חפש מאמרים:
שלום אורח
27.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ניתוחי פזילה גם למבוגרים

כיום כאשר נולד תינוק ומזהים שיש לו פזילה או חשד לפזילה ישר לוקחים אותו לאבחון ומרבית הפעמים הטיפול בפזילה מהיר ולאו דווקא מצריך ניתוח. פעמים רבות מגלים כי הפזילה היא למעשה עין עצלה ויש לעשות עם התינוק או הילד תרגולים על מנת שלא תתקבע, תלמד לעבוד עם המוח ותתישר למול העין השנייה.

לרוב, מי שחי כיום עם פזילה הם אנשים מבוגרים שבזמן ילדותם לא היו טיפולים נגישים ומקובלים לטיפול בפזילות או בעין עצלה, ולכן הפזילה התקבעה אצלם והם למדו לחיות איתה.

חלק מאותם אנשים כבר אינם רואים את הפזילה והיא חלק מהמראה הכולל שלהם. כולם מכירים אותם כך והיא אינה מפריעה להם בקיום שגרת יומם ויותר מכך אינה פוגעת בביטחונם העצמי. הם כבר אינם רואים בה פגם, אלא חלק ממי שהם ומהמראה הייחודי שלהם.

עבור אחרים הפזילה יכולה להציק כל החיים והם ימשיכו לחלום על חיים ומראה בלעדיה. גם בגיל מבוגר יחסית ואחרי שנים של חיים מלאים ועשירים עם הפזילה הם עדיין ירצו למצוא לה טיפול. עבור אנשים אלו יש היום פתרונות שהותאמו לאנשים מבוגרים המעוניינים לטפל בפזילה.

מדובר בעיקר בניתוחים שונים העובדים על שרירי העין ומאזנים אותם, עד ששתי העיניים מקבילות ומתבוננות לאותו הכיוון.

את הניתוח עוברים לאחר אבחון של הבעיה אצל מומחים בתחום, המכירים את העבודה גם עם אנשים מבוגרים ולא רק עם ילדים. יתכן והמטופל שיגלה שלא ניתן לטפל בבעיה כיוון שהיא אינה נובעת מבעיה בשרירים אלא מעין עצלה שהתקבעה, ואז הסיפור הוא אחר לגמרי ויש לעבוד עם העין באופן שונה ולתרגל מחדש את העבודה של העין עם המוח.

בכל אופן, מגוון האפשרויות היום גדול ולמי שמעוניין מומלץ לבחון אותן ולא לוותר מראש.

ניתוח תיקון פזילה לא רק מעניק מראה יותר אסתטי מבחינה חיצונית, הוא גם מביא לשיפור הראיה בכל הקשור לפענוח של רמזי עומק ומרחב.

ואולי זה אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור כאשר יש חשד לפזילה או עין עצלה. שאומנם הפן האסתטי חשוב, אבל תיקון הראייה ושיפור שלה לאין ערוך, הוא החשוב באמת. ומדוע יש לזכור זאת? כי לא פעם ההתמודדות עם בעיה של פזילה או עין עמלה כוללת הרכבת משקפיים יחודיים או רטייה שאינם מחמיאים למראה הפנים.

לסיכום, כאשר מדובר בילדים לרוב אין הרבה שאלות ולאחר אבחון אצל רופא עיניים ניתן לדעת מול מה מתמודדים ומה דרכי הטיפול. כאשר מדובר במבוגרים שזה עתה מחליטים לעבור אבחון ולטפל בפזילה המצב מורכב יותר ויש לדעת שלא בטוח שניתן יהיה לתקן את המצב.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פורטל ניתוחים הינו אתר מקיף ומקצועי העוסק בתחום הקוסמטיקה והניתוחים הפלסטיים והאסתטיים. פורטל ניתוחים מציע מידע על כל תחום הניתוחים הפלסטיים וכן מאפשר יצירת קשר עם מרפאות מומחים ללא התחייבות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת צוות פורטל ניתוחים

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין28/05/13840 צפיות
לאחר אבחון של פזילה יש לחשוב על אופן הטיפול בה. אחת ההצעות היא כמובן ניתוח תיקון פזילה, אך זו אינה האופציה היחידה. מי שמעוניין לנסות ולתקן את הפזילה ללא ניתוח עליו ליצור קשר עם רופא עיניים מיומן שיוכל להדריך וללוות אותו בתהליך.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין28/05/13616 צפיות
כיום ישנם טיפולים וניתוחים לפזילה. אך האם מי שלא טופל בעבר וחי כל חיו עם פזילה יכול להמשיך לחיות איתה מבלי לעבור טיפול? או שמומלץ לתקן את הפזילה כעת כאשר הדבר אפשרי?

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין27/05/13697 צפיות
פתיחת דרכי הדמעות הוא הליך פשוט שמתחיל בניקוי העין. הדמעות שזולגות מעצמן נעלמות לפי רוב, ורק במקרים בודדים יש צורך בניתוח.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםבריאות העין27/05/13789 צפיות
האם ניתן לטפל בעין עצלה אצל מבוגרים? האם גם אחרי שנים בהן העין והמוח אינם עובדים יחדיו ניתן להחזיר את הגלגל לאחור? נראה כי בעזרת טיפול חדש יש היום סיכוי לטיפולים בעין עצלה אצל מבוגרים.

מאת: צוות פורטל ניתוחיםניתוחים פלסטיים27/05/13508 צפיות
האם חייבים לספר לאדם חדש כי עברנו ניתוח פלסטי? במידה ולא מספרים, האם זה אומר שאנחנו משקרים לו?

מאת: צוות פורטל ניתוחיםניתוחים פלסטיים27/05/13525 צפיות
מרבית מי שעוברת ניתוח הגדלת חזה היא בעלת חזה קטן. אולי עם השנים תעלם כל אוכלוסיית הנשים בעלות החזה הקטן?

מאת: צוות פורטל ניתוחיםניתוחים פלסטיים13/04/13642 צפיות
למרות הפרסומים הרבים והדיווחים שמאות אנשים עברו ניתוח הסרת משקפיים, אני לא מכירה אנשים כאלו. אבל זה לא אומר שהם לא קיימים...

מאמרים נוספים בנושא בריאות העין

מאת: רוני הכהןבריאות העין02/08/18766 צפיות
כאשר ישנה בעיה של ראייה צריכים לדעת לבחור אופטומטריסט בתל אביב שלא רק קרוב אל הבית אלא גם מוכשר אל העבודה.

מאת: רונןבריאות העין06/11/161004 צפיות
פעם היו משקפיים לכל מטרה. היו כאלה לקריאה, היו כאלה לנהיגה והיו ליום יום. מי שהיו לו כמה סוגים של בעיות ראיה נאלצו להחזיק כמה סוגים של משקפיים. כיום יש משקפי מולטיפוקל שניתן לייצר במיוחד לפי הצורך לכל אדם וכך לא צריך להחזיק כמה זוגות משקפיים.

מאת: רוני הכהןבריאות העין13/01/161887 צפיות
כל האלטרנטיבות אפשריות ובכל מקרה אפר נכון להיום לטפל ברוב בעיות הראייה במהירות וביעילות רבה על יד הרכבה של משקפי ראייה, הרכבה של עדשות מגע או ביצוע של תיקון ראייה בלייזר.

מאת: ניב אבןבריאות העין31/12/151083 צפיות
ישנן לא מעט חברות אשר מייצרות ומשווקות עדשות מגע מעולות לשימוש של אנשים שזקוקים לתיקון של בעיית ראייה כזו או אחרת. המבחר הרחב מאפשר לבחור את סוג העדשות אשר מותאם בצורה הכי טובה שניתן אל מצב הראייה והצורה של האישון על מנת לקבל את איכות הראייה הכי טובה שאפשר.

מאת: שרון צרפתיבריאות העין30/12/151011 צפיות
כאשר העיניים שלנו סובלות מיובש אנחנו סובלים מתחושות של טשטוש וראייה שאינה יציבה, דבר זה נכון פי כמה עבור אנשים אשר מרכיבים עדשות מגע אשר מוצאים את עצמם ללא כל יכולת להרכיב את העדשות מכיוון שהתחושה של חוסר הנוחות ממש מתחלפת עם תחושה של כאב ככל שהשעות עם העדשות על עיניים יבשות חולפות להן. מה הפיתרון?

מאת: הכותבבריאות העין08/11/151843 צפיות
מה זה קטרקט? קטרקט הוא תופעת דליחות ועכירות המופיעה בהדרגתיות על עדשת העין ופוגמת כך בתפקוד הראייה. קטרקט מביא לתחושה של חוסר נוחות בעין, כפל ראייה וטשטוש, עם עלייה חדשה במספר עדשות משקפיי הראייה.

מאת: ניב אבןבריאות העין30/07/151084 צפיות
ברבות השנים החלו ליצר עדשות מגע אותן מרכיבים על האישון עצמו אשר מייצרות את תיקון הראיה הנדרש בהרכבה פשוטה ומהירה שאף יכולה להוריד את המספר של העדשות בשל אותה קרבה ישירה עין האישונים. עדשות דיספו מציעות יתרונות רבים ואנחנו רואים כי אנשים רבים בוחרים בהן בתור הפתרון לבעיית הראיה, גם כאשר ישנם ניתוחים לתיקון בעזרת לייזר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica