חפש מאמרים:
שלום אורח
14.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור – הדברים שהכי חשוב לדעת

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה20/04/20151560 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קודם כול, תקשור הוא שם כולל כיום למגוון דרכים שבהן המיסטיקן יוצר קשר עם עולמות שמעבר ומקבל מהם מידע. למה "מגוון דרכים"? משום שיש תקשור שנעשה באמצעות חיבור לישויות מממדים אחרים, יש תקשור שנעשה באמצעות טראנס וחיבור לישות אחת מסוימת בדרך כלל, יש תקשור באמצעות מלאכים, תקשור עם נשמות שנפטרו מן העולם, מתקשרים שמשתמשים באינטואיציה ועוד ועוד.

מתקשרים מיסטיקנים און ליין הם אחת האופציות הטובות והפשוטות כיום לזכות בשיחת ייעוץ של תקשור, וגם אחת האופציות הטובות יותר להתנסות בתקשור עם כמה מתקשרים. מדוע? משום שכיום רבים הם המיסטיקנים און ליין העוסקים בתקשור, והמשמעות היא שיש הרבה מאוד סוגים של מתקשרים הזמינים לכם און ליין כל העת. מעבר לכך, תקשור הוא אחד מסוגי הייעוץ האידאליים להיעשות און ליין, שכן הוא אינו דורש מפגש פנים אל פנים. כך, תוכלו לאתר מתקשר שנראה לכם או שקיבלתם המלצות על אודותיו באחד מאתרי המיסטיקנים און ליין, וליצור קשר ולהתנסות בייעוץ עמו מבלי להטריח את עצמכם לנסוע עד למקום שבו הוא מקבל פנים אל פנים. מאחר שהמתקשר מתחבר אליכם ואל המסרים שאתם אמורים לקבל באמצעות היכולות העל חושיות שלו, כל מה שהוא זקוק לו בדרך כלל הוא לשמוע את קולכם, את שמכם ולעתים גם את שם אמכם.

יתרון נוסף של תקשור על ידי מיסטיקנים און ליין הוא העובדה שאתם יכולים להשתמש בשירות הזה בכל שעה שתרצו. כלומר, אם אתם זקוקים לעזרה מיידית, לתשובה על משהו מסוים שאינכם מצליחים להיות בהירים לגביו בעצמכם, בדחיפות – תוכלו להרים טלפון ולקבל תשובה בתקשור בכל שעה של היום ושל הלילה. אם אתם לא סגורים על משהו שהחלטתם ואמור לקרות ביום שלמחרת או אם אינכם נרדמים מרוב מחשבות ודאגות, כפי שקורה לכולנו לא פעם, עזרה והכוונה באמצעות תקשור נמצאות במרחק חיוג אחד לאחד מהמיסטיקנים און ליין המומלצים שעובדים באופן הזה כיום.

וזה המקום לעוד כמה טיפים לגבי תקשור:

  • תקשור הוא כלי שמועיל לא רק במקרים של תשובות מיידיות שאתם מבקשים, אלא גם אם אתם מעוניינים בהכוונה עמוקה, בבניית דרך ובתהליך עמוק.

  • מתקשרים אמיתיים קל לזהות בסופו של דבר – הם ידעו להגיד לכם דברים אמיתיים על עצמכם, דברים פרטיים ופרטים מעולמכם שידועים רק לכם ולקרובים אליכם (ולעתים רק לכם, כמו מחשבות ורגשות עמוקים שלכם למשל). הם לא יגידו לכם דברים כלליים שיכולים להיות נכונים לכל אחד במצבכם. שימו לב לזה.

  • חשוב מאוד לבחור מתקשר שתהיה לכם כימיה איתו. הוא יכול להיות מתקשר מעולה, אבל אם האישיות שלו לא מתאימה לכם, זה לא יעבוד – לא תסכימו לקבל ממנו את הדברים שהוא אומר ותרגישו שאתם יוצאים בלי שום דבר ובהרגשה "לא נכונה". לפעמים צריך פשוט לנסות ולצאת מאוכזבים, אבל הרבה פעמים, אם תקשיבו למשיכה הטבעית שלכם, היא תוביל אתכם אל המתקשר הנכון לכם באותו זמן ולאותו שלב בחייכם.

  • לעולם אל תהפכו להיות תלויים במתקשר או בכל יועץ אחר לצורך העניין. ייעוץ אמור להעצים אתכם ולא להפוך אתכם לאנשים שרצים לקבל תשובה ממישהו חיצוני על כל דבר. משיחת ייעוץ בתקשור אתם אמורים לצאת כשאתם מבינים את עצמכם טוב יותר, ברורים יותר עם עצמכם ועם דרככם, מחוזקים ומאמינים בעצמכם יותר, ובטוחים יותר ביכולת שלכם לבחור את בחירותיכם הלאה.

 תגיות המאמר: מיסטיקנים און ליין


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/161570 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/161595 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151804 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151767 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/152273 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151787 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151694 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאמרים נוספים בנושא מיסטיקה

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/152273 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה14/06/151732 צפיות
הוא אולי הפלאי שבשיטות המיסטיות המקיפות אותנו כיום; הוא לא רציונלי בשום צורה, הוא לא מבוסס על שיטת טיפול אלטרנטיבית ובעיקר – אי אפשר להוכיח אותו או את קיומו. מי שמתנסה בו בדרך כלל יוצא נשכר, שלא לדבר על העובדה שהוא שב ונעזר בו בדרך כלל, ואלו שטרם העזו לנסות אותו מסיבות שונות – כדאי שתקראו את המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה08/04/151536 צפיות
בשנים האחרונות הפך המונח "מיסטיקנים און ליין" למונח השגור בפי כול, שנשמע כמעט מכל עבר. אך למה בעצם הכוונה? מה זה ומי הם מיסטיקנים און ליין? איך נוכל לאתר אותם ומתי נרצה לחפש אותם? במאמר הזה ננסה לעשות מעט סדר בדברים.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה08/04/151626 צפיות
מיסטיקנים און ליין עומדים לרשותנו כיום במגוון רחב מאוד של אתרים, והפנייה אליהם יכולה להיות אפשרות מצוינת במקרים שבהם אנו זקוקים לעזרה מיידית, לייעוץ רוחני שיינתן באופן נגיש ופשוט. כיצד מתבצע ייעוץ און ליין וכיצד נבחר את המיסטיקן המועדף עלינו מבין כל המיסטיקנים און ליין?

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה12/03/151523 צפיות
פתאום בשנים האחרונות כולם מדברים בגלוי על "עין הרע"; לא עוד משהו שמדברים עליו בחדרי חדרים, לא עוד משהו "לבורים בלבד" – כולנו מודעים לעובדה שעין הרע קיימת ולצורך להתגונן מפניה, ולפחות להיות מודעים אליה ולהיזהר ממנה. ואם כבר נפגענו, הרי שחשוב לדעת שיש כיצד להסיר אותה. אז איך עושים את זה? הנה כמה טיפים שקיבלנו ממיסטיקנים און ליין המומחים להסרת עין הרע.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה12/03/151543 צפיות
אין אחד שלא חווה את התחושה הזו של להיפרד מבן זוג ולאחר מכן להצטער על כך במשך חודשים רבים, נכון? לא תמיד בטוח שהייתם באמת חוזרים אליו, אבל ישנן הפעמים הנדירות הללו שבהן אתם באמת מייחלים לכך שיכולתם לסובב את הגלגל אחורה ולשנות את הבחירות שלכם. איך כל זה קשור להחזרת אהבה? הכול במאמר שלפניכם.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה03/02/151569 צפיות
מיסטיקנים און ליין עומדים לרשותנו כיום במגוון רחב מאוד של אתרים, והפנייה אליהם יכולה להיות אפשרות מצוינת במקרים שבהם אנו זקוקים לעזרה מיידית, לייעוץ רוחני שיינתן באופן נגיש ופשוט. כיצד מתבצע ייעוץ און ליין וכיצד נבחר את המיסטיקן המועדף עלינו מבין כל המיסטיקנים און ליין?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica