חפש מאמרים:
שלום אורח
29.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החיים הם משחק, ואנחנו השחקנים

האם יצא לכם לשמוע משפט - החיים הם במה ואנחנו השחקנים? זה כל כך נכון. אבל מאחרי משפט זה יש עומק וחשיבות מאוד מאוד גדולים לגבי איך שאנחנו מנהלים את חיינו, מה היא בעצם הסיבה שאנחנו באים לעולם הזה ומה עלינו לעשות כדי לחיות חיי מימוש והגשמה. אני מאמינה שכל אחד בא לעולם כדי לשחק את המשחק שלו בדרך הטובה ביותר שהוא יכול וליצור את החיים שאליהם הוא שואף - חיי תשוקה, מימוש, שפע, הגשמה. לכל אחד מאיתנו מגיע לחיות חיים כאלו.

אבל עדיין מעטים אלו שאכן משחקים את המשחק שלהם בצורה הטובה ביותר וגם מנצחים את משחק החיים - הרוב בכלל שחכו מה זה לשחק במגרש, הם פשוט נמצאים בשוליים והולכים עם הזרימה של החיים, לאן שהחיים יקחו אותם, כאשר הסביבה החיצונית, האירועים החיצוניים משפיעים עליהם וגם מנהלים אותם, הדאגות היומיות הם לסגור את החודש, לשלם מיסים, לאכול, לישון, ללכת לעבודה ועוד דברים שגרתיים ופשוטים.

כאשר אנחנו לא משחקים את התפקיד שלנו, אנחנו נשאבים לתוך שגרה שחוזרת על עצמה, אנחנו מתרחקים מהמהות הפנימית והאמיתית שלנו והופכים להיות כמו מכונות שמפעילים אותם. ואם משהו לא הולך, תמיד יש את מה או את מי להאשים - אנחנו לא אשמים בכך, האחריות היא תמיד הולכת לגורם אחר. לא פלא שכתוצאה ממשחק שהוא לא שלנו,  אנחנו חווים תחושה של פספוס, מרמור, הפסד, תסכול, חוסר מימוש ואכזבה, יש כאלו שגם כועסים על העולם ועל עצמם שכלום לא משתנה בחיים שלהם.

ואני כל כך יכולה להבין אנשים אלו כי כבר הייתי שם. עד לפני 5 שנים וקצת גם אני לא ידעתי מהו המשחק שלי, לא הבנתי בכלל שבאתי לעולם הזה כדי לשחק במגרש שלי ולא להיות בשוליים וללכת אחרי מה שמכתיבים וחושבים שיהיה טוב עבורי. מי באמת יודע מה טוב עבורנו חוץ מאיתנו? אף אחד. רק אנחנו!  ואז החיים שלי היו נראים באמת משעממים, האמנתי בדברים שבמקום לקדם אותי רק היו מורידים אותי , המחשבות שלי מחלישות ושליליות שמורידות רצון ומוטיבציה וביטחון.

עד ששאלתי את עצמי שאלות הבאות:

מי אני בכלל? למה אני כאן? למה באתי לעולם הזה? לא ייתכן שאנשים נולדים סתם. צריכה להיות סיבה. אנחנו באים לחיים שהם כמו משחק ועלינו ללמוד להבין מהו התפקיד שלנו. אבל כיצד מנצחים את משחק החיים? מה עלי לעשות על מנת להגיע לניצחון? מה אני עושה לא טוב ומה עלי לעשות כדי להגיע לתוצאות אחרות? מה עלי לשנות בחשיבה, בהתנהות על מנת להגיע לתוצאות של מימוש האני הפנימי לי, על מנת לחוות רגשות של סיפוק, שמחה, צמיחה, הצלחה והגשמה?

ניהלתי דיאלוג לר קצר עם עצמי על מנת לענות על שאלות אלו, דיאלוג שנמשך למעלה מ-3 שנים, בתוכו עברתי תהליך של התפתחות והעצמה אישית. אבל במקום לתת לכם לעבור דרך כל התהליך הזה,החלטתי לצלם סדרה של 3 סרטונים שאותם אני רוצה לתת לכם במתנה - ובהדרכות אלו אני מדברת על 3 עקרונות קריטיים על מנת לנצח במשחק החיים, ליצור חיי מימוש והגשמה, תשוקה והצלחה.

כל מה שעליכם לעשות כדי לקבל הדרכות אלו זה להיכנס לדף שהקישור שלו מופיע למטה, ללחוץ עליו ולשים פרטיטם שלכם בתיבת רישום שמוםיעה בצד ימין וההדרכה הראשונה כבר תגיע אליכם. אני מאוד אשמח לתת לכם את הכלים ואת הערך ולעזור לכם גם להתחיל לשחק את המשחק שלכם.

http://www.dianabenzvi.com/3-tutorials-for-self-fulfillment

הגיע זמן לקחת את המושכות בידיים ולחזור למגרש, במקום שהחיים יקחו אתכם לפי הזרימה שלכם. ואני אפגוש אתכם בצד השני :)

דיאנה בן צבי

מנטורית להצלחה והגשמה אישית

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דיאנה בן צבי

מורה דרך להגשמה עצמית

http://www.DianaBenZvi.com/ten-tips-about-self-fulfillment

לקבלת סדרת 10 טיפים "כיצד לפרוץ דרך ולהגישם את עצמך" בחינם, במתנה ממני, תיכנס לקישור שלמעלה, תרשום שם ומייל והם יישלחו אליך, כל 4 ימים טיפ

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דיאנה בן צבי

מאת: דיאנה בן צביאימון לאיכות חיים11/05/15989 צפיות
באנו לעולם הזה כדי לחיות את החיים במלואם, ליהנות מהעשייה היום יומית שלנו ולקבל כל יום כמתנה ענקית. באנו לעולם הזה עם ארגז כלים – כישורים ומיומנויות שפיתחנו, כישרונות מולדים, חלומות, שאיפות.

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי05/05/151001 צפיות
מונוטוניות זו לא מילה גסה אבל איפה שיש מונוטוניות, אין שם חיים, אין שם אנרגיה, זרימה. בהגדרה של המילון מונוטוניות הכוונה למשהו מעייף וזה אכן כך. הסיבה שיצאת מההרצאה כי הדיבור של המרצה היה מונוטוני ומעייף נורא!

מאת: דיאנה בן צביאימון אישי - כללי13/04/151343 צפיות
אם אנחנו מנהלים חיים מונוטוניים כאשר כל יום חוזר על עצמו, מה שקורה לנו שאנחנו נכנסים למצב של שגרה, של חוסר משמעות, של חוסר צמיחה והתפתחות. הרבה פעמים מצב של שגרה מלווה ברגשות כמו תסכול, דיכאון, כעס ועצבים – בגלל אותה השגרה המשעממת.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151052 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צביאימון מנהלים02/03/151020 צפיות
יש לכם חלום להיות מאמנים או מטפלים, אתם יודעים עמוק בפנים שזאת הדרך שלכם שהייתם רוצים לבחור, לבנות ולחיות אותה. מה מונע מכם להגשים את החלום? מה עוצר אתכם כבר עכשיו לקום ולהתחיל להיות מאמנים או מטפלים.

מאת: דיאנה בן צבידיאטה28/12/141251 צפיות
נושא של אנרגיה זהו אחד הנושאים החשובים ביותר על מנת שנוכל ליצור לעצמנו חיים של הצלחה, הגשמה, צמיחה והתפתחות. אני מאמינה שללא אנרגיה נכונה, ללא מצב אנרגטי נכון לא באמת נוכל להוציא את מלוא הפוטנציאל שלנו, לעשות מעשים גדולים ולהשיג את המטרות הגדולות שלנו, להיות האדם שאנחנו רוצים להיות. הכל למעשה זה אנרגיה. החיים שלנו תלויים באנרגיה ויטאלית שלנו, בחיות וחיוניות שלנו, במצב האנרגטי שלנו.

מאת: דיאנה בן צביאימון לחינוך08/10/142226 צפיות
העולם רץ קדימה, רץ ומתפתח, רץ ומתקדם – אבל ישנה בעיה אחת גדולה ומרכזית עם התפתחות זו – אכן יש לנו מכשירים הכי משוכללים שבעולם, הכל נהיה ממוחשב, קל להגיע לכל מקום, קל להשיג כל דבר לא משנה איפה אנחנו נמצאים – עידן המידע והאינטרנט מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה על כל דבר שנרצה – בקליק אחד בלבד. אבל למרות כל ההתפתחות הזו העולם נאשר מאחור – 1000 שנים ומעלה.

מאמרים נוספים בנושא אימון לאיכות חיים

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים23/01/191971 צפיות
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

מאת: דרור אטריאימון לאיכות חיים16/02/172556 צפיות
אחת הקושיות הגדולות בתורה ובדת היהודית היא שצריך להודות לשם, על כל דבר שקורה לך בין אם זה טוב או רע. כלומר הכול מגיע לאדם מהקדוש ברוך הוא וצריך להודות על זה בכל מקרה. אז המצב הזה הוא משהו שצריך להוסיף עליו שאם יש דברים מטופשים שאתה הכנסת את עצמך אליהם, אז אף אחד לא אשם לך אלא רק אתה אשם ואף אחד לא גרם לך.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161668 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: shmolikאימון לאיכות חיים27/04/161619 צפיות
המאמר ילמד כיצד לנצל את הזמן לטובה ולשפר את ההישגים בצורה הטובה ביותר בהתחשב בזמן.

מאת: ברסלב מאיראימון לאיכות חיים16/02/162581 צפיות
אמרו חכמינו (שם) כל שהקב"ה חפץ בו, מדכאו ביסורין ! נשמע הזוי ? אם אוהבים אותי למה מכאיבים ומייסרים אותי ? פה צריך אמונה שכל זה להמתיק מעלי דינים ולהבין שזה כדי שאני יחפש דרכים חדשות ויפשפש במעשי וכדי שאני ישתנה לטובה, וכדי שאני יבוא נקי מעוון לחיי עולם הבא - הרי שילמתי עליהם כפרת עוונות בייסורים שסבלתי פה בעולם הזה תמשיכו לקרוא תראו מאמרי חז"ל נפלאים ומחזקים לקבל את הייסורים באהבה לחחים טובים ומאושרים).

קשה להצליח, קל להצליח, להצליח להיכשל, מה רע בלהצליח, להצליח בקושי, מה טוב בלא להצליח, מאמן אישי, קואצינג מומלץ: עכשיו אני רוצה לשאול את השאלה הבאה מה רע יכול לצאת לבן אדם מזה שהוא מצליח במשהו אז אני או מציג איזו מטרה, אז אני מניח שהתשובה הקלאסית תהיה שאם זה עושה לו טוב אז הוא תלוי בזה נכון? ש: יש גם את זה. אליעד: יפה אז איזה עוד היבט נגיד יש? ש: שהוא איבד את העניין. אליעד: איבד את העניין ואיזה עוד היבט יש? אז אני רוצה לתת היבט ספציפי אוקי, כשבן אדם מצליח במשהו או נגיד שיש משהו ...

איך למכור ללקוחות, דימויים של הלקוח, באיזה מילים למכור, איך לשכנע לקוחות, שיקוף של הלקוח, טעויות של אנשי מכירות, ייעוץ אישי, קואצ'ר מומלץ: שלום לכולם הפעם אני רוצה לדבר על עוד היבט בנושא של מכירות ללקוחות ושכנוע אנשים וההיבט הוא שימוש במילים של הלקוח, בתהליך המכירה כאשר באים למכור ללקוח את המוצר את השירות את מה שלא רוצים בעצם להשתמש במילים של הלקוח ואני אסביר גם למה זה טוב וגם למה זה לא טוב ומתי לא להשתמש דווקא במילים של הלקוח. אז קודם כל בגדול צריך לזכור שתהליך של מכירה בעצם ...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica