חפש מאמרים:
שלום אורח
01.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתווכים

מאת: גיא אלוןנדל"ן14/11/2009721 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא פעם אנו אומרים לעצמנו, בשביל מה אנחנו צריכים לעשות דברים בדרך הישנה, יש לנו את האינטרנט הוא יכול לעשות בשבילנו את כל העבודה. למה אנחנו צריכים לעשות סקר שוק דרך הרגליים אם אפשר לעשות דרך הרשת, למה אנחנו צריכים להשקיע בהיכרות עם אנשים פנים אל פנים אם אפשר לעשות את זה דרך האינטרנט?

הכל נכון, אך יש מצבים בהם הגורם האנושי עדיין חשוב ומהותי, גם אם הוא גורם לנו לשלם יותר. אחת הדוגמאות לכך היא משרדי תיווך. במשך שנים זכו המתווכים לשם רע, בגלל העמלה הגבוהה שהם דורשים על עבודתם. אך האמת היא, שברוב המקרים, עבודתם מקצועית לאין שיעור ממה שאנחנו יכולים למצוא ברשת. זאת בהנחה והגענו למתווך הגון והוגן.

הרשת כידוע מלאה בלוחות מודעות מסוגים שונים. אפשר למצוא אינספור לוחות מכירה לדירות יד ראשונה, יד שנייה, נכסי נדל"ן לעסקים וכדומה. למעשה הלוחות ברשתות העלימו כמעט לחלוטין את הלוחות בתקשורת הכתובה (שלא נדבר על הלוחות ברדיו שהיו משודרים לפני עשרים שנה לערך), וגם פגעו קשות בעולם המתווכים. למה שנרצה מתווך אם נוכל למצוא דירה לבד באמצעות האינטרנט?

ובכן, כי יש מקרים בהם עדיף לנו להסתמך על גורם אנושי ולא על מחשב. מתווך הגון והוגן יכול לעזור בשורה של מקרים, בהם האינטרנט לא בהכרח יכול לעזור לנו. ראשית, הוא מכיר את השוק, מכאן שהוא יכול לגרום לבעל הדירה להוריד במחיר שהוא דורש במידה והוא מבין, שבמחיר שבעל הדירה דורש, הוא לא יצליח למכור אף פעם. שנית, הוא ידע את הבעיות של הדירה. מתווך הגון יהיה מוכן לספר לנו על כך. מתווך הגון גם ידע לבצע את ההתאמה שבין מה שאנו צריכים למה שיש לו ביד, בלי לחשוב על הרווח שהוא יכול להרוויח אם ימכור לנו משהו אחר. במידה והוא יידע שיש לנו אפשרות לפנות למתווך אחר, אזי שהרצון שלו לעשות כך יותר גדול.

נקודה אחרונה היא, ישנם אנשים שמעדיפים לפנות למתווך ולמכור או להשכיר דרכו את הנכס ולא דרך האינטרנט. אנו מכירים זאת בעיקר בדירות יוקרה. אז המנהג הוא לפנות למתווך יוקרתי ולא לאתר אינטרנט, מתוך הכרה שאנשים שיכולים לרכוש דירה שכזו, לא יפנו לאינטרנט לחפש דירה אלא יפנו למתווך. כאן המקום לציין, שלא אחת אנו שומעים על מתווכים לא רשמיים, שמתווכים בעסקאות מכירת נכסים. אז העמלות הן גבוהות מאוד, יש אנשים שעשו מכך רווח יפה כל השנים.

גם מצידו של המוכר, לעיתים פנייה למשרד תיווך הוא עדיף. ראשית, כי לא כל האנשים פונים לאינטרנט לחיפוש אחר נכס לרכישה או השכרה. שנית, פנייה לאתר אינטרנט דורש השקעה גדולה של זמן, הן בשיחות עם הפונים והן בהצגת הבית לכל אחד שמעוניין לראות אותו. פנייה למתווך מפנה להם את כל הזמן הזה. שלוש, מתווך יודע את מצב השוק, דבר שלא כל אחד מודע לו. מתווך ידאג שבעל הבית לא יפסיד על הנכס שלו. בסופו של דבר, הוא רוצה להרוויח את העמלה שלו.

לסיכום, אין זו בושה להפנות את הגב לאינטרנט ולרכוש או להשכיר דירה דרך מתווך. יש דברים שפעלו בעולם הישן שפועלים היטב גם בעולם החדש.

אתר תגובות הוא מדריך עסקים שמביא לכם בנוסף למאגר עסקים מלא ומעודכן גם תגובות שכתבו גולשים על העסקים המופיעים בו.

בתחום מתווכים תוכלו למצוא עשרות עסקים ברחבי הארץ, כולל דירוגים של גולשים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גיא אלון

מאת: גיא אלוןהחזרי מס28/07/112942 צפיות
מרביתכם בוודאי לא מודעים לעובדה כי עד 80% מהעובדים במדינה זכאים להחזר מס, כל שכן כשאותם עובדים מקבלים הכנסה משני מקומות שונים. אם בעבר החזר מס היה כרוך בבירוקרטיה ארוכה ומפרכת, הרי שהיום אפשר לבצע בדיקת החזר מס אונליין האורכת בסך הכל כמה שניות. הזדמנות נוספת לבדוק האם הנכם זכאים להחזר מס תתרחש בזמן הגשת טופס תיאום המס השנתי, פרוצדורה שאפשר כיום לבצע אונליין גם כן.

מאת: גיא אלוןמשכנתא14/04/111091 צפיות
כפי שכולנו שומעים בלא הרף, משכנתא היא ההשקעה הגדולה ביותר שרוב רובם של משקי הבית יעשו בימי חייהם, ולכן יעוץ משכנתאות מקצועי הוא כמעט בגדר הכרח. יעוץ משכנתאות יכול לא רק לעזור לכם לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר, או לתפור לכם משכנתא מותאמת להעדפות האישיות שלכם מבחינת גובה תשלום, תקופת ההתחייבות וכו'.

מאת: גיא אלוןהפקות אירועים14/04/111206 צפיות
מעצבי אירועים יכולים לא רק לתרום להצלחת אירוע מסויים אלא גם לחסוך בהוצאות. עם זאת, מהתרשמות אישי של כותב שורות אלה, רבים מאיתנו לא מודעים הייטב לסוג ההתקשרות עם מעצבי אירועים, מה נכלל תחת החוזה שלהם, ומה עושים במידה ומתגלים חילוקי דעות. על נושאים אלו, ואספקטים אחרים של חוזה עם מעצבי אירועים, בשורות הבאות.

מאת: גיא אלוןפרסום14/04/111645 צפיות
מזל טוב! אתם חוגגים חתונה / בר מצווה / יום הולדת / ברית / בריתה או אירוע אחר. לא משנה איזה אירוע אתם חוגגים, אתם רוצים ליהנות ורוצים שהאורחים שלכם ייהנו ויזכרו את האירוע שלכם כאחד האירועים המוצלחים והמהנים היותר שהיו בהם. על מנת שהאורחים יזכרו דווקא את האירוע שלכם עליכם להשקיע באירוע, בעיצוב, באוכל, במוסיקה ובאטרקציות מיוחדות, אך יותר מכל על מנת שהאורחים יזכרו את האירוע צריך להעניק להם מתנה קטנה שכל פעם שיביטו בה יזכרו באירוע המיוחד שלכם, בשביל זה הומצאו סוגים שונים של מזכרות לאירועים.

מאת: גיא אלוןתכשיטים01/11/101821 צפיות
צורפות הוא מקצוע עתיק מאוד, תפקידו של הצורף הוא לעבד מתכות כמו זהב, פלטינה וכסף במטרה ליצור מהם תכשיטים. הצורף מעבד את המתכות לתכשיט ומשלב עליהם אבנים יקרות.

מאת: גיא אלוןבריאות ורפואה כללי01/11/1011826 צפיות
רופא תעסוקתי תפקידו לבדוק את בריאותם של אנשים שאינם נמצאים בקו הבריאות ובשל כך לא יכולים לצאת לעבוד. הרופא התעסוקתי יכול לאשר היעדרות ממושכת מהעבודה בעקבות מחלה ולקבוע אובדן כושר עבודה.

מאת: גיא אלוןבניין ואחזקה - כללי01/11/101853 צפיות
כמה פעמים חיכיתם ימים או שבועות לחשמלאי שיבוא לתקן מוצר חשמלי שהתקלקל לכם בבית? התקשרתם אליו כמה פעמים והוא דחה אתכם שוב ושוב בינתיים התחלתם לכבס במכבסה, התחלתם לבשל מאכלים שלא דורשים אפייה או חימום בתנור ועוד. לפעמים מספיק שמוצר חשמל אחד לא יעבוד כדי שנבין עד כמה אנחנו תלויים בחשמל. במקרים כאלו או שאנחנו מנסים את החוש הטכני שלנו או שאנחנו קוראים לאיש מקצוע המתעכב - חשמלאי.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: טלנדל"ן04/09/182269 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182288 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182360 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181720 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181216 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18947 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

מאת: דודישנדל"ן16/03/181419 צפיות
דירות בנווה צדק תמיד הרגישו לי אפופות קסם כלשהו, משהו אקזוטי, זר, לקוח מאגדה אפילו. ובתור אחת שהחלום שלה הוא לחיות בתוך פנטזיה, תמיד נמשכתי מאד לשכונה הזאת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica