חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משרדים להשכרה בתל אביב – למה הם יקרים יותר?

מאת: מוריה דהןנדל"ן10/12/2013637 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

משרדים להשכרה בתל אביב – למה הם יקרים יותר?

חברות ובעלי עסקים המחפשים אחר מודעות להשכרה משרדים בתל אביב, מבצעים השוואת מחירים באופן טבעי ומתבקש. עיון קצר בעיתון סוף השבוע ובאתרי האינטרנט המיועדים עבור משרדים להשכרה בתל אביב ושאר ערים בארץ, מעלים תוצאות רבות ומגוונות. מחירי המשרדים להשכרה משרדים בתל אביב יקרים יותר מאשר בשאר אזורים בארץ. מדוע?

להשכרה משרדים בתל אביב – לב ליבה של מדינת ישראל

כדי שעסק יעלה בסולם ההכנסות ויהווה גוף מכניס ומבטיח עתידית הוא חייב לכלול כמה מרכיבים משמעותיים כגון פרסום יעיל ושיווק מקצועי. העסק חייב להיות מעוגן על ידי תכנית עסקית מבוססת בעלת מטרות והתייחסות להוצאות מול מעגל ההכנסות. אלו רק חלק מהגורמים הנדרשים כאשר בראש ובראשונה מדובר באנשי צוות מקצועיים שחייבים להשיט את הספינה בחוכמה.

טיב העסק משפיע על בחירת מיקום המשרד. כאן נכנסים השיקולים באשר להשכרה משרדים בתל אביב. כאשר מדובר בעסק בו אין צורך במגע האנושי ובמפגש בין הלקוחות.

לעסקים בתחום הנותני שירותים, הרי אין משמעות לעובדה אם מדובר במשרדים בדימונה או משרדים להשכרה בתל אביב. התנהלות גלובלית יכולה להתבצע על ידי מחשוב בלבד. לדוגמה: חברה למשלוחים.

אבל במקרה בו מדובר בעסק הנדרש בביקור תדיר של לקוחות, הרי עולה הצורך במשרד במקום מרכזי ונגיש במיקום בו רוב הלקוחות נמצאים. במקרה זה מרכז הארץ הופך להיות המצרך המבוקש ביותר, משרדים להשכרה בתל אביב מהווים את גולת הכותרת של מרכז הארץ.

מדוע עלות משרדים להשכרה בתל אביב גבוהה?

אם מדובר במוצר מבוקש מחירו עלול להיות יקר, אלא אם ניתן לייצר אותו בכמות גבוהה ובעלות נמוכה. אך מה קורה כאשר קיימים ממנו רק כמה וכמה פריטים? אין ספק שמידע זה משנה את התמונה. כיום, שטח הפנים של תל אביב הופך צר יותר ויותר. האוכלוסייה הגדלה ומספר העסקים הנפתחים אינם מקלים על הנושא. למרות הבנייה לגובה והענף הבנייה המתפתח, עדיין מוגשים אופציות קטנות יחסית לבעלי העסקים והחברות המעוניינים לזכות במכרז: להשכרה משרדים בתל אביב.

צמצום באפשרויות מהווה סיבה אחת ליוקר השכירות של משרדים להשכרה בתל אביב. סיבה נוספת נובעת מענייני מיתוג ויוקרתיות. חברה או שירות הנחשבים יוקרתיים ואקסקלוסיביים ירצו לשווק עצמם ככאלה. מה מצלצל הצלחה בצורה ברורה יותר? עו"ד פלוני, בנייני הבורסה תל אביב או עו"ד פלוני במרכז המסחרי בעיר נידחת בארץ. חומר למחשבה.

עלות הארנונה, עלות השירות הנלווה כגון שירותי אחזקת בניין ושירותי ניקיון ועלות השכירות גבוהים הרבה יותר בעיר תל אביב מאשר בערים אחרות בארץ. התוצאה הברורה מאליה היא יוקר המחייה בעיר ועלות גבוהה יותר של הוצאות לחברה ולבית העסק המבססים עצמם בעיר תל אביב, אך מצד שני הם מרוויחים את היוקרתיות של המיקום ואת הקרבה לאוכלוסיית היעד באופן חד משמעי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מוריה דהן

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13558 צפיות
בטקסט הקצר שלפניכם נסקור בקצרה את התחום של משרדים להשכרה בתל אביב על האספקטים השונים שלו. הנקודה הראשונה שאנחנו מעוניינים לעסוק בה היא הפרדוקס התל אביבי. הפרדוקס מתייחס למצב לפיו ככל שהמבנה ממוקם במקום יותר מרכזי ויותר שוקק ולכאורה יותר אטרקטיבי, כך הוא נגיש פחות, הסיכוי שתימצא חנייה בקרבת מקום קטן וכך הוא גם הופך לפחות נוח. הקושי לגשר על הפער בין הנוחות לבין המיקום המרכזי הוא קושי בו נתקלים לא מעט בעלי חברות שמעוניינים למצוא משרדים להשכרה בתל אביב.

מאת: מוריה דהןנדל"ן03/10/13539 צפיות
מיותר לציין שאם אתם רוצים למקם את החברה שלכם באזור התעשייתי הטוב ביותר, הקרוב ביותר לתל- אביב שלא לדבר על היוקרה שבדבר, אין אף בעל חברה שמתבייש להגיד שהחברה שלו נמצאת בהרצליה פיתוח.

מאת: מוריה דהןנדל"ן02/09/13531 צפיות
מאחר ואתם קוראים את הטקסט הזה עכשיו, ככל הנראה אתם מעוניינים להתרחב ולמצוא משרדים להשכרה בתל אביב. ישנן לא מעט נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר מנסים לאתר משרדים להשכרה בתל אביב למעט האספקטים הברורים של מסגרת התקציב והשטח המבוקש. אחד ההיבטים החשובים בתחום הוא למשל העניין של המיקום. מן הסתם גוש דן היא בירת העסקים של ישראל בדגש על העיר תל אביב, אבל ראשית גם בתל אביב ישנם אזורים שונים (דמיינו את פלורנטין לעומת רמת אביב) ושנית - ערי הלווין של תל אביב הופכות פופולאריות יותר משנה לשנה ולא בכדי.

מאת: מוריה דהןנדל"ן29/05/13568 צפיות
אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לברר בתחום של משרדים להשכרה הוא מי הם השכנים שלכם במבנה. לעתים קרובות עסקאות רציניות יכולות ליפול דווקא על הסעיף הזה שנראה בתחילה שולי. חשוב לדעת כי שכנים איכותיים יכולים להעלות את הרמה של הנכס בעוד שכנים גרועים יכולים להוריד אותה למטה.

מאת: מוריה דהןנדל"ן04/04/13884 צפיות
כל נכס: בניין מגורים, שטחים מסחריים המיועדים לעסקים ולמסחר, מבני ציבור ותעשייה וכן מוסדות ציבור וממשל - מחייב אחזקה שוטפת ושירותי ניהול הכוללים תחומי אחריות שונים. אדם פרטי או חברה שמחזיקים בנכס, מן הראוי שיפקידו את הניהול השוטף של הנכס בידי חברת אחזקת מבנים שזהו תפקידה. במאמר זה נסקור את תחומי הניהול שמציעה חברת אחזקת מבנים ומה כולל השירות.

מאת: מוריה דהןניהול20/03/131099 צפיות
ניהול ואחזקת בניינים הם נישה עסקית התופסת תאוצה בשנים האחרונות. בעקבות הדרישה והביקוש העולים של בניית מבנים מסחריים ובנייני משרדים עולה הצורך של אותם הבניינים באשר הם לתחזוקה שוטפת וכן ניהול השכירות.

מאת: מוריה דהןנדל"ן06/03/13672 צפיות
הדבר הראשון שיש לבדוק כשמחפשים משרדים להשכרה במרכז הוא מה הם הצרכים שלכם. הצרכים שלכם מוגדרים על ידי כמות העובדים שעליכם להושיב במשרדים, השירותים להם אתם זקוקים, רמת הגימור שאתם מצפים מהנכס שלכם, המיקום של המשרדים, אופי העבודה ועוד. ישנן נקודות רבות שיש לקחת בחשבון כמו למשל התקציב שלכם, התכניות שלכם לגבי התרחבות עתידית וכיו"ב. בטקסט הקצר שלפניכם נעסוק במספר נקודות שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים לעומק משרדים להשכרה.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: טלנדל"ן04/09/182019 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182044 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182153 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181689 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181182 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18919 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

מאת: דודישנדל"ן16/03/181324 צפיות
דירות בנווה צדק תמיד הרגישו לי אפופות קסם כלשהו, משהו אקזוטי, זר, לקוח מאגדה אפילו. ובתור אחת שהחלום שלה הוא לחיות בתוך פנטזיה, תמיד נמשכתי מאד לשכונה הזאת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica