חפש מאמרים:
שלום אורח
21.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תקשור עם מלאכים להעצמה אישית

מיכאל: המלאך שיעזור לכם להנהיג

משמעות שמו של המלאך מיכאל הוא "מי כאל". שמו נובע מכך שבידיו הפקיד האל את המשימות החשובות ביותר, בהן ייצג את האל עצמו. על פי המסורת הוא המלאך הראשון שנוצר, ומשמש כאחד מארבעת מלאכי השרת והחשוב מביניהם.

ביהדות, מיכאל הוא המלאך החשוב ביותר. הוא שהתגלה לפני משה בהר סיני בצורת הסנה הבוער. הוא המלאך שהציל את דניאל מגוב האריות. הוא המלאך השומר של עם ישראל, שהגן עליו בפני כעסו של האל, ומסנגר על מעשיו, בעוד סמאל מקטרג נגדם. מסיבות אלו, הוא נחשב למלאך החמלה והחסד.

גם אצל הנוצרים הוא המלאך המשמעותי ביותר. במגילות ים המלח הוא נסיך האור, המנהיג את שאר המלאכים במלחמתם בכוחות האופל, בשטן ובשדים. הוא מנצח את הדרקון, המייצג את הדחפים האסורים, ונצחונו זה מייצג את פינוי הדרך לאני להתחבר אל מקורו האלוהי. אחת המסורות מספרת שהוא שהודיע למריה על מותה, ונשא את נשמתה השמיימה. בכתבים הנוצריים מוזכרים רק שלושה מלאכים: מיכאל, רפאל וגבריאל. אלה המלאכים היחידים המוכרים על ידי הכנסיה.

באיסלם הוא נחשב למלאך המייצג רוחניות. הוא רב עוצמה וחשוב גם כן. המוסלמים מאמינים שמהדמעות שהזיל על חטאי המאמינים נוצרו הכרובים.

בהיותו יד ימינו של האל, ולאור המיתוסים המסופרים עליו, הוא מזוהה עם הנהגה, סמכות והאחריות הנלווים להם. הוא יכול לעזור לנו להתמודד עם נושאים אלה.

הספירה המקבילה לו היא הספירה השישית, ספירת תפארת, הנמצאת במרכז אילן הספירות, ומייצגת את לב ליבו. הצבע המקביל לה הוא צהוב, צבעו של הנר בו תשתמשו בעת תקשור עם מיכאל.

תקשור עם המלאך מיכאל

· התחילו בנשימות והרפיה, הגנות ופתיחת העין השלישית (ראו מאמר קודם שפרסמתי בנושא זה).

 • דמיינו אתעצמכם על ראש הר, לפנות בוקר, מביטים על רקיע זרוע כוכבים, וסביבכם דממה דקה.
 • לפתע אתםשומעים מאחוריכם קול פצפוץ, הנשמע כצליל של ענפים הנאכלים על ידי אש.
 • אתם מסתובביםורואים שיח בוער בעוצמה רבה, אך למרבה ההפתעה לא נאכל על ידי האש.
 • אתם מתיישביםלפני הסנה, ומתוכו בוקע קול עמוק, קולו של המלאך מיכאל. יתכן שהוא אף יבחרלהופיע בפניכם. כיצד הוא נשמע או נראה?
 • הוא מציג עצמובפניכם, ומבקש לדבר איתכם על אותם מקומות בחייכם בהם אתם זקוקים ליותר סמכות,שליטה ואחריות. הוא יספר לכם גם על הדרקון שבתוככם, וכיצד אתם יכולים לנצחאותו.
 • הוא יאמר אתדברו, ואולי גם יעצים אתכם באנרגיה המבורכת שלו, ו/או יתן מתנת אור.
 • בסוף התהליך הפרדוממנו בתודה.
 • יוצאיםמההרפיה על ידי ספירה מ-1 עד 10, בחזרה למצב התודעה הרגיל.

כמאל: המלאך שיסייע לכם באתגרים

גם כמאל הוא מלאך פחות מוכר. משמעות שמו "כמיהת האל". הוא מלאך נוקב ורב עוצמה, המייצג מוטיבציה, עוצמה פנימית ויכולת לעמוד באתגרים לא פשוטים. הוא ההורה הקשוח אך גם האוהב, המעמיד את ילדיו במבחנים, אך גם מתגמל אותם על הצלחותיהם.

האגדה מספרת שהוא שומר שער הרקיע ואחראי על 12000 מלאכים שעוזרים לו. הוא גם השומר על המפלצת המכונה "לויתן", שתבלע את נשמות החוטאים ביום הדין. לפי אחת המסורות הוא המלאך שעמד בראש המשלחת שגירשה את אדם וחוה מגן העדן.

הוא האחראי על מסדר השרפים, ששמם בא מן המילה שריפה. הם מלאכים המקיפים את היכל האל ושומרים עליו, תוך כדי מלמול המילים "קדוש, קדוש, קדוש אדוני צבאות". הם עשויים אור בוהק ונמצאים בקשר קרוב עם האל. בספר ישעיהו הם מתוארים כבעלי 6 כנפיים: שתי כנפיים משמשות אותם לכיסוי פניהם כדי לא להתבונן ישירות בפני האל, עם שתי כנפיים נוספות הם מכסים את אברי מינם, ועם השתיים האחרונות הם מתעופפים.

כמאל עשוי לעמת אתכם עם טעויות שעשיתם, ויתן לכם משימות לבצע שמטרתן תיקון המעוות. לדוגמא, אם פגעתם באדם אחר, יתכן וכמאל יורה לכם כיצד לפצות את אותו אדם. במידה וזה לא מעשי, למשל כי אותו אדם כבר נפטר, כמאל עשוי לתת לכם משימה הקשורה לעזרה לאנשים אחרים או לקהילה. לעיתים המשימות שהוא נותן כרוכות בעבודה רגשית או רוחנית הנעשית לבד, כמו מדיטציה או כתיבת יומן.

כמאל, למרות היותו נוקב וקשוח, גם מתגמל אתכם על עבודתכם הטובה. הוא עשוי לתת לכם מתנת אור עוצמתית במיוחד, או לזמן לחייכם ניסים קטנים כגדולים.

כמאל מקביל לספירה החמישית, ספירת גבורה. צבעה של הספירה הוא אדום, כך שנשתמש בנר אדום על מנת לתקשר עם כמאל. האדום מייצג את האומץ, ההעזה, והחוזק הדרושים למפגש עם כמאל ולעבודה איתו.

תקשור עם המלאך כמאל

· התחילו בנשימות והרפיה, הגנות ופתיחת העין השלישית.

 • אתם רואים עצמכםעל ראש הר, לפנות בוקר, מביטים על רקיע זרוע כוכבים
 • מכוון האופקהמזרחי המואר, עולה להקה של בעלי כנף אדומים המתקרבים לעברכם.
 • עם התקרבותםאתם מבחינים בכך שלכל אחד ממלאכים אדומים אלה 6 כנפיים.
 • המלאכים(שרפים) מקיפים אתכם מכל עבר, ונושאים אתכם איתם מעלה.
 • הם מנחיתיםאתכם באזור מדברי לוהט, בעל חול בגוון אדמדם.
 • השרפים יוצריםמעגל גדול סביבכם. אל תוך המעגל נכנס המלאך כמאל. כיצד הוא נראה?
 • כמאל מספר לכםעל טעות משמעותית, אחת או יותר, שעשיתם במהלך חייכם, עליה אתם יכולים לכפר גםכעת.  הוא יורה לכם על דרך לתקן זאת,ולבסוף יתן מתנת עוצמה כדי לתת לכם את החוזק והאומץ להצליח במשימה.
 • הודו לכמאלוהפרדו ממנו.
 • יוצאיםמההרפיה על ידי ספירה מ-1 עד 10, בחזרה למצב התודעה הרגיל.
 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151231 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152196 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151132 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151489 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/15990 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14905 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה04/11/14853 צפיות
מיהן הישויות הגבוהות? איך יוצרים איתן קשר באמצעות מדיטציית הפירמידה? כיצד מתקשרים בטראנס מלא? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19733 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151851 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151105 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151006 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151013 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/07/151231 צפיות
כיצד תטהרו את המרחב לפני תקשור? איזה צבעים יעזרו לכם לתקשר? איזה קריסטל כדאי להניח בחדר? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/15984 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica