חפש מאמרים:
שלום אורח
28.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור – לאילו מצבים אפשר להיעזר בו?

במה מדובר בעצם?

מדובר במצב מטה-פיזי, שמעבר לממד הפיזי שלנו, ובו מתקיים קשר עם ממדים גבוהים יותר, רוחניים. בחלק מסוגי התקשור יתחבר המתקשר לישות מסוימת – קבועה – וממנה יקבל את המסרים שימסור הלאה ללקוחותיו, בחלקם הוא מתחבר להדרכה של מלאכים, בחלקם עובד המתקשר עם חיבור לנשמות של אנשים שנפטרו מן העולם; בחלקם הוא יוצר קשר עם ישויות אחרות בכל פעם ובחלקם מדובר בחיבור ישיר לערוץ מידע – אינטואיטיבי, ראייתי או שמיעתי בדרך כלל – שאינו מוגדר, אלא מגיע ישירות אל המתקשר, בסוג של "ידיעה".

איך זה עובד?

כאשר מגיעים למתקשר או כאשר מדברים איתו בטלפון, הוא מתחבר לתדר הנשמתי של אותו אדם שבא אליו לייעוץ, והמידע מתחיל לזרום אל המתקשר, וממנו אל הלקוח. בדרך כלל מתחילים בשאלה ממוקדת שעמה מגיע הלקוח, אם כי אין חובה, ואפשר פשוט לבוא ולפתוח נושא או לאפשר למתקשר להגיד את הדברים שעולים אצלו באופן ראשוני. חלק מן המתקשרים מבקשים את השם ואת שם האם, לעתים גם את תאריך הלידה – כל זה כדי להתחבר לאותו תדר של הלקוח. לאור כל זאת, ברור כי אין חובה שכל העניין ייעשה פנים אל פנים, אלא בהחלט אפשר לבצעו גם טלפונית. המתקשר המיומן והמקצועי יודע אילו מסרים מתוך כל מה שהוא קולט קשורים אל הלקוח שנמצא אצלו כעת, והוא אף יודע כיצד לומר לו אותם וכיצד לזרום עם השיחה ולהזרים אותה למקום שיועיל ללקוח ביותר באותו זמן.

מתי הוא יכול לסייע?

תקשור יכול לסייע כמעט בכל מצב שתוכלו להעלות על דעתכם. אפשר לפתור באמצעותו בעיות או קשיים בתחום הפרנסה; אפשר לקבל הדרכה מקצועית מה ללמוד והיכן ואפילו מתי ואם לעזוב עבודה מסוימת או לא והיכן ומתי לחפש עבודה חדשה; אפשר לקבל מידע על שותפים עסקיים ועל עסקאות, כמו גם אם כדאי להתחבר עם אותו שותף או לא ואם כדאי לבצע עסקה מסוימת או לוותר עליה, ואם לבצע – מתי; אפשר להיעזר בו כדי לפתור קשיים בזוגיות ובמשפחה, כמו גם במערכות יחסים בכלל; אפשר לאבחן מחלות באמצעותו ולהגיע לשורשם של מצבים פיזיים לא פשוטים, כמו גם לאתר את הדרך המדויקת לטפל בהם; אפשר אפילו להיעזר בו למציאת חפצים אבודים...

מה חשוב לדעת?

חשוב לדעת שיש הבדל בין סוגי המתקשרים השונים ושלא כולם עובדים באותה צורה או באותו סגנון. חלק מן המתקשרים עובדים בשיטה של "תשובה מיידית וגמרנו" וחלקם עובדים בשיטה תהליכית יותר. רובם המכריע משלב בין השניים. משמעות הדבר היא כי עליכם להיות מודעים לכך בעת בחירת המתקשר. אם אתם רק רוצים לדעת "כן" או "לא" – בחרו במתקשר שמוכן לעבוד כך. אם אתם מעוניינים להבין גם מה התשובה וגם כיצד להימנע ממצבים כאלה בהמשך, למשל, או כיצד לנווט את דרככם באופן אחר ממה שעשיתם עד כה – מעבר לסיטואציה הנקודתית – בחרו במתקשר שמשלב בין שתי הדרכים. באופן הזה, תוכלו גם לקבל פתרון למצב הנוכחי שבו אתם נמצאים וגם לקבל הדרכה עמוקה יותר איך נכון להתנהל הלאה, בהתאם למטרות שלכם, לקשיים שלכם ולדפוסים שעיכבו אתכם עד כה.

 תגיות המאמר: תקשור


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/16992 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/16986 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151201 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151203 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/151447 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151118 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151017 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19754 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151860 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151118 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151017 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151025 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151248 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151436 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica