חפש מאמרים:
שלום אורח
02.07.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם ניתוח פלסטי הופך לשקר?

לפני כמה חודשים פורסמה ידיעה בעיתון על בעל שתבע את אשתו על כך שלמעשה היא מכוערת והיא לא סיפרה לו זאת  טרם נישואיהם. כעת מעוניין הבעל להתגרש ממנה.

הסיפור המלא כולל מידע כי לאחר שילדה את ביתם הראשונה התבונן האב בילדה וראה כי תווי פניה אינם יפים ואינם דומים כלל למראה של אישתו. הוא תהה כיצד קרה הדבר ורק אז סיפרה לו אשתו כי טרם נפגשו היא עברה ניתוחים פלסטיים שהעניקו לה את המראה הנוכחי והמצודד, כך שלמעשה "הגנים" שלה אינם יפים כמוה.

הבעל כאמור התרעם ונפגע ותבע ממנה (וניצח) כסף רב בגין השקר שמכרה לו כאשר לא ספרה לו טרם נישואיהם על הניתוחים אותה עברה.

הסיפור הקטן לכאורה מעלה שאלות רבות לגבי ניתוחים פלסטיים והשאלה האם יש לספר עליהם. מצד אחד, לרוב מדובר בשינוי של איבר אחד אשר מיפה את האדם ואולי לא ישפיע ולא יצא לךאור לעולם, גם כאשר יוולדו ילדים. מצד שני, ההחלטה לעבור ניתוח פלסטי ומעבר של ניתוח פלסטי הוא אירוע חשוב בחייו של אדם ורבים חשים שלאנשים קרובים יש לספר זאת על מנת להכיר להם את "האני האמיתי" ולהמנע מסיטואציות כמו שהוזכרו קודם לכן.

מובן שזו סוגיה מורכבת שאין עליה תשובה חד משמעית וכל אחד ואחת יצטרכו להחליט בעצמם האם לחשוף את הניתוח, שיש סיכוי שעברו לפני שנים.

לדוגמא, בחורה שעברה ניתוח אף בגיל 18, ניתוח שלא השאיר צלקות והעניק לה מראה יפה, האם בגיל 29 כאשר היא פוגשת בחור ויוצאת איתו עליה לספר לו על הניתוח? התמונות של עשר השנים האחרונות אינן מסגירות דבר, את התמונות מהילדות לא רואים ישר על ההתחלה ואולי אפילו לא שמים בהן לב לשינוי.

האם עליה לספר לו באם אינה מרגישה שזה אישיו? היא חיה כל כך הרבה שנים עם המראה החדש, אף אחד כבר לא עסוק בניתוח שעברה, ויכול להיות שמרבית החברים שרכשה לאורך השנים כלל אינם יודעים על הניתוח.

חלק יגידו שעליה לספר על הניתוח בשלב כלשהו (וכמובן לא בדייט הראשון). החשיפה היא יותר מהמקום האינטימי, של היכרות ופתיחות. הרצון לחשוף את עצמך למול בן הזוג ולהרגיש הכי כנה, לספר על קבלת ההחלטה וכיצד היום זה אינו משהו שמטריד או מלווה את החיים. החשיפה אינה צריכה להיות מתוך חשש שיראו משהו על הילדים או שמישהו יגיד משהו. היא צריכה להגיע ממקום שלא פוחד.

אחרים יחשבו שאם זה באמת לא אישיו אז כמו שלא מספרים על כל הפעמים ששברנו את הרגל והרופאים תקנו אותה, כך גם אין מה להתעמק בניתוח האף. מובן שאם נושא ניתוחים פלסטיים יעלה בשיחה אינטימית מומלץ לשתף ולא להסתיר, כי אז באמת יכול בן הזוג להגיש מרומה. אבל לא יותר מזה.

בסופו של יום כל אחד יבחר בעצמו האם לספר ומתי לספר על הניתוח שעבר. הסיטואציה והאווירה צריכה להיות נעימה ומקבלת והאדם צריך לחוש בנוח להגיד זאת, גם אם הניתוח כבר מזמן לא מעסיק אותו באופן יומיומי.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל ניתוחים הינו אתר מקיף ומקצועי העוסק בתחום הקוסמטיקה והניתוחים הפלסטיים והאסתטיים. פורטל ניתוחים מציע מידע על כל תחום הניתוחים הפלסטיים וכן מאפשר יצירת קשר עם מרפאות מומחים ללא התחייבות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צוות פורטל ניתוחים

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין28/05/131068 צפיות
לאחר אבחון של פזילה יש לחשוב על אופן הטיפול בה. אחת ההצעות היא כמובן ניתוח תיקון פזילה, אך זו אינה האופציה היחידה. מי שמעוניין לנסות ולתקן את הפזילה ללא ניתוח עליו ליצור קשר עם רופא עיניים מיומן שיוכל להדריך וללוות אותו בתהליך.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין28/05/13810 צפיות
כיום ישנם טיפולים וניתוחים לפזילה. אך האם מי שלא טופל בעבר וחי כל חיו עם פזילה יכול להמשיך לחיות איתה מבלי לעבור טיפול? או שמומלץ לתקן את הפזילה כעת כאשר הדבר אפשרי?

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין27/05/13904 צפיות
פתיחת דרכי הדמעות הוא הליך פשוט שמתחיל בניקוי העין. הדמעות שזולגות מעצמן נעלמות לפי רוב, ורק במקרים בודדים יש צורך בניתוח.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין27/05/131184 צפיות
האם ניתן לטפל בעין עצלה אצל מבוגרים? האם גם אחרי שנים בהן העין והמוח אינם עובדים יחדיו ניתן להחזיר את הגלגל לאחור? נראה כי בעזרת טיפול חדש יש היום סיכוי לטיפולים בעין עצלה אצל מבוגרים.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין27/05/13975 צפיות
בעבר לא היו טיפולים מתאימים לטיפול בפזילה וכן לא היו מודעות ומשאבים לטיפול. בשל כך ישנם אנשים מבוגרים בעלי פזילה שלא טופלה המעוניינים היום לעבור את הניתוח לתיקון פזילה.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםניתוחים פלסטיים27/05/13718 צפיות
מרבית מי שעוברת ניתוח הגדלת חזה היא בעלת חזה קטן. אולי עם השנים תעלם כל אוכלוסיית הנשים בעלות החזה הקטן?

מאת: צוות פורטל ניתוחיםניתוחים פלסטיים13/04/13812 צפיות
למרות הפרסומים הרבים והדיווחים שמאות אנשים עברו ניתוח הסרת משקפיים, אני לא מכירה אנשים כאלו. אבל זה לא אומר שהם לא קיימים...

מאמרים נוספים בנושא ניתוחים פלסטיים

מאת: אוריניתוחים פלסטיים04/11/161416 צפיות
ניתוחים פלסטיים הפכו עם השנים להליכים נפוצים ושכיחים בכל העולם, וגם בישראל עוברים אותם בכל שנה אלפי מטופלים. בדרך כלל, המטרה העיקרית של ניתוחים אלו היא לשפר את המראה החיצוני של המטופל....

מאת: אוריניתוחים פלסטיים03/08/161354 צפיות
הסרת שיער בלייזר היא אחת השיטות הנפוצות ביותר כיום להסרתן של שיערות מכל אזורי הגוף. היא נחשבת בטוחה ויעילה יחסית, וכרוכה במספר טיפולים שלאחריהם יידרש לעיתים המטופל להגיע לפגישות השלמה. למעשה, מטרתה היא להסיר את השיער הבלתי רצוי לתמיד, וזאת באמצעות הריסת הזקיקים על ידי קרן אור מרוכזת (לייזר). אם גם אתם שוקלים לבצע הסרת שיער במכון זה או אחר, כדאי שתדעו תחילה כמה פרטים חשובים הנוגעים להליך.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים22/06/161410 צפיות
הצרת היקפים הינו הליך חיובי למדי אשר מאפשר לרבים לשפר באופן ניכר את איכות החיים. מדובר בהליך אשר במרכזו הסרה של כמות שומן גדולה מגוף האדם, שומן אשר לא ניתן להסירו בשום דרך אחרת.

מאת: amirdadon90ניתוחים פלסטיים21/06/161295 צפיות
מעוניינים להיות יפים יותר ולגרום לסובבים אתכם לקנא ולרצות בקרבתכם? בעזור שיפור היופי שלכם תוכלו ליהנות מאורח חיים משופר וטוב יותר.

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים29/10/151948 צפיות
לטיפול בבוטוקס יש היבטים רבים ומועילים. מלבד להחלקת קמטים ובעיות עור, בוטוקס יכול לעזור גם לאלה מאתנו הסובלים מתופעת הזעת יתר. קראו כאן איך!

מאת: ד"ר רעות גליניקניתוחים פלסטיים23/06/151436 צפיות
חוטי סילואט משמשים: - לתקן את סימני ההזדקנות, קמטים, לשחזר הגדרת קו לסת תחתונה, מיצוק עור שאיבד את גמישותו וקבלת פנים צעירות ורעננות; - מטופלים שעברו מתיחת פנים בעבר וכעת רוצים לרענן את המראה ולהחזירו למצב כמו של מיד לאחר הניתוח;

מאת: מגניב ניתוחים פלסטיים11/06/151960 צפיות
חושבים לעבור ניתוח מתיחת פנים? דעו כי כיום מדובר בניתוח פופולרי מאד. יש שמבצעים את הניתוח משיקולים קוסמטיים ויש כאלו שזקוקים לו מבחינה רפואית (העור הנפול גורם לקושי בראייה ואפילו לקשיי נשימה). אך רוב המבקשים ומבקשות לעבור אותו הם אנשים רבים המעוניינים חזרה במראה פנים רענן, צעיר ובעיקר מתוח ולא מקומט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica