חפש מאמרים:
שלום אורח
19.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

WEBSTUFF - israel מתמחים בפתרונות אינטרנט

מאת: yuval ozאינטרנט - כללי08/04/20151016 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מידע בנושא אחסון אתרים

חברת וובסטף ישראל מספקת שרותי אחסון שרתים בארונות התקשורת של החברה, תוך מתן קישוריות רציפה ויציבה לאינטרנט, הספקת חשמל רציפה, מיזוג אויר קבוע, אבטחה 365x24x7 של המתקן, תמיכה מקיפה וניהול מקצועי, התקנה והגדרה ראשונית של השרת והמערכת, השרת שלך משרת ומשמש רק אותך באופן בלעדי ואצלנו הוא בידיים טובות.כל שרת שנכנס לחוות השרתים מחובר למערכת התראות וניטור מקצועית, השרתים נמצאים תחת השגחה ופיקוח של צוות מקצועי.כלקוח של וובסטף תקבל גישה למערכת דגימת תעבורה, מעבר לתמיכה הרגילה, תוכל לרכוש חבילת ניהול מקצועית לשרת או לבצע קריאות חד פעמיות לתקלות.אחסון של השרת הפיזי התבצע לרוב במרחב פיזי השייך לארגון עצמו. בדרך-כלל חדרון קטן, כיום עם העלאת רוחב הפס, ניתן לשכור שירותי אחסון שרתים אשר ממוקם במקום פיזי אחר, במקום שיתפוס מקום יקר ערך בארגון עצמו, שוכרים שטח אחסון בשרת מחברה שמתמחה בנושא.במידה ורוצים להרחיב את היקף האחסון, אין צורך להביא שרת פיזי חדש ולהגדיל עבורו את החלל הפיזי, פשוט מתקשרים ומבקשים להרחיב את היקף האחסון. מחפשים מקום לאחסון שרת??

יש לקחת בחשבון את המיקום הגיאוגרפי מכיוון שמהירות ונוחיות הם פרמטרם חשובים מאוד, אין ספק שמיקום גיאוגרפי הוא שיקול חשוב באחסון שרתים, כדאי לקחת בחשבון פרמטרים אחרים אשר מקבלים משקל רב בקבלת החלטות, חוות שרתים אחת אינה זהה לחוות שרתים אחרת מבחינה טכנולוגית, בעיקר כאשר ציוד התקשורת והתשתיות הופכים ליותר ויותר מורכבים ובעלי אפשרויות רבות יותר, חשוב להכיר את התשתיות הראשיות והמשניות שבהם משתמשת חוות השרתים כדי לספק לך את אחסון השרת, כגון: שרידות, קישוריות, אבטחה, נהלים, תקנים ועוד.אנו בחברת וובסטף ישראל נשמח לספק לך אחסון שרת בחוות השרתים ותאפשר לך להנות מהדברים שהופכים אותנו ליוצאי דופן:מיקום גיאוגרפי אסטרטגי – חוות השרתים נמצאת בפתח תקווה, מה שמאפשר גישה פיזית זמינה ונוחה לשרת בכל שעה למקרי חירום וגישה סדירה ונוחה 24/7.ניטור וסטטיסטקות – כלקוח אשר מאחסן את השרת שלו בחוות השרתים תקבל גישה לסטטיסטקות מפורטות אשר מראות את ניצולת רוחב הפס עד שנה אחורה. כמו כן, שירותי הניטור המתקדמים שלנו יעמדו לרשותך ויתריעו לך במידה וקיימת תקלה באספקת השירות מהשרת שלך או שצפוייה להיות כזאת.גיבוי של יתירות – יתירות גבוהה במיוחד של כל המרכיבים החיוניים לפעולתו של השרת כגון אבטחה, חשמל, מיזוג אוויר ותקשורת על מנת למנוע כל בעיה באספקת השירותים מהשרת שלך.קישוריות – כל התקשורת מהשרת עוברת דרך ציוד תקשורת מקצועי, חוות השרתים מחוברת ע"י מספר רב של סיבים אופטיים ישירות למרכזי תעבורת נתונים הגדולים בישראל ובחו"ל ומאפשרים תקשורת מהירה, יציבה ובעלת שרידות לכל מקום בעולם.תמיכה – את חוות השרתים מאיישים 24 שעות ביממה כוננים אשר ישמחו לתת תמיכה מרחוק כגון הפעלה מחדש של השרת, חיבור מסך פיזי על מנת לטפל בתקלה קיימת אשר מונעת גישה מרחוק וניתנת לטיפול רק מקומית ללא הגעתכם לחווה.חומת אש (Firewall) – ניתן לקבל חומת אש (Firewall) מקצועית אשר תגביל את הגישה לשרת מהשרת שלך ע"פ פורטים או כתובות אי פי וע"י כך למנוע גישה לא רצוייה לשרת.שירות לקוחות – אנו גאים לספק את שירותי אחסון שרתים שלנו, כמו שאר השירותים, עם שירות ותמיכה שישמחו לענות לכל שאלה או להתמודד עם כל תקלה שעלולה לצוץ במהלך הדרך.

להלן שרותי החברה וובסטף ישראל

פרסום באינטרנט בקמפיין פרסומי - 
פרסום העסק שלך למאות אלפי גולשים באינטרנט, הפרסום אפשרי במודלים של תשלום לפי חשיפה, קליק או ליד (פנייה של לקוח), כמו כן ישנן אפשרויות פילוח לפי אזור גיאוגרפי בארץ, מין, מצב משפחתי ועוד.
________________________________________

קמפיין מודעות מילים - פרסום של העסק שלך בגוגל במודעות ממומנות, אנו נפרסם את המודעות שלך ונבצע להן אופטימיזציה שוטפת (כל הזמן) כך שבסופו של דבר גם תקבל פניות מגולשים שהגיעו מהפרסום וגם תשלם פחות כסף לכל קליק שיתקבל מגוגל.
________________________________________

קידום אתרים (SEO) - רוצה להופיע בדף ראשון בגוגל? לנו יש יכולת לקדם את האתר שלך ולהביא אותו לדף הראשון בגוגל בחיפוש המילים החשובות לך!
________________________________________

אחסון אתר - אחסן את אתר האינטרנט שלך על התשתיות החזקות והיציבות של וובסטף, אחסון אתר מכל סוג וגודל, ע"ג לינוקס או ווינדוס, עם מסדי נתונים MSSQL או MYSQL, תמיכה מלאה בכל הפלטפורמות הקיימות (וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, ASP, ASPX, PHP, HTML, JAVA ועוד...), גיבויים יומיים, תמיכה 24x7, ניטור של האתר שלך.
________________________________________

שרת וירטואלי - כמו שרת יעודי פיזי רק מופעל על תשתית הענן של וובסטף, אפשרי בכל תצורה ומפרט טכני, שירות ותמיכה 24x7, שירותי ניטור ובקרה מלאים, הגנת FW, גישת console לשרת, גיבויים (snapshots) ועוד...
________________________________________

אחסון שרת - יש לך שרת משלך? ניתן לאחסן אותו בחוות השרתים החדישה של וובסטף, חיבור רשת וחשמל רציפים ויציבים, שירות ותמיכה 24x7, טכנאי בחווה 24x7, אפשרות גישה לחווה בכל שעה! שירותי ניטור ובקרה מלאים, הגנת FW, חיבור KVM ועוד...
________________________________________

שרת יעודי - הפעלה של שרת פרטי עבורך בחוות השרתים של וובסטף בכל תצורה שתצטרך, השרת יכול לשמש אותך לכל שימוש שתרצה בו, קבצים, אחסון, אתרים, מסדי נתונים, גיבויים, אימיילים, משלוחים ועוד, חוות שרתים חדישה, שירות 24x7, תמיכה מלא, טכנאי בחווה 24x7, ניטור ובקרה מלאה, הגנת FW, חיבור KVM ועוד...
________________________________________

מע' לדיוור ניוזלטרים - מאפשרת לך לשלוח ניוזלטרים באימייל לרשימות תפוצה שלך, מע' מתקדמת מאד! הכוללת ממשק נוח ופשוט, דוחות סטטיסטיים מלאים, מעקב ויכולות followup אוטומטיות!
________________________________________

מע' למשלוח SMS-ים - מאפשרת לך לשלוח בקלות ובנוחות הודעות SMS לרשימות תפוצה שלך, כולל דוחות וניהול מרכזי ונוח.
________________________________________

גיבוי נתונים - שמירה אוטומטית מדי יום של כל הקבצים והנתונים החשובים שלך לכספת מוצפנת בחוות השרתים של וובסטף, ביטחון מלא בשבילך שהחומרים שלך שמורים במקום בטוח!
________________________________________

חנות וירטואלית - הקמה של אתר מכירות באינטרנט, מערכת מתקדמת הכוללת עשרות פיצ'רים יעילים, מכירה של המוצרים והשירותים שלך באינטרנט בקלות.
________________________________________

הקמת אתרים - הקמה של אתרי אינטרנט פשוטים וגם מורכבים, עם ממשקי ניהול, ומערכות נילוות שונות, כולל תמיכה בוורדפרס או טכנולוגיות אחרות לבחירתך.
________________________________________

שרת וידאו - לשידור של וידאו מכל סוג, סרטים, חדשות, וכו' בשידור חי (live) או מוקלט מראש (VOD).
________________________________________

שרת רדיו - לשידור של אודיו, רדיו, וכל שמע אחר שתרצה בשידור חי (live) או מוקלט מראש (playlist).
________________________________________

שרתי דואר EXCHANGE או POP3 או IMAP - תיבות דואר בדומיין שלך, מאפשר לך לשלוח ולקבל אימיילים, לשתף יומנים, אנשי קשר, סנכרון ניידים ועוד..
________________________________________

שרתי משחק - לשימוש של שחקנים ברשת (multiplayer) במגוון גדול של משחקים.
________________________________________

חשבון FTP - חשבונות אחסון קבצים עם גישת FTP וממשק ניהול.
________________________________________

רישום וחידוש דומיינים - רישום וחידוש של שמות מתחם דומיינים בכל הסיומות.
________________________________________

אבטחת SSL - רשיונות ומפתחות הצפנה SSL לאתר שלך.
________________________________________

תחזוקה שוטפת - ניהול, תחזוקה ועדכונים באתרי אינטרנט ומערכות קיימות.
________________________________________

ייעוץ והכוונה - בתכנון ובחירת טכנולוגיה למערכות ואתרים, בטיפול ופתרון בעיות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת yuval oz

מאת: yuval ozאחסון אתרים20/07/152292 צפיות
חיפוש פתרון לאחסון אתר היא החלטה הכרחית. למרות שהמשימה לא פשוטה וקיימות בשוק חברות רבות המספקות שרותי אחסון אתרים. החיפוש אחר מאחסן אתרים

מאת: yuval ozביטוח דירה20/07/154191 צפיות
מנעולן הוא תחום מאוד גדול אשר כולל מגוון רב של שירותים הקשורים למנעולים. שירותי מנעולן..

מאת: yuval ozאחסון אתרים14/05/151994 צפיות
מעבר לספק אחסון אתרים חדש עשוי להיראות דבר מדהים ומשנה משחק רציני. עם זאת, במציאות זה לא כל כך ורוד כפי שאתם חושבים. מאמר זה מספק נקודות חשובות בהקשר זה.

מאת: yuval ozבניית אתרים07/05/15798 צפיות
אם אתה לא רוצה שהאתר שלך יעלם פתאום כאוויר עם אחסון אתרים חינמי באינטרנט, קבל כמה טיפים:

מאת: yuval ozאבטחת הבית15/04/15785 צפיות
דברים שצריך לדעת לפני שמזמינים מנעולן להחלפת הצילינדר במידה ועברת לבית חדש והמנעולן כבר נמצא בדרך אליך, המאמר הזה הוא בשבילך.

מאת: yuval ozרכב15/04/15766 צפיות
להתפס במפתיע עם בעית מנעול או מפתח רכב תקולים יכול לקרות לכל אחד ובדרך כלל גם קורה בזמנים הכי לא מתאימים. אני לא צריך לספר לכם מי זה מרפי, אבל יש לו את העיתויי ה"מושלם"

מאת: yuval ozמיחשוב ארגוני12/04/151498 צפיות
מאמר שיעזור לכם להבין קצת יותר לעומק מהו שרת וירטואלי ומה הקשר שלו אלינו, למה משתמשים בו ומי משתמש בו

מאמרים נוספים בנושא אינטרנט - כללי

מאת: בנימין קלינגראינטרנט - כללי04/04/22158 צפיות
הצהרת נגישות אנו בקלינגר רישוי עסקים והתרי בניה רואים חשיבות עליונה בסיוע והנגשת אתר האינטרנט שלה לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש בקלות ובנוחות ולהנות מהאתר המושקע. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם עם מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

מאת: nirאינטרנט - כללי01/11/21731 צפיות
שיווק בגוגל עדיין נתפסת כחברה מגניבה וצעירה ברוחה שמשקיעה במשרדים ובעובדים הרבה יותר מהמתחרים, אבל רבים שוכחים שהיא פועלת בדיוק באותה סביבה תחרותית שבה ענקים אחרים ממהרים להדביק את התקדמותה.

מאת: רוןאינטרנט - כללי28/07/193241 צפיות
לימודי הסייבר פותחו בהתאם לצורך הלאומי להגנת מהקאינג, על מנת להבטיח רמה מקצועית גבוהה, מהימנות וידע עדכני לכל העוסקים בתחום.

מאת: רוןאינטרנט - כללי24/06/162622 צפיות
מאמר על אתר קופונים

מאת: יוסי לויאינטרנט - כללי02/05/162603 צפיות
כולם היום קונים צפיות ביוטיוב על מנת למתג את העסק שלהם, זה מתחיל בזמרים וממשיך לבעלי עסקים גדולים / קטנים, מומלץ בחום רב לבחון את האופציה לרכוש צפיות איכותיות ממשתמשים בחו"ל הריי שהדבר יכול לתרום לכם רבות למיתוג ולהפוך לגדולים, העין קובעת ומייצרת מציאות.

מאת: ליאוראינטרנט - כללי22/02/162670 צפיות
תרגום אתרים בעזרת חברת שירותי תרגום, בעלת מוניטין, מביא לתוצאה טובה מאוד. תרגום אתרים שמתבצע היטב, מאפשר להקים אתר חדש, שמיועד לקהל יעד חדש.

מאת: מאיר סוויסה אינטרנט - כללי07/01/162696 צפיות
מובילים בשרון כולנו זקוקים לחברת מובילים בשרון מקצועית ואמינה על מנת לעבור דירה, לשנע מטענים שונים ולהוביל חפצים ממקום למקום. חברת מובילים בשרון מספקת מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר הובלת דירות, הובלה עם מנוף לפינוי חפצים גדולים מקומה גבוהה ודירות גג, הובלת מטענים בעיר וברחבי הארץ וכן שירותי אריזה, פריקה ואחסון. חשוב לבחור חברה אמינה ובעלת מוניטין טוב בענף, מומלץ לחתום על חוזה מסודר הכולל פירוט העבודה, עלות, ביטוחים ואחריות.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica