חפש מאמרים:
שלום אורח
29.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אופטימיזציה עבור תקן W3C

כל מי שהתעניין אי-פעם בתחום קידום אתרים נתקל מעת לעת במושג "אופטימיזציה". במקביל, רבים מכירים גם את תקן W3C - תקן המייצג (או לכל הפחות מתיימר לייצג) את הדרך הנכונה ביותר לכתיבת קוד אתר. לעתים קרובות חברות המספקות שירותי SEO (קידום אתרים) מציעות תהליך אופטימיזציה המשלב בתוכו התאמה עבור תקן W3C.  
לכאורה מדובר בתהליך התאמה לתקן שהוא, מעצם טבעו,  הכרחי וחשוב. עם זאת, לא תמיד ברור אם מדובר כאן בשיטת קידום אתרים יעילה או בעוד סעיף שנועד לנפח את השורה האחרונה של הצעת המחיר.
כדי לענות על שאלה זו קודם כל עלינו להבין מהו תהליך אופטימיזציה בהקשר של קידום אתרים, מהו תהליך התאמה עבור תקן W3C ומהו - אם בכלל - הקשר בין השניים.

אופטימיזציה בתהליך קידום אתרים


תהליך אופטימיזציה הוא חלק אינטגראלי בכל תהליך קידום אתרים שהוא. אופטימיזציה, כשמה כן היא, היא קודם כל תהליך של ניצול מרבי של משאבים - תהליך של מקסום פוטנציאל האתר שבו הקוד עובר שינוי ונכתב בצורה היעילה ביותר, מבנה האתר והטקסט משתנים בהתאם ליעדי תהליך הקידום ועוד.
במסגרת תהליך אופטימיזציה מקדם האתר עושה שימוש נרחב בתגיות שונות שנועדו להדגיש מילים מסיימות בטקסט (המוכרות ביותר הן כותרות ה-H ותגיות ה-Alt) . במקביל, מקדם האתר גם דואג לייעל את הקוד כדי לשפר את ביצועי האתר, את מהירות טעינתו ואת התאמתו לדפדפנים השונים.
יתרה מזאת, כחלק מתהליך אופטימיזציה, המקדם מתייחס גם לתקינות קוד תוך שהוא פותר שגיאות כאלו ואחרות - חלקן הגדול לא מורגש לגולש הרגיל אבל בעייתי מאוד עבור הרובוטים של מנועי החיפוש. 

לסיכום...
תהליך אופטימיזציה הוא תהליך של ניצול מירבי של משאבי האתר ובמסגרת כך גם עריכת קוד האתר. 

חשוב!
בתהליך אופטימיזציה המטרה היא קידום האתר והדגש הוא על יעילות, תקינות והתאמה למנועי החיפוש.

תקן W3C והשפעתו על תהליך הקידום

תקן W3C הוא ניסיון לייצר סטנדרט אחיד לכתיבת קוד ברשת. התקן עצמו חופף במובנים רבים לתפיסות המקובלות של כתיבת קוד HTML אבל הוא גם מרחיב עליהן תוך שהוא מציג מערכת דרישות נוקשה שלעתים קרובות זוכה להתעלמות מקהילת בוני האתרים.

בשונה ממה שנהוג לחשוב (וממה שרבים יספרו לכם) התאמה עבור תקן W3C אינה תורמת להתהליך קידום אתרים בגוגל. למעשה, הסיפור של תקן W3C הוא סיפור של רעיון טוב שנחל כישלון צורם. הסיבה לכישלון היא - בין היתר - קשורה להחלטה של גוגל ומנועי חיפוש אחרים שלא להעדיף אתרים שנכתבו בהתאם לתקן. למעשה החלטה להתעלם מהתאמה עבור תקן W3C גרמה לכך שאפילו אתרי חברת גוגל עצמה לא עומדים בסטנדרט המלאכותי הזה שנקבע.
וכך,עם הזמן, הרלוונטיות של תקן W3C הופכת ליותר ויותר זניחה והיום כבר יש יסוד סביר להניח כי בעתיד הקרוב המושג תקן W3C יהפוך לקוריוז - רעיון שאפתני שלא הגיע מעולם לשלב המימוש - עוד אחד מניסיונות כושלים רבים לכפות צורת חשיבה אחידה על רשת האינטרנט, מעוז היצירתיות והאינדיבידואליזם. 

כך או כך, היום כבר ברור לחלוטין כי התאמה עבור תקן W3C לא תורמת דבר לתהליך קידום אתרים. אם חברת קידום אתרים מציע שירות שכזה במסגרת ההצעה מומלץ לבחון היטב את הסיבה לכך ולהבין כמה אתם נדרשים לשלם בעבור לשירות הנ"ל. 

שימו לב וזכרו!
פרסום רשמי מטעם Google מצהיר במפורש כי אין שום עדיפות שהיא לאתר שנבנה בהתאם לכללי תקן W3C.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת LoadSEO מתמחה ב - קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנו צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר אלקטרוני הזו: info@livecity.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - LoadSEO

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/02/10615 צפיות
Bounce Rate ("שיעור הנטישה" בעברית) הוא מדד סטטיסטי שמציג, באחוזים, את כמות הגולשים שהגיעו לאתר ויצאו ממנו מאותו העמוד אליו נכנסו, מבלי לעבור לעמודים נוספים באתר.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09607 צפיות
לפני שמתחילים בתהליך קידום אתרים (SEO) חשוב להבין כיצד פועלים מנועי החיפוש השונים. מהם העכבשים של גוגל? מהן סריקות עמודים? מה עומד מאחורי שיטת הדירוג? לכל המתעיין ב- SEO - מידע בסיסי על מנועי החיפוש

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09687 צפיות
מילות מפתח הן אבני יסוד של תהליך קידום אתרים (SEO). בפועל מילות מפתח הן יעדים או מטב לומר קהלי יעד ומאחוריהן מסתתרות קבוצות של גולשים, גולשים שהם גם לקוחות פוטנציאליים. איך לבחור מילות מפתח ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09751 צפיות
רישום אתר לגוגל מא' עד ת'. איך להירשם לגוגל? איך לזרז את הסריקה ואת ההפועה הראשונית? לפני קידום אתרים ולפני SEO תגלו איך אתם נכנסים למנוע החיפוש שבו תרצו בהמשך להתקדם. רישום אתרים לגוגל - הסיפור המלא

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים07/12/09642 צפיות
מפת האתר. מפת אתר כשמה כן היא, הינה "מפה" שמשמשת את גוגל לניווט בתוך האתר. מפת האתר היא כלי קידום אתרים (SEO) בסיסי אך חשוב שעוזר לעקוב אחרי סריקות באתר ומזרז את קצב ההופעה בגוגל. מפת אתר ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/12/09671 צפיות
מבוא לנושא של פרסום אתרים משיטות פרסום באמצעות מנועי חיפוש ועד לפרסום באמצעות פורומים, צ'אטים, תפוצה ועוד. קידום אתרים קלאסי הוא תהליך של אופטימיזציה אבל יש כמה אלטרנטיבות ל-SEO 'המסורתי'...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/12/09672 צפיות
קידום אתרים על קצה המזלג. במיוחד למי שלא מכיר את התחום ורוצה לעשות את הצעד הראשון בעולם ה-SEO - כללי יסוד שכל מקדם מתחיל חייב לדעת. מקישורים ועד התוכן, "העשה" וה-"אל תעשה" של מנועי החיפוש...

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182450 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171698 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171611 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171440 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171458 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161129 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161803 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica