חפש מאמרים:
שלום אורח
21.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

למה כדאי להתנסות בתקשור עם מלאכים?

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/20151011 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מה הם בעצם מלאכים?

קודם כול, מה הם מלאכים? מלאכים הם ישויות רוחניות גבוהות, המשרתות בקודש. "משרתות בקודש", הכוונה היא שיש להם תפקידים, ומטרתם בקיום הזה היא לעשות את התפקיד שלהם. הם מעולם לא היו בגוף פיזי כמונו ולא נועדו להתגשם בגוף פיזי, אלא מאז ומתמיד היו שייכים לממדים הרוחניים ולא התגלמו בגוף. לכל מלאך יש התפקיד שלו והתחום שעליו הוא אחראי. כך למשל יש מלאכי שרת (המוכרים לנו מן היהדות), מלאכים המסייעים בתחום הבריאות, מלאכים ששומרים על הגוף הפיזי של האדם, מלאכים השומרים על הבית, מלאכים השייכים לתחום הפרנסה, ועוד ועוד. כמו כן, יש מלאכים השייכים לצדדים האחרים בקיום הזה, לצדדים הטובים פחות.

חשוב לדעת שלכל אדם יש מלאכים המלווים אותו. לכל אדם. כך, בין אם אנחנו מודעים אליהם ובין אם לא – הם בעצם מקיפים אותנו כל הזמן, והם עוזרים לנו גם בתוך היום יום שלנו. האופן הפשוט ביותר להתחבר אליהם עצמאית הוא להזמין אותם ולבקש את עזרתם. הם שם והם רוצים לעזור לכם במה שאתם מבקשים. כמובן, לא תמיד העזרה תהיה כמו שאתם חולמים, אבל היא תמיד תהיה כמו שהמלאכים שלכם יודעים שאתם באמת צריכים – באופן המקדם את ההתפתחות שלכם.

תקשור עם מלאכים – מה זה בכלל?

לאור כל זה, תקשור עם מלאכים הוא תקשור עם אותם ישויות אנרגטיות מסוימות, הנמצאות פה לעזרתנו. בשונה מתקשור עם ישויות אחרות מממדים גבוהים, המלאכים הם ישויות מסוג מסוים, וכאמור – הם נועדו לסייע לנו. זה שונה מתקשור עם ישות שהמטרה שלה היא למשל להעביר מסרים כלל אנושיים הנוגעים לקשר עם כדור הארץ, לטבע היחסים בין המינים וכן הלאה. בתקשור עם מלאכים המתקשר מתחבר עם אותן ישויות רוחניות מממד המלאכים – ישויות האור. החוויה בתקשור עם מלאכים שונה מאוד מכל חוויה אחרת שחוויתם בתקשורים מסוגים אחרים, אם חוויתם כאלה, וכדאי מאוד להתנסות בה, לפחות פעם בחיים.

כי תרוויחו חוויה שונה מכל מה שאתם מכירים

בתקשור מהסוג הזה חווים חוויה של היטהרות, של אנרגיה עדינה ששוטפת אתכם ותומכת בכם, ועוזרת לכם להתחבר לעצמכם – קודם כול אנרגטית. תקשור עם מלאכים מתאים למי שמבקש לקבל הדרכה רוחנית ומעשית בכל התחומים בחייו. נוסף על כך, תקשור עם מלאכים מתאים במיוחד למי שמבקש ללמוד להתחבר בעצמו לתדר הזה ולקבל את עזרת המלאכים השומרים עליו והמסייעים לו אישית – באופן עצמאי וקבוע. כמו כן, תקשור עם ישויות אור ועם מלאכים הוא סוג של תקשור שמשתמשים בו בלימודי הילינג והתפתחות רוחנית מכל מיני סוגים כיום, כמו גם בעולמות המדיטציה והריפוי האנרגטי.

לכן, אם אתם צועדים בנתיב רוחני, אם אתם מבקשים להתחבר לנתיב רוחני ואם אתם מבקשים לחוות חוויה שונה ממה שאתם מכירים בעולם התקשור – תקשור עם מלאכים הוא אחד הנתיבים המומלצים והחזקים לשם כך. הם כאן, הם סביבנו, הם לעזרתנו והם מוכנים ורוצים להתחבר איתנו. כדאי מאוד להכיר את התדר שלהם, לפתוח דרכים לתקשורת עצמאית עמם ולהרגיש מי מהם מתחבר אליכם באופן הנעים לכם ביותר, ומתי הוא נמצא לידכם...


 תגיות המאמר: תקשור


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/16981 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/16977 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151186 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151193 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/151437 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151105 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151006 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19733 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151850 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151105 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151006 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151231 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/15984 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151418 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica