חפש מאמרים:
שלום אורח
11.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם סורגים באמת מספקים הגנה לבית?

מאת: elichai rubinאבטחת הבית24/02/2015652 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

התשובה היא בהחלט כן, אם כי חשוב להבין את סוג ההגנה שמספקים סורגים, ואת חלקם בהגנה הכוללת שיש ליישם. מן הסתם, אם יש אדם שרוצה לפרוץ לבית שלכם, ואם כל התנאים הסביבתיים מתאימים, הוא יוכל להתמודד בקלות רבה עם כל סוג של סורג שתתקינו. יחד עם זאת, במשפט הזה יש תנאי אחד חשוב והוא תנאים סביבתיים מתאימים, תנאים שאומרים שאף אחד לא נמצא, אף אחד לא שומע ואף אחד לא רואה. במרבית המקרים, תנאים אלה כמעט ולא קיימים, כך שאם אותו פורץ מגיע לבית שלכם כשאין על החלון סורג, התנאים הופכים ללא רלוונטיים כי הוא יכול לבצע את הפעולה בצורה שקטה גם כך, אך אם הוא נתקל בסורג הוא כנראה יימנע מלקחת את הסיכון.

אבטחה והגנה הוא עניין יחסי ולא אבסולוטי

דבר נוסף שחשוב להבין בתחום ההגנה והאבטחה בכלל הוא, שאבטחה הוא עניין יחסי ולא אבסולוטי. זאת אומרת שגם אם התקנת סורגים לא מעניקה לכם הגנה הרמטית מפני כל פורץ בכל מצב, היא בהחלט מעניקה לכם יתרון על פני הסובבים אתכם. כך למשל, אם מגיע פורץ אל הבית שלכם ורואה שהחלון מסורג היטב, אך הדירה שלידכם אינה מסורגת כלל, או שהסורג שלה קל יותר לפריצה, הוא כנראה יבחר באופציה הקלה והזמינה יותר. אחרי שאמרנו את זה, חשוב להבין שכמעט ולא קיים אלמנט שאי אפשר לפרוץ אותו, כך שגם אם התקנת סורגים הוא מהלך חשוב ומרכזי שעליכם לבצע, הוא צריך להיות חלק ממערך שלם של הגנה.

הגנה לא רק מבחוץ, אלא גם מבפנים

מערך כזה יכול לכלול למשל דלת פלדה עם בריח כפול או משולש, מערכת אזעקה, מצלמות אבטחה, כלב שמירה, הכל בהתאם לרמת ההגנה לה אתם רוצים לזכות. גם לא תיישמו את כל האלמנטים הללו, לא תהיו מוגנים במאה אחוז, אך אין ספק שאף פורץ או פושע לא יבחר בבית שלכם המצוייד בכל כך הרבה מערכות הגנה, אם הוא יכול להיכנס לבית השכן בקלות רבה הרבה יותר. מעבר לכך, חשוב לזכור שסורג מספק גם הגנה מבפנים, בעיקר כאשר מדובר על בית עם ילדים הממוקם בקומה גבוהה.

 תגיות המאמר: סורגים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מנכ"ל קידום כהלכה - www.do-seo.co..il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת elichai rubin

מאת: elichai rubinדיני חוזים06/07/161015 צפיות
הזוגיות בימינו מוכרת ומקובלת היום גם כשותפות כלכלית לכל דבר. ככזאת, היא חייבת להיות מנוסחת לא רק בחוזה האהבה הנחתם בנישואים, אם כי גם בדמות הסכם ממון תקף שמסדיר שותפות זו מבחינה משפטית. הסכם המון מיועד לא רק למי שיש לו יותר מהשני, אלא גם למי שבא עם פחות רכוש חומרי אבל חלקו בשותפות הזאת לחיים שווה באותה מידה.

מאת: elichai rubinבריאות השן20/06/16844 צפיות
השתלות השיניים עברו מהפכה של ממש בשנים האחרונות בזכות הטכנולוגיה, הידע וניסיון. כיום יש אפשרויות שונות להשתלות ואפילו השתלות ביום אחד. השתלות שיניים בפתח תקווה עושים במרכז רפואי עדן אשר רופאיו מומחים בכול סוגי טיפולי השיניים וחלקם מומחים בתחום השתלות שיניים בפרט.

מאת: elichai rubinימי הולדת13/04/16791 צפיות
כיום ארגון חגיגות יום הולדת לילד הוא הפקה אחת גדולה. יש המון דברים שצריך לארגן, אוכל, בלונים, מקום לחגוג בו וגם הפעלות ליום ההולדת. ישנם כל מיני סוגים של הפלות כאלה, מופעי קוסמות, מופעי אור ועוד.

מאת: elichai rubinפלילי14/03/161174 צפיות
לרבים מאיתנו, שאינם עורכי-דין ולא בקיאים בהבדלים משפטיים, המילה "פלילי" מתקשרת עם "דבר לא רצוי" או "מעשה רע". רובנו לא יודעים האם יש הבדל בין עבירה פלילית לעבירת תעבורה ומהו בכלל התחום בעריכת דין שנקרא "אזרחי". במאמר קצר זה, אנסה להסביר את ההבדלים ביניהם וכפי שתראו – ההבדלים משמעותיים מאד

מאת: elichai rubinבריאות ורפואה כללי29/12/15775 צפיות
באתר www.medixathome.co.il ניתן לקבל פרטים לגבי היכולות האפשריות באשר לצילומי רנטגן בבית החולה. צילומים אלו ניתן לבצע לאיברים שונים בגוף - לגב, לחזה לאגן ועוד, לאחר קבלת הפניה מרופא.

מאת: elichai rubinבריאות ורפואה כללי20/12/15740 צפיות
בדיקת אולטרסאונד בטן, הידועה גם בשמות בדיקת על שמע של הבטן ובדיקתUS בטן, נועדה לסריקה של האיברים הפנימיים בבטן כמו כבד, כליות, כיס המרה, לבלב, טחול, כלי דם ועוד.

מאת: elichai rubinתעשייה26/08/151265 צפיות
בכל מקום נשקפת לנו סכנה לכן חשוב להביט בשלטים המזהירים ומתריעים בפנינו על סכנות שונות במגוון תחומי חיים.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19571 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19982 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18839 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18495 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18506 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/171068 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17867 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica