חפש מאמרים:
שלום אורח
08.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מפקח בנייה- כעת ההשקעה שלכם בטוחה

מאת: orya peryשיפוצים01/06/2017502 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מפקח בנייה- כעת ההשקעה שלכם בטוחה

פיקוח צמוד של בנייה מתבצע ע"י מפקח בנייה., אם בפרויקטים קטנים כגון בניית ווילות, בנייני מגורים, בנייני משרדים ועוד. המפקח, לאחר שיישב עם האדריכל, ינסה לשפר את התכניות ולייעל אותן. גם לגבי תיאומים ורכישת חומר הבנייה, יהיה אחראי המפקח, יחד עם המהנדס ומנהל המיזם וכן על הזרמת כספים לספקים השונים. המפקח, יחליט לגבי שילוב של בעלי המקצוע השונים, כלומר, מתי על פי השלבים הם יוכלו להיכנס לתמונה. אם יש להכניס את בעל המקצוע באיטום, מתי הוא ייכנס לעבודה ומתי יש להכניס את בעל המקצוע בתחום האינסטלציה. זה לא מספיק לדעת, כיצד ייראה הנכס בסוף הבנייה, כי אם שהמטרה הסופית תושג נכון.

גם לגבי השלבים הראשונים, כגון היתרי בנייה, המפקח על הבנייה יהיה חייב להגיש את הבקשה ולבקש את האישורים וזאת לאחר שהגיש את הגרמושקה לוועדה לתכנון ובנייה. לאחר ההיתרים יתחיל להיכנס יותר במרץ המפקח, אשר יפקח ביד רמה על תכנון וניהול נכון ובטיחותי של הנכס.

בדיקת ליקויי בנייה במהלך וסוף הפרויקט של הבניה

יש לציין כי במסגרת פיקוח על הבנייה, המפקח יבדוק ליקויי בנייה ועצירתם  בזמן, זה היתרון הבולט של השכרת שירותיו של מפקח בנייה. זהו חלק חשוב וקריטי שבלעדיו ערך הבית ירד, במידה ויהיו ליקויים במבנה.. מי שיש לו פרויקט קטן יחסית, למשל בניית ווילה, כדאי כי אם אין לו תקציב לפיקוח מלא על הבנייה, יוכל לפחות לשכור את שירותיו של המפקח על הבנייה בשליש משרה, עדיף זה מאשר כלל ללא פיקוח, מה שעשוי לסכן את הנכס.

החיסכון בבעלי המקצוע בחומרי הגלם, בשמירה על אי חריגה בתקציב, כל אלה חשובים מאוד בשירותיו של המפקח על הבנייה. זהו חיסכון רב מאוד לבעלי נכסים שמעוניינים כי ההשקעה הגדולה שהם ביצעו על ביית בטיחותי, תהיה ללא דופי.

התמחות בבדיקת אלמנטים הנדסיים

ההתמחות בבדיקת אלמנטים הנדסיים, מוטל על המפקח, היות וכל החלטה הנדסית ואדריכלית, עוברת תחת ידיו של המפקח, אשר יאשר, יתקן או ייעץ ויסביר, מדוע הוא מחליט כך ולא אחרת.המפקח עשוי לסייע לאנשים רבים בתכנון שיפוצים נרחבים בעסק א בבית. יש לבצע תכנית מפרט אדריכלית. שיפוצים נרחבים, עשויים לכלול אף את שינוי המבנה מה שחייב לעבור את אישורו של האדריכל. ברגע שיש לכם פיקוח על הבנייה ע"י מפקח מקצועי, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים, כי כל שלב בשיפוץ, יעבור פיקוח וביקורת קפדנית.

זקוקים למידע נוסף בתחום הפיקוח? באתר http://sagaeng.co.il/ כל המידע העדכני למען הבניה שלכם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת orya pery

מאת: orya peryליסינג והשכרת רכב23/11/18559 צפיות
בשנים האחרונות, ישנה מגמה עולמית בקרב יצרניות הרכב השונות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות של כלי הרכב השונים. מגמה זו היא מכוונת כמובן גם ליצרנית הונדה שרכביה מאובזרות ומצוידות במערכות רבות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות הכוללות מערכות כריות אוויר מהמתקדמות ביותר, מערכת בקרה לסטייה מנתיב, שילדה חזקה ועוד

מאת: orya peryנשירת שיער06/08/18873 צפיות
ישראל היא מהמדינות המובילות בעולם בהקרחת שיער, מדענים טוענים שאין סיבה נראית לעין וכנראה שרק העניין הגנטי הוא זה שקובע את מסלול חיינו אך עם ההתקדמות הטכנולוגית והמחירים הזולים בטורקיה כנראה שהפתרון הטוב ביותר הוא השתלת שיער. במאמר זה נתייחס לטכנולוגיה שפתרה את הסבל הנמשך של הקרחים והמקריחים. אז אם גם אתה סובל מנשירת שיער כדי לך לקרוא את המאמר.

מאת: orya peryתחבורה ורכב - כללי06/08/18766 צפיות
קשה לחוות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים מחוץ לדלת המשרד או הבית, או שאתם נעולים ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בשל צילינדר תקוע. במקרים אלה, כדאי לא להיכנס ללחץ ולהזמין את מי שמתמחה עם פריצת מנעולים. יש למצוא מנעולן זמין ומקצועי, שיש לו שם ומוניטין וכזה שידוע שהוא אמין. כולנו מעוניינים לחזור לשגרת סדר היום שלנו מהר ככל שניתן ולכן, מנעולן שיפגין זמינות גבוהה ומקצוענות, הוא זה שיוכל לספק לנו שירות יעיל.

מאת: orya peryבניין ואחזקה - כללי09/07/18858 צפיות
אפילו אם אתם עומדים לרכוש דירה מקבלן ואתם סבורים כי בגלל שהדירה היא חדשה, אין בה פגמים, אז כנראה שיש טעות גדולה בידכם. כבר היו מקרים רבים שבהם רוכשי דירות תבעו קבלנים בגלל שמאוחר יותר שכבר נכנסו לגור בדירה, גילו בה פגמים רבים, אם רטיבויות ממקומות שונים, כשלי איטום, חריגות ועוד.

מאת: orya peryקייטרינג12/03/18632 צפיות
ישנם כל מיני סוגים של אירועים, אך באירועי חברה למשל, יש לשים דגש גם על הפרטים הגדולים אך גם על הקטנים. יש לקבוע תחילה את מטרת האירוע, כמה מוזמנים יגיעו, התקציב המתאים להפקת האירוע, מסרים שונים שאתם מעוניינים להעביר ועוד. המסגרת התקציבית, הינה קריטית לאירוע

מאת: orya peryנדל"ן ומקרקעין22/01/18671 צפיות
תל אביב הינה העיר המבוקשת ביותר בארץ לרכישת או שכירות נדל"ן. אם הסטודנטים שמעוניינים ללמוד ולעבוד בעיר המרכזית ביותר בארץ, או זוגות צעירים שמעוניינים לגור בעיר בגלל הקרבה למקום עבודתם. גם משקיעים בנדל"ן מעוניינים למצוא דירות ישנות שתכנית תמ"א 38 חלה עליהן. מי שמוצא עסקה מסוג זה, יצא מורווח, היות ומדובר על עסקה שתהיה שווה בעשרות אחוזים יותר, כאשר מדובר על פינוי בינוי והערך של הדירה יהיה שווה הרבה יותר, כשהיא חדשה לחלוטין וגדולה הרבה ממה שהייתה בעת רכישתה לפני הבנייה.

מאת: orya peryחוק ומשפט - כללי17/01/18677 צפיות
נפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל או אפילו מס' תיקים, אסור לכם לוותר. זהו תהליך, אשר מצריך איזון והמטרה החשובה בתיקים מסוג אלה היא להגיע לפירעון חובות. יש לדעת, כי קיימות הגנות רבות אשר עומדות לרשות החייב בכדי לא לפגוע בו בפגיעה כלכלית מוגזמת אם נגדו או אם נגד בני משפחתו. חשוב לנהל את התיק בדרך יעילה באמצעות עורך דין הוצאה לפועל.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: yoni romשיפוצים12/04/20294 צפיות
איזה מכשור מתקדם מאפשר לאתר נזילות? מה היתרונות של מצלמה תרמית?

מאת: עידן שלומןשיפוצים28/01/20602 צפיות
חשמלאים מספקים כיום קשת שירותים רחבה ביותר שנוגעת לאספקטים שונים בכל עבודת שיפוצים בבית שלכם, בין אם מדובר בשיפוץ יסודי של כל הבית או ריענון של מערכת החשמל הביתית.

מאת: רוני הכהןשיפוצים30/12/19749 צפיות
יש סוגים רבים של צבעים לרכישה ולצביעה, וכניסה אל חנות כזו תהיה חוויה מבלבלת ומעצימה כאחד.

מאת: רוני הכהןשיפוצים28/08/19707 צפיות
לבחור את צבע השליכט הכי נכון,

מאת: shlomy שיפוצים27/03/191100 צפיות
אם בניתם בית חדש, אתם עומדים להיכנס לדירה מקבלן או עומדים לרכוש בית מיד שניה, בוודאי שמעתם על המושג "בדק בית". בדק בית הינה בדיקה יסודית ובה בודקים את הבית על כל חלקיו השונים והמטרה של הבדיקה היא לאתר ליקויים שונים במבנה ובבניה ולאפשר לכם לדעת את מצבו האמיתי של המבנה.

מאת: Droxitשיפוצים21/03/191025 צפיות
לא תמיד יש לנו את הזמן או את הסבלנות לנסות, לטעות ולתקן. כך, גם אם הרכבת רהיטי איקאה נתפסת כמשימה לא-מאוד-מורכבת, היכולת להאציל סמכויות ולפנות את הזמן למשימות אחרות היא ככל הנראה עדיפה.

מאת: Droxitשיפוצים28/02/19772 צפיות
במקרים רבים אתם בוודאי מזמינים חשמלאי, אינסטלטור או כל הנדימן אחר שיעזור לכם עם תקלה או בעיה, עם התקנת רשת חדשה או עם חיזוק הריהוט. שיחת טלפון קצרה מגלה לכם שהמחיר תלוי בסוג העבודה, ואם יש כמה מטלות על הפרק, הרי שכל אחת מהן תעלה לכם בנפרד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica