חפש מאמרים:
שלום אורח
16.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מיסטיקנים און ליין – איך בוחרים מיסטיקן מועדף?

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה08/04/20151114 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ייעוץ און ליין

ראשית, למי שאינו מכיר היטב את האפשרות לקבלת ייעוץ על ידי מיסטיקנים או ליין, נסביר כי הייעוץ במקרה כזה נעשה פשוט באמצעות שיחת טלפון; מאחר שברובם המכריע של תחומי הייעוץ הרוחני אין הכרח בפגישה פנים אל פנים – הדרך הזו קלה ונגישה, ומאפשרת להסתייע גם במיסטיקנים המקבלים לייעוץ רחוק ממקום מגורנו, מבלי לכתת רגליים, לקבוע פגישה זמן רב מראש או להתאמץ כלל.

איך אפשר לקיים פגישת ייעוץ טלפוני?

פגישת הייעוץ הטלפונית כמוה כפגישת ייעוץ פנים אל פנים, שכן המיסטיקן מקבל את הפרטים על אודותיכם שלהם הוא זקוק כדי לקבל את המידע מ"מקורותיו שלו", וכך בעצם אין כל מניעה לקיים פגישה טלפונית. למשל במקרה של ייעוץ נומרולוגי און ליין, הנומרולוג יבקש את שמכם המלא ואת תאריך לידתכם (לעתים גם את שם האם ואת תאריך הלידה העברי, תלוי על פי איזו אסכולה הוא עובד), ובאמצעותם יבנה את המפה הנומרולוגית שלכם, שתהיה לפניו בעת השיחה. אותו הדבר נכון גם במקרה של אסטרולוגים און ליין, שיבנו בעבורכם מפה אסטרולוגית ויפענחו אותה באמצעות הנתונים שתמסרו להם. במקרה של תקשור, רובם המכריע של המתקשרים מתקשר על סמך התדר של האדם – דבר הניכר מקולו ועובר היטב גם באמצעות הטלפון, ולכן אין הכרח שהמתקשר יראה אתכם בפועל, אלא מספיק שישמע אתכם – וכבר הוא מחובר לתדר שלכם ולאפשרות לקבל מסרים בעבורכם.

מיסטיקנים און ליין – איך לבחור מיסטיקן?

על אף הפשטות והזמינות של מיסטיקנים און ליין כיום, מומלץ מאוד להתאמץ ולמצוא את היועץ שיתאים לכם ביותר, כדי להפיק את המרב מהשיחה ולקבל את העצות המדויקות לכם, בדרך שתתאים לכם ביותר.

לשם כך, ראשית בוחרים תחום ייעוץ שאתם מחוברים אליו; לדוגמה, אדם שאינו מאמין בתקשור אך כן מתחבר לאסטרולוגיה ו"סומך עליה" – ראוי שיבחר אסטרולוג ולא מתקשר, ולהיפך. הדבר השני החשוב הוא לבצע תחקיר, לפחות חיפוש קצר, שבו תוכלו לקרוא על המיסטיקנים השונים ברשת. חפשו המלצות בפורומים המיועדים לכך, חפשו תמונות של המיסטיקנים וראו למי מהם אתם מתחברים באופן אינטואיטיבי, וחפשו את האתרים האישיים שלהם כדי להתרשם מהידע ומצורת ההתנסחות שלהם באתר האישי. כל אלה יכולים לתת לכם רושם על אודות המיסטיקן ולהוות אינדיקציה לנכונות שלו עבורכם. אם בתום החיפוש אתם מרגישים שמצאתם את האדם שלכם, פנו אליו ותהיו בטוחים שאתם מקבלים את הייעוץ הנכון ביותר בעבורכם באותה עת.

אם יש כמה מיסטיקנים און ליין שאתם מתלבטים ביניהם, בצעו את התהליך האמור לגבי כל אחד מהם והחליטו בסופו עם מי אתם מעוניינים לדבר. אם אתם באים מצוידים בהמלצה מאנשים שכבר הסתייעו באותו מיסטיקן – מה טוב, אך גם במקרה כזה מומלץ בכל זאת לסקור את המידע המצוי על אודותיו ברשת, ולהרגיש אם הוא אכן מתאים גם לכם. התאמה אישית היא דבר קריטי במקרה של ייעוץ אישי; באמצעות הדברים שתקראו ותשמעו  תוכלו להרגיש גם אתם מה התדר של אותו יועץ, וכן להבין את הוא נוקט סגנון רך יותר, ישיר או עקיף יותר, מתקשר מלאכים או ישויות מסוימות – ועל סמך כל אלה לדעת אם הוא היועץ שנועד בעבורכם.

מיסטיקנים און ליין – מכל הסוגים

היתרון הגדול של מיסטיקנים און ליין הוא שתוכלו למצוא במסגרת זו יועצים מכל הסוגים, מכל האסכולות ובעלי גוונים שונים של גישות ושל סגנונות אישיים. היכנסו למאגרי המיסטיקנים און ליין, בחרו אחד או כמה שנראים לכם, ובררו על אודותיהם את הדברים החשובים באמת, אלה שנזכרו לעיל. המבחר עצום, וכל אחד ימצא את היועץ המתאים לו – בוודאות.

 תגיות המאמר: מיסטיקנים און ליין


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/161222 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/161217 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151462 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151412 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/151680 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151345 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151218 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאמרים נוספים בנושא מיסטיקה

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/151680 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה14/06/151320 צפיות
הוא אולי הפלאי שבשיטות המיסטיות המקיפות אותנו כיום; הוא לא רציונלי בשום צורה, הוא לא מבוסס על שיטת טיפול אלטרנטיבית ובעיקר – אי אפשר להוכיח אותו או את קיומו. מי שמתנסה בו בדרך כלל יוצא נשכר, שלא לדבר על העובדה שהוא שב ונעזר בו בדרך כלל, ואלו שטרם העזו לנסות אותו מסיבות שונות – כדאי שתקראו את המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה20/04/151181 צפיות
סביר להניח שאין אחד שקורא את השורות האלה וטרם התנסה בייעוץ על ידי תקשור, ואם יש אחד כזה, הרי שהמאמר הזה בדיוק בשבילו. אם כבר התנסיתם בייעוץ בתקשור ואם לא – אתם ודאי יודעים שתקשור הפך לאחת האופציות המבוקשות יותר כיום בעולם המיסטיקה והייעוץ המיסטי, ובמאמר הזה נספר לכם על האפשרויות לתקשור שמציעים מיסטיקנים און ליין.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה08/04/151146 צפיות
בשנים האחרונות הפך המונח "מיסטיקנים און ליין" למונח השגור בפי כול, שנשמע כמעט מכל עבר. אך למה בעצם הכוונה? מה זה ומי הם מיסטיקנים און ליין? איך נוכל לאתר אותם ומתי נרצה לחפש אותם? במאמר הזה ננסה לעשות מעט סדר בדברים.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה12/03/151084 צפיות
פתאום בשנים האחרונות כולם מדברים בגלוי על "עין הרע"; לא עוד משהו שמדברים עליו בחדרי חדרים, לא עוד משהו "לבורים בלבד" – כולנו מודעים לעובדה שעין הרע קיימת ולצורך להתגונן מפניה, ולפחות להיות מודעים אליה ולהיזהר ממנה. ואם כבר נפגענו, הרי שחשוב לדעת שיש כיצד להסיר אותה. אז איך עושים את זה? הנה כמה טיפים שקיבלנו ממיסטיקנים און ליין המומחים להסרת עין הרע.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה12/03/151135 צפיות
אין אחד שלא חווה את התחושה הזו של להיפרד מבן זוג ולאחר מכן להצטער על כך במשך חודשים רבים, נכון? לא תמיד בטוח שהייתם באמת חוזרים אליו, אבל ישנן הפעמים הנדירות הללו שבהן אתם באמת מייחלים לכך שיכולתם לסובב את הגלגל אחורה ולשנות את הבחירות שלכם. איך כל זה קשור להחזרת אהבה? הכול במאמר שלפניכם.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה03/02/151239 צפיות
מיסטיקנים און ליין עומדים לרשותנו כיום במגוון רחב מאוד של אתרים, והפנייה אליהם יכולה להיות אפשרות מצוינת במקרים שבהם אנו זקוקים לעזרה מיידית, לייעוץ רוחני שיינתן באופן נגיש ופשוט. כיצד מתבצע ייעוץ און ליין וכיצד נבחר את המיסטיקן המועדף עלינו מבין כל המיסטיקנים און ליין?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica