חפש מאמרים:
שלום אורח
14.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור – למה כדאי לבחור בו?

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה14/06/20151732 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מהו תקשור ואיך הוא מתבצע?

מדובר בגישה ישירה של המתקשר – באמצעות ערוץ כלשהו – למידע שאינו מצוי במסגרת חמשת החושים הפיזיים שלנו. מדובר במצב שבו המתקשר מקבל ידע רוחני גבוה, ידע הנסתר מן העין – כזה המחובר הן לנשמתו של האדם שבעבורו הוא מתקשר והן לתת המודע של אותו אדם. בעזרת הגישה הישירה שלו לערוץ הידע המתקשר יכול לדעת דברים סמויים מאוד, אישיים מאוד ואמיתיים מאוד – על האדם המגיע להתייעץ עמו. זה אולי נשמע מפחיד או משונה, אבל האמת היא שכולנו מחוברים ברמה האנרגטית וכולנו פתוחים לקבל מסרים הקשורים זה בזה, אם רק יודעים כיצד לעשות זאת. בשונה ממה שמכונה "קריאת מחשבות", תקשור אינו מחייב מצב שבו הלקוח חושב על הדברים שאותם המתקשר אומר, אלא למתקשר יש כמו גישה ישירה למידע על הלקוח – וחשוב לציין – לאותו מידע הרלוונטי לסיטואציה שבאשר אליה בא הלקוח להתייעץ. כלומר, המתקשר לא יקבל מידע שאינו רלוונטי לאותה סיטואציה, ואת המידע שהוא מקבל הוא ידע כיצד לנתב לטובתו הגבוהה ביותר של הלקוח, באותו מצב נתון.

איך יודעים שזה עובד?

נכון, השוק רווי בשרלטנים מסוגים שונים, אבל כל אחד מכם יכול לדעת אם המתקשר שלפניו הוא שרלטן, או אדם בעל כוחות מיסטיים אמיתיים, המחובר לטוב ולאמת. כיצד תדעו? שימו לב אם המתקשר אומר לכם דברים מאוד כלליים, כאלה שיכולים להיות "נכונים תמיד" או כאלה ש"בדרך כלל נכונים לכל אדם במצב שהצגתם לפניו". מתקשר טוב ידע עליכם פרטים אישיים בלי שסיפרתם לו אותם, הוא ידע דברים כמוסים – כאלה שלפעמים רק אתם מודעים אליהם, והוא יפתיע אתכם במידע על סביבתכם או על ההתנהלות שלכם בחייכם, בלי שהוא מכיר אתכם. יתרה מכך, כאשר מתקשר אמיתי ישמיע את דבריו, אתם תרגישו שהם "מהדהדים בתוכם" – תרגישו שאתם מתחברים לדברים הנאמרים, מבפנים (לא מהשכל), ותרגישו שהם אמיתיים. את זה אי אפשר לזייף, וכאשר מישהו סתם אומר לכם דברים, אתם מיד מרגישים שהם לא באמת נוגעים בכם.

למה כדאי לבחור בתקשור?

הסיבה הטובה ביותר לבחור בו היא שאפשר לגשת באמצעותו לכל סיטואציה, לכל בעיה, לכל אתגר בחיים – ובכל רמה של התמודדות. למה הכוונה? הכוונה היא שאם אתם נמצאים בצומת מרכזי והרה גורל בחייכם – כזה שבעצם עמידתכם בתוכו אתם חווים שוב דפוסים שאתם מכירים ונזכרים בצמתים דומים מאוד שהייתם צריכים לבחור בהם במהלך חייכם – תקשור יוכל לסייע לכם במקרה הזה, גם באיתור המעשה הנכון לאותה סיטואציה וגם באיתור הדפוס שלכם וביצירת דרך חדשה. באותו אופן, אם אתם עומדים בפני החלטה פשוטה יותר שאתם זקוקים לגביה לתשובה של "כן" או "לא", או אם אתם "תקועים" בנושא מסוים בחייכם – גם בכל אלה הוא מסייע. יתרונו הגדול הוא במיידיות של התשובות וביכולת לכוון באמצעותן תהליך – קצר מועד או ארוך טווח, כזה שמשנה חיים או כזה שרק מסייע במקום מסוים ולאחריו ממשיכים הלאה כרגיל. כלומר, בכל תחום ובכל מצב שבו אתם מרגישים שאתם זקוקים לסיוע "מחוץ לקופסה" – תוכלו להיעזר בו כדי לשפוך אור חדש על ההסתכלות שלכם, ובעקבותיה – גם על ההתנהגות שלכם.

 תגיות המאמר: תקשור


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/161570 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/161595 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151804 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151767 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/152273 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151787 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151694 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאמרים נוספים בנושא מיסטיקה

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/152273 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה20/04/151561 צפיות
סביר להניח שאין אחד שקורא את השורות האלה וטרם התנסה בייעוץ על ידי תקשור, ואם יש אחד כזה, הרי שהמאמר הזה בדיוק בשבילו. אם כבר התנסיתם בייעוץ בתקשור ואם לא – אתם ודאי יודעים שתקשור הפך לאחת האופציות המבוקשות יותר כיום בעולם המיסטיקה והייעוץ המיסטי, ובמאמר הזה נספר לכם על האפשרויות לתקשור שמציעים מיסטיקנים און ליין.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה08/04/151536 צפיות
בשנים האחרונות הפך המונח "מיסטיקנים און ליין" למונח השגור בפי כול, שנשמע כמעט מכל עבר. אך למה בעצם הכוונה? מה זה ומי הם מיסטיקנים און ליין? איך נוכל לאתר אותם ומתי נרצה לחפש אותם? במאמר הזה ננסה לעשות מעט סדר בדברים.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה08/04/151626 צפיות
מיסטיקנים און ליין עומדים לרשותנו כיום במגוון רחב מאוד של אתרים, והפנייה אליהם יכולה להיות אפשרות מצוינת במקרים שבהם אנו זקוקים לעזרה מיידית, לייעוץ רוחני שיינתן באופן נגיש ופשוט. כיצד מתבצע ייעוץ און ליין וכיצד נבחר את המיסטיקן המועדף עלינו מבין כל המיסטיקנים און ליין?

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה12/03/151523 צפיות
פתאום בשנים האחרונות כולם מדברים בגלוי על "עין הרע"; לא עוד משהו שמדברים עליו בחדרי חדרים, לא עוד משהו "לבורים בלבד" – כולנו מודעים לעובדה שעין הרע קיימת ולצורך להתגונן מפניה, ולפחות להיות מודעים אליה ולהיזהר ממנה. ואם כבר נפגענו, הרי שחשוב לדעת שיש כיצד להסיר אותה. אז איך עושים את זה? הנה כמה טיפים שקיבלנו ממיסטיקנים און ליין המומחים להסרת עין הרע.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה12/03/151543 צפיות
אין אחד שלא חווה את התחושה הזו של להיפרד מבן זוג ולאחר מכן להצטער על כך במשך חודשים רבים, נכון? לא תמיד בטוח שהייתם באמת חוזרים אליו, אבל ישנן הפעמים הנדירות הללו שבהן אתם באמת מייחלים לכך שיכולתם לסובב את הגלגל אחורה ולשנות את הבחירות שלכם. איך כל זה קשור להחזרת אהבה? הכול במאמר שלפניכם.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה03/02/151569 צפיות
מיסטיקנים און ליין עומדים לרשותנו כיום במגוון רחב מאוד של אתרים, והפנייה אליהם יכולה להיות אפשרות מצוינת במקרים שבהם אנו זקוקים לעזרה מיידית, לייעוץ רוחני שיינתן באופן נגיש ופשוט. כיצד מתבצע ייעוץ און ליין וכיצד נבחר את המיסטיקן המועדף עלינו מבין כל המיסטיקנים און ליין?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica