חפש מאמרים:
שלום אורח
29.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד פועל מנוע חיפוש

מנועי החיפוש נחשבים לאחד מהכלים החשובים והיעילים ביותר לשיווק האתר שלכם מאחר והרוב המכריע של הגולשים באינטרנט מחפשים מידע כלשהו. כל גולש שמגיע למנוע חיפוש מקליד מילת חיפוש או ביטוי לפי צרכיו ומיד מקבל אלפים, ולעתים קרובות גם מליונים של דפי אינטרנט שקשורים (יותר או פחות) למילים שחיפש. מנוע החיפוש המצליח ביותר בעולם כיום הוא "גוגל". הכנסת אתר למנועי החיפוש אינה דבר מסובך אך מובן מאליו שאין בכך תועלת אם לא תדורגו במקום גבוה בתוצאות החיפוש.

חשוב להבדיל בין תוצאות החיפוש ה"טבעיות", לבין תוצאות החיפוש הממומנות. התוצאות האמיתיות של מילת החיפוש שהקלדתם יופיעו בדרך כלל אחרי התוצאות הממומנות, או שהתוצאות הממומנות יופיעו לצד התוצאות. תהליך קידום אתרים במנועי החיפוש והעלאת האתר שלכם לדף הראשון או מקום בולט בתוצאות בחיפוש אינו נעשה באופן מיידי ויכול להיות ארוך ומתיש.
כמובן, יש גם את הדרך הקלה והיא לשלם עבור פרסומות שיופיעו בעמוד התוצאות הראשון במנוע החיפוש.

קידום אתרים - להבין את מנועי החיפוש...


שלב ראשון - סריקת כל הדפים ברשת
מנועי החיפוש סורקים את הרשת באמצעות תוכנת סריקה אוטומטית שנקראת spider-"עכביש". כאשר העכביש מגיע לדף מסוים הוא ממשיך לכל הדפים שמקושרים אליו. לכן, העכביש לא יבקר בדף "בודד" - שאין אליו קישור מדף אחר. אין דרך לדעת באיזה תדירות מתבצעת הסריקה האוטומטית של גוגל (או כל מנוע חיפוש אחר) והאם ה"עכביש" ביקר באתרכם וכמה פעמים. זה יכול לקרות מספר פעמים ביום או אחת לחודש.

שלב שני - דירוג תוצאות החיפוש
מנועי החיפוש מדרגים את דפי האינטרנט על פי אלפי קריטריונים (המכונים "אלגוריתמים") ולא ניתן לדעת בודאות את כולם. חלק מהקריטריונים העיקריים והידועים הם:
מילות חיפוש (KeyWords) - מנועי החיפוש מפרקים כל דף למספר מילות מפתח. אם הדף מכיל את מילות החיפוש שחיפש הגולש, ונדמה למנוע החיפוש, על פי מבנה הדף ומספר מילות המפתח שמופיעות בו, שזהו נושא הדף, יש לו סיכוי להגיע למקום גבוה בתוצאות החיפוש. הגדרת מילות מפתח הוא שלב ראשון בכל תהליך קידום אתרים.
איכות הדף (Page Rank) - על פי גוגל (ומרבית מנועי החיפוש), דף איכותי ורלוונטי הוא דף שיש לו כמה שיותר קישורים מאתרים אחרים(כך כמות קישורים תורמת גם לתהליך קידום אתרים) . כל קישור כזה הוא בעצם "המלצה" על הדף וכנראה מעיד על איכותו.
כמות תעבורה ועניין (Traffic) - גוגל, באמצעות כלים רבים ובעיקר באמצעות סרגל הכלים שמשתמשים רבים התקינו אצלם, יודע בממוצע כמה גולשים נכנסים לכל אתר וכמה זמן הם שוהים בו. תנועה זו משפיע על קידום אתרים ומיקום במנוע חיפוש. כך, גוגל יכול לדעת בקלות יחסית איזה אתר מועדף על הגולשים ומספק תוכן מעניין ולא ספאם וחסר משמעות.

קידום אתרים - אמת ושקר


אף אחד לא מכיר בוודאות את שיטות העבודה של גוגל!

חברות קידום אתרים רבות יכולות להבטיח הרים וגבעות הנוסחא המדויקת שעל פיה עובדים מנועי החיפוש ומדרגים את דפי האינטרנט (במיוחד "גוגל", המוביל), עדיין נותרה בגדר תעלומה. מיני "מומחים" בתחום SEOירצו לקחת את כספכם ובתמורה להבטחה שיש להם את הסוד להצלחה, שהם פיצוח את התהליך של קידום אתרים ושיש להם "קשרים" מיוחדים עם גוגל.
כל חברת קידום אתרים שטוענת טענות כאלה היא טועה ומטעה!
אף חברת SEO לא יודעת בוודאות כיצד עובד מנוע החיפוש של גוגל ועל פי אלה משתנים מדויקים הוא מחליט לדרג את העמודים ברשת, ולכן לא תוכל להבטיח שהיא תמקם את האתר שלך במקום הראשון בתוצאות החיפוש.

חברת SEO טובה ואמינה לא צריכה להבטיח תוצאות לפי מיקומים אלא על פי פרמטרים אחרים לגמרי. אם בכל זאת חברת קידום אתרים מבטיחה לכם מיקום כדאי מאוד שתוודאו שאם בתוך זמן קצוב היא לא מגיעה לתוצאות היא מחזירה לכם את כספכם חזרה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת LoadSEO מתמחה ב - קידום אתרים באינטרנט. לפרטים אנו צרו קשר טלפוני במספר: 08-6466820 או בכתובת הדואר אלקטרוני הזו: info@livecity.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קידום אתרים - LoadSEO

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/02/10615 צפיות
Bounce Rate ("שיעור הנטישה" בעברית) הוא מדד סטטיסטי שמציג, באחוזים, את כמות הגולשים שהגיעו לאתר ויצאו ממנו מאותו העמוד אליו נכנסו, מבלי לעבור לעמודים נוספים באתר.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09644 צפיות
חברות SEO רבות טוענות אופטימיזציה היא חלק בלתי נפרד מכל תהליך קידום אתרים ומציעות התאמה עבור תקן W3C. האבל האם זוהי באמת אופטימיזציה ועד כמה תקן W3C משפיע על מיקום האתר? יש תשובה רשמית של גוגל.

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09687 צפיות
מילות מפתח הן אבני יסוד של תהליך קידום אתרים (SEO). בפועל מילות מפתח הן יעדים או מטב לומר קהלי יעד ומאחוריהן מסתתרות קבוצות של גולשים, גולשים שהם גם לקוחות פוטנציאליים. איך לבחור מילות מפתח ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים09/12/09751 צפיות
רישום אתר לגוגל מא' עד ת'. איך להירשם לגוגל? איך לזרז את הסריקה ואת ההפועה הראשונית? לפני קידום אתרים ולפני SEO תגלו איך אתם נכנסים למנוע החיפוש שבו תרצו בהמשך להתקדם. רישום אתרים לגוגל - הסיפור המלא

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים07/12/09642 צפיות
מפת האתר. מפת אתר כשמה כן היא, הינה "מפה" שמשמשת את גוגל לניווט בתוך האתר. מפת האתר היא כלי קידום אתרים (SEO) בסיסי אך חשוב שעוזר לעקוב אחרי סריקות באתר ומזרז את קצב ההופעה בגוגל. מפת אתר ועוד...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/12/09671 צפיות
מבוא לנושא של פרסום אתרים משיטות פרסום באמצעות מנועי חיפוש ועד לפרסום באמצעות פורומים, צ'אטים, תפוצה ועוד. קידום אתרים קלאסי הוא תהליך של אופטימיזציה אבל יש כמה אלטרנטיבות ל-SEO 'המסורתי'...

מאת: קידום אתרים - LoadSEOקידום אתרים03/12/09672 צפיות
קידום אתרים על קצה המזלג. במיוחד למי שלא מכיר את התחום ורוצה לעשות את הצעד הראשון בעולם ה-SEO - כללי יסוד שכל מקדם מתחיל חייב לדעת. מקישורים ועד התוכן, "העשה" וה-"אל תעשה" של מנועי החיפוש...

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182450 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171698 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171611 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171440 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171458 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161129 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161803 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica