חפש מאמרים:
שלום אורח
24.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אחזקת מבנים - מה השירות כולל?

מאת: מוריה דהןנדל"ן04/04/2013962 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל נכס: בניין מגורים, שטחים מסחריים המיועדים לעסקים ולמסחר, מבני ציבור ותעשייה וכן מוסדות ציבור וממשל - מחייב אחזקה שוטפת ושירותי ניהול הכוללים תחומי אחריות שונים. אדם פרטי או חברה שמחזיקים בנכס, מן הראוי שיפקידו את הניהול השוטף של הנכס בידי חברת אחזקת מבנים שזהו תפקידהבמסגרת שירותי ניהול נכסים מקצועי. במאמר זה נסקור את תחומי הניהול שמציעה חברת אחזקת מבנים ומה כולל השירות.

שירותי תחזוקה שוטפים

חברת אחזקת מבנים בראש ובראשונה דואגת לתפעולו השוטף של המבנה, לאחזקה מונעת ולטיפול שוטף בכל צרכי המבנה. בין הצרכים הללו ניתן למנות את חזית המבנה הכוללת עבודות צבע ושיפוץ לפי הצורך; טיפול במערכת מיזוג האוויר; טיפול ואחזקת מערכת החשמל - תחזוקה ותיקונים; טיפול ושימור מערכת המים והביוב, כולל פתיחת סתימות ותיקונים שוטפים; תחזוקה שוטפת של גג הבניין, כולל הכנה לחורף או לקיץ, איטום וכיו"ב; תחזוקה שוטפת של מעליות הבניין, כולל תחזוקה, טיפולים, תיקונים וחלפים וכן ביטוח; וטיפול במערכת כיבוי האש בהתאם לתקנים הנדרשים. שירותים נלווים שמציעות חברות אחזקת מבנים מסוימות יכולים לכלול גם שירותי ניקיון שוטפים של המבנה וכן גינון ושמירה כללית על אסתטיקה במבנה ומסביבו. באחריותה של חברת אחזקת מבנים לדאוג לאספקה של אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים לכל אחד מהתחומים הנ"ל, ובמקרים מסוימים גם לדיירי משנה אשר שוהים במבנה.

שירותי ביטוח

חברת אחזקת מבנים לרוב תציע גם שירותים המכסים את תחום הביטוח, וזאת בתיאום עם חברות ביטוח כמובן. שירות זה חוסך לבעל הנכס את ההתקשרות עם חברת הביטוח ומספק פוליסות ביטוח מתאימות ומיטביות לצרכיו המשתנים של כל מבנה ומבנה.

שירות אב בית

נהוג שחברת אחזקת מבנים מעמידה לרשות כל מבנה אשר באחריותה אב בית, שתפקידו לפקח ולרכז את כל עבודות התחזוקה והשירותים השוטפים להם דואגת חברת אחזקת מבנים. אב בית אמון על ניהול הצד הלוגיסטי והטכני של עבודות התחזוקה, ומתוקף כך אוחז בידע טכני רב ובמגוון רחב של נושאי תחזוקה שונים. כך מתאפשר מתן פתרון מיידי בעת חירום לעתים קרובות, ללא צורך בסיוע חיצוני.

שירות פיננסי

כדי ליידע את בעל הנכס בכל ההוצאות, השוטפות והחריגות, שנדרשו לתחזוקה הבניין, חברת אחזקת מבנים נוהגת להעביר לכל בעל עניין במבנה - רואה חשבון, עורך דין וכו' - דו"ח תקופתי מפורט הכולל פילוח של כל ההוצאות שחייב המבנה. כך ניתן לאבחן אם ישנן הוצאות חריגות הנגרמות מתחזוקה לקויה והיכן ניתן לייעל את ההתנהלות הפיננסית של הבניין. אחזקת מבנים יכולה להיות חסכונית כשהיא מתבצעת באופן המיטבי.

אחזקת מבנים - רק אצל מומחים

מכל האמור לעיל אנו למדים כי שירותי אחזקת מבנים אינם עניין של מה בכך ומחייבים שילוב של יכולות טכניות גבוהות עם ניסיון רב בענף של ניהול נכסים מקצועי ובנדל"ן בישראל. משום כך מומלץ לפנות רק לחברת אחזקת מבנים מנוסה וותיקה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מוריה דהן

מאת: מוריה דהןנדל"ן10/12/13735 צפיות
חברות ובעלי עסקים המחפשים אחר מודעות להשכרה משרדים בתל אביב, מבצעים השוואת מחירים באופן טבעי ומתבקש. עיון קצר בעיתון סוף השבוע ובאתרי האינטרנט המיועדים עבור משרדים להשכרה בתל אביב ושאר ערים בארץ, מעלים תוצאות רבות ומגוונות. מחירי המשרדים להשכרה משרדים בתל אביב יקרים יותר מאשר בשאר אזורים בארץ. מדוע?

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13643 צפיות
בטקסט הקצר שלפניכם נסקור בקצרה את התחום של משרדים להשכרה בתל אביב על האספקטים השונים שלו. הנקודה הראשונה שאנחנו מעוניינים לעסוק בה היא הפרדוקס התל אביבי. הפרדוקס מתייחס למצב לפיו ככל שהמבנה ממוקם במקום יותר מרכזי ויותר שוקק ולכאורה יותר אטרקטיבי, כך הוא נגיש פחות, הסיכוי שתימצא חנייה בקרבת מקום קטן וכך הוא גם הופך לפחות נוח. הקושי לגשר על הפער בין הנוחות לבין המיקום המרכזי הוא קושי בו נתקלים לא מעט בעלי חברות שמעוניינים למצוא משרדים להשכרה בתל אביב.

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13635 צפיות
מיותר לציין שאם אתם רוצים למקם את החברה שלכם באזור התעשייתי הטוב ביותר, הקרוב ביותר לתל- אביב שלא לדבר על היוקרה שבדבר, אין אף בעל חברה שמתבייש להגיד שהחברה שלו נמצאת בהרצליה פיתוח.

מאת: מוריה דהןנדל"ן02/09/13615 צפיות
מאחר ואתם קוראים את הטקסט הזה עכשיו, ככל הנראה אתם מעוניינים להתרחב ולמצוא משרדים להשכרה בתל אביב. ישנן לא מעט נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר מנסים לאתר משרדים להשכרה בתל אביב למעט האספקטים הברורים של מסגרת התקציב והשטח המבוקש. אחד ההיבטים החשובים בתחום הוא למשל העניין של המיקום. מן הסתם גוש דן היא בירת העסקים של ישראל בדגש על העיר תל אביב, אבל ראשית גם בתל אביב ישנם אזורים שונים (דמיינו את פלורנטין לעומת רמת אביב) ושנית - ערי הלווין של תל אביב הופכות פופולאריות יותר משנה לשנה ולא בכדי.

מאת: מוריה דהןנדל"ן29/05/13647 צפיות
אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לברר בתחום של משרדים להשכרה הוא מי הם השכנים שלכם במבנה. לעתים קרובות עסקאות רציניות יכולות ליפול דווקא על הסעיף הזה שנראה בתחילה שולי. חשוב לדעת כי שכנים איכותיים יכולים להעלות את הרמה של הנכס בעוד שכנים גרועים יכולים להוריד אותה למטה.

מאת: מוריה דהןניהול20/03/131197 צפיות
ניהול ואחזקת בניינים הם נישה עסקית התופסת תאוצה בשנים האחרונות. בעקבות הדרישה והביקוש העולים של בניית מבנים מסחריים ובנייני משרדים עולה הצורך של אותם הבניינים באשר הם לתחזוקה שוטפת וכן ניהול השכירות.

מאת: מוריה דהןנדל"ן06/03/13765 צפיות
הדבר הראשון שיש לבדוק כשמחפשים משרדים להשכרה במרכז הוא מה הם הצרכים שלכם. הצרכים שלכם מוגדרים על ידי כמות העובדים שעליכם להושיב במשרדים, השירותים להם אתם זקוקים, רמת הגימור שאתם מצפים מהנכס שלכם, המיקום של המשרדים, אופי העבודה ועוד. ישנן נקודות רבות שיש לקחת בחשבון כמו למשל התקציב שלכם, התכניות שלכם לגבי התרחבות עתידית וכיו"ב. בטקסט הקצר שלפניכם נעסוק במספר נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים לעומק משרדים להשכרה.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: רונית אלפסינדל"ן01/05/20509 צפיות
תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להבטיח שהעסקה שאתם חותמים עליה בטוחה עבורכם ולשמור על כל הזכויות שלכם בעסקה, לכן, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן, רצוי לקחת עורך דין שמומחה בתחום הנדל"ן. עורך דין מומחה בתחום הנדל"ן יוודא בעבורכם כי העסקה שאתם חותמים עליה משתלמת בעבורכם, וכך עשוי לחסוך לכם

מאת: טלנדל"ן04/09/182556 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182477 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182480 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181829 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181336 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/181052 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica