חפש מאמרים:
שלום אורח
01.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יצירת מרחב הרמוני לתקשור

במאמריי הקודמים הדרכתי אתכם באופן שיטתי כיצד לתקשר עם מדריכים מסוגים שונים, לקבלת הדרכה רוחנית וריפוי. התמקדתי בעבודה הפנימית שעליכם לעשות כדי להפתח לתקשור: הרפיה גופנית ונפשית, איזון הצ'אקרות, פתיחת העין השלישית ושינוי מצב התודעה. המדיטציות השונות התבססו על דמיון מודרך, וכל התהליך בו עסקנו טיפח את הסביבה הפנימית.

אך גם לסביבה החיצונית נודעת חשיבות רבה ביכולת שלכם להפתח לתקשור ולהצליח בו. על מנת לתקשר בהצלחה דרושה סביבה תומכת מבחינה אנרגטית.

כאשר אנו מדמיינים מרחב בו נעשות עבודות רוחניות, אנו לרב רואים בעיני רוחנו חלל מרווח, נקי ושקט, שנרות לבנים דולקים בו, ובאוויר נישא ריח עדין של קטורת או שמן אתרי. מטרתם של האלמנטים העיצוביים הללו הוא ליצור מרחב השונה מהיומיום. מרחב בו הזרימה האנרגטית תהיה נכונה, ותעודד שינוי מצב תודעה.

לסינים הקדומים היתה ראייה עמוקה ומרתקת באשר לקשר שבין אדם וסביבתו. תורת הפנג שואי, שאני נמנה עם חסידיה, מיושמת בהצלחה כבר אלפי שנים במזרח ובעשרות השנים האחרונות גם במערב. הפנג שואי מסביר את התחושה הנוחה או הלא נוחה שאנו חשים כשאנו נכנסים לראשונה למקום חדש, ומלמד אותנו מהם המשתנים המאפשרים לזרימת האנרגיה במרחב להיות הרמונית.

  1. לפני התקשור –טהרו אנרגיות שליליות באמצעות מרווה

מרווה משמשת בתרבויות שאמאניות רבות, למשל אצל האינדיאנים, על מנת לטהר אנרגיה לא רצויה ולערוך ניקוי אנרגטי של החלל. מומלץ להדליק כמה עלי מרווה יבשים בכלי חסין אש, ולעבור איתם בחלל החדר סביב סביב. באופן זה, יטוהר החדר מאנרגיות היומיום, ויוגדר מחדש כמרחב לפעילות רוחנית.

  1. ישיבה עם הגבלדלת מעוררת פחדים

באופן אינסטינקטיבי אנו נוטים להעדיף לראות את דלת הכניסה לחדר, או לפחות להיות מסוגלים לפקוח עיניים ולראותה מולנו. לולא כן, אנו חוששים שמישהו יכנס בלי ידיעתנו ויפתיע אותנו מאחור. גם אם נדמה לכם שאינכם עסוקים במחשבות מעין אלה, החשש מצוי ברמה עמוקה ולא מודעת. בבואנו לתקשר עלינו להיות משוחררים מכל מחשבה מטרידה או פחד. לכן, עדיף להתיישב עם הפנים לכוון הדלת.

  1. דלת מול חלוןגורמת לבריחת אנרגיה

דלת הכניסה מכניסה לחדר את אנרגית החיים, הידועה לסינים כצ'י. הצ'י אמור לנוע בחדר לפני שיצא בעד החלון, על מנת להעצים את המרחב. עם זאת, כאשר הדלת נמצאת מול החלון, הצ'י הנכנס בעד הדלת בורח ישירות בעד החלון, אפילו כשהחלון סגור. מצב זה ישאיר אתכם, היושבים בחדר, נטולי אנרגיה, ויקשה עליכם לתקשר.

אם אין לכם ברירה אלא לשבת בחדר כזה, תלו בין הדלת לחלון קריסטל פריזמטי (בעל פאות רבות), שיצור חציצה אנרגטית בין הדלת לחלון, ויאפשר לצ'י לנוע בחלל החדר לפני שיצא בעד החלון.

  1. התמקמות מולפינה חדה תקשה על הריכוז שלכם

הצ'י הנע במרחב מאיץ כאשר הוא מגיע לפינה חדה. הוא מחויץ לעבר מי שיושב מול אותה פינה, ויוצר הפרעה בתשומת ליבו וקושי להתרכז. מסיבה זו, מכונה פינה חדה בפנג שואי "חץ רעל". כאשר מתקשרים חשובה תשומת הלב והריכוז. לכן, הימנעו מלשבת מול פינה חדה.

  1. הימנעו ממראותבחלל בו אתם מתקשרים

מראות גורמות אף הן להאצה של הצ'י בחלל, מה שיפריע לכם לתקשר. מסיבה זו, עדיף שלא יהיו מראות גלויות בחדר. אם יש מראה גלויה שלא ניתן להוציאה, העדיפו לא לשבת מולה באופן שתשתקפו בה במהלך התקשור.

  1. צבעים קריםרוחניים יותר מצבעים חמים

אדום, כתום וצהוב הם צבעים מעוררים וממריצים, המקשים על הריכוז. לעומתם הצבעים ירוק, כחול וסגול מרגיעים יותר ומעודדים התכנסות פנימה. הירוק מסייע לצמיחה אישית, הכחול מביא שלווה, והסגול הוא הצבע הרוחני מכולם, העוזר לפתח את יכולת התקשור.

ניתן לראות הקבלה גם למערכת הצ'אקרות: הצבעים החמים מקבילים לצ'אקרות התחתונות, בעוד שהצבעים הקרים לצ'אקרות העליונות, שחשיבותן לתקשור גדולה במיוחד.

אין הדבר אומר שאסור להכניס אדום, כתום וצהוב לחלל בו אתם מתקשרים, אך עדיף להמעיט בשימוש בהם. לדוגמא, ניתן להשתמש באלמנט כמו כרית אדומה אך לא לצבוע קיר שלם באדום.

  1. הרבו בשימושבבדים בחדר בו אתם מתקשרים

וילונות, שטיחים, כריות וכיסויים מרככים את תנועת הצ'י בחדר, ומייצרים תחושת שלווה והרמוניה, המסייעת לתקשור. מאותה סיבה, רצוי להמעיט במשטחים מבריקים וחלקים, כמו זכוכית ומתכת, הגורמים לצ'י להאיץ, ויוצרים בחלל אוירה של עוררות וחוסר שקט.

  1. הדליקו נרבפינה הצפון מזרחית של החדר לזימון המדריכים

בפנג שואי, לכל פינה בבית או בחדר יש משמעות שונה. לדוגמא, הפינה הצפונית היא פינת הקריירה, והפינה הדרום מערבית היא פינת הזוגיות. כל פינה כזו ניתן להפעיל באופן שונה, על ידי שימוש באלמנטים עיצוביים שונים (עוד מידע על הפינות השונות והפעלתן תמצאו בחלק השלישי של ספרי "פנג שואי – עיצוב לחיים טובים").

הפינה הרלוונטית ביותר לתקשור היא הפינה הצפון מזרחית של החדר, המקבילה להתפתחות רוחנית. כדי להפעיל פינה זו ניתן להדליק בה נר לפני תחילת התקשור.

  1. קריסטל אמטיסטעוזר לפתיחת העין השלישית

האמטיסט הוא קריסטל סגול צלול, הידוע בין השאר בסגולותיו לפתיחת העין השלישית וחיזוק היכולת התקשורית. תוכלו לענוד קריסטל אמטיסט קטן כתליון או כחלק מתכשיט אחר במהלך התקשור, או אפילו באופן קבוע. לחילופין, תוכלו להניח בחדר בו אתם מתקשרים מושבה של אמטיסט, שתסייע בהפיכת החדר למרחב רוחני.

  1. הימנעו מאגירתחפצים בחדר בו אתם מתרגלים תקשור

חפצים מגובבים מפריעים את תנועת הצ'י בחדר. במקביל לחסימת המרחב הפיסי הם חוסמים גם את המרחב המנטלי. הוכחה להשפעתה החוסמת של האגירה היא דוקא תחושת ההקלה שאנו חווים לאחר שעשינו סדר בבית ופינינו חפצים מיותרים.

פנו, לכן, חפצים מיותרים מהחלל בו אתם מתעתדים לתרגל תקשור.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

דר´ זפרן הוא מורה רוחני ידוע, סופר רב מכר ומנחה סדרה משלו בטלויזיה. הוא מנהל את המכללה ללימודים רוחניים, המציעה קורסי תקשור, שחזור גלגולים ואימון אישי בגישה רוחנית (קואצ'ינג רוחני).

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים בתקשור, שחזור גלגולים ואימון רוחני כמקצוע.

ניתן ליצור עימו קשר באמצעות "המכללה ללימודים רוחניים", בטלפון 03-5660066.

מידע נוסף באתר הבית של דר' ירון זפרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דר' ירון זפרן

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151422 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה25/03/152199 צפיות
מיהו המלאך צדקיאל? מה מספרת עליו הקבלה? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/03/151134 צפיות
מיהו המלאך גבריאל? כיצד ניתן לקבל ממנו העצמה וחוזק? כיצד יעזור לכם לאזן את הרוחניות שלכם עם דרישות המציאות? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה29/01/151492 צפיות
כיצד יוכל המלאך רפאל לרפא אתכם? מיהו המלאך חניאל, וכיצד יוכל להביא לחייכם אהבה? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/01/15995 צפיות
האם אפשר לתקשר עם אליהו הנביא? כיצד יש בכוחו לעזור לכם? ואיך מתקשרים עם המלאך אוריאל? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה01/12/14906 צפיות
האם אפשר לקבל תשובות לשאלות בחלום? כיצד מתקשרים בזמן שינה? איך מקבלים מסרים בחיי היומיום? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה04/11/14856 צפיות
מיהן הישויות הגבוהות? איך יוצרים איתן קשר באמצעות מדיטציית הפירמידה? כיצד מתקשרים בטראנס מלא? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

מאמרים נוספים בנושא תקשור וטלפתיה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה14/08/19734 צפיות
שיחה עם מתקשרת מהימנה בהחלט יכולה להעניק לאנשים רבים את הכלים לנוע אל דרך חדשה

מאת: רוני הכהןתקשור וטלפתיה08/11/151852 צפיות
זה שאנחנו לא רואים מלבד מה שמונח אל מול עינינו אין זה אומר כי לא קיים דבר מעבר לכך. כל אלה אשר מחפשים אחר טיעונים מדעיים לכך שזה בלתי אפשרי שמתקיים עולם מטא-פיזי מעבר למה שאנו חשים ורואים יכולים להסתפק בעובדה כי המדע למרות כל מה שהוא חושף נמצא עדיין בחיתוליו בעוד שכל העולם הרוחני מתקיים כבר מאז שהאדם נמצא על פני האדמה ובכל תרבות ישנו אלמנט רוחני ואיש דת רוחני שהינו בעל יכולות תקשור עם עולם זה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151107 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151008 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151014 צפיות
תקשור עם מלאכים הוא אחד הסוגים העדינים והטהורים ביותר של תקשור שקיימים. הם נמצאים פה, הם חלק מהחיים שלנו – בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם איננו מודעים לכך, והם רוצים לעזור לנו. בשביל זה הם פה. אז מה זה בעצם ולמה כדאי להתנסות בזה? כל התשובות פה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה14/06/15985 צפיות
תקשור הפך בשנים האחרונות לאחד הענפים המיסטיים המובילים; כולכם מכירים אותו, רבים מכם התנסיתם בייעוץ באמצעותו וחלקכם בטוח למדו אותו בקורס וניסו לעשות זאת בעצמם. מהו בעצם תקשור? איך זה עובד ומתי נוכל להסתייע בו? ומה חשוב לדעת על אודותיו? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מאת: דר' ירון זפרןתקשור וטלפתיה03/05/151422 צפיות
כיצד יכול המלאך מיכאל לעזור לכם? מיהו המלאך כמאל? כיצד יוכלו שניהם לעזור לכם להצליח? כיצד הוא יכול להביא לנו שפע? דר' ירון זפרן, מתקשר ומורה לתקשור, עונה לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר ששואלים תלמידיו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica