חפש מאמרים:
שלום אורח
23.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

להתחיל את השנה אחרת ולהשאיר את העבר מאחור

בתחילתה של כל שנה כולנו נוהגים לאחל ולהבטיח לעצמנו שינויים
פעמים רבות זה פשוט להתנתק מהרגלי עבר שאנחנו מושכים בחיינו
ולא ממש מרוצים מהם או שהם לחלוטין אינם משרתים אותנו.
והרבה פעמים אנחנו מגיעים לסיומה של שנה שנה חדשה מתחילה
ושוב אנחנו מבטיחים לעצמנו את אותן הבטחות מייחלים להיפטר
מאותם דפוסים שמעכבים אותנו לצמוח בחיים מי שאנחנו באמת !

רב הדפוסים שאנחנו מנסים לשנות מקורם בדפוסים שהוקנו לנו בגילאי הילדות
הצעירים חיים שם בתוך התת מודע שלנו ומעכבים אותנו לחיים שאותם היינו רוצים לחיות !
למה אנחנו לא משנים ?
פשוט כי ברב הפעמים אנחנו מדחיקים את אותן טראומות שהובילו לדפוסים האלו
עמוק עמוק בתת מודע וככה יוצא ששוב ושוב אנחנו חוזרים על התנהגויות שלאר משרתות אותנו
ויותר מזה פעמים רבות גם פוגעות.

זו בדיוק המקום שבו נכנסת תרפיית הפריימל , מעלה את אותם אירועים שחווינו לתת מודע
מפרקת אותם ומביאה למידה והתנהגות חדשה שאתה סוף סוף מגיע השינוי.

תרפיית הפריימל מתקיימת בארץ אחת לשנה עם שאקורה מנחה הפועלת בכל העולם
הכי מקצועית וחדה שקיימת בתחום !

אז הנה ההזדמנות מונחת לפניכם ועכשיו הזמן לא רק להבטיח לעצמכם שינוי
אלא לעשות מעשה בכדי לייצור את השינוי.

סדנא של 8 ימים מחולקת לשני חלקים
חלק ראשון 5 ימים חלק שני שלושה ימים
הסדנא כוללת לינה !

התקשרו : 052-3965035  או הקליקו כאן לעוד פרטים :

http://lp.vp4.me/ncfz

פגישה מחודשת עם הילד הפנימי בהנחיית שאקורה:

חלק ראשון 21-25.10.16 | חלק שני 28-30.10.16

כלהאינטראקציה שלנו עם העולם מבוססת על הילדות שלנו. אנו רואים את העולם דרךהמשקפיים של הילד הפגוע שנמצא שם בפנים. אנו לא מסוגלים לראות את המציאותהאמיתית של הדברים מבלי להיות מוטים רגשית או מחשבתית מחוויות העבר שלנו.כלילד עד גיל 7, רוכש כלים בסיסיים להתמודדות עם העולם, אנו קוראים לאסופהשל כלים אילו, האישיות שלנו. אנו מאוד מזוהים עם האישיות שלנו, היא מישאנחנו סבורים שאנחנו. שתי הדמויות הכי מרכזיות, הכי מעצבות, הכי בלתימעורערות בתחילת דרכינו בעולם, היו ההורים שלנו. הרבה פעמים, אנו נוטיםלעשות אידיאליזציה כלפי ההורים ולכן יש לנו הרבה מאוד דפוסים והתניות שהםטאבו מבחינתנו והם חלק ממי שאנחנו חושבים שאנחנו. האם זה נכון? האם אנחנוזה רק האישיות? או שיש שם משהו אחר...בסדנהנעבוד על אבא ועל אימא, נטפל בדפוסים, מנגנונים, התניות, קולות שרצים לנובראש, מצבים רגשיים שתוקפים אותנו ואנו לא יודעים מהיכן הם באים, כתוצאה שלשנים של אווירה מסויימת בבית ונסיבות הילדות של כל אחד מאיתנו. נלמד לזהותולאהוב את הילד הפנימי בתוכינו אשר משווע לקצת יחס מאיתנו. נראה עם אילוקולות ואילו תפקידים אנו מזוהים בחיינו ונלמד כלים להתמודדות כאשר נזההמהיכן באים המצבים הללו.
שיטת הפריימל עם שאקורה, היא המפתח למודעות חדשה המביאה חופש, רגישות ואיכות אחרת לחיים בריאים ועשירים יותר.

נותרו מקומות אחרונים בחול המועד סוכות מתחילים !

אנא הזדרזו למלא פרטים כאן : http://lp.vp4.me/ncfz
או להתקשר: 052-3965035 בכדי להבטיח את מקומכם

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לילה בן הרוש - מפיקה ויח"צנית, בעלת רקע אקדמאי בפסיכולוגיה ויוצרת בתחומי ציור,צילום כתיבה.
כותבת במעריב-nrg ומסקרת סדנאות ופסטיבלים מעולם המודעות והצמיחה האישית.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת לילה בן הרוש

מאת: לילה בן הרוש העצמת נשים16/07/20712 צפיות
אני מזמינה אותך לגלות יחד איתי, איך אפשר לחוות חיבור ועוצמה פנימית גם בימים אלה, כשהאפשרות להיפגש מאתגרת יותר מהרגיל. אנחנו בשאקטי בי, יצרנו ספריית תכנים עשירה ומרתקת שתוציא אותך למסע עמוק ומשמעותי דרך מגוון סדנאות ומפגשים עם נשים מעוררות השראה, בנושאים שנוגעים לחיי ולחייך: זוגיות, הורות, תקשורת, עסקים, מודעות, פריון, התפתחות אישית ועוד.

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי25/10/19785 צפיות
תכנסות נשים ,תהליך עומק בן שלושה ימים בכפר מצוקי דרגות המשקיף לנופי ים המלח. סופשבוע של טקסים ומופעים, מגוון רחב של סדנאות ב-5 מרחבי מעל לל 50מנחות ואמניות מעולות ועוד הפתעות! 3ימים ו-2 לילות, במרחב נשי ייחודי, קסום ומאפשר. מרחב של ריפוי והעצמה, תנועה ויצירה, התבוננות ומודעות, בריאות ובריאה, פעילות ומנוחה...

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי24/02/191685 צפיות
הזדמנות להפגש , לחוות, להיות למדוט, לרקוד, לנוע לנשום, לגעת בלב… סופשבוע מלא בסדנאות ואנשים בריקודים ומפגשים בהנחיית מנחים מובילים מצוות “מארג” וכמובן עם סוג’יי ומורן במשך 3 ימים נצעד יחד בנבכיה של הטנטרה והתרפיה נכיר עוד את עצמנו, נלמד את פעימות הלב ,סופשבוע שכולו חוויה טנטרית רכה ומלאת קסם בואו לחגוג את החיים – למצוא בית לאהבה

מאת: לילה בן הרוש הודעות לעיתונות - כללי20/03/182822 צפיות
כנס מקצועי של מתרגלי טאי צי בכל הרמות שיועבר על ידי מיטב מורי הטאי צ'י בארץ . מטרתו של הכנס היא תרגול משותף של מספר סגוננות שכל משתתף יחווה ושיתוף מספר רב ככל הניתן של אנשים באורח החיים הבריא פיזי ונפשי וקידום הטאי צי בארץ.

מאת: לילה בן הרוש אומנות - כללי20/11/171773 צפיות
רוצים לכתוב את עצמכם? לצייר מעצמכם? ליצור את העסק שלכם? לשיר ולנגן את המוזיקה שלכם? להביא לעולם את הסדנה שלכם? ללמד את השיטה שלכם? לשדרג את מערכות היחסים שלכם? סדנת דרך האמן סוללת את הדרכים לשם, כדי לזהות את הייעודים, לדייק את החלומות ולהביא לחיים את כל מי שאתם.

מאת: לילה בן הרוש תראפיה09/11/17644 צפיות
בתוך חיינו יש הרבה מתח לחץ שגוררים איתם כל מיני מחלות , איך אפשר למצוא את השקט הפנימי ? איך אפשר לחזור לתוך מקום של שקט , אהבה ואיזון פנימית? סדנת הדגל של דהרמה גולן "לחזור הביתה " עוסקת בדיוק בזה בגילויי המפתח הפנימי לאיזון ושקט . לחיים שהם מה חיים ללא פשרות פנימית על השקט הנפשי שלנו.

מאת: לילה בן הרוש מדיטציה15/06/17942 צפיות
כולנו מחפשים שקט , חופש מהמיינד , חופש מהמחשבות שבאות והולכות בעירות וגם בשינה בדמות חלומות. החיים המערביים לא נותנים לנו הנחות ונדמה שרכבת המחשבות הזו רק הולכת וגוברת ולפעמים כל מה שאנחנו רוצים זה רגע אחד של שקט.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי - כללי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי - כללי13/08/20934 צפיות
קנסות מינהליים עיריית תל אביב-יפו מפעילה צעדי אכיפה מינהליים ומשפטיים כנגד עבירות על חוק התכנון והבנייה ובכלל זה עבודה אסורה או שימוש אסור בנכס. ב-20 בדצמבר 2018 נכנסו לתקפן תקנות העבירות המינהליות [קנס מינהלי - תכנון ובנייה] תשע"ח 2018. על פי תקנות אלו, ניתן יהיה להטיל קנסות מינהליים על עבודה אסורה, שימוש אסור ועל אי קיום צווים מינהליים להפסקת עבודות או להפסקת שימוש.

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/191652 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי26/03/192637 צפיות
כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/172308 צפיות
אחת החברות המעניינות ביותר בישראל בעיני היא חברת שבט זבולון, החברה בבעלות יעקוב שאול עוסקת באחד התחומים המעניינים ביותר בעולם הנדל"ן. כלומר מה שהיא עושה, זה לספק ציוד חסר עבור אתרי בנייה.

מאת: דרור אטריאימון אישי - כללי28/10/172286 צפיות
אנחנו נתחיל עם רונית מרום, שהנה אדריכלית מובילה בכל הקשור לדירות יוקרה באשדוד בעיקר, אך גם ברחבי ישראל השונים. רונית נחשבת לחברה באותוו חוג של מעצבי פנים מובילים, שיכולים לקבוע בון טון בעולם הנדל"ן של דירות יוקרה.

מאת: לילה בן הרוש אימון אישי - כללי30/11/161757 צפיות
אחד הנושאים המרתקים ביותר בעבודה עם אנשים, ילדים ובכלל בכל מערכת יחסים, זה הנושא של הרגש האנושי, ויותר מכך - הידיעה שלכל אחד מאיתנו יש את היכולת להפוך למאסטר ברגשות, שזה אומר לדעת להתחבר לכל אדם, לשדרג את כל מערכות היחסים שלנו ושל האנשים שאנחנו מקדמים, ולהרגיש באופן אמיתי הרגשה של שמחה ואהבה.

מאת: ברסלב מאיראימון אישי - כללי28/10/161445 צפיות
בראשית ברא אלוקים את השמים ואת הארץ... והוא חובה על כל אדם ונברא להתחדש בכל בוקר שזוכה לקום משינתו, כי לא כולם קמים ואם קמים קמים עם העצבות של האתמול במקום השמחה והתקווה של המחר !

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica