חפש מאמרים:
שלום אורח
21.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קייטרינג לאירועים

מאת: רונן חזיקייטרינג02/07/20131094 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קייטרינג לאירועים

כל אירוע שאנו מארגנים, מכל סוג ובכל תחום, דורש הגשה של אוכל לאורחים. לעיתים מדובר בארוחות מלאות ולעיתים בכיבוד קליל, אולם בכל מקרה, יש צורך במנות אוכל טעימות, אשר מוגשות בצורה נאה ומהוות חלק חשוב במיוחד מן האירוע. ברוב המקרים, ניתן להזמין קייטרינג לאירוע, כאשר ניתן למצוא חברות קייטרינג אשר מכינות מאכלים בסגנונות שונים, ולהתאים לכל אירוע את הקייטרינג המתאים. כך, למשל, ניתן למצוא קייטרינג המתמחה במאכלים קלאסיים, במאכלים ממדינות שונות בעולם, במאכלים קלילים וכדומה. ללקוחות השונים יכולות להיות דרישות שונות לגביה אוכל באירוע, ועל פיהן הם יכולים לבחור בקייטרינג המתאים. הנה מספר דוגמאות.

קייטרינג חלבי

אנשים רבים מודעים יותר ויותר לאפשרות להזמין קייטרינג חלבי. בדרך כלל, קייטרינג חלבי מתאים לאירועים קלילים, או לאירועים שנערכים בבוקר. הסיבה לכך היא, שמאכלים חלביים הם משביעים מאד מצד אחד, ומצד שני אינם מכבידים על מערכת העיכול, כך שנעים לאכול אותם בשעות הבוקר. אנשים רבים מזמינים קייטרינג חלבי לאירועים כמו ברית, הרמת כוסית וכדומה. לקייטרינג חלבי ישנו יתרון משמעותי מאד – האוכל החלבי הוא אוכל מרשים למראה, וניתן לעצב אותו ולהגיש אותו בצורות מרשימות, הרבה יותר מאוכל בשרי. בשל כך, קייטרינג חלבי מתאים מאד לאירועים שבהם הכיבוד מוגש בצורה של בר מרכזי או של מגשי אירוח, משום שהאוכל עצמו הופך לחלק מן העיצוב והקישוט של המקום בו נערך האירוע. הרבה מאד מאכלים חלביים ניתנים לאכילה ביד, מה שנקרא "פינגר פוד", וכך הופך הקייטרינג החלבי למתאים במיוחד לאירועים קלילים ובלתי פורמאליים.

קייטרינג חלבי כשר

במקרים רבים, מגיעים לאירועים מסוגים שונים גם אנשים שומרי מסורת, אשר זקוקים לאוכל כשר בלבד על מנת שיוכלו לאכול באירוע וליהנות ממנו לחלוטין. לכן מומלץ מאד להזמין מלכתחילה קייטרינג כשר. כאשר מזמינים קייטרינג חלבי כשר, האפשרויות הן רבות מאד. קל הרבה יותר להזמין קייטרינג חלבי כשר מאשר קייטרינג בשרי כשר, מפני שיש פערי מחירים גבוהים מאד בין בשרים כשרים לכאלה שאינם, וחברות קייטרינג רבות מעדיפות שלא להחזיק הכשר, או להחזיק הכשר בסיסי בלבד, על מנת להוזיל עלויות. לעומת זאת, כאשר מדובר בקייטרינג חלבי כשר, הבדלי העלויות אינם גדולים, וכך ניתן למצוא אפילו קייטרינג חלבי כשר בהכשר מהודר, שדתיים ואף חרדים יוכלו ליהנות מתוצרתו. בנוסף, הכשרות אינה מגבילה את הקייטרינג החלבי כמעט בשום דבר, מכיוון שיש מגוון עצום של מאכלים חלביים, והקייטרינג יהיה בכל מקרה עשיר ונעים לעין ולחך.

קייטרינג גורמה

במקרים רבים אנו נתקלים במושג "קייטרינג גורמה". אך מה משמעות הדבר? ובכן גורמה פירושו אוכל מוקפד. אוכל גורמה מיוצר בהקפדה מרבית בכל שלבי הייצור שלו, מכל הבחינות. פירוש הדבר הוא שלהכנת אוכל גורמה משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, שגם אוכסנו בצורה האופטימאלית עבורם עד להכנת המאכלים. כל שלבי ההכנה, הבישול, האפייה וכדומה של אוכל גורמה נעשים באופן מוקפד ומדויק, ללא דילוג על שלבים ווך שימוש בתבלינים איכותיים וכדומה. גם ההגשה של קייטרינג גורמה תהיה מוקפדת – בעיצוב מרשים על צלחת או בבופה מעוצב ויוקרתי. בגלל כל השלבים הללו, קייטרינג גורמה הוא קייטרינג יוקרתי במיוחד, אשר מתאים לאירועים יוקרתיים, ולרוב – מחירו בהתאם.

מתי מזמינים קייטרינג גורמה?

קייטרינג גורמה, כאמור, מתאים לאירועים יוקרתיים, אקסקלוסיביים, מרשימים במיוחד. באירועים שכאלה, כל חלקי האירוע מתוכננים בהקפדה מיוחדת, החל מן העיצוב של המקום, התאורה, האבזרים וכדומה, ועד לתוכן של האירוע, שיהיה גם הוא מיוחד, מוקפד ויוקרתי. באירוע כזה, מתאים מאד שגם האוכל יהיה מוקפד ויוקרתי, או במילים אחרות – קייטרינג גורמה. רוב האנשים רגילים לחשוב על קייטרינג גורמה כעל קייטרינג של אוכל בשרי. אולם הנחה זו אינה מדויקת כלל. כאמור, המשמעות של גורמה היא אוכל איכותי ומוקפד, מה שיכול להיות נכון לגבי כל סוג של קייטרינג. ניתן למצוא כיום קייטרינג חלבי גורמה, אשר מכיל מאכלים חלביים עשירים במיוחד, עשויים בהקפדה ומוגשים בעיצובים יוקרתיים. למעשה, ההבדל בין קייטרינג חלבי רגיל לבין קייטרינג חלבי גורמה יתבטא בעיקר באיכות של המאכלים, במרכיבים שלהם, שיהיו יקרים יותר בקייטרינג גורמה, ובצורת ההגשה שלהם, שתהיה מוקפדת יותר ומעוצבת ברמה גבוהה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

GoText כתיבת תוכן - שירותי כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים ולכל מטרה אחרת במחיר של 25 ש"ח ל300 מילים.
הצטרפו למאות עסקים מרוצים הנהנים משירותי כתיבה  מקצועיים.

שירות ומכירה:   0526955953

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן חזי

מאת: רונן חזיבידור ופנאי - כללי29/09/14651 צפיות
חברת איקיוטק הינה החברה המפתחת והאחראית על אתר אודישנס. אחד מהאתרים המשמעותיים ביותר עבור אומנים מכל התחומים המחפשים להתפתח ולפתח את יכולתם.

מאת: רונן חזיספורט וכושר גופני - כללי29/09/142000 צפיות
ספורטיפ הינו אחד המוצרים המשתלמים ביותר עבור אוהבי משחקי הספורט למיניהם ובפרט עבור אנשים שאוהבים למלא טפסי ווינר ומייחלים ליום בו הם ימלאו טופס נכון ויזכו בפרס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14973 צפיות
פרשת איקיוטק הבהירה היטב כי לא ניתן להתעלם מהתרחבותן המשמעותית של עסקאות אלקטרוניות- עסקאות אשר מתבצעות בין שני שותפים לעסקה שנותנים הסכמתם לעסקה באמצעות כלים אלקטרונים בלי להיפגש בפועל.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14771 צפיות
בשנים האחרונות עסקאות, פגישות עסקיות ועוד נערכות באינטרנט. בהתאם, חוזים רבים ואף הסכמים סבוכים נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית. מה עוד אתם יודעים על זה?

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14720 צפיות
אחריות דיגיטלית משמעה שכל צרכן, ספק או שותף כלשהוא לעסקות דיגיטליות יהיה מודע היטב לתוכן החוזה עליו הוא חתום ולחובות והזכויות שלו בהקשר זה. אחריות דיגיטלית היא ההבנה כי חתימה דיגיטלית, אף כי אינה ניתנת באופן פיזי בפני הצד השני השותף לחוזה, מחייבת בדיוק כמו חתימה על נייר ויש לה תוקף משפטי חד משמעי

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14780 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14780 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאמרים נוספים בנושא קייטרינג

מאת: רוני הכהןקייטרינג18/03/191275 צפיות
אוכל גורמה וכשר

מאת: שרון צרפתיקייטרינג24/12/181717 צפיות
אוכל הוא לא משחק של ילדים, ועם ארוחה ברמה גבוהה שאותה מייעדים להגיש, זה בהחלט מותר לפנק ולהתפנק עם שירותי גורמה לאירוע שלא חוגגים בכל יום בחיים.

מאת: רועי כץקייטרינג16/12/181409 צפיות
בחיים ישנם אירועים רבים - ברית מילה, זבד הבת, בר מצוה, בת מצוה, חתונה, חנוכת בית, יום נישואים, ימי הולדת , הכנסת ספר תורה ולצערנו גם אזכרות.

מאת: עופר שלוקייטרינג30/06/18816 צפיות
פירות טריים וחתוכים לאירועים

מאת: דניאל מלמדקייטרינג20/06/18737 צפיות
באנגלית אומרים Everything's count – הכל נחשב, וזה בדיוק מה שאתם צריכים להבין לגבי האירוע הקטן שאתם עורכים – הכל נחשב, החל מזהות המוזמנים והקשר ביניהם ועד צבע המפיות והמפות על שולחנות האוכל. מעבר לכל מרכיבי ההפקה, ויש רבים כאלה, לאוכל ישנו תפקיד חשוב ומכריע בחוויה שתוכלו ליצור לאורחים שלכם באירוע קטן ואינטימי, ואם אתם הולכים על קייטרינג בסגנון בשרי מובהק, זה עוד יותר משמעותי.

מאת: רוני הכהןקייטרינג22/03/18551 צפיות
אם יש לך אירוע מיוחד כגון מסיבת רווקות הם יכולים לעשות מגשי אירוח לאירועים קטנים מדהים של מזונות אצבע בשבילך וכל החברות ייהנו כי מאירוע טעים לפי נושא נבחר ורלבנטי.

מאת: orya peryקייטרינג12/03/18560 צפיות
ישנם כל מיני סוגים של אירועים, אך באירועי חברה למשל, יש לשים דגש גם על הפרטים הגדולים אך גם על הקטנים. יש לקבוע תחילה את מטרת האירוע, כמה מוזמנים יגיעו, התקציב המתאים להפקת האירוע, מסרים שונים שאתם מעוניינים להעביר ועוד. המסגרת התקציבית, הינה קריטית לאירוע

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica