חפש מאמרים:
שלום אורח
13.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בוק בת מצווה – המקומות האידיאליים לצילום

מאת: moraleצילום09/02/20173131 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

צילומי בוק בת מצווה מתבצעים במקומות שונים, על פי דרישת ההורים והילדה. בדרך כלל צילומים אלו מתחילים בסטודיו של הצלמת או בבית של ההורים, כשלאחר מכן הם יוצאים החוצה ועורכים במקומות שונים, סטים של צילומים. זאת על פי האפשרויות שעומדות בפני הצלמת ובני המשפחה, הן מבחינת המיקום, תנאי מזג האוויר, תנאי השטח ועוד.

החשיבות של צילומים בשטח היא גדולה, מאחר ובעוד שצילומי בוק בת מצווה בסטודיו מאפשרים ליהנות מרקעים שונים ומתנאים נוחים לצילום, הן עבור הצלמת שזה עבורה מגרש הביתי, וכן עבור הילדה שיכולה להרגיש הרבה יותר משוחררת במסגרת צילומים בסטודיו, הרי שצילומים בשטח, מקנים מגוון אפשרויות שלא ניתן למצוא בתוך סטודיו או בבית.

לפני שנציג את מגוון המקומות בהם ניתן לערוך צילומי בוק בת מצווה, חשוב להבהיר, מוטב שלא לבצע את הצילומים במקומות רבים, הן בגלל שזה יכול לגרום אי נוחות לצלמת ולילדה, זה יכול לעייף את הילדה, וכן בגלל שהבוק עצמו לא אמור לכלול עשרות או מאות עמודים, ואם נחליט לערוך את הצילומים באינספור מקומות, זה ייצור אי סדר בעין. לכן חשוב לבחור מקומות ספציפיים, ייחודים, בעלי משמעות וכמובן מקומות יפים בהם ניתן לבצע את הצילומים בצורה נוחה.

מקומות אידיאליים לצילום בוק בת מצווה

המקומות הראשונים אותם נציין, הם מקומות בטבע. הדוגמא הטובה ביותר היא חוף הים. לא משנה אם זה באביב, קיץ או בסתיו, כמעט בכל שעות היממה, אפשר ליהנות מאפשרות לערוך סט צילומים איכותי. אלו יכולות להיות תמונות בשקיעה, שעת בין ערביים, בצהריי היום, תמונות לבד או חברים, תמונות במים או על החוף. זה תמיד יכול להיות נחמד.

מקום אחר בטבע, זה פרדס. אפשר למצוא פרדסים פורחים, עם מגוון עצי הדר ולערוך שם צילומים. תמונות אלו יבטאו את הקשר של הילדה לטבע. אפשר לשלב בתמונות, חברים ובני משפחה וכן כלב או כלבה של הילדה, במידה ויש לה כמובן.

עוד מקום בטבע שנחשב פופולארי וטרנדי בצילומי בוק בת מצווה בטבע, אלה פארקים ציבוריים. זה יכול להיות בפארקים שכוללים חורשות ושדות או בפארקים רגילים, ליד אגם או ליד מגרשי משחקים. הכל שאלה מה כולל הפארק וכיצד ניתן לשלב את האלמנטים השונים שיש בו בתוך התמונות.

כעת נעבור למקומות חיצוניים, סגורים, בהם ניתן לערוך צילומים. למשל, קניונים, בתי קפה, לונה פארק.

אחד המקומות האהובים על ילדות בנות 12 להצטלם הוא הקניון, שם הן יכולות לבלות עם חברות, לשבת בבתי קפה, לצפות בתמונות ראווה ובאותו זמן גם להצטלם. מקום אחר אהוב עליהן לצילומי  בוק בת מצווה, הוא לונה פארק או מקומות בילוי שונים, אז הן יכולות ליהנות עם החברות בזמן הצילומים ולהיות הכי טבעיות שאפשר.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת morale

מאת: moraleרפואה סינית18/03/201359 צפיות
כשאנחנו חולים, חווים תחושת כאב או כל דבר אחר, הרבה פעמים אנחנו ממהרים ללכת לרופא המשפחה או רופא מומחה. כך לימדו אותנו. הרופא יבדוק אותנו, ישלח אותנו לצילומים, יעשה בדיקות דם, ויחליט איזה טיפול נכון לנו, תרופתי, ניתוח או כל דבר אחר

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/202944 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: moraleתיאטרון17/03/205741 צפיות
הרבה פעמים אנחנו קוראים ושומעים על כך שהופעות ופעילויות תרבותיות הן הרבה יותר ממה שנראה, הרב יותר ממה שנתפס בעין או באוזן. במילים אחרות, מדובר בכלי, אמצעי, שיכול לעזור בתהליכי ריפוי שונים. לכן אנחנו יכולים לראות, למשל, מטפלים באומנות או בעלי מקצוע בתחום הטיפול שמשתמשים בשיטות אומנותיות שונות בעבודה מול מטופלים, בפרט כשמדובר על ילדים ובני נוער.

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי04/12/191636 צפיות
עד גיל מסוים, סידור ארון ילדים נמצא תחת האחריות של ההורים. הילדים לא יכולים, לא יודעים, הם לא בגיל המתאים בשביל לעשות את זה. משלב מסוים, בדרך כלל זה מגיע אחרי גיל 12-13, הילד כבר אחראי לסדר את ארון הבגדים שלו. למרות שבמקרים רבים, הורים בפרט אימהות, נוהגים לעשות את זה עבורו, לפחות עד הצבא ואולי גם במהלך שירותו הצבאי, זאת מתוך מחשבה, שאם הם לא יעשו את זה, הארון יישאר מבולגן והוא לא ימצא שום בגד

מאת: moraleבניין ואחזקה - כללי02/12/191543 צפיות
כמעט בכל בית בישראל ובכלל, אפשר למצוא לפחות ארון ספרים אחד. בין אם מדובר בארון ספרי פרוזה, ספרי שירה, ספרי טיולים, ספרי דת או כל סוג אחר של ספרים. במקרים רבים, ארונות ספרים ממוקמים בסלון או קרוב לסלון, יש מקרים בהם הארון ממוקם בחדר עבודה, חדרי שינה ובמקומות אחרים. זה תלוי בסגנון העיצוב של הבית וכן בדרך בה בוחרים להציג את הספרים.

מאת: moraleעיצוב תעשייתי 30/07/192387 צפיות
בשביל שמעצב תעשייתי יזכה בפרס בינלאומי, הוא צריך להיות מוכר, הוא צריך לעבוד בחברה או בסטודיו מוכר, שתשומת הלב מופנה אליו. אנחנו יכולים להניח שלא מעט מעצבים תעשייתיים שעובדים בחברות או במקומות לא מוכרים, גם הם מתכננים ומעצבים מוצרים ברמה מאוד גבוהה, אך מאחר והזרקור לא מופנה אליהם ואין להם את הקשרים המתאימים, אז ייתכן מאוד שהם לא זוכים לחשיפה כמו מעצבים אחרים.

מאת: moraleבריאות ורפואה כללי20/09/182951 צפיות
לא מעט אנשים, בפרט נשים מבוגרות, נאלצים להתמודד עם מצב של קשריות בבלוטת התריס, אותה בלוטה פנימית אשר נמצאת בבסיס הצוואר מתחת לפיקת הגרון. לבלוטה זו יש חשיבות רבה עבורנו, שכן היא מאפשרת לנו לווסת את הטמפרטורה של הגוף וכן היא מקלה עלינו בתהליך של חילוף חומרים.

מאמרים נוספים בנושא צילום

מאת: דניסצילום16/01/182944 צפיות
תחום האטרקציות והצילום לחתונות צומת ותופס תאוצה רבה, איך נבחר מבין כל הספקים את הספק האיכותי ביותר?

מאת: ניב אבןצילום18/09/172895 צפיות
כמה זה עולה בסופו של דבר לשכור את השירותים הנאמנים של צלם אירועים מיומן שיודע את עבודתו במקצועיות רבה? קראו הלאה.

מאת: דניסצילום14/05/172201 צפיות
כשהמקרר שלנו מלא עד אפס מקום במגנטים הרגילים חשוב להעניק לאורחים באירוע שלנו סיבה לשים את המגנט שלכם על המקרר, עיצוב פולארויד הוא עיצוב רטרו משנות ה80 שידאג להבליט את המגנטים שלכם מהמגנטים האחרים.

מאת: moraleצילום18/04/172066 צפיות
חברות הייטק רבות דואגות להכין סרטי תדמית שמיועדים לצרכים שונים. סרטים אלו מבליטים את איכויות החברה, יעילות המוצר והשירות שהן מייצרות ומשווקות, הן לצרכים פנימיים, והן לצרכים חיצוניים, לקהל לקוחות מקומי וכן לקהל לקוחות בינלאומי.

מאת: moraleצילום26/03/173785 צפיות
הילדה הגיעה לגיל 12, זה הזמן לחגוג לה בת מצווה. היום לא מדובר יותר בחגיגה פשוטה וצנועה, היום כל חגיגת בת מצווה היא בעצם הפקה שלמה. אולם, קייטרינג, תקליטן, צלם, מגנטים, אטרקציות של אירועים, תלבושות ומה לא. לצד הפקת האירוע צריך גם לחשוב על הפקת בוק בת מצווה.

מאת: moraleצילום14/03/174035 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, שלצד צילומים של תמונות משפחתיות אשר מבוצעות אצל צלמים מקצועיים, נערכים גם צילומים של נשים, כשהן בהיריון. בדרך כלל, נשים מבקשות לצלם את ההיריון הראשון שלהן, למרות שבמקרים רבים נשים חוזרות שוב ושוב לערוך צילומים אלו, גם בהריונות נוספים.

מאת: דניסצילום07/03/171764 צפיות
המחיר הוא לא הכל, כאשר ניגשים לבחור ספק עבור מגנטים לאירוע שלנו חשוב לשלב בין המקצועיות, האיכות והמחיר כמובן בלי להתפשר על אף אחד מהם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica