חפש מאמרים:
שלום אורח
07.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מבנה קבוצת רכישה לחו"ל - דוד רפאל

לאחר שאותר נכס ונבדק כי הוא אכן מתאים לעסקה הרצוייה לכם, ולאחר שוידאתם כי הנכס אינו מעוקל ושאין עליו הגבלות מסוגים שונים אתם יכולים לפנות להרכיב את מבנה העיסקה שלכם ולהתחיל בבניית קבוצת הרכישה כדי להוציא לפועל את המיזם שאותו כבר התחלתם.

מאת דוד רפאל


מבנה העסקה

לאחר בחירת הנכס וכל הבדיקות היזם מכיר את הנכס שבידיו והוא מתחיל את שלב מבנה העיסקה. שלב זה לוקח זמן שכן חברי הקבוצה אינם בנמצא עדיין. יש להתחיל לארגן אותם על בסיס הנתונים העולים מן הנכס והפוטנציאל העיסקי והריווחי שלו. תוך כדי התהוות הקבוצה נאגר הכסף הדרוש לשם הוצאת הפרוייקט לפועל, ולכן יש ליצור מבנה שיהיה מתאים לעסקה מול המוכר.

אילו מבנים קיימים

יש כמה מבנים שניתן ליצור בעסקה מסוג זה והשניים הנפוצים ביותר הם לפי מודל של אופציה וחוזה רכישה רגיל שמאפשר ליזם פרק זמן סביר לסיום העיסקה.

מבנה של אופציה

באופציה היזם משלם סכום מסויים לבעל הנכס – מקדמה, והוא מקבל זמן סביר להרכבת קבוצת הרכישה כדי להתחיל בפרוייקט. במידה והיזם אינו עומד בזמן שהוסכם הוא מפסיד את תשלום המקדמה עבור האופציה. במידה וכן עמד במסגרת הסמן שהוסכם עליה יכול היזם להמשיך בפרוייקט על פי התוכנית שהוסכמה בינו לבין בעל המנכס לכדי מימושה הסופי.

מבנה של חוזה רגיל

במבנה של חוזה רגיל משלם היזם סכום ראשוני ופונה למשקיעים פוטנציאלים כדי לגייס את שארית הסכום הנדרש למימוש הפרוייקט עד לתאריך הקבוע בחוזה. חוזה כזה רצוי לעשות כאשר קבוצת הרכישה כבר מגובשת, או שיש ליזם ידיעה ברורה כיתד ירכיב אותה במהירות.

הקמת קבוצת הרכישה

שלב הקמת קבוצת הרכישה או השיווק של הפרוייקט הוא השלב שמגיע לאחר ההחלטה על צורת המבנה כפי שתואר להל"ן. במקרים רבים של יזמים מנוסים קבוצת הרכישה תהיה מורכבת טרם רכישת הנכס או במהלכו ובזמן קבלת האופציה או חתימה על חוזה רגיל ידע היזם כי מאחוריו כבר יש את ההון הנחוץ כדי לצאת לדרך.

הצטרפות לקבוצת רכישה בחו"ל

הצטרפות לקבוצת רכישה בחו"ל אינה עניין פשוט. על המצטרף הפוטנציאלי לעשות בדיקות משל עצמו טרם החליט להצטרף לקבוצה. יש לבדוק היטב את היזם ואת הרקורד העיסקי שלו. אדם שפועל פעם ראשונה במדינה זרה לו צריך לעורר שאלות. האפשרות להרוויח מיוזמות שכאלו בחו"ל הן אמיתיות ורבים מצליחים בתחום זה, אבל יש גם שרלטנים ויש גם אנשי עסקים לא מוצלחים וצריך לדעת עם מי נכנסים לעיסקה לפני החתימה המחייבת.


דוד רפאל הוא יזם נדל"ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ
כתובת: רחוב שהם 5, בנין פז 1 מתחם הבורסה, רמת גן, קומה 19.
פרטי קשר - דוד רפאל :
טל: 073-7055771
פקס: 073-7055777

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דוד רפאל הוא יזם נדל"ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ.
כתובת המשרדים: רחוב מנחם בגין 7, בית גיבור ספורט  מתחם הבורסה, רמת גן, קומה 15.
פרטי קשר - דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ן :
טל: 03-5587505 / 8058*
פקס: 03-6777143

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ן

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן08/11/16763 צפיות
הראשונים לאמץ את ההתאגדות בקבוצת רכישה היו קבוצות בעלות מחנה משותף תרבותי או דתי אולם משקיעי הנדל"ן המנוסים גילו מהר מאוד את הפוטנציאל והפכו אפיק זה למועדף עליהם. בשל פוטנציאל החיסכון שהן מגלמות, קבוצות הרכישה מהוות אטרקציה בשוק הנדל"ן מאז הופעתן לפני כ- 15 שנים, עומד על 30-35% ממחיר דירה מקבילה בפרויקט יזמי.

בעלי דירות להשקעה פנו למשרד המשפטים בטענה כי היוזמה למיסוי דירה שלישית ומעלה היא לא חוקית ■ בתשובה, הבהירו במשרד כי היוזמה כבר נבחנה על ידי היועץ המשפטי לממשלה ואושרה

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן22/07/13571 צפיות
על פי כתבה ב"דה מרקר", 100 מיליון ש"ח יוקצו לטובת הקרן, שמטרתה חיזוק מבנים באזורים שמוגדרים "לא כדאיים כלכלית". האוצר הציע להכניס את התכנית לחוק ההסדרים.

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן07/07/13682 צפיות
השוק האיטלקי קורץ בעיקר לזרקים שמשכורתם גבוהה ב36% מהאיטלקים לרכישת בתים. הגרמנים עטים על הנדל"ן כאשר גם הבריטים והרוסים צדים אחר מציאות בשוק.

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן16/06/13692 צפיות
בדה מרקר פורסם כי קרן ממשלתית בסך 100 מיליון שקל תסייע לקידום תכנית חיזוק מבנים ואולי בעזרת סיוע מהבנקים היקף הקרן יצמח עד ל500 מיליון שקל.

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן10/06/13629 צפיות
באתר דה מרקר פורסם כי במהלך חודש מרץ נרשמה עלייה בשיעור של 1.5% במכירות הבתים הפרטיים החדשים, אך נרשמה ירידה במחיריהם בשיעור של כמעט 7 אחוזים.

מאת: דוד רפאל - קבוצת רפאל נדל"ןנדל"ן09/05/13772 צפיות
במקרה של רעידת אדמה רצינית יינזק המשק הישראלי בסכום של 60 מיליארד שקל. זמן להכניס להילוך גבוה יותר את פרויקט תמ"א 38.

מאמרים נוספים בנושא נדל"ן

מאת: רונית אלפסינדל"ן01/05/20155 צפיות
תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להבטיח שהעסקה שאתם חותמים עליה בטוחה עבורכם ולשמור על כל הזכויות שלכם בעסקה, לכן, כשאתם מבצעים עסקת נדל”ן, רצוי לקחת עורך דין שמומחה בתחום הנדל"ן. עורך דין מומחה בתחום הנדל"ן יוודא בעבורכם כי העסקה שאתם חותמים עליה משתלמת בעבורכם, וכך עשוי לחסוך לכם

מאת: טלנדל"ן04/09/182487 צפיות
יזם הנדל"ן אלדד פרי, העומד בראש קבוצת אלדד פרי, סבור כי הביקוש הגובר להשקעות בענף הנדל"ן המסחרי, ובייחוד הביקוש המוגבר מצד משקיעים לרכישת משרדים להשקעה

מאת: טלנדל"ן20/08/182414 צפיות
קבוצת אלדד פרי, מהבולטות בענף הנדל"ן בישראל, מציגה שורה של מינויים חדשים ומבטיחים אשר נועדו, לדבריו של אלדד פרי, יו"ר הקבוצה, לעבות את שדרתה הניהולית של הקבוצה.

מאת: טלנדל"ן16/07/182411 צפיות
התחדשות עירונית לכל גווניה זוכה לתהודה רבה בישראל, כשרבים רואים בה את הדרך הריאלית ביותר לשיפור מצב הדיור בארץ.

מאת: אור מחשביםנדל"ן01/07/181765 צפיות
אם גם אתה מעוניין להתחיל להרוויח סכומים גדולים באופן פסיבי ובלי להשקיע מאמץ וכוח, הרי שתחום הנדל"ן הוא האפיק הנכון להשקעה.

מאת: טלנדל"ן10/06/181265 צפיות
התנודתיות המאפיינת כיום את עולם ההשקעות הפיננסי מביאה לעלייה מתמדת באחוזי ההשקעה בנדל"ן. היציבות, התשואה הפוטנציאלית הגבוהה...

מאת: עופר שלונדל"ן18/05/18988 צפיות
כמה מכם מעוניינים להתחיל להשקיע בעולם הנדל״ן אבל לא יודעים איך ואיפה להתחיל? איך לאתר נכס טוב שיעניק תשואה טובה בעתיד, איפה נמצאות ההזדמנויות הגדולות, וכמה עליכם להשקיע?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica