדל"ן02/09/2013530 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מאחר ואתם קוראים את הטקסט הזה עכשיו, ככל הנראה אתם מעוניינים להתרחב ולמצוא משרדים להשכרה בתל אביב. ישנן לא מעט נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר מנסים לאתר משרדים להשכרה בתל אביב למעט האספקטים הברורים של מסגרת התקציב והשטח המבוקש. אחד ההיבטים החשובים בתחום הוא למשל העניין של המיקום. מן הסתם גוש דן היא בירת העסקים של ישראל בדגש על העיר תל אביב, אבל ראשית גם בתל אביב ישנם אזורים שונים (דמיינו את פלורנטין לעומת רמת אביב) ושנית - ערי הלווין של תל אביב הופכות פופולאריות יותר משנה לשנה ולא בכדי.

מלאה להתפקע

כיום השוק של משרדים להשכרה בתל אביב מראה יציבות וחוסן די רציניים. כמעט כל המבנים מאוכלסים עד אפס מקום. אי לכך חברות שמעוניינות להתרחב כיום עושות זאת יותר לכיוון הערים שסובבות את תל אביב דוגמת רמת גן, בני ברק וכיו"ב. עם זאת, המומחים בתחום של משרדים להשכרה בתל אביב צופים כי החל משנת 2014 אנחנו צפויים לחוות שינוי רציני מאוד בתחום. הסיבה לכך נעוצה בפרויקטים אדירי ממדים שעתידים להתחיל בשנים האלו. הרוב המוחלט של היזמים בתחום הינם בעלי עתודות בנייה בתל אביב וכך אנחנו נהיה עדים למעין אינפלציה בתחום שתשים קץ למצוקת המקום.

סמיכות, נגישות וכמובן - נוחות

אחד הקווים המנחים החשובים ביותר בבחירת משרדים להשכרה בתל אביב הוא עיקרון הנגישות. מדובר הן על נגישות של המבקרים במשרדים והאורחים אך בראש ובראשונה מדובר על הנוחות של העובדים שלכם. אין זה פלא אפוא שמסקר עדכני ביותר שנערך בתחום של משרדים להשכרה בתל אביב עולה כי המשרדים המאוכלסים ביותר הם אלו שממוקמים בסמיכות ליציאות לאיילון או לתחנות הרכבת.  ואם כבר מדברים על נוחת, בל נשכח את עניין החנייה שמהוה בעיה מאוד גדולה אם לא חושבים עליו מראש. ישנם כאלו שיגידו שעדיף אפילו לאתר משרדים להשכרה בתל אביב באזור פחות מוצלח עם חניון צמוד מאשר למקם את המשרדים באזור מרכזי ותוסס אך ללא חנייה.

משרדים להשכרה בתל אביב, עוד נקודות למחשבה

אחד האלמנטים שלא מרבים חשוב עליהם הוא חברת ניהול נדל"ן. משרדים להשכרה בתל אביב שממוקמים במבנה שמנוהל על ידי חברה מוכרת ובעלת מוניטין יהיו בהכרח יקרים יותר אבל בכל זאת, חשוב להקפיד על כך. מבנה חדש גם אם הוא נראה נוצץ במבט ראשון, יהיה מוזנח מאוד כעבור זמן לא רב אלא אם כן יתחזקו ויתפעלו אותו באופן שוטף. בנוסף יש לדאוג כי במקום תפעל חברת שמירה ידועה. הדבר נכון במיוחד אם במשרדי החברה מאוכסן ציוד יקר ערך אבל נכון גם באופן כללי.

נקודה אחרונה היא רמת הגימור והשירותים שמוצעים בבניין. הכוונה היא לכמות המעליות ונוחות השימוש בהם, האם יש או אין קבלה ראשית, האם ישנן מקלחות במשרדים, מטבחון, חדר המתנה וכיו"ב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מוריה דהן

מאת: מוריה דהןנדל"ן10/12/13636 צפיות
חברות ובעלי עסקים המחפשים אחר מודעות להשכרה משרדים בתל אביב, מבצעים השוואת מחירים באופן טבעי ומתבקש. עיון קצר בעיתון סוף השבוע ובאתרי האינטרנט המיועדים עבור משרדים להשכרה בתל אביב ושאר ערים בארץ, מעלים תוצאות רבות ומגוונות. מחירי המשרדים להשכרה משרדים בתל אביב יקרים יותר מאשר בשאר אזורים בארץ. מדוע?

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13557 צפיות
בטקסט הקצר שלפניכם נסקור בקצרה את התחום של משרדים להשכרה בתל אביב על האספקטים השונים שלו. הנקודה הראשונה שאנחנו מעוניינים לעסוק בה היא הפרדוקס התל אביבי. הפרדוקס מתייחס למצב לפיו ככל שהמבנה ממוקם במקום יותר מרכזי ויותר שוקק ולכאורה יותר אטרקטיבי, כך הוא נגיש פחות, הסיכוי שתימצא חנייה בקרבת מקום קטן וכך הוא גם הופך לפחות נוח. הקושי לגשר על הפער בין הנוחות לבין המיקום המרכזי הוא קושי בו נתקלים לא מעט בעלי חברות שמעוניינים למצוא משרדים להשכרה בתל אביב.

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13538 צפיות
מיותר לציין שאם אתם רוצים למקם את החברה שלכם באזור התעשייתי הטוב ביותר, הקרוב ביותר לתל- אביב שלא לדבר על היוקרה שבדבר, אין אף בעל חברה שמתבייש להגיד שהחברה שלו נמצאת בהרצליה פיתוח.

מאת: מוריה דהןנדל"ן29/05/13568 צפיות
אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לברר בתחום של משרדים להשכרה הוא מי הם השכנים שלכם במבנה. לעתים קרובות עסקאות רציניות יכולות ליפול דווקא על הסעיף הזה שנראה בתחילה שולי. חשוב לדעת כי שכנים איכותיים יכולים להעלות את הרמה של הנכס בעוד שכנים גרועים יכולים להוריד אותה למטה.

מאת: מוריה דהןנדל"ן04/04/13882 צפיות
כל נכס: בניין מגורים, שטחים מסחריים המיועדים לעסקים ולמסחר, מבני ציבור ותעשייה וכן מוסדות ציבור וממשל - מחייב אחזקה שוטפת ושירותי ניהול הכוללים תחומי אחריות שונים. אדם פרטי או חברה שמחזיקים בנכס, מן הראוי שיפקידו את הניהול השוטף של הנכס בידי חברת אחזקת מבנים שזהו תפקידה. במאמר זה נסקור את תחומי הניהול שמציעה חברת אחזקת מבנים ומה כולל השירות.

מאת: מוריה דהןניהול20/03/131097 צפיות
ניהול ואחזקת בניינים הם נישה עסקית התופסת תאוצה בשנים האחרונות. בעקבות הדרישה והביקוש העולים של בניית מבנים מסחריים ובנייני משרדים עולה הצורך של אותם הבניינים באשר הם לתחזוקה שוטפת וכן ניהול השכירות.

מאת: מוריה דהןנדל"ן06/03/13671 צפיות
הדבר הראשון שיש לבדוק כשמחפשים משרדים להשכרה במרכז הוא מה הם הצרכים שלכם. הצרכים שלכם מוגדרים על ידי כמות העובדים שעליכם להושיב במשרדים, השירותים להם אתם זקוקים, רמת הגימור שאתם מצפים מהנכס שלכם, המיקום של המשרדים, אופי העבודה ועוד. ישנן נקודות רבות שיש לקחת בחשבון כמו למשל התקציב שלכם, התכניות שלכם לגבי התרחבות עתידית וכיו"ב. בטקסט הקצר שלפניכם נעסוק במספר נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים לעומק משרדים להשכרה.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: טלנדל"ן04/09/182010 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182034 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182144 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181689 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181182 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18919 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

מאת: דודישנדל"ן16/03/181321 צפיות
דירות בנווה צדק תמיד הרגישו לי אפופות קסם כלשהו, משהו אקזוטי, זר, לקוח מאגדה אפילו. ובתור אחת שהחלום שלה הוא לחיות בתוך פנטזיה, תמיד נמשכתי מאד לשכונה הזאת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica