חפש מאמרים:
שלום אורח
23.06.2018
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על הקשר בין חברת אופנהיימר להנפקת דרכון אוסטרי

מאת: רוני מיכאלייעוץ משפטי21/08/20134916 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נפילת כל החומות באירופה ובעולם, גורמות לכך שאולי פרט למדינות בודדות, כל המדינות בתבל עובדות יחד בשיתוף פעולה ומביאות את שיתופי הפעולה לגבהים אחרים. חילופי משלחות של סטודנטים, יהודים שמגיעים לישראל מכל רחבי העולם, סחורות שמחליפות ידיים ועוד דוגמאות רבות אותן ניתן למנות.

מיהי חברת אופנהיימראחת מהדוגמאות הללו עשויה להיות נוגעת לשוק ההון. אין ספק שהקשר הרחב ביותר אותו ניתן למצוא בין מדינות קשור לבורסות השונות ברחבי העולם. נפילה או צניחה במניות של בורסות במקום מסוים עשויה להוביל לגל דומה של נפילות במקום אחר בעולם, ואותו דבר גם להפך- עלייה מטאורית של מניה מסוימת יכולה להוביל לנעילה חיובית גם בבורסה אחרת בעולם. דוגמא טובה לשיתוף הפעולה ניתן לראות בחברת אופנהיימר, שהינו בנק מצליח בארצות הברית שמציע שירותים פיננסיים ללקוחותיו החל מניהול השקעות ושירותי ברוקרג' ועד יעוץ בעסקאות של מיזוג או רכישה והנפקות ציבוריות בשווקים בינלאומיים. כתוצאה מהתפתחות השווקים בעולם עשתה החברה "עלייה" וכעת מלבד פעילותה בארה"ב פועלת גם כחברת מסחר בשוק ההון בישראל, כשהיא מתמחה במניות, אג"ח ואופציות הנסחרות בארה"ב.

הקשר בין אופנהיימר לישראל

הקשר בין החברה לבין ישראל הינו קשר בלתי נפרד ובולט עד מאוד, מאחר שהייתה עסוקה בלמעלה מ-100 עסקאות של חברות היי טק ישראליות בארה"ב ונכללת במעלה הרשימה של בנקים אמריקאים שביצעו חיתום הנפקות של חברות ישראליות בשנים האחרונות. המוניטין שצברה אופנהיימר בביצוע, בשירות ובמחקר למספר מוסדות פיננסים לישראל דוגמת בנקים, בתי השקעות וחברת ביטוח, למעשה העניקה לה את החותמת אותה הייתה צריכה לשם השתלבות במשק הישראלי וכניסה חלקה בתחומה לישראל. אך כמובן שזו רק דוגמא אחת מני רבות של שילוב מוצלח של פעילות משותפת בין ישראל לבין מדינות אחרות בעולם. פעילות ענפה אחרת אותה ניתן למצוא היא עורכי דין המתמחים בנושאים מסוימים במדינה אחרת, כך שהם יוכלו לייצג את לקוחותיהם במקרה של בעייתיות מסוימת בחו"ל. הבעיה יכולה להיגרם ממגוון תחומים, החל מבעיה תעבורתית של עבירה על חוקי התנועה המקומיים או מעורבות בתאונת דרכים, דרך עסקאות נדל"ן אותם החליטו לבצע במדינה מסוימת וכלה במשפט הפלילי, בגין מעורבות בשוד, עסקאות סמים וכדומה.

הנפקת דרכון פולני או דרכון אוסטרי

ההתמחות של עורך דין במשפט המקומי יכולה במקרים רבים לעזור לתייר שמעורב במשפט שמתנהל במדינה ואינו יודע את החוקים שלה ואת העונשים שניתנים על כל עבירה. מיותר לציין שישראלים רבים חותמים עסקאות מפוקפקות כאלה ואחרות במדינות זרות, לכן טוב שיש עורכי דין ישראלים שהפנימו את העניין ומתעסקים במשפט גם במדינות אחרות וגם במשפט הבינלאומי. אך לא רק בדברים לא משמחים עסוקים עורכי הדין הללו, כי ישנו דבר נוסף בגינו הם מעניקים את שירותם לאזרח הישראלי מול ממשלות זרות- דרכון זר. דרכון פולני, דרכון אוסטרי או דרכון גרמני הינם מהדרכונים המבוקשים ביותר שכל אזרח ישראלי מבקש לנכס לעצמו, בעקבות תוצאות מלחמת העולם השנייה שהבריחה יהודים רבים מביתם בלא אפשרות לשוב למדינה ממנה יצאו.

כיצד יעזור לנו דרכון אוסטרי?

בעזרת הדרכון מונעים הישראלים הללו מעצמם את האפשרות האולי דמיונית מעט, אך תמיד ריאלית, של תקיפת הצבא הישראלי באיראן, מה שככל הנראה יגרור אחריו תוצאות מממשלת איראן, תוצאות שעשויות להגיע לשלבים לא נעימים, שלבים בהם לכל מי שבבעלותו דרכון אוסטרי, דרכון גרמני או כל דרכון אחר של מדינות האיחוד האירופי, מומלץ למצוא עצמו שוהה במדינה אחרת עד יעבור זעם. כמו כן הדרכונים הללו מסייעים לעבור בחופשיות בין מדינות האיחוד האירופי ולהיכנס למדינות בהם הדרכון הישראלי לא מספיק כדי לעבור בביקורת הגבולות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רוני מיכאל

מאת: רוני מיכאלתיירות ונופש - כללי21/05/154253 צפיות
אי אפשר להזכיר את צרפת מבלי לחשוב על מגדל אייפל והלובר המפורסמים. אך לצרפת יש כל כך הרבה להציע למבקרים בה. אטרקציות תיירותיות ופארק שעשועים, היסטוריה, מבנים ונופים עוצרי נשימה.

מאת: רוני מיכאלתיירות ונופש - כללי21/05/151519 צפיות
אי אפשר להזכיר את צרפת מבלי לחשוב על מגדל אייפל והלובר המפורסמים. אך לצרפת יש כל כך הרבה להציע למבקרים בה. אטרקציות תיירותיות ופארק שעשועים, היסטוריה, מבנים ונופים עוצרי נשימה.

מאת: רוני מיכאלבריאות השן08/04/151565 צפיות
על פניו, רופא שיניים הוא לא מהמקצועות הנחשקים ביותר בישראל. אמנם מדובר במקצוע של רופא לכל דבר, אך משום מה ישנה מחשבה בקרב לא מעט אנשים שתפקיד רופא השיניים משמעותי פחות מתפקידם של שאר הרופאים, שכן אין הוא קובע דבר אודות חיים ומוות של כל לקוח.

מאת: רוני מיכאלאטרקציות23/03/152740 צפיות
פעמים רבות אנו רוצים לצאת מהשגרה מבלי לשבור את קופת החיסכון. ובכן נסיעה לחו"ל היא חוויה בפני עצמה, אבל כדי להעביר שבת מהנה עם החברים והמשפחה לא צריך יותר מדי. לא סתם אומרים שארץ ישראל היא "ארץ זבת חלב ודבש" יש בה מדבר מצד אחד, יערות וטבע מתפרץ בקצה השני וים מדהים לכל אורכה.

מאת: רוני מיכאלקניות 29/12/142099 צפיות
כל עסק חייב שיהיו לו לקוחות. לאחר שהעסק השיג את הלקוחות שלו, חשוב לא רק להעניק להם את מבוקשם אלא גם לשמור עליהם כך שאלו יחזרו לבצע רכישות נוספות.

מאת: רוני מיכאלאדריכלות פנים28/12/141252 צפיות
מעולם לא הייתה חשיבות לארונות כמו שיש בשנים האחרונות. האדם המודרני אוהב לצבור עוד ועוד בגדים, מותגים, חליפות, נעליים ולכל זה צריך שיהיה מספיק מקום.

מאת: רוני מיכאלאירועים וחתונות – כללי22/12/141198 צפיות
גן אירועים לחתונה הוא המקום המושלם לחגוג בו את האירוע המיוחד ביותר של החיים שלכם. החתונה היא רגע מאושר אשר אוסף אליו לא רק את הזוג המאושר אלא גם את קרובי המשפחה והחברים, כך שכולם רוצים ליהנות יחדיו במקום מיוחד ואין מקום טוב יותר מאשר גן אירועים לחתונה כדי לחגוג בו.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ משפטי

מאת: נועם קוריס משרד עורכי דיןייעוץ משפטי24/06/171309 צפיות
רלה הגישה לתיק ההוצאה לפועל בקשה בטענת פרעתי וטענה בין היתר שנגבו ממנה סכומים עודפים ומופרזים שכלל לא היו צריכים להיגבות ובאופן מפתיע (או שלא) טענתה התקבלה ולאחר חישוב הסכומים שנגבו ביתר במהלך השנים, יצא דווקא שהבנק פתאום חייב לה מיליונים של שקלים.

מאת: אופירייעוץ משפטי02/09/16909 צפיות
לנוטריון יש מגוון תפקידים. בין היתר הוא צריך לאשר ולאמת מגוון מסמכים, ולו על מנת שאלו יהיו קבילים להוות ראיות בבית המשפט- אם בארץ ואם בחו"ל.

מאת: אופירייעוץ משפטי01/08/16680 צפיות
לנוטריון תפקיד משפטי חשוב במערכת המשפט הבינלאומי. סימוכין לכך, ניתן לראות עוד מתקופות קדומות, והחל משנות ה 70 הוקמה במדינת ישראל חוקת נוטריונים, תחת משרד המשפטים הממשלתי. לנוטריון יכולת לתת אישור משפטי בעל תוקף בינלאומי בכל הקשור לאישורי מסמכים ותרגומי מסמכים, אישורי תעודות, אימותי חתימה ואישורי חיים. לכל אישור שכזה תקיפות בינלאומית המאפשרת הבאת ראייה במידת הצורך במערכות מקבילות שמעבר לים.

מאת: אופירייעוץ משפטי06/04/16714 צפיות
אישורי נוטריון מהווים בעיני בית המשפט ראיה מספקת לנכונות המסמך אשר מאושר באישור נוטריוני. יותר מכך יש מסמכים וצעדים הנובעים מהם שנדרשים על ידי בית המשפט לאור אישור נוטריוני.

מאת: orya peryייעוץ משפטי20/03/16688 צפיות
מתגוררים באזור המרכז וזקוקים לשירותיו של עורך דין ברחובות? אתם נמצאים בתהליך גירושין ואינכם יודעים מי באמת יכול לסייע לכם בנושא זה?

מאת: אופירייעוץ משפטי23/02/16833 צפיות
יש מקרים בהם נוטריון נדרש לאשר אישור נוטריוני של תרגום של מסמכים הכתובים בשפה זרה, במיוחד כאשר יש צורך להשתמש במסמכים אלו בתהליכים של בית משפט, אם זה בארץ או בחוץ לארץ. מסמכים אלו יכולים להיות חסרי תועלת אם לא ניתן להם אישור נוטריוני על ידי נוטריון שהתרגום נעשה בהתאם למקור.

מאת: אופירייעוץ משפטי30/11/151132 צפיות
הנוטריון הינו, למעשה, עורך דין בעל ידע וניסיון רב שנים, אשר עבר הכשרה נוספת על מנת שיהיה לו רישיון משפטי רשמי לאשר את תוקפם של מסמכים. במסגרת זו, הנוטריון יכול לחתום על מסמכים כמו ייפוי כוח, הסכם ממון ותעודות מסוגים שונים, ובכך לתת להם תוקף חוקי ולהכשיר אותם לשמש כראיה בהליכים משפטיים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica