חפש מאמרים:
שלום אורח
17.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניקוי ארובות ואישורים לעבודה של מטבחים תעשייתיים – מה הקשר?

מאת: ronyotמידענות06/05/20134457 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

כל מנדף, ללא קשר לתחום בו הוא נמצא (תעשייה, מזון, תרופות, יהלומים, נשק) זקוק לבדיקה תקופתית כחלק בלתי נפרד מהתפעול היעיל שלו. מערכת מנדפים תקינה אשר מתבצע בה ניקוי ארובות ומסננים באופן קבוע, תספק יניקה מצוינת של אוויר מזוהם עבור כל מקום בו היא נמצאת. התקנים האמריקאים והישראליים מחייבים לפעולה. הסטנדרט הבינלאומי הקבוע בתחום מסייע ,כגרם חיצוני, לשמור על מערכת המדפים נקייה ויעילה לאורך זמן.

אישור התקנה של מערכת מנדפים

צוות הטכנאים אשר עמל והקים את מערכת המנדפים בבית העסק חייב לספק את התעודות המורשות שלהם, המעידות על כך שאכן הותקנה אותה מערכת ואיזה חלקים היא מכילה, באיזה הספק. המסמכים הללו חשובים בשל מספר גורמים. ראשית הם תנאי הכרחי עבור אישור העסק וזאת בשל התקנים של המשרד לאיכות הסביבה שמפקח על גורמי התברואה בכל אזור. ריח, עשן (לעיתים רעיל) ופיח אינם מצרכים הדרושים לאיכות החיים של מי שמתגורר בסמוך לכל פעילות (תעשייתית, בתחום הבישול וכולי).

מעבר לעובדה חשובה זו, מסמכים אלה מהווים אישור עבור חברות הביטוח במקרה ועולה הצורך ואישור עבור שירותי כיבוי. על מנת לשמור על מערכת תקינה זו, שכבר מהווה חלק מהעסק ותורמת לעבודה היעילה יותר של עובדיה, חובה לבצע ניקוי ארובות ומסננים אחת לכמה זמן, על פי ההוראות של יצרן המנדפים ועל פי ההנחיות של צוות הטכנאים המתקין.

כיצד לרכוש את שירותיה של חברה אמינה בתחום?

חברה אמינה מביאה את הניסיון אשר צברה בתחום ומאגדת אותו יחד עם שירות מקצועי הנסמך על ידע רחב באותם מנדפים שהרכיבה. כדי לוודא כי יש לה ניסיון בהתקנה ותחזוקה של המנדפים אשר רכשתם (ספציפיות נדרשת), בקשו לבקר בבתי עסק אצלם היא התקינה ולהם היא מעניקה שירות. כך תוכלו גם לוודא כי מדובר על חברה שאינה נעלמת לאחר ההתקנה, מכיוון שחלק אינטגראלי של השירות של אותם מנדפים, הוא התחזוקה השוטפת.

חברה אמינה חייבת להיות זמינה עבור העסק. אף מסעדה לא יכולה להרשות לעצמה להשבית את הבישול ולסגור את שעריה כי המנדפים שלה אינם פועלים מסיבה זו או אחרת. ומה לעשות, רק אנשי מקצוע מוסמכים יכולים לתת מענה עבור טיפול נכון של מערכת זו. לא לנסות לפתור לבד את הבעיות, אתם עלולים לעשות יותר נזק ממה שכבר קיים.

מדוע איש מקצוע?

כל מנדף והתעלות שלו, המסנן הספציפי שלו, המפוח בעל ההספק שלו. אם תנסו לבד אתם עלולים לפגוע במערכת. טכנאי מנוסה מכיר את המערכת גם מבפנים. כך גם לגבי ניקוי ארובות. זה נראה, אולי, קל ולא מסב,ך אך לתעלות יש נישות ומקומות שרק מי שיודע עליהן יכול לנקות אותן. הכניסה תהה דרך פתחי שירות מיוחדים המיועדים לכך. חשוב להיות מעודכנים על ידי הטכנאים למועד הטיפול הבא ולא לפספס אותו ניקוי מנדפים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת ronyot

מאת: ronyotאתיקה06/05/133067 צפיות
מערכת מנדף היא מערכת של סינון העשן, הפיח, האדים, הריח וכל הקיים באוויר בעת הבישול האינטנסיבי המתרחש במטבח תעשייתי. מטבח תעשייתי הוא מטבח המופקד על הכנת מזון בכמויות גדולות כגון מטבחים של בתי אבות, פנימיות, מסעדות, בתי מלון וכדומה. ניקוי ארובות מתבצע בעזרת טכנאים מוסמכים של חברה אשר מתקינה מנדפים ועל פי רוב מלווה גם את בית העסק (המטבח התעשייתי), במשך השנים הבאות בתחזוקה השוטפת של המנדפים. טכנאי בקי במנדף אותו הוא מנקה ולכן הוא יודע את המיקום של כל התעלות הקיימות בארובות.

מאת: ronyotאיכות הסביבה06/05/1312008 צפיות
קיימים סוגים שונים של מנדפים. מנפים עבור הקמין הביתי, מנדפים עבור מפעלים ומרכזי תעשייה. יש מנדפים אשר מותאמים לעבודה עם חומרים מסוכנים במעבדה ויש מנדפים אשר יעילים עבור ממטבח הביתי ומטבח התעשייתי. יהיו אלה שיאמרו כי מנדף עבור המטבח הוא למעשה שדרוג של קולט האדים המוכר.

מאת: ronyotיבוא ויצוא17/11/122350 צפיות
הגיע הרגע ואתה מעוניין לשדרג את העסק שלך. קהל הלקוחות התרחב ואתה מעוניין להגדיל את המטבח שלך: להכניס כיריים נוספות, מנדפים נוספים מעליהם. אתה רוצה להחליף את החברה עמה עבדת עד כה, זו סיפקה לך את השירות של ניקוי מנדפים עד כה. מדוע לא תשדרג גם את רמת השירות שאתה מקבל בתחום זה? כיצד תדע מי היא החברה עמה אתה מעוניין לבוא בשיתוף פעולה?

מאת: ronyotכלכלה17/11/126918 צפיות
ניקוי ארובות של מנדפים מחייב בדיקה תקופתית וגם ניקוי מנדפים קבוע. מערכת המנדפים יעילה ביניקת העשן של הבישול במטבחים תעשייתיים. ניקוי הארובות של המנדפים חייב להיות מבוצע על פי תקנים ישראלים ואמריקאים (NFPA-96 אמריקאי). הסטנדרטים הבינלאומיים מסייעים למערכת המנדפים לפעול כתקנם. הבטיחות והניקיון חשובים מאד עבור שמירה על תפקוד המנדפים לאורך זמן.

מאת: ronyotעבודה וקריירה - כללי17/11/122547 צפיות
תקרה מנדפת היא פתרון יעיל ואיכותי למטבחים פתוחים וגדולים. מעבר להיותה דקורטיבית, היא מספקת את איכות העבודה הנדרשת עבור חברות ובתי עסק בתחום האירוח המקצועי. באמצעות תקרה זו ניתן להוסיף אל המטבח כל מתקן בישול שהוא, ועדיין ליהנות ממרחב עבודה נוח, נעים ויעיל.

מאת: ronyotאיכות הסביבה17/09/122438 צפיות
אין לך אוויר, העשן לא יוצא כמו שצריך מהארובות של המנדפים שיש לך מעל הכיריים? הריח הוא בלתי נסבל? תראה, אתה לא חייב להוסיף מנדפים חדשים עבור המטבח שלך. יתכן בהחלט שאתה לא מבצע ניקוי ארובות יעיל וניקוי מסננים על פי ההוראות. לא אתה אמור לעשות את זה. זוהי עבודה של צוות טכנאים מוסמך, זה שהתקין לך את מערכת המנדפים. שאל והתייעץ עם בעלי מקצוע כדי להבין מדוע האוויר של המטבח שלך לא מסונן כמו שצריך.

מאת: ronyotביטוח עסק17/09/129244 צפיות
מאד פשוט: כל מערכת פנימית שאינה נגלת לעין, אין זה אומר כי אינה זקוקה למגע אנושי. מערכת המנדפים במקומות עבודה ציבוריים, תעשייתיים וכן בבית, זקוקה לבדיקת תקינות ולניקיון, אחת לכמה זמן. כמה בדיוק? זאת תחליט החברה אשר מתמחה בסוג המנדף, על פי רוב זו אשר התקינה אותו ובדקה מה מטרת השימוש בו ושיכללה אותה עם עוד כמה פרמטרים נוספים.

מאמרים נוספים בנושא מידענות

מאת: אוקסנה בכנובמידענות31/07/133709 צפיות
חלומות רגילים וצלולים הם שאר להבנת האני העצמי שלך, הבעיה היא שהמידע מועבר ישירות לתת-מודע שלך ולעתים קרובות לא תצליח לגשת אליו ולזכור בעצם מה חלמתה. ככל שעובר יותר זמן משנת הREM ועד ליקיצה הסיכוי שתשכח גדול יותר - הנה מספר טריקים וטכניקות שיעזרו לך לזכור את החלומות שלך בצורה טובה יותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica