חפש מאמרים:
שלום אורח
16.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בעיניים שלך | מצלמות אבטחה שמתעדות בשבילך

מאת: אינטרוטראבטחת הבית19/04/2013502 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כולנו אוהבים להרגיש ביטחון בבית שלנו. הבעיה היא שכאשר אנחנו לא נמצאים שם, איננו יכולים לדעת מה יוליד יום. החשש הגדול של כולנו הוא מפני פריצה לבית או לעסק, אשר תותיר נזקים עצומים ברכוש, ואולי אף תביא לפגיעות בנפש. כמו כן, לעיתים יש לנו צורך מהותי לפקח על מה שמתרחש בין כותלי הבית או המשרד. מצלמות אבטחה מהוות הכלי המרכזי שמשמש למטרות אלה, והן יתרמו לשקט הנפשי שלכם.

קווים לדמותה של המצלמה

כאשר אנחנו מדברים על מצלמות אבטחה, מיותר להדגיש, הכוונה שלנו היא למערכת של מצלמות במעגל סגור. מעבר למצלמה ולעדשה עצמה, תכלול לעיתים ערכה מסוג זה גם מסך תצוגה, מערכת הקלטה, זיכרון פנימי, ספקי כוח, כבלים שונים ועוד. המצלמות פועלות על בסיס של העברת תמונה בשידור חי, או לחילופין שמירה בזיכרון לפרק זמן מוגדר מראש.

באופן כמעט מסורתי, היו במשך שנים מצלמות האבטחה נחלתן של עסקים או מוסדות ציבוריים מסוגים שונים, ולא מעבר לכך. בשנות ה-90, נעזרו בהן בעיקר הקיוסקים השונים, וזאת לצרכי איתור גנבים. עם זאת, במרוצת השנים, כאשר מחיר המצלמות ירד, החל להיעשות בהן שימוש תדיר גם במגזר הפרטים, לצרכים רבים שנראה בהמשך.

מצלמות אבטחה הן מונח רחב ביותר

כפי שכבר רמזנו, קשה למצוא מצלמת אבטחה אחת אשר דומה לחברתה. הן נבדלות ביניהן בלא מעט מאפיינים, ובכלל זה הצורה: ברור כי יש הבדל בין מצלמת צינור לבין מצלמת כיפה, למשל. גם מבחינת מיקום המצלמה אפשר למצוא סוגים רבים. לרוב, ייבחרו מצלמות תיקרה, אשר מספקות את שדה הראיה הרחב ביותר, ונחשבות לזולות יחסית. במקרים רגישים יותר, ייעשה, תחת זאת, שימוש באחד הסוגים של מצלמות נסתרות.

מצלמות כיום מגיעות עם נפח הקלטה עצום, בעוד אחרות מאפשרות לשדר את התמונה, באמצעות הרשת האלחוטית, למחשבים רחוקים. בתחום הארגוני ניתן למצוא גם מצלמות רשת מיוחדות, אשר בתוכן מנגנון זיהוי פנים. סוג זה נחשב ליקר ביותר.

ומה באשר לאיכות התמונה? ובכן, גם כאן מספר האפשרויות כמעט בלתי מוגבל. מצלמות אבטחה רבות יבוססו על גווני שחור לבן בלבד (רזולוציה 480X640(, בעוד אחרות יגיעו עד לאיכות HD, בה ניתן להבחין בכל חלק של התמונה בדרגת הפירוט המקסימלית.

על חשיבות מצלמות האבטחה

אז למה זקוקים למצלמות אבטחה? חלק מהשימושים העיקריים שלהן כבר הזכרנו. יחד עם אלה, לא ניתן שלא להתייחס לכך שמצלמות אבטחה מעלות את השקט הנפשי בכל בית או משרד ביותר מדרגה אחת. חשבו, למשל, על הורים מודאגים שמעוניינים לפקח אחר השמרטפית של הילד שלהם. אין ספק כי מצלמות אבטחה הן הפתרון היחידי שעומד בפניהם.

בכל אחד מהמקרים, ברור כי התקציב צריך להוות אחד המשתנים המרכזיים בבחירה. טווח המחירים של מצלמות אבטחה פשוט עצום, ונע בין עשרות שקלים (מצלמות רשת בסיסיות) לעשרות אלפי שקלים (מצלמות מבוססות סיבים אופטיים). ראוי להתחשב בשטח שמעוניינים לכסות, בזמנים שבהם תפעל המצלמה, באופן ההרכבה שלה וכן הלאה. חברות הבקיאות בתחום, מיותר לציין, יוכלו להעניק ייעוץ מקיף בתחום.

עוד על מצלמות אבטחה באתר רעם תקשורת>>

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בשמים - באתר בושמטיק זול יותר

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אינטרוטר

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי19/06/14521 צפיות
ביטחון עצמי או דימוי עצמי הפכו לערך משמעותי מאוד בעולמו של האדם המודרני. בעבר המעמד והדימוי של האדם היו נקבעים על פי סטנדרטים של יוקרה וכיום, למרות שנראה כי הדימוי של האדם נקבע על פי מעמדו שמתורגם לכסף ומקצוע, המהפכה התעשייתית ובמיוחד הגישה הקפיטליסטית,

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי02/04/14719 צפיות
בשמים הם אמצעי מצוין ליצירת ריח אשר מזוהה עם אדם מסוים, מכיוון שהם מאפשרים להתבשם קבוע ושגרתי ומתלווים אל יומו וחייו של האדם הנושא את הניחוח שלהם. למרות שלכל אדם ריח משלו, אשר משולב עם ריחות הבושם, ישנם סוגים עיקריים של בשמים אשר נחשבים לפופולאריים ואהודים יותר

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי29/01/14565 צפיות
למרות שריח הוא דבר טבעי וקסום, כמו כל דבר אחר בעולמנו, גם אותו התעקשנו לפרק ולתמלל. במרוצת השנים החלו להשתמש בטרמינולוגיה מיוחדת כדי לפרק את הבושם הממוצע למרכיבים שונים וכיום מוסכם על העוסקים בתחום כי כל בושם מורכב משלושה תווים או משלוש שכבות של ריח. התווים העליונים הם התווים המהירים ביותר להתנדף והם מסוגלים להישאר על הגוף למשך עשרים דקות לכל היותר.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי28/11/13689 צפיות
מוצרי טיפוח הם חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של כל אישה שאוהבת להקדיש זמן לשדרוג המראה החיצוני שלה. בעזרת קרמים שונים, כמו קרם גוף או קרם ידיים, ניתן לטפל בבעיות עור פשוטות, להחזיר לעור יבש את מידת הלחות הרצויה וכמובן להדיף ריח נעים לכל עבר... אם מדובר בקרמים של ויקטוריה סיקרט.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי19/10/13681 צפיות
המותג "ויקטוריה סיקרט", שקיים כבר למעלה מ-30 שנה, הפך לאחד המותגים הפופולאריים בקרב נשים ונערות, בכל הקשור לאופנת הלבשה תחתונה ולטיפוח הגוף. למרות שהחברה ממעטת לפתוח חנויות ברחבי העולם, מוצריה משווקים ונמכרים ברשת האינטרנט, וכיום כל אישה יכולה להזמין לעצמה את המוצר המתאים לה. עקב התפתחות העולם הגלובאלי והתפתחותו של שוק המכירות אונליין, הקניות ברשת נהיו פופולאריות בקרב נשים, וכיום ניתן למצוא את מוצרי ויקטוריה סיקרט, במחירים מפתיעים ומשתלמים, שתואמים למחירים בחנויות המקוריות ואף עולים עליהם.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי05/10/13716 צפיות
חיזוק הביטחון העצמי – ממש כפי שלבישת בגד שמחמיא לגזרה שלך יכול לחולל נפלאות לביטחון העצמי שלך, גם התזת הבושם הנכון על עורך יכולה לעזור לרמת הביטחון העצמי שלך להרקיע לשחקים. אם תצליחי לבחור בושם אשר משקף את האישיות שלך, את באופן טבעי תרגישי ביטחון רב יותר להקרין את אישיותך הפנימית.

מאת: אינטרוטריופי וטיפוח - כללי17/09/13677 צפיות
כיום, הבושם הוא חלק מעולם האופנה והקוסמטיקה, וכמו כל דבר בעולם זה, נחשב לאביזר אופנתי המסמל אמירה וייחודיות. ההתפתחות המהירה בעולם הקוסמטיקה וריבוי הסוגים, הטכניקות והריחות, הפכו את הבשמים לעולם של ממש, כך שניתן למצוא בשמים ייעודיים לכל מין, גיל, מזג האוויר ואף סוג אירוע.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19685 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18686 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18312 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18354 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/17902 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17723 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

מאת: orya peryאבטחת הבית01/06/17716 צפיות
כשאר אתם מתחילים לתכנן בנייה אם של בית פרטי או אם מיזם גדול של בניין מגורים או של בנייני משרדים, הנוכחות של קונסטרוקטור היא חשובה. יש כאלה שמתמחים במבני תעשייה, מבנים למגורים ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica