חפש מאמרים:
שלום אורח
29.03.2015
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

על הקשר בין חברת אופנהיימר להנפקת דרכון אוסטרי

מאת: רוני מיכאלייעוץ משפטי21/08/20131781 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נפילת כל החומות באירופה ובעולם, גורמות לכך שאולי פרט למדינות בודדות, כל המדינות בתבל עובדות יחד בשיתוף פעולה ומביאות את שיתופי הפעולה לגבהים אחרים. חילופי משלחות של סטודנטים, יהודים שמגיעים לישראל מכל רחבי העולם, סחורות שמחליפות ידיים ועוד דוגמאות רבות אותן ניתן למנות.

מיהי חברת אופנהיימראחת מהדוגמאות הללו עשויה להיות נוגעת לשוק ההון. אין ספק שהקשר הרחב ביותר אותו ניתן למצוא בין מדינות קשור לבורסות השונות ברחבי העולם. נפילה או צניחה במניות של בורסות במקום מסוים עשויה להוביל לגל דומה של נפילות במקום אחר בעולם, ואותו דבר גם להפך- עלייה מטאורית של מניה מסוימת יכולה להוביל לנעילה חיובית גם בבורסה אחרת בעולם. דוגמא טובה לשיתוף הפעולה ניתן לראות בחברת אופנהיימר, שהינו בנק מצליח בארצות הברית שמציע שירותים פיננסיים ללקוחותיו החל מניהול השקעות ושירותי ברוקרג' ועד יעוץ בעסקאות של מיזוג או רכישה והנפקות ציבוריות בשווקים בינלאומיים. כתוצאה מהתפתחות השווקים בעולם עשתה החברה "עלייה" וכעת מלבד פעילותה בארה"ב פועלת גם כחברת מסחר בשוק ההון בישראל, כשהיא מתמחה במניות, אג"ח ואופציות הנסחרות בארה"ב.

הקשר בין אופנהיימר לישראל

הקשר בין החברה לבין ישראל הינו קשר בלתי נפרד ובולט עד מאוד, מאחר שהייתה עסוקה בלמעלה מ-100 עסקאות של חברות היי טק ישראליות בארה"ב ונכללת במעלה הרשימה של בנקים אמריקאים שביצעו חיתום הנפקות של חברות ישראליות בשנים האחרונות. המוניטין שצברה אופנהיימר בביצוע, בשירות ובמחקר למספר מוסדות פיננסים לישראל דוגמת בנקים, בתי השקעות וחברת ביטוח, למעשה העניקה לה את החותמת אותה הייתה צריכה לשם השתלבות במשק הישראלי וכניסה חלקה בתחומה לישראל. אך כמובן שזו רק דוגמא אחת מני רבות של שילוב מוצלח של פעילות משותפת בין ישראל לבין מדינות אחרות בעולם. פעילות ענפה אחרת אותה ניתן למצוא היא עורכי דין המתמחים בנושאים מסוימים במדינה אחרת, כך שהם יוכלו לייצג את לקוחותיהם במקרה של בעייתיות מסוימת בחו"ל. הבעיה יכולה להיגרם ממגוון תחומים, החל מבעיה תעבורתית של עבירה על חוקי התנועה המקומיים או מעורבות בתאונת דרכים, דרך עסקאות נדל"ן אותם החליטו לבצע במדינה מסוימת וכלה במשפט הפלילי, בגין מעורבות בשוד, עסקאות סמים וכדומה.

הנפקת דרכון פולני או דרכון אוסטרי

ההתמחות של עורך דין במשפט המקומי יכולה במקרים רבים לעזור לתייר שמעורב במשפט שמתנהל במדינה ואינו יודע את החוקים שלה ואת העונשים שניתנים על כל עבירה. מיותר לציין שישראלים רבים חותמים עסקאות מפוקפקות כאלה ואחרות במדינות זרות, לכן טוב שיש עורכי דין ישראלים שהפנימו את העניין ומתעסקים במשפט גם במדינות אחרות וגם במשפט הבינלאומי. אך לא רק בדברים לא משמחים עסוקים עורכי הדין הללו, כי ישנו דבר נוסף בגינו הם מעניקים את שירותם לאזרח הישראלי מול ממשלות זרות- דרכון זר. דרכון פולני, דרכון אוסטרי או דרכון גרמני הינם מהדרכונים המבוקשים ביותר שכל אזרח ישראלי מבקש לנכס לעצמו, בעקבות תוצאות מלחמת העולם השנייה שהבריחה יהודים רבים מביתם בלא אפשרות לשוב למדינה ממנה יצאו.

כיצד יעזור לנו דרכון אוסטרי?

בעזרת הדרכון מונעים הישראלים הללו מעצמם את האפשרות האולי דמיונית מעט, אך תמיד ריאלית, של תקיפת הצבא הישראלי באיראן, מה שככל הנראה יגרור אחריו תוצאות מממשלת איראן, תוצאות שעשויות להגיע לשלבים לא נעימים, שלבים בהם לכל מי שבבעלותו דרכון אוסטרי, דרכון גרמני או כל דרכון אחר של מדינות האיחוד האירופי, מומלץ למצוא עצמו שוהה במדינה אחרת עד יעבור זעם. כמו כן הדרכונים הללו מסייעים לעבור בחופשיות בין מדינות האיחוד האירופי ולהיכנס למדינות בהם הדרכון הישראלי לא מספיק כדי לעבור בביקורת הגבולות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רוני מיכאל

מאת: רוני מיכאלאטרקציות23/03/15194 צפיות
פעמים רבות אנו רוצים לצאת מהשגרה מבלי לשבור את קופת החיסכון. ובכן נסיעה לחו"ל היא חוויה בפני עצמה, אבל כדי להעביר שבת מהנה עם החברים והמשפחה לא צריך יותר מדי. לא סתם אומרים שארץ ישראל היא "ארץ זבת חלב ודבש" יש בה מדבר מצד אחד, יערות וטבע מתפרץ בקצה השני וים מדהים לכל אורכה.

מאת: רוני מיכאלקניות 29/12/14414 צפיות
כל עסק חייב שיהיו לו לקוחות. לאחר שהעסק השיג את הלקוחות שלו, חשוב לא רק להעניק להם את מבוקשם אלא גם לשמור עליהם כך שאלו יחזרו לבצע רכישות נוספות.

מאת: רוני מיכאלאדריכלות פנים28/12/14353 צפיות
מעולם לא הייתה חשיבות לארונות כמו שיש בשנים האחרונות. האדם המודרני אוהב לצבור עוד ועוד בגדים, מותגים, חליפות, נעליים ולכל זה צריך שיהיה מספיק מקום.

מאת: רוני מיכאלאירועים וחתונות – כללי22/12/14494 צפיות
גן אירועים לחתונה הוא המקום המושלם לחגוג בו את האירוע המיוחד ביותר של החיים שלכם. החתונה היא רגע מאושר אשר אוסף אליו לא רק את הזוג המאושר אלא גם את קרובי המשפחה והחברים, כך שכולם רוצים ליהנות יחדיו במקום מיוחד ואין מקום טוב יותר מאשר גן אירועים לחתונה כדי לחגוג בו.

מאת: רוני מיכאלדמוקרטיה ושלטון02/11/14432 צפיות
אחד הדברים המסקרנים ביותר הקיימים בעולמנו הם התאגדויות שונות של קבוצות המקימות מעין ארגון אליו הם בוחרים נציגים או מועצה שמחליטים לאחר מכן מי יכול להצטרף אל הארגון ועל מי להישאר בחוץ, כאשר אצל כל אחד מהארגונים הללו ישנו את הדבר המייחד שלו שמארגן אותו סביב הגרעין המרכזי.

מאת: רוני מיכאלחקלאות29/10/14422 צפיות
למרות שהביקוש למשרות גבוה יותר מהיצע העבודות, ישנו מגזר אחד בו הביקוש לעובדים תמיד יישאר גבוה. מדובר בענף החקלאות, ענף שדואג הן לספק סחורה רבה למגזרים שונים במשק הישראלי והן לייצא החוצה את הדברים בהם הם הכי מתמקצעים.

מאת: רוני מיכאלגאדג'טים23/10/14447 צפיות
בעולם הטכנולוגי והמתקדם בו אנו חיים, כמעט הכל נעשה באמצעות מכשיר או מוצר אלקטרוני מסוים, כאשר כמעט שום דבר, מלבד לחיצה על כפתור ההפעלה, לא נעשה על ידינו.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ משפטי

מאת: daronetייעוץ משפטי26/05/14191 צפיות
זכויות רפואיות הוא מונח שאנו נוטים לשמוע פעמים רבות, אולם לא תמיד ולא כולם באמת מבינים במה מדובר. רבים מניחים כי מדובר במצב שבו רק אנשים החולים בסוג מסוים של מחלות יכולים ליהנות מתנאים כאלה ואחרים המגיעים להם על פי חוק, אולם לא כך הוא הדבר, אלא מדובר בפיצוי כספי חד פעמי ביחד עם פיצויים ארוכי טווח וקבועים שמגיעים למי שנפצעים, נפגעים או חולים במסגרות חייהם השונות.

מאת: עו"ד ניר טולדנוייעוץ משפטי24/05/14222 צפיות
הטרדה מאיימת היא הטרדתו של אדם בידי אדם אחר בכל דרך שהיא או נקיטת איומים כלפיו, בנסיבות הנותנות בסיס סביר להניח כי המטריד או המאיים עלול לשוב ולפגוע בשלוות חייו, בפרטיותו או בחירותו של אדם או כי הוא עלול לפגוע בגופו

מאת: lior benezraייעוץ משפטי12/05/14174 צפיות
תיירים רבים באים לספרד לאורך כל השנה, מדינה זו התברכה בהיסטוריה מפוארת אתרים היסטוריים מיוחדים, תחושה מלכותית, נופים עוצרי נשימה, ארכיטקטורה מרהיבה וכן הלאה. כל אלה גרמו לאזרחים מכל מקום בעולם לבוא למדינה לטייל ולבלות. אלא שעכשיו,ניתן ליהנות ממדינה זו גם מבלי לשהות בה פיזית

מאת: רוני הכהןייעוץ משפטי24/04/14185 צפיות
אם אתם זקוקים לשירותים של עורך דין בכל תחום משפטי כזה או אחר, חשוב שתבדקו האם הוא עומד בתנאי החוק בנוגע לכשירותו המקצועית.

מאת: רוני הכהןייעוץ משפטי24/04/14183 צפיות
אם אתם זקוקים לשירותים של עורך דין בכל תחום משפטי כזה או אחר, חשוב שתבדקו האם הוא עומד בתנאי החוק בנוגע לכשירותו המקצועית.

מאת: דניאל seoייעוץ משפטי07/11/131190 צפיות
במהלך השנים אנו למדים מהורינו לעסוק במקצוע ייחודי, מכובד וכזה שמכניס בסוף החודש סכום נאה לחשבון הבנק שלנו. תמיד המחשבה לגבי מקצוע טוב וייחודי נגמרת במחשבה מפרכת לגבי לימודים ארוכי טווח ומפרכים.

מאת: tkidumייעוץ משפטי31/10/131175 צפיות
משמורת ילדים זה תהליך לא נוח ומסורבל מאוד שכל זוג שמתגרש בישראל ויש בידו מרשם בתעודת זהות ספח ילדים. התהליך יכול לקחת שבועות עד חודשים והוא מלווה בתוכו פרוצדורות רבות מאוד לא נוחות שיכולות להיות מאוד מכוערות ולא כלכליות. מהנתונים של היום בסטטיסטיקה הבין ארצית כל זוג שלישי מתחתן עם כל הצער שבדבר צריך שיהיה מי שיטפל בנושא הילדים כיוון שלא מובן מאיליו שהילדים ילכו עם האמא, זה תלוי במצב הכלכלי של שני ההורים במצב הנפשי של שניהם בחובות בבנק אם יש וכולי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported