חפש מאמרים:
שלום אורח
17.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הסרת עין הרע

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה12/03/20151525 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה היא עין הרע?

ראשית, נסביר כי בגדול, עין הרע היא כינוי למצב שבו ההגנות האנרגטיות של אדם נפגעות, נפרצות על ידי אדם אחר, והוא עלול להיפגע. מיסטיקנים און ליין המומחים בתחום מסבירים כי עין הרע עלולה להיגרם מכמה גורמים: אדם אחד שגורם לאדם אחר השפעה שלילית באופן שאינו ממש מכוון, על ידי התמקדות בטוב שיש לראשון וקנאה בטוב זה; גרימה מכוונת של עין הרע על ידי אדם אחד שמאחל רע לאדם אחר ולעתים אף נוקט פעולות ממשיות לשם כך; או השפעה שלילית שאדם גורם לעצמו – באופן שאינו מכוון כמובן – על ידי התמקדות יתר בשפע שבורך בו והתרברבות בו.

בכל אחד מהמקרים הטיפול מעט שונים, מסבירים המיסטיקנים און ליין המומחים בהסרת עין הרע, אך בכולם אפשר לטפל, על פי רוב, כל זמן שמאבחנים את העניין, ויפה שעה אחת קודם.

כיצד מאבחנים עין הרע?

איך תדעו אם אתם סתם "ברצף של כישלונות" או של דברים שאינם "זורמים טוב" בחייכם, או שאתם חווה סימנים לכך שהוטלה עליכם השפעת עין הרע? המומחים שלנו, המיסטיקנים און ליין העוסקים בתחום, מסבירים כי בידיהם שיטות לבדיקה ולבחינה אם אדם אכן נפגע מעין הרע או שהוא מצוי בחוסר איזון אנרגטי בשל דברים אחרים.

חלק מן השיטות ניתנות ליישום באופן עצמאי, אך המומחים מציינים כי לא כדאי לחרוץ בעצמכם כי נפגעתם מעין הרע, אלא ללכת למקצוען בתחום – שקרוב לוודאי גם ידע כיצד להסירה. עם זאת, הם בהחלט מציינים מצבים שבהם כדאי לכם להתחיל לחשוד שאולי מוטלת עליכם עין הרע; למשל מצבים של מחלות פתאומיות שהולכות ומחריפות, מצבים של חוסר הצלחה כלכלי שכל מאמץ לשקמו אינו עולה יפה, כנ"ל לגבי מצבים של קשיי פרנסה או קשיים במציאת עבודה, פיטורים חוזרים ונשנים או קושי להישאר בזוגיות או להיכנס להיריון לאורך זמן ולאחר שננקטו צעדים שונים בדרכים המקובלות כדי לתקן את המצבים הללו. בכל המקרים הללו, מציינים המיסטיקנים און ליין שלנו, כדאי מאוד להתחיל לחשוד, ולקבל ייעוץ מקצועי שאף יאבחן אם אכן נפגעתם מעין הרע.

הסרת עין הרע – איך זה מתבצע?

לרשות המומחים לדבר עומד מגוון רחב של שיטות, שה"מנצחות" שבהן, מקורן בעולמות הקבלה המעשית. יש טקסים שונים, כישופים ולחשים שנועדו להסרת עין הרע; המוכר שבהם הוא הסרת עין הרע באמצעות עופרת – טקס שבו מתיכים עופרת ויוצקים אותה לתוך מים, כאשר בין שני השלבים הללו אומרים לחשים, ברכות ופסוקים, ומומחים לטקס זה אף יודעים לאבחן באמצעותו בדיוק מי פגע בכם, איפה וכיצד, ואיך לתקן את העניין.

קיימים טקסים אחרים, הכוללים שטיפת הבית באופן מסוים ובאמצעות מים המהולים בחומרים מסוימים, וקיימת כמובן החלפת המזוזות הידועה – שפעמים רבות מסייעת מאוד בעניין. כמו כן, ישנו הפסוק "בן פורת יוסף", שנועד הן להגנה מפני עין הרע והן לסיוע בהסרתה. שיטה נוספת שלדברי המיסטיקנים און ליין המומחים לכך מסייעת רבות היא הכנת קמעות המדויקים לאותה סיטואציה – ובהם התייחסות ספציפית לשמות הנפגעים, ועוד שיטה היא טקסים שבהם מבצעים פעולות עם שמותיהם של הפוגעים.

 תגיות המאמר: מיסטיקנים און ליין


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/161572 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/161597 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151806 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151769 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/152277 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151790 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151696 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאמרים נוספים בנושא מיסטיקה

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/152277 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה14/06/151735 צפיות
הוא אולי הפלאי שבשיטות המיסטיות המקיפות אותנו כיום; הוא לא רציונלי בשום צורה, הוא לא מבוסס על שיטת טיפול אלטרנטיבית ובעיקר – אי אפשר להוכיח אותו או את קיומו. מי שמתנסה בו בדרך כלל יוצא נשכר, שלא לדבר על העובדה שהוא שב ונעזר בו בדרך כלל, ואלו שטרם העזו לנסות אותו מסיבות שונות – כדאי שתקראו את המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה20/04/151564 צפיות
סביר להניח שאין אחד שקורא את השורות האלה וטרם התנסה בייעוץ על ידי תקשור, ואם יש אחד כזה, הרי שהמאמר הזה בדיוק בשבילו. אם כבר התנסיתם בייעוץ בתקשור ואם לא – אתם ודאי יודעים שתקשור הפך לאחת האופציות המבוקשות יותר כיום בעולם המיסטיקה והייעוץ המיסטי, ובמאמר הזה נספר לכם על האפשרויות לתקשור שמציעים מיסטיקנים און ליין.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה08/04/151538 צפיות
בשנים האחרונות הפך המונח "מיסטיקנים און ליין" למונח השגור בפי כול, שנשמע כמעט מכל עבר. אך למה בעצם הכוונה? מה זה ומי הם מיסטיקנים און ליין? איך נוכל לאתר אותם ומתי נרצה לחפש אותם? במאמר הזה ננסה לעשות מעט סדר בדברים.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה08/04/151629 צפיות
מיסטיקנים און ליין עומדים לרשותנו כיום במגוון רחב מאוד של אתרים, והפנייה אליהם יכולה להיות אפשרות מצוינת במקרים שבהם אנו זקוקים לעזרה מיידית, לייעוץ רוחני שיינתן באופן נגיש ופשוט. כיצד מתבצע ייעוץ און ליין וכיצד נבחר את המיסטיקן המועדף עלינו מבין כל המיסטיקנים און ליין?

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה12/03/151545 צפיות
אין אחד שלא חווה את התחושה הזו של להיפרד מבן זוג ולאחר מכן להצטער על כך במשך חודשים רבים, נכון? לא תמיד בטוח שהייתם באמת חוזרים אליו, אבל ישנן הפעמים הנדירות הללו שבהן אתם באמת מייחלים לכך שיכולתם לסובב את הגלגל אחורה ולשנות את הבחירות שלכם. איך כל זה קשור להחזרת אהבה? הכול במאמר שלפניכם.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה03/02/151571 צפיות
מיסטיקנים און ליין עומדים לרשותנו כיום במגוון רחב מאוד של אתרים, והפנייה אליהם יכולה להיות אפשרות מצוינת במקרים שבהם אנו זקוקים לעזרה מיידית, לייעוץ רוחני שיינתן באופן נגיש ופשוט. כיצד מתבצע ייעוץ און ליין וכיצד נבחר את המיסטיקן המועדף עלינו מבין כל המיסטיקנים און ליין?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica