חפש מאמרים:
שלום אורח
26.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בעיניים שלך | מצלמות אבטחה שמתעדות בשבילך

מאת: אינטרוטראבטחת הבית19/04/2013608 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כולנו אוהבים להרגיש ביטחון בבית שלנו. הבעיה היא שכאשר אנחנו לא נמצאים שם, איננו יכולים לדעת מה יוליד יום. החשש הגדול של כולנו הוא מפני פריצה לבית או לעסק, אשר תותיר נזקים עצומים ברכוש, ואולי אף תביא לפגיעות בנפש. כמו כן, לעיתים יש לנו צורך מהותי לפקח על מה שמתרחש בין כותלי הבית או המשרד. מצלמות אבטחה מהוות הכלי המרכזי שמשמש למטרות אלה, והן יתרמו לשקט הנפשי שלכם.

קווים לדמותה של המצלמה

כאשר אנחנו מדברים על מצלמות אבטחה, מיותר להדגיש, הכוונה שלנו היא למערכת של מצלמות במעגל סגור. מעבר למצלמה ולעדשה עצמה, תכלול לעיתים ערכה מסוג זה גם מסך תצוגה, מערכת הקלטה, זיכרון פנימי, ספקי כוח, כבלים שונים ועוד. המצלמות פועלות על בסיס של העברת תמונה בשידור חי, או לחילופין שמירה בזיכרון לפרק זמן מוגדר מראש.

באופן כמעט מסורתי, היו במשך שנים מצלמות האבטחה נחלתן של עסקים או מוסדות ציבוריים מסוגים שונים, ולא מעבר לכך. בשנות ה-90, נעזרו בהן בעיקר הקיוסקים השונים, וזאת לצרכי איתור גנבים. עם זאת, במרוצת השנים, כאשר מחיר המצלמות ירד, החל להיעשות בהן שימוש תדיר גם במגזר הפרטים, לצרכים רבים שנראה בהמשך.

מצלמות אבטחה הן מונח רחב ביותר

כפי שכבר רמזנו, קשה למצוא מצלמת אבטחה אחת אשר דומה לחברתה. הן נבדלות ביניהן בלא מעט מאפיינים, ובכלל זה הצורה: ברור כי יש הבדל בין מצלמת צינור לבין מצלמת כיפה, למשל. גם מבחינת מיקום המצלמה אפשר למצוא סוגים רבים. לרוב, ייבחרו מצלמות תיקרה, אשר מספקות את שדה הראיה הרחב ביותר, ונחשבות לזולות יחסית. במקרים רגישים יותר, ייעשה, תחת זאת, שימוש באחד הסוגים של מצלמות נסתרות.

מצלמות כיום מגיעות עם נפח הקלטה עצום, בעוד אחרות מאפשרות לשדר את התמונה, באמצעות הרשת האלחוטית, למחשבים רחוקים. בתחום הארגוני ניתן למצוא גם מצלמות רשת מיוחדות, אשר בתוכן מנגנון זיהוי פנים. סוג זה נחשב ליקר ביותר.

ומה באשר לאיכות התמונה? ובכן, גם כאן מספר האפשרויות כמעט בלתי מוגבל. מצלמות אבטחה רבות יבוססו על גווני שחור לבן בלבד (רזולוציה 480X640(, בעוד אחרות יגיעו עד לאיכות HD, בה ניתן להבחין בכל חלק של התמונה בדרגת הפירוט המקסימלית.

על חשיבות מצלמות האבטחה

אז למה זקוקים למצלמות אבטחה? חלק מהשימושים העיקריים שלהן כבר הזכרנו. יחד עם אלה, לא ניתן שלא להתייחס לכך שמצלמות אבטחה מעלות את השקט הנפשי בכל בית או משרד ביותר מדרגה אחת. חשבו, למשל, על הורים מודאגים שמעוניינים לפקח אחר השמרטפית של הילד שלהם. אין ספק כי מצלמות אבטחה הן הפתרון היחידי שעומד בפניהם.

בכל אחד מהמקרים, ברור כי התקציב צריך להוות אחד המשתנים המרכזיים בבחירה. טווח המחירים של מצלמות אבטחה פשוט עצום, ונע בין עשרות שקלים (מצלמות רשת בסיסיות) לעשרות אלפי שקלים (מצלמות מבוססות סיבים אופטיים). ראוי להתחשב בשטח שמעוניינים לכסות, בזמנים שבהם תפעל המצלמה, באופן ההרכבה שלה וכן הלאה. חברות הבקיאות בתחום, מיותר לציין, יוכלו להעניק ייעוץ מקיף בתחום.

עוד על מצלמות אבטחה באתר רעם תקשורת>>

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בשמים - באתר בושמטיק זול יותר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אינטרוטר

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי19/06/14669 צפיות
ביטחון עצמי או דימוי עצמי הפכו לערך משמעותי מאוד בעולמו של האדם המודרני. בעבר המעמד והדימוי של האדם היו נקבעים על פי סטנדרטים של יוקרה וכיום, למרות שנראה כי הדימוי של האדם נקבע על פי מעמדו שמתורגם לכסף ומקצוע, המהפכה התעשייתית ובמיוחד הגישה הקפיטליסטית,

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי02/04/14849 צפיות
בשמים הם אמצעי מצוין ליצירת ריח אשר מזוהה עם אדם מסוים, מכיוון שהם מאפשרים להתבשם קבוע ושגרתי ומתלווים אל יומו וחייו של האדם הנושא את הניחוח שלהם. למרות שלכל אדם ריח משלו, אשר משולב עם ריחות הבושם, ישנם סוגים עיקריים של בשמים אשר נחשבים לפופולאריים ואהודים יותר

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי29/01/14700 צפיות
למרות שריח הוא דבר טבעי וקסום, כמו כל דבר אחר בעולמנו, גם אותו התעקשנו לפרק ולתמלל. במרוצת השנים החלו להשתמש בטרמינולוגיה מיוחדת כדי לפרק את הבושם הממוצע למרכיבים שונים וכיום מוסכם על העוסקים בתחום כי כל בושם מורכב משלושה תווים או משלוש שכבות של ריח. התווים העליונים הם התווים המהירים ביותר להתנדף והם מסוגלים להישאר על הגוף למשך עשרים דקות לכל היותר.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי28/11/13820 צפיות
מוצרי טיפוח הם חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של כל אישה שאוהבת להקדיש זמן לשדרוג המראה החיצוני שלה. בעזרת קרמים שונים, כמו קרם גוף או קרם ידיים, ניתן לטפל בבעיות עור פשוטות, להחזיר לעור יבש את מידת הלחות הרצויה וכמובן להדיף ריח נעים לכל עבר... אם מדובר בקרמים של ויקטוריה סיקרט.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי19/10/13857 צפיות
המותג "ויקטוריה סיקרט", שקיים כבר למעלה מ-30 שנה, הפך לאחד המותגים הפופולאריים בקרב נשים ונערות, בכל הקשור לאופנת הלבשה תחתונה ולטיפוח הגוף. למרות שהחברה ממעטת לפתוח חנויות ברחבי העולם, מוצריה משווקים ונמכרים ברשת האינטרנט, וכיום כל אישה יכולה להזמין לעצמה את המוצר המתאים לה. עקב התפתחות העולם הגלובאלי והתפתחותו של שוק המכירות אונליין, הקניות ברשת נהיו פופולאריות בקרב נשים, וכיום ניתן למצוא את מוצרי ויקטוריה סיקרט, במחירים מפתיעים ומשתלמים, שתואמים למחירים בחנויות המקוריות ואף עולים עליהם.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי05/10/13867 צפיות
חיזוק הביטחון העצמי – ממש כפי שלבישת בגד שמחמיא לגזרה שלך יכול לחולל נפלאות לביטחון העצמי שלך, גם התזת הבושם הנכון על עורך יכולה לעזור לרמת הביטחון העצמי שלך להרקיע לשחקים. אם תצליחי לבחור בושם אשר משקף את האישיות שלך, את באופן טבעי תרגישי ביטחון רב יותר להקרין את אישיותך הפנימית.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי17/09/13812 צפיות
כיום, הבושם הוא חלק מעולם האופנה והקוסמטיקה, וכמו כל דבר בעולם זה, נחשב לאביזר אופנתי המסמל אמירה וייחודיות. ההתפתחות המהירה בעולם הקוסמטיקה וריבוי הסוגים, הטכניקות והריחות, הפכו את הבשמים לעולם של ממש, כך שניתן למצוא בשמים ייעודיים לכל מין, גיל, מזג האוויר ואף סוג אירוע.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: בנימין קלינגראבטחת הבית15/11/20595 צפיות
5. בטיחות, ביטחון ושעת חירום 5.1 בטיחות 5.1-52 סידורי בטיחות במבני מוסדות החינוך מבוא תמצית ההנחיות בחוזר זה נועדו לאדריכלים, למהנדסים, לאנשי בטיחות, לאנשי חינוך ולכל מי שמטפלים בבטיחות בתכנון מוסדות חינוך, בתי ספר וגני ילדים. הן באות להוסיף על החוקים, על התקנות ועל התקנים, ומפרטות את הוראות המשרד המחייבות בנוגע לתנאים הפיזיים של מבני חינוך. התוקף: החל מ-1 בפברואר 2013. התחולה: כלל מערכת החינוך. הסטטוס: החלפה. חוזרים קודמים באותו נושא** - סעיף 131 בחוזר מה/4, "שמירה על אצבעו

מאת: nirאבטחת הבית13/10/20602 צפיות
תמיד רצית לדעת למה מצלמה אחת יותר יקרה מהשנייה? מה זה TVL ומה זה WDR, כנסו לכתבה הבאה והעשירו את הידע שלכם.

מאת: רוניאבטחת הבית07/10/20499 צפיות
מנעולים על סוגיהם השונים הינם חלק בלתי נפרד מחיינו, ורובנו ניתקל בשלב כזה או אחר במנעול שלא נוכל לפתוח. במקרים אלו, שירותיהם של פורצים מקצועיים יכולים להיות יעילים ביותר עבורנו. אחד המקרים בהם שירותי פריצה מקצועיים יכול להיות חשוב ביותר הינו מקרה של פריצת כספות.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19864 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/191258 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/181129 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18769 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica