חפש מאמרים:
שלום אורח
11.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קורס חשבי שכר- מתנה לחיים

מאת: דניאל seoאימון לחינוך26/06/2013791 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל נושא משכנתא הפך כבר ממזמן לנחלתם של מעמד הביניים ואפילו של מעמד הביניים בעל ההכנסה הגבוהה יותר. הבעיה היא שמדובר בנושא מורכב יחסית שמצריך המון הבנה שניתן לרכוש רק דרך, השכלה ולימודים, כמו לשמל, קורס חשבי שכר, שזה אופציה נפלאה.

אילו גם אתם הייתם צריכים לרכוש נכס של מיליון וחצי שקלים עבור ילדכםשיגדלו ויתחנכו בסביבה טובה, סביר להניח שהייתם בוחרים בלקיחת משכנתא,הייתם בוחרים בדרך הזו פשוט בגלל שאין אפשרות אחרת.

מחירי הבתים במדינת ישראל אינם מחירים שניתן לעמוד בהם בדרך של צבירתהון עצמי ומימון מלא של הנכס מההון העצמי שחסכתם במהלך השנים. יש צורךבלקיחת משכנתא ארוכת טווח גם אם עמלתם במשך שנים וחסכתם מחצית מהמשכורתהחודשית שלכם במשך 3-5 שנים. במצב כזה, במקרה שהמשכורת שלכם היא משכורתממוצעת במשק, יכול להיות שחסכתם במקרה הטוב סכום של 150 אלף שקלים, שזהוסכום כסף שרבים היו חולמים לחסוך, פשוט לא ניתן לחסוך כל חודש מחצית מהשכרהחודשי, מאחר ורובנו משלמים עבור שכר דירה, רכב או תחבורה ציבורית ועודהוצאות רגילות כמו ביגוד, בילויים, משק בית ועוד.

כל אלו באים להגיד שהמצב הוא כזה שכל אחד ואחת מכם יצטרך בסופו של דברלקחת משכנתא מהבנק, אלא אם הוריו הורישו לו סכום כסף גדול או שהוא עצמאי עםהכנסה של 50 אש"ח בחודש- מה שרובנו לא.

אם כן, אז הגיע היום שבו הצטרכתם לקחת משכנתא. זהו היום שבו ראיתם ביתשממש אהבתם וניראה לכם שזה הוא הבית שבו תגדלו את ילדכם, זהו הבית שבותעבירו את רוב החוויות של חייכם וזהו ה-בית שלכם. אז התחלתם כבר לתכנןתכנונים על מה תעצבו ובאיזה חלק בבית, ואיך יראה חדר הילדים שלכם, ואז הגיעהשלב שבו הגעתם לבנק וביקשתם לברר גבי משכנתא.

סביר להניח שהבנקאי יעמיס עליכם מידע רב למלא לגבי איך ניתן לקחת אתהמשכנתא וכיצד ובאיזה אופן ניתן לחלק את הכסף למין עוגת השקעות ובאילומסלולי ריבית תוכלו לבחור. סביר להניח שלאחר המפגש הקצר בבנק תחזרו הביתהעם מקסימום מידע ומינימום זמן לעכל אותו או להבין מה כדי לעשות.

עבור מקרים כמו זה המתואר לעיל, קמו שיראל מספר גדול של חברות פרטיות העוסקות בייעוץ משכנתא. ייעוץ משכנתא של חברה פרטית הינו מרכיב חשוב ומומלץ שיילקח בחשבון על ידי אלו שלוקחיםמשכנתא ולא כל כך שוחים בחומר. היום ניתן על ידי ייעוץ משכנתא טוב ומקצועילחסוך עד 150 אש"ח בסופו של דבר! זאת על ידי בחירה נכונה של מסלולים,ניסיון של יועצי משכנתא מיומנים ויכולת מיקוח ועבודה חסרת פשרות של היועציםנמול הבנקים.

למידע נוסך, ניתן ללחוץ כאן

 תגיות המאמר: חשבי שכר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/19827 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19470 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16851 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161225 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161132 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161223 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161201 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא אימון לחינוך

מאת: דרור אטריאימון לחינוך08/02/192120 צפיות
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מאת: רוי ורלאימון לחינוך09/04/152412 צפיות
Credit cards assist many people everywhere to achieve the goals of a particular lifestyle. Having a credit card can provide opportunity and allows for increased financial freedom. With that said, you should always make careful spending decisions with your card. This article has some effective advice to help consumers to do just that. Do not close any credit card accounts until you understand the impact it may have.

מאת: רוי ורלאימון לחינוך09/04/152202 צפיות
Reputation is something that make a skill to be sure you have because it helps with a career. There just aren't enough business owners who realize what it takes to manage their outside image effectively. These suggestions can help you to maximize your reputation. Be sure you're posting content that's positive about your brand so it will keep things fresh, so that any negative feedback slips in the search engine listings.

מאת: רוי ורלאימון לחינוך11/02/152567 צפיות
There are so many factors to consider when it comes to building a mobile marketing strategy for your business that it's hard to know where to start. The ideas discussed below were selected to help you a great head start to becoming a successful mobile marketing technology.

מאת: מאיה ברשאימון לחינוך08/12/141397 צפיות
העצמת ילדים ונוער "אחד על אחד" אימון מנטלי - ילדים ונוער לדור חדש מאיה ברש העצמה ותרגול מנטלי עם ילדים ונוער ייצור דור חדש של אנשים חזקים בעלי ביטחון עצמי, מודעות, קבלה עצמית ואת האחר . יכולת הקשבה לעצמו לסביבה. ילדים שלומדים לקבל על עצמם אחריות ולא פועלים מתוך השלכה של רגשות ותגובות שהם מקבלים מהסביבה, לומדים לתקשר בשפה שונה. להיות פחות שיפוטיים ולשלוט בכעס, בכאב,בתסכול,בפגיעה. לומדים להתמודד עם פחד לחץ, דחייה חברתית, הורים, מורים וחברים. כן לכעס יש מקום וגם לכאב אבל "הדרך"

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142265 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאת: אילה פינקוייסאימון לחינוך11/09/142263 צפיות
מה הייתם אומרים אילו סיפרתי לכם שמנהיגים דגולים שנחרתו על דגלה של ההיסטוריה כמו אלברט איינשטיין , מהטמה גנדי, ואימא תרזה היו מנהיגים מופנמים? אנו טועים לחשוב כי המצליחים בסביבת העבודה הם אלו ש"מכים על השולחן" הקולניים, אולם מחקרים מראים כי המנהיגים השקטים המופנמים, דווקא הם אלו שהגיעו רחוק יותר מפני שהמטרה שלהם הינה לא לעמוד באור הזרקורים אלא להעלות רעיונות ולמצוא את ייחודה של החברה אליה הם שייכים. מסתבר כי אין קשר בין יכולת לדבר באופן אטרקטיבי מול אנשים לבין יכולות חשיבה גבוהה וייחודית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica